Banowanie za pomocą punktacji.

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » piątek, 8 listopada 2019, 13:44

@Harmony To jesteś za cenzurą czy jesteś przeciw, bo już sam się gubisz po czym latasz i brzęczysz co najmniej jakby ktoś dokonał na Tobie egzekucji? A żyj sobie w świecie iluzji, kto tego zabronił? Większość i tak ma to gdzieś, chce tylko zachować poziom i jako tako szacunek wzajemny. Gorzej gdy moderatorzy dają przyzwolenie do szerzenia nienawiści. Nie zgrywaj może ofiary, bądź konsekwentny i szczery? Da się?
Ostatnio zmieniony piątek, 8 listopada 2019, 13:48 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » piątek, 8 listopada 2019, 13:47

@amneziahaze Mógłbym prosić, żebyś mnie nie wywoływał? Nie chcę mi się czytać Twojego bełkotu i rynsztoku. Obniżasz bardzo jakość czytanych przeze mnie treści.
;)

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: koparki » piątek, 8 listopada 2019, 14:02

Harmony pisze: piątek, 8 listopada 2019, 13:47Mógłbym prosić, żebyś mnie nie wywoływał

w opcjach mozesz dodać użytkownika do blokady wtedy nie zaobaczysz juz nigdy co napisał, chyba że masz słabą wolę i odblokujesz tę listę na chwilę ;) wtedy uruchomisz na nowo mechanizm odwetowo-szczekający.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 8 listopada 2019, 17:24

Bit-els pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 15:45 @bitmar tak, hyde park bez reputacji, to dobry pomysł
Zróbcie to w końcu bo już DAAAAWNO o tym pisałem, wyłączcie na tydzień to zobaczycie jaki spokój będzie :) Nie ma innego, lepszego rozwiązania. Nie powinno być plusowania/minusowania na tym forum jeśli post nie jest związany z krypto.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3618
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: hanti » piątek, 8 listopada 2019, 17:57

Muszę was zmartwić, wystarczy wejść na czyjś profil i wtedy można nadal plusować i minusować. Wyłączenie reputacji w jakimkolwiek dziale nie ma sensu, trzeba jeszcze wyłączyć możliwość oceny użytkownika na jego profilu.
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » piątek, 8 listopada 2019, 18:08

@hanti Ale ocenić użytkownika można tylko jeden raz i mogą to robić dopiero pomarańczowi.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: shinya56 » piątek, 8 listopada 2019, 20:03

amneziahaze pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 18:49Przecież sam zacząłeś swoje chore ataki pod adresem innych.

Wy za to jesteście krystalicznie czyści. Bądź obiektywny. Doczepiłeś się Harmony-ego, a sam nakręcasz siebie i innych.
amneziahaze pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 18:49 Dziwi mnie tylko, że moderatorzy tolerują tego typu mieszanie ludzi z błotem tylko za odmienne poglądy, jakby to ujął naczelny nacjonalista forum - lewactwo,

To o mnie ? :lol: Zamiast lewactwa mogę użyć słowa głupki. Wstaw co chcesz.
Dzielcie ludzi na prawych i lewych to się tak odnosimy do Was.

Powstał temat o syjonizmie to od razu oburzenie, bo jak tak można. Za to nikomu nie przeszkadzało jak pisano na tym forum antypolskie hasła.
"Elita" forum pisała brednie o polskich zbrodniach na Żydach, o faszystach itd. to kilka osób wrzucało informacje wyjaśniające, że się mylą. Automatycznie pojawiły się informacje o żydowskich zbrodniach na Polakach i od tego zaczęła się awantura.
Co niektórym niewygodne tematy nie pasują i myślą, że mogą decydować o czym można pisać, a co jest zakazane.

Co Wy chcecie tym ugrać ? Na innych forach takie tematy są "legalne". Najbardziej oburzeni wywodzą się ze środowisk gazety wybiórczej i ich naczelnika szechtera. Akurat mnie to nie dziwi, całe życie wychowani na antypolskiej propagandzie.

Nie wiem jaka będzie decyzja admina odnośnie tych tematów, ale jak w innych tematach będzie dalej pisać brednie o Polakach i wykazywali antypolskie zachowanie to za każdym razem będziecie wyjaśniani. W jedną stronę to na pewno nie działa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3618
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: hanti » piątek, 8 listopada 2019, 23:07

Harmony pisze: piątek, 8 listopada 2019, 18:08 @hanti Ale ocenić użytkownika można tylko jeden raz i mogą to robić dopiero pomarańczowi.
Rzeczywiście, "Nie możesz oceniać tego samego użytkownika kilka razy pod rząd. Spróbuj za 1 dni 23 godz. 59 min."
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » sobota, 9 listopada 2019, 00:50

@hanti Wychodzi na to, że taki przywilej mają dopiero niebiescy userzy

;)

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: The Real McCoin » sobota, 9 listopada 2019, 14:25

Harmony pisze: sobota, 9 listopada 2019, 00:50Wychodzi na to, że taki przywilej mają dopiero niebiescy userzy
Jestem pomarańczowy a mogę oceniać profile.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » sobota, 9 listopada 2019, 14:27

@The Real McCoin Tylko raz.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: CzarnaOwca » środa, 4 marca 2020, 19:45

Obrazek
Proszę o bana dla uzytkownika Wuzel,

Co ciekawe, oceniłem jego post na -1, potem próbowałem ocenić jeszcze ale już nie mogę, "wyczerpałeś bla bla bla" mimo, że jeszcze "minusowe" mam do wykorzystania
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 5 marca 2020, 02:00

@mudol Pewnie nowe konto harmony albo dwudzieste słodziaków.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: koparki » czwartek, 5 marca 2020, 02:34

Wymazywanie pisze: czwartek, 5 marca 2020, 02:00l Pewnie nowe konto harmony
@Wymazywanie no i po co ta złośliwość, nie usunę dla refleksji czym jest Twój subtelny trolling. Złośliwość kierujesz do użytkownika, po co to robisz. Po co innym czytelnikom taka treść? tyle treści poswięciłeś na piętnowanie innych osób to może napiszesz dla siebie samego elaborat o przyczynach i skutkach złośliwości ludzkiej wobec innych w publikacjach internetowych i go opublikujesz w wątku w którym grillowałeś publicznie innych użytkowników.

@mudol W sumie trzem osobom wysłał takiego maila . Dzięki ,przyjąłem do wiadomości(jest tez opcja na zgłoszenie priva do moderacji), zrobił to w afekcie, nie zbanuję z tego powodu, chyba że zacznie Ci wysyłać takie coś cyklicznie.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » czwartek, 5 marca 2020, 10:41

koparki pisze: czwartek, 5 marca 2020, 02:34Złośliwość kierujesz do użytkownika, po co to robisz.
Pewnie dlatego, że w sposób perfidny można najpierw zmieszać każdego z błotem, po czym otrzymać w pełni zasłużonego bana, przelogować się na alterkonto i dalej kontynuować. Nikt święty nie jest, ale jeżeli się robi szambo z premedytacją na kilku kontach, to nie dziw się, że później wychodzą tego typu kwiatki. Zresztą dowaliłeś świeżakowi -18 za napisanie prawdy - nieistotne czy "klakier" czy nie klakier - ważne, że można dowalić każdemu kto ma odmienne zdanie(lub co gorsza logiczne argumenty), nawet pod alterkontem. I później weź to sprzątaj, kolejne "akumulacjo-redystrybucje w strefie, bo tanioszka". Trochę szkoda czasu na to, i myślę że pozostałym również. Skoro nie można z tym walczyć, to przynajmniej pozwól się z tego pośmiać.

Dla mnie minusowanie zresztą od dawna nie istnieje, czy się z kimś zgadzam czy nie.
Chcą prowadzić gimnazjalne wojny na punkciki, niech najpierw za to zapłacą.

Spoiler:
koparki pisze: czwartek, 5 marca 2020, 10:55napisanie prawdy, wiesz o czym w ogóle piszesz? on napisał to wyraźnie w swoim imieniu. Konto ma 7 dni , wpisy raczej słabe ale ma czelność publikować zarzut który w jego akurat wypadku nie jest nawet nieporozumieniem.
Trzeba było więc usunąć mu posta i byłoby po sprawie. ;)
Zresztą chodziło o cały kontekst, nie jakiś tam drobny szczegół, który akurat był zgodny z prawdą.
koparki pisze: czwartek, 5 marca 2020, 11:01Przecież jest cisza i nie ma żadnej walki, źle Ci z tym? pasują Ci takie prowokacje?
Przeszło dawno temu na wojnę partyzancką, ale po prostu nie robię z tego wielkiego halo.
Staram się załatwić to poprzez priva, a odnośnie tej klakierni no to wybacz, ale lepszej poza tematem Liska nie znajdziesz.
Ostatnio zmieniony czwartek, 5 marca 2020, 11:07 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 4 razy.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: koparki » czwartek, 5 marca 2020, 11:01

amneziahaze pisze: czwartek, 5 marca 2020, 10:41-18 za napisanie prawdy
napisanie prawdy? wiesz o czym w ogóle piszesz? on napisał to wyraźnie w swoim imieniu. Konto ma 7 dni , wpisów kilkanaście i raczej słabe ale ma czelność publikować zarzut który w jego akurat wypadku nie jest nawet nieporozumieniem, jakie ja jemu wykasowałem niewygodne dla mnie treści? co on może potwierdzać? Zresztą wysłanie privów do trzech użytkowników o treści jak powyżej na fotografii kwalifikuje świeżaka akurat do bana a nie tylko do ujemnego repa.

Dodano po 5 minutach 40 sekundach:
amneziahaze pisze: czwartek, 5 marca 2020, 10:41Skoro nie można z tym walczyć, to przynajmniej pozwól się z tego pośmiać.
Przecież jest cisza i nie ma żadnej walki, źle Ci z tym? pasują Ci takie prowokacje?
---

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: adiqq » czwartek, 5 marca 2020, 11:33

amneziahaze pisze: czwartek, 5 marca 2020, 10:41Dla mnie minusowanie zresztą od dawna nie istnieje, czy się z kimś zgadzam czy nie.
Chcą prowadzić gimnazjalne wojny na punkciki, niech najpierw za to zapłacą.


Właśnie, ja tez uważam, że minusowanie, to poziom gimnazjum. Prowadzi tylko do eskalacji konfliktu i niczego więcej, a chyba nie o to tutaj chodzi prawda?
Plusa czasami za cos dam, ale minusów nie używam, bo patrz wyżej (tak,tak, mogło się zdarzyć, że kiedyś tam komuś za coś dałem, nikt nie jest idealny :P)
I tak samo uważam, że nadmiar moderacji jest bardziej szkodliwy niż sytuacja, gdy moderacji jest za mało

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 5 marca 2020, 12:37

koparki pisze: czwartek, 5 marca 2020, 02:34@Wymazywanie no i po co ta złośliwość, nie usunę dla refleksji czym jest Twój subtelny trolling. Złośliwość kierujesz do użytkownika, po co to robisz. Po co innym czytelnikom taka treść? tyle treści poswięciłeś na piętnowanie innych osób to może napiszesz dla siebie samego elaborat o przyczynach i skutkach złośliwości ludzkiej wobec innych w publikacjach internetowych i go opublikujesz w wątku w którym grillowałeś publicznie innych użytkowników.

@mudol W sumie trzem osobom wysłał takiego maila . Dzięki ,przyjąłem do wiadomości(jest tez opcja na zgłoszenie priva do moderacji), zrobił to w afekcie, nie zbanuję z tego powodu, chyba że zacznie Ci wysyłać takie coś cyklicznie.
Bo tylko harmony/pogromca/może inne i Vetz na kontach zakładanych regularnie co kilka dni obrażali w podobny sposób ludzi ostatnio Sherlocku Holmesie? :) Zwłaszcza ten drugi, konta co kilka dni a nawet dzień po dniu. Kilka zdań jego "nieomylnej" at a potem obrażanie kogokolwiek za cokolwiek (czytaj: za darmo) i ban/porzucanie konta i zaraz nowe i podobne zachowanie.

Koncentrujesz się znów by mi dogryźć, a nie robisz porządku z gościem, który potrafi pisać do ludzi pmki "ciąg flaka"? :shock:

W afecie? A co ty kurcze biegły psychiatra :?: :!: :) A może pomroczność jasna jak u młodego Wałęsy? :P

Nie robisz porządku z naganiaczami (a wręcz ich bronisz wyśmiewając działania tych co chcą z nimi walczyć), nie banujesz gościa piszącego obraźliwe pmpki bo to w AFEKCIE, a palisz się, by robić do mnie przytyki a wręcz robić połączenie psychoterapeuty z księdzem na spowiedzi. Dobrze sie czujesz? Zajmij sie moderowaniem tego co należy.

PS. Jakoś dziwnym trafem byłeś bardzo miły jak kiedyś chciałeś, bym dla ciebie pracował robiąc ci research rynku LOL a teraz niemiły. Hmm smuteczek. :lol:

No a teraz możesz wrócić do, jak to nazywasz grillowania mnie, i szukaniem powodów dlaczego można naganiać na forum oraz pisać w afekcie wrzucając ludziom na pm. :lol:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 5 marca 2020, 13:00

koparki pisze: czwartek, 5 marca 2020, 02:34zrobił to w afekcie, nie zbanuję z tego powodu
Wytłumacz mi to proszę bo chyba nie ogarniam mimo że już 13-ta.
Druga sprawa, nie możecie sprawdzić po IP czyje to konto?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 5 marca 2020, 13:03

@mudol Po prostu w afekcie możemy sobie wrzucać na pm, to normalne dla tego "moderatora". :lol: Ma on wiedzę biegłego sądowego i to na odległość, online, by ocenić, że pm typu "ciąg flaka" i podobne jak szybko pisane to afekt. :twisted:

Nie ruszać naganiaczy bo to norma i nie ruszać tych co wrzucają innym bo to afekt, proste. :D
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości