Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » piątek, 8 listopada 2019, 17:23

@krzynek
Ma. Ale to trzeba utrzymac ten kanal.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » piątek, 8 listopada 2019, 19:20

Vetz pisze: piątek, 8 listopada 2019, 15:52 mamy prawie idealny dolek odbicie od ma i od ograniczenia ob. formacja swiec potwierdzona, spodziewalbym sie mimo to jeszcze jednego zejscia do 8675, wiec radze sie jeszcze chwileczke wstrzymac, dlatego, ze zejscie do poziomu ww. daloby duze szanse na odbicie od klastra, zasieg odbicia po potwierdzonym odbiciu, czyli przebiciu 8,8 to 8,98 - AT pod DT

@Vetz

jak tam u Ciebie w " kreskach " pokazuje Ci tam jakąś opcję UP odreagowania spadków z obecnych poziomów ??
bo mnie już dziś dwa razy SL wykoleił , no i w zasadzie miałem czekać jeszcze na jakąś stówkę niżej , ale jednak załadowałem trzeci raz do fulla :roll:

e/
thx jutro plusy bo już Nimom :P
Ostatnio zmieniony piątek, 8 listopada 2019, 20:16 przez zeroBTC, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » piątek, 8 listopada 2019, 19:41

Mamy potwierdzony dołek, warto jeszcze poczekac z wejsciem, jesli ktos sie nie zaladował na 8,7 do konca swiecy na 4h, troche cierpliwosci. Czeka nas prawdopodobnie podejscie przed 21 do 8,845 i mam nadzieje, ze zamkniecie swiecy nastapi w tych okolicach, po czym dobrym wejsciem bedzie 8,79 na np. x20 z SL na 8,76 wyjsciem na poziomie ponizej wspomnianego zasiegu odbicia z tej formacji swiec.


powinno dociągnąć do tego poziomu, ew. go dziabnąć

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » piątek, 8 listopada 2019, 20:02

Vetz pisze: piątek, 8 listopada 2019, 19:41Mamy potwierdzony dołek
Facynuje mnie twoja pewnosc sytuacji.
Skad wiesz ze to "potwierdzony dolek"?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » piątek, 8 listopada 2019, 20:19

domator pisze: piątek, 8 listopada 2019, 20:02Skad wiesz ze to "potwierdzony dolek"?

Tego nikt, nigdy nie wie. Ale takie argumenty wzrost o 43%, spadło od tego 17,2%. Zaczyna się długi weekend i mogli by już nie zawracać d.y z tymi swoimi szlaczkami góra/dół tylko dać odpocząć i spokojnie lecieć sobie na tych longach do 9.3k na dobry początek. Ile razy można testować SL - już wszyscy wiedzą po dzisiejszym i wczorajszym dniu że świetnie działają. Szanujmy się szanowne wieloryby i do 11.11 spokojne wzrosty apeluję
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » piątek, 8 listopada 2019, 20:22

Musialbym Cie uczyc analizy na prostych narzedziach i wskaznikach, przy ktorych granie DT jest duzo ciekawsze nizeli zachwyt falami i innymi bzdetami, ktore moim zdaniem, jako, ze dawno dawno temu fascynowalem sie tez teoria fal i uznalem, ze to piekna techniczna galaz tradingu, ale malo skuteczna i zmienna ponadto utrudniajaca gre no i fanatyzm. Po prostu w skrocie szykowalem sie na ten dolek odkad potwierdzilismy DC i ch_j :D (podobnie zreszta do poprzednich dolkow) przy czym negowalem oczywiscie posty waszego idola Fibo, ktory znowu nie trafil, ale uwaga kiedys trafi :D

Dlugoterminowo widze ponowne zejscie do okolic 7,27 i dotkniecie klastra, ktory da nam wieksze odbicie niz lokalny szczyt po wybiciu ze strefy od 7,5 wsparcia, ale nie chce wyciagac pochopnych wnioskow, wiec poczekam na rozwiniecie sytuacji w okolicach 8,9

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » piątek, 8 listopada 2019, 20:29

@Vetz Nie zrozumiales mojego pytania. Nie oczekuje oswiecenia. Chcialem po prostu wiedziec dlaczego "ten" dolek jest potwierdzonym dolkiem a nie lokalnym LL jak wiele w ostatnich dniach. Albo moze spytam inaczej - jakiego odbicia sie spodziewasz skoro to byl "ten potwierdzony dolek"?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » piątek, 8 listopada 2019, 20:38

Vetz pisze: piątek, 8 listopada 2019, 10:21 wg. ma 8,689 - tak jak pisalem wczoraj moze przyniesc ladny procent, z tym, ze trzeba szukac potwierdzenia dolka w formacjach swiecowych
Vetz pisze: piątek, 8 listopada 2019, 15:52 mamy prawie idealny dolek odbicie od ma i od ograniczenia ob. formacja swiec potwierdzona, daloby duze szanse na odbicie od klastra, zasieg odbicia po potwierdzonym odbiciu, czyli przebiciu 8,8 to 8,98 - AT pod DT

Mamy potwierdzony dołek, warto jeszcze poczekac z wejsciem, jesli ktos sie nie zaladował na 8,7 do konca swiecy na 4h
Zajmuję się typowym DT, max jaki w takiej sytuacji mozemy wyciagnac to 9,2, ale pod 9,0 za duzo shortow, na to, czy wybije wyzej nic nie wskazuje, na to, ze odbijemy od 8,98 wskazuje bardzo wiele.
W ostatnich dniach to my nie mielismy zadnego fajnego miejsca na gre o czym tez wspominalem kiedys tam i ostrzegalem o niezbyt fajnym graniu w rejonie, z ktorego na szczescie juz wyszlismy.
Pozostaje czekac do wyrysowania swiecy na 4h, aktualnie jestesmy w ciekawym miejscu - albo pelne potwierdzenie, albo SL zadziala. Stawiam 99% na to pierwsze, bo to pokazuja wskazniki. I jak wyzej, jesli nie bedzie gwaltownego zrzutu i zamkniemy swiece na 4h powyzej 8,8 to jesli ktos sie nie zaladował na 8,7 to dobrym miejscem bedzie 8,79 z tym, ze SWIECA MUSI SIE NAJPIERW UKSZTALTOWAC - odradzam szukania pozycji przed 21, Slodziaki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » piątek, 8 listopada 2019, 21:21

@Vetz No dobra. Zero odpowiedzi. Trudno. Nie bede cie wiecej meczyl.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: 20 lipca 2018
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: dvdx95 » piątek, 8 listopada 2019, 21:50

dvdx95 pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 15:15 Linie sobię narysowałem pare dni temu, do tej pory szło perfekto , zobaczymy czy tym razem też będzie tak szło, ale wygląda na to że przed nami spadki.
Obrazek
Obrazek
Kolejna Linia trzaśnięta, zobaczymy czy tym razem wyjdzie na to samo.

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: tarpan » piątek, 8 listopada 2019, 22:09

@dvdx95 ostatnio dużo było tych trójkątów, co chwilę można było rysować następny, czyli jak zwykle nic nie wiadomo ;)
RSI na 4h spadło <30 i ja się trochę załadowałem na 8700 ( jak powtarza kolega @anagamidev buy the dip :lol: )
a tak na serio to całkiem skuteczna strategia jeśli odpowiednio zastosujemy SL i TP

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bitmar » piątek, 8 listopada 2019, 22:22

Zapraszam na nowy barometr kursu.
Ostatnio dobrze obstawiało 50% was.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9175
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » sobota, 9 listopada 2019, 00:10

1756 × 8800 = 15.452.800($) :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 18 sierpnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: marcos20 » sobota, 9 listopada 2019, 01:38

Vetz pisze: piątek, 8 listopada 2019, 20:38odradzam szukania pozycji przed 21
A ja bym uważał na pozycje między 21 a 29-będą zamykać kontrakty na btc a to w większości przypadków oznaczało spadki

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: altar » sobota, 9 listopada 2019, 07:54

Swoją drogą jest jakaś apka do monitoringu kontraktów ? Do zarządzania swoim portfolio korzystam z Crypto Pro, ale z tego co widzę takiej funkcji tam nie ma.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 5 września 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: krzynek » sobota, 9 listopada 2019, 10:10

Flaga teraz wygląda tak, więc reaguje na dolne ograniczenie
Obrazek

Dodatkowo tak wygląda dominacja BTC więc jeśli wyjdzie w górę z tego klina to myślę, że flaga ma spore szanse na realizacje. Pożyjemy i zobaczymy jak zachowa się dominacja ;)
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 9 listopada 2019, 15:50

Lepiej zabrać kasę z lewara i powrzucać to w rokujące alty (na wielu znacznie wzrasta volumen) jednak stwierdzam. Przynajmniej częściowo taki ruch powinien zrekompensować ten zdołowany klimat (nie potrzebne nikomu przedłużanie i znowu budowanie napięcia przed wzrostami). Jak tak dalej będzie mulić to granica 8000$ i zniesienie 3/4 całego tego wzrostowego ruchu też możliwe trzeba przyznać jest. Szkoda czasu, ale jak się zamierzają tak bawić, też spoko. Długi weekend bez pozycji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » sobota, 9 listopada 2019, 18:53

@socjolog2008

To by była taka "baza" o której pisałem. nawiązuję do nazewnictwa @Fibo , chociaż to, co mam na myśli, to nie jest baza elliotowa.

Ale ten schemat widziałem tyle razy na shitcoinach... wielkie wybicie... długie spadanie... I BAM, HOSSA.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9175
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » sobota, 9 listopada 2019, 19:11

Mi to trochę przypomina inne miejsca, czyli korekta 40%, później wybicie na kilkadziesiąt, korekta kilkanaście i później już mega fala wzrostowa :D
Spoiler:
Wg. mnie BUY BUY BUY :D Ostatecznie to i tak maksymalnie można stracić chwilowo 75%(2222$), a zyskać 1000%[100k$ soon] od tej ceny :D Z tym że im niżej będziemy kupować tym ten zysk 1000% będzie się zwiększać :D [długoterminowo ofc]

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 9 listopada 2019, 19:31

anagamidev pisze: sobota, 9 listopada 2019, 19:11Mi to trochę przypomina inne miejsca

Zasadniczo walka z uzależnieniem się nie udała. I się rozstawiłem. Trzeba grać pod to, co się widzi aktualnie. Zamykałem Longi z wczoraj właśnie przez czutkę, i to zaobserwowane podobieństwo. Z SL do 8855 do pewnie 8650 przetrzymam. Duże dźwignie szybko robią swoją robote, zawsze kilka satoshi przytulę to przetransferowania zysku w Zcasha. To będę się musiał przeprosić znowu z Bitkiem, ale sam się prosi obecnie.

Na prawdę podoba mi się ten rosnący wolumen na wielu altach. Polecam raz jeszcze stronkę do obserwacji : https://www.cryptometer.io
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bMh, bn801, i28 i 13 gości