Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » piątek, 29 listopada 2019, 14:18

@BitJanusz akurat dip'a to można kupować zawsze jeśli bierze się zysk 2-5% byle przebić fee i do widzenia :D 1% dziennie daje 700% w ciągu roku, jeśli codziennie wyłapałbyś taki ruch :D Problemem jest, że ludzie właśnie nie chcą ruszyć dupy i sobie uśredniać :D Tzn. mamy 10000PLN, to możemy podzielić kapitał na 1/10 i właśnie po dużym spadku typu 20-40%, wchodzimy tym kapitałem i własnie wyłapujemy takie ruchy, a wiemy, że może spaść nawet o 90% od wejścia i cały czas mamy kapitał, żeby rozgrywać kolejne poziomy, a zwykle w jakimś tam odstępie czasu kurs dochodzi z powrotem do tego spadku 20-40%, a często nawet go przebija :D I mamy sporo na long term zarówno fiat'ów jak coin'ów czy BTC jeśli gramy na parze z BTC, ale na parze z BTC granie jest trochę niepewne, bo jak BTC za mocno idzie w górę to wiadome, że coin'y będą traciły mocno, mimo, że np. mogę zyskiwać we fiatach :D Warto też zauważyć, że te coin'y są dość nisko :D Np. taki Lisk, dzisiaj po cenie 3PLN jest dość tani, wiemy, że ogólnie jest tani i ma perspektywy na jakiś wzrost nawet 6PLN w perspektywie 2-3 lat byłoby spoko :D Zatem kupujemy na jakimś spadku 1000 Lisków, rośnie 10%, sprzedajemy 900 Lisków i mamy 100 Lisków za darmo na long term jeśli akumulujemy :D Dzisiaj te 100 Lisków jest gówno warte, ale jakby potencjalnie wróciło na ATH to 100 * 100 wychodzi 10kPLN :D I dlatego warto akumulować i uśredniać oczywiście zakładamy, że będzie jakaś hossa czy jakieś dobre odbicie i nie napalamy się na zysk w dwa dni, chociaż 2 dni bywa wystarczająco gdzieniegdzie :D To się tyczy większości alt'ów, które pospadały 95%+ :D Np. taki ZEC, STEEM, BTG, Zilliqa :D
https://coinpaprika.com/?sort=ath_perce ... sc&tab=ath
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » piątek, 29 listopada 2019, 14:56

RVN

Od dłuższego czasu ładnie wykres RVN w okolicach wsparcia krązy az prosi sie o wybicie. Ok 15 grudnia Raven ma event
https://www.binance.com/en/trade/RVN_BTC
"Blockchain updates: restricted assets and messaging are on testnet, dividends are almost ready for testing," released in mid-December.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » piątek, 29 listopada 2019, 15:20

BitJanusz pisze: piątek, 29 listopada 2019, 13:36 Bo mamy (nadal) hossę altów. Usłyszycie o niej szerzej, gdy będzie czas sprzedać wszystko w pizdu - wtedy, gdy naganiacze z twittera zauważą wzrosty o kilkaset % od dołka

dokładnie tak jak piszesz....
cały czas na altach można zarabiać...zrobilem research,pisałem o tym wcześniej....aż sam byłem w szoku (po wgłębieniu się w temat) jak dużo na niektóych aktywach można zarobić.....
zacząłem przeglądać alty teraz i dokładnie rok temu. Te które w tym okresie spadły w rank (coinmarketcap) nie brałem w ogóle pod uwagę. Byloy wzrosty niektóre taki, że zdębiałem xD. Szkoda tylko, że spóźniłem się z tą analizą, bo kilka coinów wybiło tuż przed moim researchem, tutaj będę czekać z wejściem, aż doczekają się porządnej korekty...
niektóre to coiny nowe (powstałe w okresie ostatniego roku), ale tych wcale nie było tak dużo....
kierowałem się zasadą Bulkowskiego (tak, cały czas czytam :)) - że większy zysk (w perspektywie następnego roku) da spółka która w ciągu roku urosła o 100%, niż ta która spadła o 50%.....to tak odnośnie uśredniania ceny, hehe
jak jesteście zainteresowani, to mogę przedstawic wyniki mojej analizy....proszę pisać....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 29 listopada 2019, 15:23

Z tym, że spółka, która wzrosła o +100% a coin który wzrósł o +100% to różne rzeczy...

spółka która podwoiła się na giełdzie = prężnie rozwijająca się firma z potencjałem na więcej
coin, który podwoił wartość względem BTC = CZ zacytował stary news i poszło PND (nawiązuje tutaj do słynnej dzidy Groestlcoin o 200% w zeszłym roku).

IMO Najlepiej skupować coiny które zaliczyły wypłaszczenie i są po pierwszym dużym PND (schodzą z absurdalnego podbicia - PIERWSZEGO, bo jak już ruszy hossa to nie ma dużych dipów aż do załamania trendu). Prawie zawsze przychodzi kolejna pompa.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » piątek, 29 listopada 2019, 15:28

podobieństw jest więcej...po pompie, następuje mniej lub bardziej szybka korekta....patrzyłem na PND i nie brałem pod uwagę coinów, które były akurat w trakcie....
z drugiej stronu, jak coin na pompce zyska dużo, potem była korekta, ale ostatecznie był na wyższym poziomie cenowym niż przed, to chyba warto się przyjrzeć , prawda??

Dodano po 2 minutach 22 sekundach:
BitJanusz pisze: piątek, 29 listopada 2019, 15:23IMO Najlepiej skupować coiny które zaliczyły wypłaszczenie i są po pierwszym dużym PND (schodzą z absurdalnego podbicia - PIERWSZEGO, bo jak już ruszy hossa to nie ma dużych dipów aż do załamania trendu). Prawie zawsze przychodzi kolejna pompa.

moje kryteria też wyłapują takie przypadki ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 29 listopada 2019, 15:31

adiqq pisze: piątek, 29 listopada 2019, 15:28z drugiej stronu, jak coin na pompce zyska dużo, potem była korekta, ale ostatecznie był na wyższym poziomie cenowym niż przed, to chyba warto się przyjrzeć , prawda??
jak najbardziej. Jeśli na dziennej nie ma jednak większego śladu szpilki VOL, to był to jednorazowy strzał i na ogół do niczego nie prowadzi.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » piątek, 29 listopada 2019, 15:36

adiqq pisze: piątek, 29 listopada 2019, 15:20jak jesteście zainteresowani, to mogę przedstawic wyniki mojej analizy....proszę pisać....


A chętnie zerkne :)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » piątek, 29 listopada 2019, 19:06

wg moich kryteriów - proszę pamiętać, że to z 25.11, od tego czasu kursy trochę się ruszyły...
BNB - 200%
LINK 750%
MKR 66%
XTZ 115%
HT 130%
za standardową stawkę - wysokość stawki zależna od pozycji

CRPT 160%
SXP 360%
HEDG 330%
QNT 470%
RLC 230%
ENJ 120%
NRG 110%
DX 660%
za połowę standardowej stawki
obserwuje jeszcze SNX,SEELE,EKT,MATIC,MOF - ale czekam....

I ostatnia grupa obserwowana,potencjalnie do gry za 1/4 standardowej stawki
YOU 1200%
TNT 430%
LAMB 370%
XMX 380%
ILC 100%
REN 120%
IGNIS 150%
HPT 100%
RCN 260%
LINA 120%
FTM 80%
częściz nich na pewno nie zagram, bo niektóre kursy zdążyły polecieć do góry, w niektórych przypadkach czekam na głębszą korektę....te % to w zaokrągleniu, analizowałem dane z top 150 marketcap.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » piątek, 29 listopada 2019, 20:08

ADX również na potężnym wypłaszczeniu. Przedwczoraj leciutkie przebudzenie wolumenu od października. Co myślicie?
Entry za 1030 ze SL lekko poniżej 1000?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 29 listopada 2019, 22:51

Jest masa wypłaszczonych coinów prawdę mówiąc. Popatrzcie na 1w na binance na ten przykład. Ale czy wszystkie zrobią odbicie do poprzedniego dołka chociaż? (często jest to +100-300% od obecnych poziomów)? i jak wybrać te, które zrobią? :mrgreen:

na ten przykład ZIL aż prosi o retest 250, tylko czy go zrobi? w podobnej sytuacji są np. STORJ czy APPC.

coś trzeba wybrać. Wykresowo te coiny niczym się nie różnią.

Wyobraź sobie teraz że wybierasz APPC a akurat ZIL robi +300% (APPC nic) :mrgreen: ech ile razy to przerabiałem na różnych coinach.

Jest ich tak dużo, że ciężko się wstrzelić akurat w te, które zrobią te szalone odbicia.

w momencie, gdy mamy te same wykresy na wszystkim trzeba już w zasadzie tylko farta, żeby trafić w coin pompiarzy.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: emceef » piątek, 29 listopada 2019, 23:12

Albo ślęczyć przed ekranem i monitorować vol

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 30 listopada 2019, 00:16

APPC, bardzo niska kapitalizacja na poziomie shit'a GAME :D Tutaj potencjał na 1$ jest spokojnie(ATH - $4.49), więc warto mieć 10k na long term to będzie 40kPLN, ja na razie się bawię na tym i sobie uśredniam na APPC/ETH, uśrednione w okolicach 0.00010ETH, więc jest bezpiecznie, ale tutaj gram tak od czasu do czasu, bo bardzo fajne mocne ruchy są w perspektywie tygodniowej, a w ciągu dnia też trochę procent wpada :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » sobota, 30 listopada 2019, 02:24

Czytalem juz pare razy ze to APPC jest w miare dobre, teraz cena 3 centy. Tylko że ciągle przybywa nowych coinów i watpie zeby ktos ogarnial top 100 a co dopiero jakies coiny z mnarketcapem 3 mil i top 500. Wiec kupowanie bo jest na binance i mial X$ ath to czysta ruletka raczej, takich coinow jest pewnie kilkadziesiat na samym Binance. Wypadaloby kupić all chociaz za 1-2 btc i rozstawic na askach no ale ja niemam tylu bitow moze jacys whalesi tak robia.
Ja akurat chcialem sobie dokupic troche Stratisa to jako jedyny z tych co mam to cena rosnie ofc inne co mam spadają, i od 4 dni moj buy order sobie wisi i gonie uciekajacego krolika, a jak kupie ofc to spadnie o 20 %, nieraz po moich zakupach czy selach to w sekundach sie zmienial kierunek ceny. Tu wypadaloby wtsawic memo "pump it"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 30 listopada 2019, 02:36

Rumcajs pisze: sobota, 30 listopada 2019, 02:24Wypadaloby kupić all chociaz za 1-2 btc
Lol :D Chyba tutaj same grubasy są i hazardziści :D Właśnie ja mówię, że po co inwestować tyle kasy w jednego coin'a, zresztą kapitalizacja to 400 BTC niecałe, 200-400 osób z takim kapitałem wykupi całe supply, bezsens :D Dlatego ja zalecam uśrednianie, gdybym sprzedał połowę to mam kilka tysiaków APPC za friko, dosłownie :D I one w przyszłości mogą mi dać kilkadziesiąt tysięcy PLN, czyli zaryzykowałem jakaś kwotę, teraz mam coiny za zero i albo będę za 2-3 lata miał zero albo kilkadziesiąt tysięcy zarobku(a pewnie będę powiększał ich ilość w miarę trwania bessy) o ile jakaś hossa na crypto kiedykolwiek się powtórzy :D I o to mi chodzi, że warto uśredniać i akumulować na bessie, bo można zgarnąć coiny za friko albo kwoty 10-100x mniejsze niż na ATH i liczyć na 10-100x zysku :D Po co ryzykować taki kapitał? 1-2 BTC to bardzo dużo jak na obecne realia, no chyba, że jesteś grubasem i masz ponad 100 BTC i wrzucasz w każdego shita 2 BTC, ale to 50 shit'ów to trochę mało, bo na 3000 wszystkich to mały procent, że akurat te dadzą zarobić 100x :D Ja to max bym inwestował w takie mniejsze 0.1-0.2 i uśredniał, a miał w zapasie te 0.9 BTC na nagłe spadki i odbicia mniejsze co by uśrednić :D Poza tym należy mieć w głowie to, że taki shit może dać zarobić dużo, albo nawet wcale :D A BTC na pewno nie upadnie, a w dłuższej perspektywie jest 20k-100k$ :D Teraz powinna się zacząć 3 fala wzrostowa najdłuższa i najbardziej zyskowna dla byków, chociaż może jeszcze spaść z 50%, ale tak czy siak R/R lepsze na akumulację, bo do ATH +12k$, a do nowe ATH + 88k$ :D A do 0 tylko 8k$, a im niżej tym lepiej jeśli skupujemy aż do dołka, bo szybciej wychodzimy na plus i mamy potencjalnie większy zwrot :D Buy low sell high :D Poza tym skoro wiesz, że jak kupujesz to spada 20%, to kup za 0.1BTC, jak spadnie 20%, to dokupisz za kolejne 0.1BTC, i tak aż do 0 praktycznie i masz uśrednione bardzo nisko, jak pójdzie do góry to najwyżej mniej zarobisz, grunt, żeby nie wyleszczyli :D Ale kapitalizacja to tylko 3M$, to wystarczy tylko 3000 osób, żeby zainwestowało średnio 1000$, to to jest bardzo mało, jak na cały rynek crypto :D Jak taki shit jak TRX ma 1 miliard USD kapitalizacji :D To tam musi być 1000000 osób, średnio zapakowanych za 1000$, żeby tylko utrzymać cenę, a co dopiero jakiś poważny wzrost, może 100-200% max zrobi :D A taki APPC może dać i 1000% :D

Nawet na parze z BTC można zarobić w kilka tygodni 100% jak się poluje na spadki i wyłapuje szpilki :D A mamy komfort bo jesteśmy od ATH z -80% :D Np. co teraz może się stać może znowu spaść o 50-90% i znowu zacząć mocno konsolidować z lokalnymi szczytami na 50-100%, i można sobie znowu uśrednić w dół, albo w końcu pójdzie wybicie jak na GAME np. co nikt nie wierzył :D


### edited: 2019-11-30 03:03 ###
No w sumie TRX może zrobić z 300% jak ten double botom się zrealizuje :D Ale to i tak trzeba wpompować 3000 000 000 USD, czyli 400 000 BTC :D
Ostatnio zmieniony sobota, 30 listopada 2019, 03:08 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » sobota, 30 listopada 2019, 02:55

@anagamidev
A bo ze mnie taki erotoman gawiędziarz, z obserwacji odnioslem wrazenie ze na niektorych "dobrych" coinach pod takie wzrosty ala newsy ala pompki to nie ma volumenu zeby wejsc za wiecej niz te 1-2 bity bo po pompce nie bedzie bidów na zrzucenie. Mialem tak nawet na binance malymi kwotami ze nie bylo na co zrzucac bo pompka fejsbukowa zjadala z askow ale bidow nie wystwiala. Wiec to byl przyklad zreszta napisalem ze niemam tyle ALE MOZE ktoś tak robi :)
Narazie u mnie zrobilem sell Sonma 250s-259s, Buy SyS 282s, wystawilem low bid Amb 271s i Stratis (nieudany bo cena wzrosla).

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: btcB1289 » sobota, 30 listopada 2019, 08:52

No i APPC ruszyło. Dzisiaj około 1:30 w nocy pojawiały się przez kilka minut bidy na ponad milion APPC. To może świadczyć o tym, że jakaś grupa pompujaca zainteresowała się tym coinem

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: zeroBTC » sobota, 30 listopada 2019, 10:03

btcB1289 pisze: sobota, 30 listopada 2019, 08:52No i APPC ruszyło



chyba to jednak falstart - choć pasowało by - bo siedzę na dość dużej pozycji na APPC buy 371 ,

poluje jeszcze lekko na AION około 820-830 sato - nie miał żadnym mocniejszych pompek - więc to może na niego padnie :roll:

8-)

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: emceef » sobota, 30 listopada 2019, 10:21

Mi bot kupił STX tuż nad supportem ze stop lossem 3% poniżej supportu i sprzedaje od razu jak btc ruszy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » niedziela, 1 grudnia 2019, 18:27

APPC/BTC
Obrazek

Trzecia próba powrotu do poprzedniego kanału. Kurs jest mocno uparty i dąży do przebicia, aczkolwiek ten vol...
To jest chyba jakaś kpina. 6BTC?! Jest to volumen top 5 na Binance. Tyle że od końca...
Więc nie bardzo mi się do w najbliższym czasie widzi...
Nie wiem czy pomoże nawet przepiękne wypłaszczenie długoterminowe na 1w skoro nikt tym nie handluje.
Takie gagatek może nawet dostać delisting kiedyś za to, mimo, że fundamentalnie jest jednym z lepszych projektów under 200cmc.




Z drugiej jednak strony nie widzę żadnych przeszkód na drugi możliwy scenariusz; kontynuacja spadków,
a następnie długie mulenie spowodowane po prostu brakiem zainteresowania.
Jeżeli wolumen będzie tak przymulony jak teraz to nie zdziwiłbym się.

Obrazek

Coin od początku swojego istnienia (a już istnieje prawie 2 lata) nie miał pomp z prawdziwego zdarzenia (160 % była max ever nie licząc pierwszego miesiąca po listingu). W tym roku były 2 w tym jedna wolna od lutego do marca, a druga szybka w czerwcu.
Więc ewidentnie widać, że ten coin jest olewany przez pompiarzy póki co mimo,
że jest 3 od końca coinem na Binance pod względem m.cap o ile pamięć mnie nie myli.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 1 grudnia 2019, 22:07

Nawet największe gówno z vol 2 BTC doczekuje się w końcu pompy +200-300%.

Nawet Funfair zaliczył pompę o +300% od dołka.

Cierpliwości ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości