problem z portfelem Trinity

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

problem z portfelem Trinity

Postautor: thmwrz » czwartek, 20 czerwca 2019, 22:13

Witam

Niedawno zakupiłem IOTA i chciałem z giełdy przelać środki na portfel Trinity. Po instalacji portfela, wygenerowaniu seed'ów oraz haseł dotarłem do głównego okna. Klikając w pole Odbierz (za każdym razem gdy uruchamiam portfel) nie widzę swojego adresu tylko muszę nacisnąć "Wygeneruj adres" i po krótkiej chwili pokazuje się adres. Taki adres skopiowałem i z giełdy przelałem środki - ale środki nie dotarły!
Adres portfela z giełdy zgadza się z adresem generowanym na portfelu Trinity, co robię nie tak?

Tom

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

problem z portfelem Trinity

Postautor: Bit-els » czwartek, 20 czerwca 2019, 22:44

dużo czasu juz minęło? u mnie trinity działa bez zarzutu, portfele na kompa czy mobilne, z giełd też dochodziły środki.
może masz wirusa, który podmienił adres, albo gielda ma opóźnienia

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

problem z portfelem Trinity

Postautor: thmwrz » piątek, 21 czerwca 2019, 18:12

Środki w końcu dotarły, ale nie spodziewałem się, że będzie to tak długo trwało!! Przelew zlecony około godz. 20:00 a po 23:00 jeszcze ich nie było, z samego rana już były na portfelu. Tak długo to tylko czekałem na środki BTC w grudniu 2017 :).

Pytanie jak Wy długo czekacie na przelew środków IOTA?

ThM

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

problem z portfelem Trinity

Postautor: Bit-els » piątek, 21 czerwca 2019, 22:28

rozgłoszenie natychmiastowe, potwierdzenie kilka minut, 3, 4

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 67
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

problem z portfelem Trinity

Postautor: Beliar90 » niedziela, 23 czerwca 2019, 21:21

thmwrz pisze: piątek, 21 czerwca 2019, 18:12Pytanie jak Wy długo czekacie na przelew środków IOTA?

obecny czas potwierdzenia transakcji w tangle to 3-10 minut. U Ciebie problemem było zatwierdzenie transakcji przez giełdę. Przy wypłacie z giełdy też czekam przeważnie ponad godzinę.

DNL
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 listopada 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

problem z portfelem Trinity

Postautor: DNL » sobota, 23 listopada 2019, 11:17

Witam
Może ktoś mi pomoże rozwiązać problem, mianowicie nie mogę przelać środków z portfela Trinity obsługiwanego z Ledgera nano s na Binance, za każdym razem proces transferu się rozpoczyna ale na koniec wyskakuje komunikat "Błąd transeru, Coś poszło nie tak podczas przetwarzania twojego transferu. Proszę spóbować ponownie" w dzienniku błędów jest taka nota: Ledger device: internal error please report (0x6f04) (0x6f04) oraz : Can't process transactions with 3 input, the limin is 2. Jakiś czas temu miałem problemy z logowaniem pomimo że wprowadzałem poprawne hasło, zdarza się również komunikat błąd serwera.

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości