Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: shinya56 » sobota, 9 listopada 2019, 15:31

akos pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:13Nawet w tym wątku nie potraficie się powstrzymać tylko spamujecie

Twoi koleżcy zaczęli tu pisać bo dostali by bana w innych tematach. Hipokryto.
akos pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:18 Bez odbioru.
To po co zaczynasz temat a później nie chcesz rozmawiać ? Dodaj mnie do ignore, a nie zachowujesz się jak panienka.

Zacytuj jeszcze siebie na koniec.
akos pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:13Skoro masz problemy z rozumieniem tego słowa, to spróbuję cię go nauczyć przez przykłady, poniżej niewielka próbka braku kultury oraz chyba zdrowia psychicznego:


akos pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:13Będę szczery do bólu. Wasza dwójka to dwa największe debile jakich widziałem nie tylko na tym forum, ale chyba w ogóle w internecie. Poza klepaniem o shitcoinie lisku przez Harmony wasz pozytywny wkład w to forum jest zerowy, a właściwie ujemny.
Różnica między wami a np. takim stokarzem liczona jest w latach świetlnych, nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy, bo jesteście na to za tępi, nie wasz poziom pojmowania rzeczywistości.
Dobraliście się jak Pat i Mat, dwaj kompletni idioci, którym się wydaje, że ktoś ich wyzywa od faszystów, bo w ogóle nie zrozumieli złożoności omawianego problemu. I tak dalej, i tym podobne...


Innych chcesz uczyć kultury, a Ty co sobą prezentujesz chamie ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3229
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: akos » sobota, 9 listopada 2019, 16:15

Każdego kto używa w odniesieniu do innych, zachowujących kulturę wypowiedzi, uczestników dyskusji określeń typu "ludzki śmieć", "zjeb", itp., wyrażających głęboką pogardę, nazywam debilem, głupkiem, tępakiem (synonimy można mnożyć), zgodnie z potocznym znaczeniem tych słów. Natomiast jeśli u kogoś pojawia się to częściej niż u innych, to ta przesłanka ilościowa pozwala uszeregować debili pod względem stopnia zdebilenia oraz wyznaczyć top tej niechlubnej klasyfikacji 8-) W odniesieniu do was takie określenie to po prostu smutna konstatacja podsumowująca całość waszych wypocin a nie cokolwiek obraźliwego. Powinniście podziękować za uświadomienie ;)

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: Bitmar » sobota, 9 listopada 2019, 16:24

Jeszcze raz podkreślę bo chyba nie do końca wszyscy zrozumieli. Hyde Park był, jest i będzie. Stał się jedynie widoczny tylko dla zalogowanych. Nie chcę aby tematy poza krypto były indeksowane w google, psuły reputację i ściągały fanatyków różnych ideologi oraz kłopoty na forum. Taką mamy rzeczywistość, że przedstawiciele różnych ideologi i grup społecznych nadużywają narzędzi typu: mowa nienawiści, obraza uczuć religijnych, rasizm, antysemityzm itd. Stąd wiele portali cenzuruje takie treści, głównie po to aby nie marnować czasu, zasobów i środków na batalie prawne i skupić się na tym co robią. Ja zamiast cenzurować, chce przynajmniej zminimalizować potencjalne ryzyko, chowając te tematy przed wyszukiwarkami a do których Wy macie przecież dostęp. Ja i moderatorzy nie mamy też wystarczającej wiedzy, aby ocenić co dla danej grupy może być krzywdzące czy to w rzeczywistości czy tylko jako skutek braku argumentów co jeszcze ciężej przewidzieć. Często ktoś zgłasza jakiś post podając powód a ja czy inni moderatorzy po prostu nie zgadzamy się z danym zgłoszeniem i nie widzimy problemu na siłę. Wszędzie tam gdzie na końcu jest człowiek ocena zawsze będzie bazować w mniejszym czy większym stopniu na subiektywizmie, od moderatorów jednak oczekuje, aby w jak najmniejszym.
akos pisze: sobota, 9 listopada 2019, 13:58To co się tu dzieje jest biegunowo odległe od idei libertariańskiej. Odróżniaj libertarianizm od chamstwa i prostactwa a wolność od wrogów wolności, którzy zamieniają argumenty na słowną agresję.
Chamstwo i prostactwo oraz słowna agresja są tutaj piętnowane, problem w tym, że jest to kwestia bardzo indywidualna i subiektywna. Różne grupy ideologiczne i społeczne mają często bardzo niski poziom tolerancji krytyki swoich przekonań czy swojej osoby i byle krytyka będzie już traktowana jako atak, agresja, prześladowanie i te chamstwo/prostactwo itd. Niestety w przypadku starcia dwóch skrajnie odmiennych ideologii moderatorzy kierują się w pierwszej kolejności tym o czym pisałem wyżej (viewtopic.php?p=612418#p612418) oraz subiektywną opinią która może być zaburzona przez sympatyzowanie z daną ideologią czy po prostu wynika z osobowości co skutkuje tym, że tego "chamstwa i prostactwa" oraz agresji nie widzi bo jest to w jego przekonaniu zbyt błahe czy przekoloryzowane. Moderatorzy to tylko ludzie a ich działania nie są w stanie sprostać wymaganiom wszystkich, tak samo jak obecne ideologie. Zdaję sobie sprawę, że moderatorzy też mają swoje ideologie i przekonania które głównie w Hyde Parku mogą zaburzać obiektywną ocenę, ale oni dobrze sprawdzają się w swojej pracy w pozostałej części forum a jest to przypomnę forum kryptowalutowe.

Zdaję sobie tez sprawę, że rozstrzyganie wszelkich konfliktów również tych poza Hyde Parkiem to jest bagno i od tego w przenośni można dostać raka. Moderatorzy czasem nie mają po prostu siły i ochoty na to (czemu ja się wcale nie dziwię bo tego też nie cierpię) i wolą spędzić swój wolny czas w przyjemniejszy sposób. Wina za taki stan rzeczy na forum spada wyłącznie na mnie i biorę za to odpowiedzialność, nie zwalajcie tego na modów.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
30
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: Bitmar » sobota, 9 listopada 2019, 16:45

domator pisze: sobota, 9 listopada 2019, 14:36Chyba zblizajacy sie 11.11 i szansa na grupowe hajlowanie z kolegami z ONR opętały wasze mozgi.
Za insynuację i sianie konfliktów ban na 7 dni.
akos pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:13Będę szczery do bólu. Wasza dwójka to dwa największe debile jakich widziałem nie tylko na tym forum, ale chyba w ogóle w internecie.
akos pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:13bo jesteście na to za tępi
akos pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:13dwaj kompletni idioci
Za brak kultury i obrażanie innych ban na 7 dni
Harmony pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:04Szkoda Twojej energii na chorych psychicznie z nienawiści ludzi,
...i wiele innych.
Za insynuację i sianie konfliktów ban na 7 dni.
shinya56 pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:31Innych chcesz uczyć kultury, a Ty co sobą prezentujesz chamie ?
...i wiele innych.
Za obrażanie innych i sianie konfliktów ban na 7 dni.

Ochłońcie przez ten czas panowie i zobaczcie jaki zrobiliście w tym wątku burdel, ba to już jest ściekowisko.

Nie przyjmuje też zażaleń, że ktoś w innym wątku zachował się gorzej i nie dostał bana. Nie wszyscy kierowcy łamiący prawo dostają mandat... akurat ja was dzisiaj złapałem i mnie wkurzyliście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: baggins » sobota, 9 listopada 2019, 18:24

koparki pisze: piątek, 8 listopada 2019, 11:35Tak kiedyś było i tutaj za czasów domowego miningu,
to prawda, aż się łezka w oku kręci... kopałem wtedy chociaż jeszcze nie byłem zarejestrowany (1,5kW mocy zainstalowanej :D ), ale udało mi się to właśnie dzięki skarbnicy wiedzy jaką stanowiło (stanowi?) to forum... teraz już prawie nikt nie kopie, ludzie naprawdę zainteresowani Bitcoinem jako technologią wiedzę swoją już zdobyli... napływ nowych chyba już nigdy nie będzie tak gwałtowny jak kiedyś, a i źródeł wiedzy jest nieporównanie więcej... teraz na forum pisze głównie spekuła i sprowadza je do swojego poziomu... poziomu handlarza dla którego zawsze na pierwszym miejscu stoi zysk zdobyty najczęściej na stracie (wydymaniu) innej osoby, są to zazwyczaj (choć nie zawsze) osoby o specyficznej mentalności i miernym intelekcie mylące cwaniacki spryt z inteligencją... jakiego poziomu się po nich spodziewać... wracając teraz myślą do niektórych swoich postów przykro zauważyć jak się sam do niego momentami sprowadziłem
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Posty: 1501
Rejestracja: 5 maja 2013
Reputacja: 1229
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: miluu » sobota, 9 listopada 2019, 19:27

To ja też robię sobie przerwę na 7 dni. Jeśli admin widzi symetrię w poziomie kultury, zachowania pomiędzy @Harmony czy @shinya56 a takim np. @akos-em, to jest grube nieporozumienie. Zalatuje mi to odpowiedzialnością zbiorową. Prawda jest taka, że dwóch radykałów-ekstremistów, osób bez elementarnej kultury, przy bierności lub wręcz przychylności modów (ze względów światopoglądowych) zdemolowało cały HP. Nawet Ciebie adminie narażając na nieprzyjemności, bo wiele ich postów nadaje się do prokuratury jako publiczne podżeganie do przemocy lub pomówienia osób publicznych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: baggins » sobota, 9 listopada 2019, 20:34

miluu pisze: sobota, 9 listopada 2019, 19:27takim np. @akos-em, to jest grube nieporozumienie
widziałeś cytaty Bitmara?
miluu pisze: sobota, 9 listopada 2019, 19:27wiele ich postów nadaje się do prokuratury
już Cię korci jakiś anonimowy donosik... typowe dla lewicowej mentalności :(

...dzięki za autobana
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: Bitmar » sobota, 9 listopada 2019, 20:48

baggins pisze: sobota, 9 listopada 2019, 20:34już Cię korci jakiś anonimowy donosik... typowe dla lewicowej mentalności
@baggins Ostrzegam Cię, jesteś już o krok od 7 dniowego bana. Wiesz, że @miluu nic takiego nie sugerował a dolewasz benzyny do ognia by wzniecić konflikt.
I takich sytuacji jest setki, jedni plują jadem na drugich gdzie się da a potem dziwicie się, że moderatorzy nie reagują. Nie reagują bo już czytać nie mogą i tym rzygają. To tak jak w praca w przedszkolu w grupie kliku tysięcy dzieci, uspokoisz jedno to zaczyna krzyczeć 50 następnych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: baggins » sobota, 9 listopada 2019, 21:12

@Bitmar masz rację... w cytowanym fragmencie zamiast być merytoryczny kierowałem się intuicją
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: amneziahaze » sobota, 9 listopada 2019, 22:23

miluu pisze: sobota, 9 listopada 2019, 19:27 Zalatuje mi to odpowiedzialnością zbiorową. Prawda jest taka, że dwóch radykałów-ekstremistów, osób bez elementarnej kultury, przy bierności lub wręcz przychylności modów (ze względów światopoglądowych) zdemolowało cały HP.
A pomyśl, że może być dużo gorzej, do czego to doprowadzi chyba nie trzeba tłumaczyć. A pomiędzy nimi jacyś wątpliwi propagandyści, kolejni... Zresztą nie tylko oni propagują ukradkiem wzajemną nienawiść i zgorszenie. Od wielu lat się zbiera ten obłęd. Tego jest więcej na social mediach, módlmy się by ludzie się czym prędzej ogarnęli, wszak być może mają za krótką pamięć albo nie znają za dobrze historii.
miluu pisze: sobota, 9 listopada 2019, 19:27wiele ich postów nadaje się do prokuratury jako publiczne podżeganie do przemocy lub pomówienia osób publicznych.
No właśnie i kiedyś by tak było, a teraz należy to tolerować, bo ludzie tak myślą, bo takie czasy, etc.. Wstyd, że niektórzy aktywni moderatorzy nie umieją tego dostrzec.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: CzarnaOwca » niedziela, 10 listopada 2019, 00:13

Admin, modowie, chyba czas zamknąć ten temat.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Administrator mówi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości