Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
XVG
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 lutego 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: XVG » poniedziałek, 11 listopada 2019, 21:16

Maggix pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 13:33 Jak myślicie jaki procent społeczności crypto oczekuje wzrostu kursu w okresie przedświątecznym ? Jeżeli jest to ponad 60% to pewnikiem będzie na odwrót czyli spadek kursu w okolice 7k usd.
Myślę że 6k mile widziane. Przed halvingiem nje sądzę aby były jakieś wieksze wzrosty typu 15k+

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » poniedziałek, 11 listopada 2019, 21:24

@kozaki_wiesi

Po takich twetach jak ten twoj i takich komentarzach jak ten nizej
XVG pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 21:16 Myślę że 6k mile widziane. Przed halvingiem nje sądzę aby były jakieś wieksze wzrosty typu 15k+
ty chyba trza grac pod wzrosty.

@XVG bez urazy ; )

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 listopada 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: skytech » poniedziałek, 11 listopada 2019, 21:37

Opłaca się inwestować w Bitcoin gold ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 11 listopada 2019, 21:52

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bemx2k » poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:10

socjolog2008

Chciałbym żebyś miał rację że zaliczymy jeszcze górkę Świąteczną w okolicach tej Czerwcowej
ale coś mnie podpowiada że to byłoby zbyt łatwe do przewidzenia więc stawiam że nas będą leszczyć tak co najmniej w okolice 7k $.
BTC>ETH

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:32

Majkos pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 21:24Po takich twetach jak ten twoj i takich komentarzach jak ten nizej

XVG pisze: ↑ poniedziałek, 11 listopada 2019, 21:16
Myślę że 6k mile widziane. Przed halvingiem nje sądzę aby były jakieś wieksze wzrosty typu 15k+

ty chyba trza grac pod wzrosty.

tak - rynek będzie zarabiał sam na sobie na przekór wszystkiemu.... To tak jak moje ostatnie farmazony ze Chiny sie wkurwia i podpompuja na 9200-9500. Przemyslalem i mi wstyd tego co palnąłem. Retest 9k miał sens wiec U sie zgadzało reszta nie miała zadnego uzasadnienia ale mnie poniosło duzo lampienia sie w wykres i sie uprzedzenia potworzyły w głowie.
Tak samo nie ma reguły USA, Chiny, Boze Narodzenie, czy inne wymysły...

Nie zdziwił bym się gdyby banka 20k była pod BAKTT. Takie rzeczy planuje się z wyprzedzeniem. Pod co teraz te niby wzrosty miały by byc? Pod Świętego Mikołaja?
Co jak BAKTT, Halving od dawna juz jest w cenie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:49

donkeszyn pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:32Co jak BAKTT
Imho, bania na 14k$ to była bania BAKKTowa.
donkeszyn pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:32Halving
To będzie bania na 30k$ do kwietnia/maja następnego roku.

Pod to przynajmniej gram. ;)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:57

@Bemx2k pod to gram. Ostatnie tchnienie giganta. Może być i arcy pompa,polecę z tym na x100 i moich ulubionych altach. Jeżeli się nic nie zmieni fundamentanie w BTC,to jako walor spekulacyjny po 11 latach istnienia (i zasadniczo adopcji mizernej a funkcjonalności twittera,fb - czyli fajna internetowa zabawka potrzebna do niczego konkretnego) idealnie spełni się jako walor spekulacyjny do ubijania/shortowania latami(infrastrukturę do gry ma potężna na fx,kontraktach,giełdach crypto). Tak jak rozbudżali wiarę tak można ją będzie latami gasić. Chyba że wydarzy się coś nie spodziewanego. Takie bajery jak ICO i forki w 2017 to wtedy kto wie ;) @ergorg grubo,grubo z tym 30k - tylko przyspiesz żeby się uwineli do końca roku. A narazie ustawcie Longa z SL - żeby później nie żałować jak wystrzeli
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:21

Wszyscy tak sa najarani na nastepna banke i tak bardzo chca zarobic juz teraz juz na świeta juz w przyszlym roku juz pocieraja rece. Spokojnie, naczekacie sie, znudzicie czekaniem, zapomnicie, olejecie kupując za wczesnie stracicie i potem znowu zapomnicie a rynek sie obudzi i was zawoła jak nadejdzie nowy czas wolania ulicy. Sami "insajderzy" widzę.
Na spadkach przeciez tez mozna zarabiac a jest na czym bo jak spada to korekci. Po co dawac te ceny zaporowe 20 - 30 - 100k Jakie akcje, jakie minerały, jakie dostępne na rynkach opcje maja ceny 100k ?

Co jezeli 1mln to mit a pierwsze bańki miały zakorzenić nieustanne wzrosty w głowach ulicy, żeby na koniec zru.... wszystkich i potem robic dolki wzrosty dolki wzrosty to juz to teraz, nie to nie teraz, to juz to teraz kupujemy bo teraz to juz na bank bedzie rosło, nie, nie rosnie to moze teraz...... Jak byscie mieli BTC w milionach sztuk to jak byscie go upłynnili ulicy? Inne pytanie - Jak byscie mieli mase hajsu i dziesiatki mozliwosci lokowania w dziesiatki dostępnych store of walue to upakowali byscie wszustko w jedno czy dywersyfikowali? BTC jest ograniczony ilosciowo ludzi jest 7mld ale jaki % inwestuje. Jestescie inwestorami i chcecie aby cala ulica była ale cała ulica nie skupuje złota platyny a jest na rynku od setek lat, to tez jest store of walue od setek lat, tez jest ograniczone ilosciowo ale 1mln za uncje nie widac. Moze Jak bedzie 70mld ludzi i inflacja na kosmo poziomie to cena bedzie juz nie do 1BTC tylko za Satoshi. ale nie za rok i napewno juz nie bo Gwiazdka albo nie bo ulica czeka na to czy tamto.

Takie refleksje mnie nachodzą. Pytania by pasowało sobie zadac i sensownie na nie odpowiadać. Wszystko ma swoje granice cenowe i dlatego rynek szuka nowych miejsc na lokowanie kapitału a nie nieskończone pompowanie jednego miejsca.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:33

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:57tylko przyspiesz żeby się uwineli do końca roku.
Cierpliwość cnotą. ;)


donkeszyn pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:21Takie refleksje mnie nachodzą. Pytania by pasowało sobie zadac i sensownie na nie odpowiadać. Wszystko ma swoje granice cenowe i dlatego rynek szuka nowych miejsc na lokowanie kapitału a nie nieskończone pompowanie jednego miejsca.
Mi od dłuższego czasu Dow Jones udowadnia, że nie ma sufitu. ;)

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:41

Jeszcze jedna sprawa. Dosc istotna moim zdaniem.

BTC powstałow 2009roku na załamaniu rynku. Nie przeżył jeszcze ani jednej recesji.
Każda recesja jest korektą wzrostów. Nie widzę powodu aby ten 10letni wzrost BTC przy recesji nie byl skorekcony jak inne dostępne produkty na giełdzie.

Dodano po 5 minutach 59 sekundach:
ergorg pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:33Mi od dłuższego czasu Dow Jones udowadnia, że nie ma sufitu.
ale porównaj przedziały czasowe i ceny. 1967 liczba populacji wzrosła 3-krotnie? Inflacja juz nie mówie. Jest cała masa czynników w ciagu 50 lat i cena z 1000 poszla na 23k a nie 10 lat istnienia i juz za rok juz za dwa 100k

Juz pisałem kiedys ze cena bedzie rosła bo tak zbudowany jest system finansowy. Wiadomo ze świerzy produkt ma szybkie wzrosty do momentu nasycenia. Potem przychodzi moment kiedy cena sie normalizuje uspakaja. Wzrosty bedą ale juz nie tak dynamiczne. Fakt nowe technologie osiągają kosmo poziomy ale nie w 2020 :) No i nie na Gwiazdkę.

Kolejna sprawa. Kazdy trabi ze alty glebią, ze dominacja BTC jest ogromna ale dalej liczycie na wzrost tej dominacji? Sami sobie zaprzeczacie. Przeciez w altach tez jest wartosciowa technologia nie widze powodu dlaczego miala by byc zarznieta jak jest dobra i stanowi fajne rozwiazania. CHZ pokazuje ze niezaleznie od BTC mozna rosnac a nie tylko podrygiwac w rytm BTC.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:52 przez donkeszyn, łącznie zmieniany 2 razy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:41

ergorg pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:49Pod to przynajmniej gram
@ergorg

wyciągam wnioski z poprzednich Twoich AT , że nie jesteś jeszcze załadowany ..TAK ??
na jakich poziomach planujesz ostateczne tankowanie - niskie 8k ??

ja rozstawiłem się znaczną częścią $$ w przedziale 8317 - 8017 , ale mocno rozważam też ponowne testowanie dołka na 72xx ( tak jak to ktoś narysował na poniższym harcie )

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:56

zeroBTC pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:41na jakich poziomach planujesz ostateczne tankowanie - niskie 8k ??
8-8.4k$ - biorę wszystko w tym przedziale. :mrgreen:

donkeszyn pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:41Kolejna sprawa. Kazdy trabi ze alty glebią, ze dominacja BTC jest ogromna ale dalej liczycie na wzrost tej dominacji? Sami sobie zaprzeczacie.
Kto to jest wy? Proponuję Ci zostawić twittery, youtube'y, a nawet i to forum jeśli czyjeś analizy/naganianie tak na Ciebie działają. Ja już od dawna nie śledzę całego tego szumu - liczy się wykres, czasami AF.

Sugerowanie się czyjąś grą w stylu - a bo ludzie wierzą w rajd św Mikołaja to zagram odwrotnie - jest moim zdaniem idiotyzmem.

Dodano po 2 minutach 14 sekundach:
donkeszyn pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:41ale porównaj przedziały czasowe i ceny.


Taki DAX potrafi zrobić 12% w miesiąc bez korekt.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » wtorek, 12 listopada 2019, 00:09

ergorg pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:56Kto to jest wy? Proponuję Ci zostawić twittery, youtube'y, a nawet i to forum jeśli czyjeś analizy/naganianie tak na Ciebie działają.
Mówie ogólnie nie czepiam sie jednostek. Nie sledze Twitterów ani YT.

Dow Jones, Dax to notowania spólek najwiekszych. BTC to jeden produkt. Jak juz DAX i Dow Jones to z boku powinien stać zbiór najbardziej wartosciowych Crypto. Wtedy pogadamy.

I jak juz przy DAX jestesmy. 30 największych Niemieckich spółek wycenianych na giełdzie na 13k i obok jest jeden BTC - wyobraz sobie jak zbańkowany jest BTC obecnie gdzie z czym do ludzi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 12 listopada 2019, 09:05

Imo ponad 10k w tym miesiacu.. za dlugo za wolno opada aby zalamalo sie to.. barta nie bylo i chyba nie bedzie bo takiej szerokiej glowy nie ma (liczac od ostatniego wystrzalu z konca pazdziernika) :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » wtorek, 12 listopada 2019, 09:21

donkeszyn pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:21Takie refleksje mnie nachodzą
To tak płytki rynek, że jeden gość ponoć zafundował nam 3 -> 14k. Tu może stać się dosłownie wszystko i jedynym lekarstwem jest reagować na wydarzenia na wykresie. Nie widzę problemu ani z 100k, ani z 1k.

a to,że twitterowi naganiacze praktycznie zawsze się mylą - to już standard. Ja tam od dawna nie czytam tych bzdetów.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 12 listopada 2019, 09:28

Ten rynek jest przepiękny, Ci którzy chcą kupić NIGDY nie są zadowoleni z aktualnej ceny.

14k -> poniżej 10k ładuję sięna maxa (pamiętam jak sam to pisałem)
10k -> czekam na 0,5 Fibo czyli 8,5k
8,5k -> ok, to w takim razie 0,61 Fibo
7,3k -> lecimy na 6k, to pewne

Tak działa nasza mentalność, która ewolucyjnie każe nam iść z trendem. Moim zdaniem obecne ceny są cenami do kupna (co nie znaczy, że nie możemy spaść niżej). Jeżeli mamy już hossę (a mimo wszystko dalej uważam, że tak jest), to wg mnie 8k (możemy spaść trochę niżej, ale na bardzo krótki czas) to jest bardzo dobre wejście na hold. Zobaczcie, że dzisiejsze 8,7k to nawet nie 10% wyższa cena a co to jest 10% na BTC w porównaniu do potencjalnej bani np. na 100k?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » wtorek, 12 listopada 2019, 09:41

Czekanie na 5,5k głupie nie było, taki był target trójkąta. We wrześniu 2018 cierpliwi doczekali się targetu czyli 3,2k i to w 100%. Tutaj po prostu nie wyszło i trzeba było się dostosować, ja miałem trochę szczęścia gdy założyłem pozycję na 74xx i było to zarówno long, jak i "fizyczne" bitki do zasilenia handlu altami. Uznałem, że 0,618 powinno dać profit. Nie przypuszczałem, że dostaniemy z tego +40% w ciągu dwóch dni, ale dostaliśmy, co nieco zweryfikowało moje plany odnośnie spadków. Liczyłem na sprzedaż miernego wzrostu po ~8.2k w najlepszym wypadku.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » wtorek, 12 listopada 2019, 10:14

BitJanusz pisze: wtorek, 12 listopada 2019, 09:21To tak płytki rynek, że jeden gość ponoć zafundował nam 3 -> 14k.
O tym tez ostatnio myslałem.
Pytanie czy BTC to nowy rynek czy tylko instrument jeden z wielu obecnego rynku.

Fala "investorów taksówkowych" przyplynela spompowała odplyneła zostali starzy wyjadacze i instytucje i tether. Czy juz pora okreslic realna wartosc czy jeszcze pompowac jakis czas? Jak instrument spowszednieje to czym sie bedzie róznil od ropy czy innych obecnych juz na rynku.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 12 listopada 2019, 10:22

BitJanusz pisze: wtorek, 12 listopada 2019, 09:41We wrześniu 2018 cierpliwi doczekali się targetu czyli 3,2k i to w 100%

Nie tak do końca...jak zerkniesz na posty z tamtego okresu, to zobaczysz też wpisy tych, co pisali że kupią jak spadnie do 2k albo i 1k....
zerknij na to
download/file.php?id=4561
warto poczytać i sobie przypomnieć...
77% ludzi w ankiecie zaznaczyło , że będzie 2900$ lub niżej :lol:

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 37 gości