Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 10 listopada 2019, 17:49

koparki pisze: niedziela, 10 listopada 2019, 17:44Jesli ktos juz jest niedźwiedziem dla bitcoina to lepiej pozostać poza rynkiem niz shortować.
Kwestia czy ktoś gra DT czy ktoś zakłada pozycję na mid lub long term. Shorta na interwale 1W bym się bał teraz, jeśli chodzi o 1-4h - why not?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » niedziela, 10 listopada 2019, 17:59

Spoiler:
Wyjście z klina once again :D Swoją drogą RSI na 4h znowu pięknie podziałało :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Canis Lupus » niedziela, 10 listopada 2019, 18:27

4.11 jakoś szybciej zaczęli zrzucać po wystrzale, tu jakoś spokojnie bardziej w górę ciągnie. Pytanie czy nie zjawi się jakiś śmiałek co tysiaka zrzuci, albo ten sam co kupił nie zrzuci bo się jednak rozmyślił. Stare dobre czasy wracają, będzie bujać.

mam małego shorta od 9,034.86, myślę, że jednak trochę zdołują ale strach mi nie pozwala żeby dużą pozycję otworzyć.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 listopada 2019, 18:47 przez Canis Lupus, łącznie zmieniany 1 raz.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » niedziela, 10 listopada 2019, 18:47

Chinczyki wejda zobacza co sie stało i wkurgieni podpompuja do 9500 ;) takie mniejsze u - replay z ostatniego duzego U
taka długa 4h wypadało by czyms poprzeć.

Mam otwartego longa łapanego przy 9020 - x 100
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 listopada 2019, 19:01 przez donkeszyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 10 listopada 2019, 18:57

Jeszcze spojrzenie z dalszej perspektywy:



Jeśli w tym momencie, jak @Fibo pisał, możemy mieć B w bazie AB, warto spojrzeć na poprzednią takową, i ile czasu zajęła faza B.

Wpisałoby się to również w moją wcześniejszą long term prognozę:



Mogę zabrzmieć jak naganiacz ale prawdopodobnie ~7300$ to był ostatni dołek przed kolejnym etapem hossy i niżej nie zejdziemy. Możliwe zejście do 8.3-8.4k$, może nawet 8k$ ale na więcej bym nie liczył.

P.S.

Daje 10-20% na to, że nie zejdziemy poniżej przedwczorajszego dołka.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » niedziela, 10 listopada 2019, 19:04

ergorg pisze: niedziela, 10 listopada 2019, 18:57Mogę zabrzmieć jak naganiacz ale prawdopodobnie ~7300$ to był ostatni dołek przed kolejnym etapem hossy i niżej nie zejdziemy. Możliwe zejście do 8.3-8.4k$, może nawet 8k$ ale na więcej bym nie liczył.
W sumie nie wiem, czy legitnie byłoby patrzeć teraz na target trójkąta zniżkującego (coś koło 5500$), gdy ta dzida do 10500$ przebiła jego podstawę. W tym wypadku papa Brandt chyba się mylił, licząc na wypełnienie celu. We wrześniu 2018 celem było 3200$ i udało się idealnie...
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » niedziela, 10 listopada 2019, 19:04

Obrazek

podobna sytucja jak przy poprzednim wybiciu, potencja na morning stara

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » niedziela, 10 listopada 2019, 19:06

Ja bym to widział tak po Chinczykach dzis o 1:00 z okolic 9500 zejscie do 9000-9200 na tygodniu z lekkim opadaniem przez jakis czas, potem kolejne zdecydowane spadki w okolice 8000 .... 7500 az moze dojscie gdzies do 6500? Ładowanie portfela długie i nudne, lekko wzrostowe. Nastepnie zachęcenie czesci ulicy atrakcyjna ceną. Potem wspinaczka, ulica zacznie sie jarac profitami w miedzy czasie wejdzie nowe ATH zaczna rozpowiadac po sasiadach jak im portfele puchna jakies newsy w mediach, bardziej zdecydowana wspinaczka jeszcze wiecej ulicy i w odpowiednim momencie zdecydowana pompa.

Generalnie jest tak ze z kim bym nie rozmawiał to słysze ze btc jest drogi i nieprzewidywalny, ze bez sensu bo co oni sobie kupia jakies smieszna 0.xxx po przecinku. Ludzie mają typowe nastawienie do liczb i ilości posiadania.
Jezeli cena nie spadnie do zasiegu ich portfela tudzież lekkiego nie obciążającego kredytu na zakup to nie ma bata aby sie przyłaczyli. Gdyby cena teraz juz zaczęła leciec do góry ludzie poczuli by ze niezdazyli sie zalapac na pociag. Chyba ze btc od teraz bedzie juz zarezerwowany tylko dla grubasów i instytucji do zabezpieczania ich majatków a ulicy wyprodukuja cos nowego taniego.

Ja tak to widze długo terminowo. Moge widziec zle :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Canis Lupus » niedziela, 10 listopada 2019, 19:10

jak było około 20k$ to kupowali więc tym bym się nie przejmował, że na "calaka" ludzi nie stać. Będzie rosło to będą kupować za tyle za ile będzie.

A poza tym to zostało przewidziane, w portfelach można mBTC czy uBTC ustawiać i od razu lepiej wygląda. Zresztą jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to będą się ludzie jarać, że 100 satoshi kupili.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 listopada 2019, 19:15 przez Canis Lupus, łącznie zmieniany 1 raz.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » niedziela, 10 listopada 2019, 19:13

Canis Lupus pisze: niedziela, 10 listopada 2019, 19:10jak było około 20k$ to kupowali więc tym bym się nie przejmował, że na "calaka" ludzi nie stać. Będzie rosło to będą kupować za tyle za ile będzie.
Ale wtedy juz była koncówka "fejmu" sasiedzi juz mieli i inni tez chcieli, teraz fejm trzeba dopiero zrobic. Zeby zrobic trzeba to ubic troche.

Narazie od 2018 mamy spadki a gdzie ta dluzsza akumulacja po spadkach?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Canis Lupus » niedziela, 10 listopada 2019, 19:17

ale ulica to ostatnią fazę bańki buduje, nie rozkręca jej od dołka więc moim zdaniem nie ma znaczenia, że teraz dla ulicy jest za drogo.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » niedziela, 10 listopada 2019, 19:41

Zgadzam się.
Chodzi mi o to ze potrzeba załadować świeżej krwi na to rozkręcanie. Chyba ze to juz tylko tether for ever ;)
Trzeba dozowac nowym koryto zeby ci gadali po swoich znajomych ze maja. W tym czasie akumulacja i skupowanie. Nie mozna byc pazerą i sie nie podzielic :) bo sie profitu w dłuższej perspektywie nie wyciagnie.
Chyba ze od teraz będzie inaczej. Tak czy owak 4-5 cyfrowa suma jest jeszcze do ogarniecia przez szeregowego obywatela 6 cyfrówki jak wejdą to juz nie bedzie dla ulicy zabawa.
Trzeba sobie ogarnac srednie globalne zarobki oczywiscie w krajach zamozniejszych, zrobic rachunek sumienia zadac pytanie do jakich kwot był bys w stanie zaszaleć jak byś uwierzył. Ponad 100k to nawet jak bys wierzył to nie kupisz, chyba ze masz otwarty umysł na liczby albo zaistnieje inna idea. Obecna ogólna to pomnazac kapitał. Technologia sama w sobie atrakcyjna jest dla zagorzałych fanów.
Dochodzi kolejna sprawa ile jeszcze mozesz zarobic jak kupisz. okolice 10k daja ci poczucie zarobku w dalszej perspektywie x10 nawet x100 ale jak bedzie 100k to czy dalej bedziesz ryzykował kredytami zeby zarobic x10 gdyby faktycznie hitnął 1mln?
Jak hitnie 1mln to trzeba by zadac sobie pytanie co bedzie ludzi napedzało aby to nabywac. Moze idea 10mln ale watpie.
Musi powstac nowa idea.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 893
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9295
Reputacja postu: 
21
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » niedziela, 10 listopada 2019, 19:52

Pozostając w klimacie potencjalnej bazy A-B to wchodząc w szczegóły jej fali B, której rozkład falowy coraz bardziej przypomina podwójny zygzak W-X-Y, w którym łącznik X to rozległy trójkąt, wtedy do wytworzenia pozostała podfala C drugiego zygzaka Y, kończąca również całą falę B bazy w okolicach 8 k$.

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 5 września 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: krzynek » niedziela, 10 listopada 2019, 19:55

A ja będę się upierał przy tej fladze, którą wrzucałem wczoraj. Dzisiejszy ruch utwierdził mnie w przekonaniu, że listopad będzie byczy i zobaczymy w tym miesiącu atak na 11k. Także trzymam kciuki za moje przeczucia :D

A tutaj wrzucam jeszcze raz wykres dominacji w 4h, mieliśmy fakeout ale ładnie wróciło i oby się utrzymało w środku
Obrazek

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » niedziela, 10 listopada 2019, 19:58

donkeszyn pisze: niedziela, 10 listopada 2019, 19:06 Generalnie jest tak ze z kim bym nie rozmawiał to słysze ze btc jest drogi i nieprzewidywalny, ze bez sensu bo co oni sobie kupia jakies smieszna 0.xxx po przecinku. Ludzie mają typowe nastawienie do liczb i ilości posiadania.
Jezeli cena nie spadnie do zasiegu ich portfela tudzież lekkiego nie obciążającego kredytu na zakup to nie ma bata aby sie przyłaczyli.
nie bój nic ( chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego ile ludzie mają forsy ;) ) w perspektywie szybkiego zarobku najwięcej ulicy przyłącza się właśnie na samej górze nawet jeśli będzie wtedy kosztował 100k $ !!
bitek nie jest i nigdy już nie będzie dla przysłowiowej "baby" co pracuje na kasie w biedronce to nie o taką ulicę tu chodzi


donkeszyn pisze: niedziela, 10 listopada 2019, 19:13Zeby zrobic trzeba to ubic troche.

Narazie od 2018 mamy spadki a gdzie ta dluzsza akumulacja po spadkach
....że niby co ?? no weż nie przeginaj - ubite i ponad 3mc czasu na akumulacje na super niskich poziomach to miałeś od końca 2018 - aż do 2 kwietnia 2019 ....to mało ??

.....ta wiem , wiem .....wtedy też było drogo czekałeś wtedy na 1800 $

:mrgreen:

powodzenia , ale co tu można max ubić to myślę , że niskie 8k

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 10 listopada 2019, 20:04

krzynek pisze: niedziela, 10 listopada 2019, 19:55Dzisiejszy ruch utwierdził mnie w przekonaniu, że listopad będzie byczy i zobaczymy w tym miesiącu atak na 11k.

To że listopad bywa statystycznie byczy to już nawet najstarsi górale wiedzą. Statystyki panie są jasne
donkeszyn pisze: niedziela, 10 listopada 2019, 18:47takie mniejsze u - replay z ostatniego duzego U
socjolog2008 pisze: niedziela, 10 listopada 2019, 00:11Na 1h jeszcze nie,ale na 4h już widzę to ich magiczne ,,U’’ wybijające kurs o 400$.

Klasyka. Tak się kończy shortowanie Bitoina. Takie klapsy dla shorciarzy :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » niedziela, 10 listopada 2019, 20:16

Wiem ze był zajebisty moment na kupno. On juz nie wróci. Potem dostalismy mini banke z której jeszcze nie zeszlismy. Byl moment kiedy myslalem ze to sie zacznie akumulowac przy 7500 ale to bylo za krótko.

Nabywac mozna cały czas ale wieksze zakupy robił bym przy 6500 - 7000 tyle ze na spokojnie bo to co sie odbyło 10/23-25 to zadna tam akumulacja przed kolejnymi wzrostami. Sensowna półka pod odbicie jest wlasnie na 6500 i tam bym widzial dluzsza akumulacje. Zwróc uwage ile czasu trwała akumulacja przed skokiem na 20k - ile to było 2 lata? wiec te 3 miechy całe nic. ja po bance w 2011 gdzie sie wypsztykałem czekałem rok na cos sensownego az wywalilem haslo do 2 bitkow ktore wciaz mam zakodowane. dopiero cos sie ruszyło w 2013 to tez 2 lata.
O btc dowiedzialem sie z Antyweba w 2009 wtedy musialy minac 2 lata aby cos mnie nim zainteresowalo w 2011 to jest kurde cykliczne od samego poczatku.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 listopada 2019, 20:19 przez donkeszyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » niedziela, 10 listopada 2019, 20:17

Analiza popytu na 15 minutowkach od naszego pumpu o 17.00
widac ze SM kupuje
moze sie komus przyda.


i 1H
Spoiler:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4784
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » niedziela, 10 listopada 2019, 21:00

Jesli to bedzie to.. o czym pisalem wczesniej to powinno mniej wiecej wygladac nastepujaco. Potem zobaczymy. Na pewno nie moze skonczyc sie na jednym pchnieciu.
Oczywiscie to tylko faza poczatkowa, potem powinnien nastapic predzej czy ponizej full-blown bull mode na 11k+



BitJanusz pisze: niedziela, 10 listopada 2019, 17:47 Zdaje się, że @prap0n grał pod scenariusz, że odbijemy się od 8xxx i ruszymy z hossą, bo to tylko flat korekcyjny. Ja gram pod jedno z dwóch: odbicie już, albo odbicie od okolic dołka "bazy", może być nawet 7 z przodu finalnie. Pozycja dokupiona za 8800 na plusiku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Canis Lupus » niedziela, 10 listopada 2019, 22:29

czerwiec 2016 -robimy 67% od ATH -(789 $)
luty 2017 - ATH -(1339 $)
czerwiec 2019 -robimy 69% od ATH -(13764 $)
luty 2020 - *ATH -(22476 $)

*prognoza

na podstawie danych z bańki 2013 i jej dalszych losów, stawiam śmiałą hipotezę, że w lutym 2020 roku zaliczymy ATH. Następnie rok 2020 powinien być odpowiednikiem 2017 więc będzie się działo.
Z wyśmiewaniem tej prognozy proszę się wstrzymać do lutego, to już niedługo.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gural, Karolak i 17 gości