Binance

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » poniedziałek, 25 listopada 2019, 17:10

AMA z zespołem Coinpaprika na czacie Binance Polish na Telegramie już za godzinę!
Zapraszamy wszystkich do udziału i przygotowaniu swoich pytań. Coinpaprika zarezerwowała nagrody dla uczestników AMA, którzy wezmą udział w zadawaniu pytań oraz dla tych, którzy poprawnie rozwiążą quiz wiedzy o platformie!

https://t.me/Binance_Polish

Start punktualnie o godzinie 18:00

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: maky » środa, 27 listopada 2019, 15:32

(Jeśli było to wybaczcie)
Kiedy (i czy w ogóle) DAI i MKR na Binance?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: koparki » środa, 27 listopada 2019, 16:04

@maky było juz to pytanie o DAI, odpowiedzieli że nie mają wpływu na dodawanie krypto... tylko że tu chodzi o stablecoina zdecentralizowanego. Bardzo duże niedopatrzenie, że go nie ma na Binance, moze podeślecie sugestię do osób które decydują o takich sprawach. Oprócz takich zapytań nikt go nie będzie lobbował bo on nie wzrasta na wartości sam z siebie tylko jest substytutem "dolara"
link edukacyjny co to jest DAI:
viewtopic.php?f=45&t=33184
---

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Bit-els » piątek, 29 listopada 2019, 16:13

ostrzeżenie dla wszystkich.

@qertoip masz rację, giełdy jak Binance na podstawie fejkowych danych z firm szpiegujacych blockchainy robią dziwne numery.

Kupiłem właśnie eth za 200 $, kwota nie rzuca na kolana chyba nikogo. I chciałem wycofać na portfel coinomi. W coinomi adres eth jest stały, poprzednio miałem na nim jakies groszowe transakcje i tylko usdc powiazany z tym samym adresem eth przyjął i wysłał trochę większe kwoty, kilka razy parę miesięcy temu. Też setki $, nie tysiące czy więcej.

i w czasie procesu wysyłania pojawił sie taki komunikat:

Binance has detected a recent increase in fraudulent activities, such as:

Giveaways, competitions, and other promotions (never send funds to an advertised address).
Advertisements guaranteeing profit by following advice from investment "experts".
Individuals impersonating Binance or other support representatives on social media.
Offers of exclusive sales for Binance Launchpad coins.
Go to Official Verification Channel>
There is a famous saying: "if something seems too good to be true, it probably is". Once confirmed, withdrawals are irreversible. Before you proceed, please ensure that you are not falling victim to a scam.

To i tak spoko, bo tylko życzliwie ostrzegają, a nie blokują od razu żądając weryfikacji.

Kliknąłem, że się zgadzam na ryzyko i wysłali. Eth doszło na portfel.

Ale chyba rezygnuję z Binance. Innym też zalecam ostrożność

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: maky » piątek, 29 listopada 2019, 16:30

Bit-els pisze: piątek, 29 listopada 2019, 16:13Ale chyba rezygnuję z Binance
Mają wersję pseudorozproszoną. Czy tam mogą też łatwo zablokować?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Bit-els » piątek, 29 listopada 2019, 16:36

nie mam pojęcia, nie używałem. Wybór jest duży. Ze zwykłych coinex, może bibox. Mnóstwo serwisów, no i komodo ma swój portfel atomic swapowy.

Może za wcześnie na rezygnowanie, ale zalecam wszystkim obracać na giełdach tylko kwotą podzielonaą na kilka części. No chyba, że mówimy o groszach

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: qertoip » piątek, 29 listopada 2019, 16:36

@Bit-els wydaje mi się, że to inny przypadek.

To ostrzeżenie nie jest scoringiem Twojego adresu.

To jest uniwersalne pouczenie, żeby nie płacić oszustom. Bo wiadomo, najczęściej ludzie z giełd płacą, bo używają ich jako portfeli.

Co prawda wcześniej używałeś już tego adresu ETH więc mogli tego nie wyświetlać... ale z drugiej strony nie maja pewności, czy to Twój adres czy jako ofiara kontynuujesz przesyłanie do jakiegoś scamu. Więc pewnie wyświetlają to pouczenie każdemu wypłacającemu (ETH?).
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » sobota, 30 listopada 2019, 21:10

Bit-els pisze: piątek, 29 listopada 2019, 16:13Kliknąłem, że się zgadzam na ryzyko i wysłali. Eth doszło na portfel.
@maky @Bit-els
gwoli wyjaśnienia: tak jak poprawnie wskazał @qertoip, jest to standardowy komunikat który został dodany już jakiś czas temu. Twoja wypłata go nie wywołała. Ilość fałszywych konkursów, akcji typu giveaway i innych jest zatrważająca. Binance zawsze stało i będzie stać po stronie edukacji użytkowników.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: maky » niedziela, 1 grudnia 2019, 15:13

@Binance_Angels , ile wynosi prowizja na BinanceDex? Jak procentowo wyglądałaby zamiana 1 BTC na x BNB po uwzględnieniu wszystkich opłat (w tym koszty blockchainowe)? Macie jakieś przykładowe kalkulacje? Może być na innej parze.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » poniedziałek, 2 grudnia 2019, 12:38

maky pisze: niedziela, 1 grudnia 2019, 15:13@Binance_Angels , ile wynosi prowizja na BinanceDex? Jak procentowo wyglądałaby zamiana 1 BTC na x BNB po uwzględnieniu wszystkich opłat (w tym koszty blockchainowe)? Macie jakieś przykładowe kalkulacje? Może być na innej parze.
Ciężko mówić o konkretnej kalkulacji z uwagi na to, iż cena BNB w parze X na Binance DEX może różnić się od ceny BNB w tej samej parze na Binance.com

Na dzień dzisiejszy giełda Binance DEX akceptuje Bitcoiny w formacie BEP2 - BTCB.
Przy wypłacie środków z Binance.com możesz wskazać w jakim formacie mają zostać wypłacone Twoje środki: BTC czy BEP2. Domyślnie zaznaczone jest BTC. Wpłata normalnych Bitcoinów na jakikolwiek portfel powiązany z Binance DEX nie jest możliwa.

Dostępne pary handlowe BTC na Binance DEX
BTC/USDS BTC/BUSD BTC/TUSD

Dostępne pary handlowa BNB na Binance DEX
BNB/IDRT BNB/BUSD BNB/USDS BNB/TUSD BNB/TAUD BNB/THKD
BNB/BTC
oraz ponad 90 par z tokenami w formacie BEP2.

Koszt wypłaty BTCB z Binance.com: 0.0000021 BTCB
Koszt wypłaty BNB z Binance.com: 0.001 BNB

Aktualną tabelę prowizji na Binance DEX znajdziesz tutaj: https://docs.binance.org/trading-spec.h ... on-mainnet

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: maky » poniedziałek, 2 grudnia 2019, 15:54

Binance_Angels pisze: poniedziałek, 2 grudnia 2019, 12:38Na dzień dzisiejszy giełda Binance DEX akceptuje Bitcoiny w formacie BEP2 - BTCB
Taka opcja na BTC? ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » poniedziałek, 2 grudnia 2019, 16:50

maky pisze: poniedziałek, 2 grudnia 2019, 15:54Taka opcja na BTC?
BTCB to token pegged. Nie nazwalibyśmy tego opcją ;)

Więcej na ten temat w j. polskim:
https://www.binance.com/pl/blog/3473608 ... ance-Chain

oraz oryginale https://www.binance.com/en/blog/3473608 ... ance-Chain

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: rolph » czwartek, 12 grudnia 2019, 16:23

@Binance_Angels na aplikacji na telefon w przypadku BCH na wykresie na interwale 1d i wzwyż widać tylko kilka świeczek, a reszty nie. Dzieje się to tylko na BCH reszta działa OK. Co może być powodem?

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Binance

Postautor: WitoldC » czwartek, 12 grudnia 2019, 21:50

@rolph Pewnie jak zmieniali ticker z BCHABC na BCH to nie skopiowali historii.

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: rolph » czwartek, 12 grudnia 2019, 23:47

@WitoldC no właśnie problem w tym, że problem pojawił się dopiero jakiś czas temu. Wcześniej było ok

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Binance

Postautor: WitoldC » piątek, 13 grudnia 2019, 07:06

@rolph czyli po zmianie tickera (2019/11/27) było a teraz niema?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » piątek, 13 grudnia 2019, 16:50

rolph pisze: czwartek, 12 grudnia 2019, 16:23@Binance_Angels na aplikacji na telefon w przypadku BCH na wykresie na interwale 1d i wzwyż widać tylko kilka świeczek, a reszty nie. Dzieje się to tylko na BCH reszta działa OK. Co może być powodem?
WitoldC pisze: piątek, 13 grudnia 2019, 07:06@rolph czyli po zmianie tickera (2019/11/27) było a teraz niema?
oficjalnie zmiana tickera związana była ze wstrzymaniem handlu. Usunięciem par handlowych BCHABC, ponowną synchronizacją portfeli oraz dodaniem nowych par handlowych BCH. Historia nie została zsynchronizowana. O ile jest to dalej ta sama kryptowaluta, to w systemie widnieje jako zupełnie nowa.

bit
Dyskutant
Posty: 190
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: bit » niedziela, 15 grudnia 2019, 21:18



SAFU czy SCAMU ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » poniedziałek, 27 stycznia 2020, 12:12

Sesja AMA z CEO projektu WazirX już 30 stycznia o godzinie 16:00 na czacie Binance Polish!
AMA - Zapytaj mnie o wszystko

:arrow: Pula nagród dla uczestników AMA: 2310 PLN w tokenach $WRX
:arrow: Maksymalna ilość zwycięzców wszystkich nagród: 24

:?: Co zrobić aby wziąć udział w AMA i wygrać nagrody?
1. Odwiedź stronę aktywności i wypełniaj zadania konkursowe
2. Zadaj swoje pytanie do CEO #WazirX na stronie aktywności
3. Bądź obecny(a) na czacie t.me/Binance_Polish w trakcie AMA i zbieraj wiedzę o projekcie, aby być najszybszy w Quizie!

:arrow: Nie będziesz w stanie wziąć udział w AMA lub wypełnić zadań konkursowych, a mimo to chcesz zadać swoje pytanie CEO WazirX aby mieć szansę na wygraną dodatkowych nagród? Dodaj je tutaj.

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

https://twitter.com/binance/status/1221745886046244864
https://www.facebook.com/binancepolish/photos/a.2064621420465004/2435415380052271

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Mirek73 » czwartek, 30 stycznia 2020, 21:09

Witam wszystkich
Założyłem konto na Binance i chciałem wpłacić jakąś małą kwote (15$) na swoje konto na próbę żeby zobaczyć jak to działa itd.
Interesuje mnie tylko handel BTC
Mam 2 pytania.
-Znalazłem opcję kupna przy użyciu karty i tu mam problem: czy karty Mastercard nie obsługują? Chodzi mi o opcję pierwszą, nie o Simplex i Koinal.
-Czy jest możliwość wpłaty na konto aby mieć gotówkę do dyspozycji kupna. Tej opcji nie mogę znaleźć.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości