Banowanie za pomocą punktacji.

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Posty: 7430
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: pael » czwartek, 7 listopada 2019, 15:35

@Bitmar, proponuje wylaczyc reputacje w Hyde-Parku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: domator » czwartek, 7 listopada 2019, 15:43

Jasne. Biedny, niewinny @Harmony. Znajdz jeden punkt, ktory ci dalem bez powodu. Czego nie mozna powiedziec o tobie XD
.
Przechwytywanie.PNG
.
Glosisz ekstremalne poglady, walczysz o swoj swiatopoglad. To nie pękaj jak dzieciak tylko bierz na klate co inni o tobie sadza i czemu daja wyraz punktacja.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 listopada 2019, 15:49 przez domator, łącznie zmieniany 2 razy.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Bit-els » czwartek, 7 listopada 2019, 15:45

@bitmar tak, hyde park bez reputacji, to dobry pomysł

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: koparki » czwartek, 7 listopada 2019, 15:48

... a ja proponuję zamienić słowo reputacja na POLUBIENIA, bo słowo reputacja może mylić nowych uzytkowników. Proszę zobaczyć czym jest prawdziwa reputacja na forum elektroda.pl.

Co do Hydeparku to w przypływie emocji mozna dostać -20/+20 punktów "polubienia" ot tak za antypatię do Żydów albo za powiedzenie czegoś co inni chcą usłyszeć ale gdy ten sam delikwent wypowie się za chwilę w wątku technicznym to wyglada jakby się wypowiadał ktoś z wielka reputacją.
Przecież to jest forum techniczno-ekonomiczne więc albo reputacja zgodna z tematyką forum albo polubienia za gadkę szmatkę
---

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Bitmar » czwartek, 7 listopada 2019, 15:54

Wyłączyłem reputację w Hyde parku. Ostatnio za dużo tam jadu i sporów. @koparki ma rację, przez to co się dzieje w hyde parku słowo reputacja, jest nadużywane.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » czwartek, 7 listopada 2019, 15:58

@domator Dostałeś słusznie.Popatrz ile Ty mi dałeś. I to nawet jak pisałem normalnie i bez hejtu oraz bez kontrowersyjnych wypowiedzi. Kółeczko adoracyjne.

;)

Weteran
Posty: 1501
Rejestracja: 5 maja 2013
Reputacja: 1229
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: miluu » czwartek, 7 listopada 2019, 16:02

@Harmony
Przecież wyraźnie, kilkukrotnie pisałeś, że chcesz żeby Cię minusować, że to lubisz i prosisz o to. W czym więc problem? Jak już nie chcesz, zmieniłeś zdanie - to po prostu to wyraź. Kiedy zachowujesz się jak małe dziecko, które na złość mamie się postanowiło się przeziębić, to licz się z konsekwencjami, jak na true prawaka przystało. Tymczasem Ty się popłakałeś i poszedłeś na mnie naskarżyć.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 listopada 2019, 16:05 przez miluu, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » czwartek, 7 listopada 2019, 16:11

@miluu Nie napisałem, że chcę i że o to proszę, czytaj ze zrozumieniem. Jak kobieta powie Ci, że lubi seks to będzie oznaczać, że możesz ją gwałcić do woli? Napisałem, że lubię jak to robicie, bo pokazujecie swoją słabość i niższość intelektualną - wychodzi z was prawdziwa parszywa natura;)

Dodano po 6 minutach 9 sekundach:
miluu pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 16:02Tymczasem Ty się popłakałeś i poszedłeś na mnie naskarżyć.
Ta, a ciekawe kto zgłaszał przedtem moje posty ? ;-)

Wiesz co to jest sprawiedliwość? Nie wiesz, bo jesteś opresyjnym złym człowiekiem ;-)
 ! Wiadomość z: koparki
Proszę bez wyzwisk w strone innego użytkownika, wyedytuj je i nie rób tak na przyszłość, w przeciwnym wypadku użyję innych opcji
@koparki

parszywy
1. pot. «pokryty parchami»
2. pot. «nędzny, podły, zły»

https://sjp.pwn.pl/slowniki/parszywy.html

Przecież to nie są wyzwiska, a stwierdzenie faktów.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 listopada 2019, 16:30 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

Weteran
Posty: 1501
Rejestracja: 5 maja 2013
Reputacja: 1229
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: miluu » czwartek, 7 listopada 2019, 16:15

@Harmony nie po raz pierwszy zachowujesz się jak złodziej złapany za rękę, który mówi, że to nie jego ręka. Napisałeś tak i to nie raz. "Kurwo, lewaku jebany śmieciu" to też nie Twoje słowa? Tego również się wypierałeś. Nie stać Cię na odrobinę honoru, nawet w tak błahej sprawie?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » czwartek, 7 listopada 2019, 16:21

@miluu Żebyś Ty był taki krystalicznie czysty za jakiego się masz



Nawoływanie do popełnienia samobójstwa to jest grube przekroczenie prawa, zdajesz sobie z tego sprawę, panie opresyjny?

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
miluu pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 16:15. Napisałeś tak i to nie raz. "Kurwo, lewaku jebany śmieciu" to też nie Twoje słowa? Tego również się wypierałeś
Nie wypieram się tego. Gdybym mógł, napisałbym to sto razy.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: domator » czwartek, 7 listopada 2019, 16:32

@bitmar
1. Moim zdaniem likwidacja punktacji zadziala przeciwnie do twoich oczekiwan. Ekstremisci tacy jak Harmony nie beda czuli zadnego bata nad soba wiec beda sobie pozwalac na jeszcze wiecej. Ale to nie moje forum wiec sam zoabzczysz jak bedzie.
2. Jesli wylaczyles w HP punkty to proponuje wylaczyc tez punktowanie uzytkownika poza watkami. Ja od kolegi Harmony przynajmniej dwukrotnie dostalem w ten sposob duze minusy bo nie za bardzo mial za co w watkach to poszedl tam.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » czwartek, 7 listopada 2019, 16:39

@domator

1. To się dotyczy również Ciebie. Nie będzie nikt mógł ocenić Twoich ekstremistycznych herezji. Czego również będę żałował i nad czym będę ubolewał.

2. Nigdy nie oceniłem Cię negatywnie poza działem Hyde Park, więc proszę tutaj bezczelnie nie kłamać i nie insynuować. Wszystko można sprawdzić.



viewtopic.php?f=27&p=606781#p606781



viewtopic.php?f=27&p=583805#p583805

viewtopic.php?f=27&p=583866#p583866

Ale będąc konsekwentnym, pousuwałem Ci wszystkie plusy z działu HydePark, gdzie czasem przejawiała się w Tobie jakaś godność człowieka.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 listopada 2019, 16:57 przez Harmony, łącznie zmieniany 4 razy.
;)

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: koparki » czwartek, 7 listopada 2019, 16:39

Harmony pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 16:11Przecież to nie są wyzwiska

każdy ma swój limit tolerancji. Często jesteś bohaterem sprzeczek i rzucasz wyzwiskami w stronę innego użytkownika . Przecież te teksty idą w eter i pozostaje tam na dekady a forum jest czytane dziesiątki tysiecy razy, oddziałujesz w ten sposób na każdego czytelnika, bądź odpowiedzialny.
---

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » czwartek, 7 listopada 2019, 17:12

@koparki Prawda musi mieć swojego bohatera.

@nariensi Dziękuję za kolejne minusiki , droga Pani z Elitarnego kółeczka adoracyjnego ;)
;)

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: nariensi » czwartek, 7 listopada 2019, 17:13

Harmony pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 17:12Dziękuję za kolejne minusiki
Anytime.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » czwartek, 7 listopada 2019, 17:25

@nariensi W porządeczku. Życie też Cię odpowiednio i sprawiedliwie potraktuje ;)
nariensi pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 17:27Co ty nie powiesz.
Karma. I nie chodzi o jedzenie ;)

Fajnie że Wasze kółeczko adoracyjne nie będzie mogło sobie nabijać punktacji za szerzenie zarazy. Dopiąłem swego.

P.s., ja nawet jak Was nie szanuje to pisze zwroty grzecznościowe z wielkiej litery, z szacunku do języka polskiego ;) Szkoda, że Wy tego nie potraficie ;)
nariensi pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 17:45Hipokryzja
Nie będę głośno mówił , kto jest największym hipokrytą, bo zacznie się kwik jak przy odrywaniu świni od koryta ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 listopada 2019, 18:07 przez Harmony, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: nariensi » czwartek, 7 listopada 2019, 17:45

Harmony pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 17:25Życie też Cię odpowiednio i sprawiedliwie potraktuje
Co ty nie powiesz.

Dodano po 17 minutach 44 sekundach:
Harmony pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 17:25ja nawet jak Was nie szanuje to pisze zwroty grzecznościowe z wielkiej litery, z szacunku do języka polskiego
Hipokryzja. I świetny żart, zważywszy na jakość twojego języka polskiego.
Harmony pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 17:25Karma
Wolę proste mądrości babuni: jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz.
Ja w życiu doświadczyłam i osiągnęłam już bardzo wiele jak na swój wiek. To przed tobą długa i nierzadko wyboista droga... jak sobie ją pościelesz..

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » czwartek, 7 listopada 2019, 18:23

Harmony pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 15:33z parszywymi użytkownikami @miluu i @domator ,
No i kolejny ściemniacz, walący na oślep minusami na prawo i lewo za argumentację, po czym leci do mamusi, bo dostał odwet za promowanie antysemityzmu i mowy nienawiści, wliczając groźby karalne. Normalnie szok dokąd to wszystko zmierza.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » czwartek, 7 listopada 2019, 18:39

@amneziahaze Nie mam pretensji o minusy, które dostałem mniej bądź bardziej słusznie, ale za te, które dostałem ,w prezencie, do postów, w których nawet nic nie było kontrowersyjnego, a dostawałem je ,bo tak'. To istotna różnica.

Co bym nie napisał to narażałem się na minusa. Chyba nie na tym polegają punkty reputacji?

Jeśli już chcesz porównywać kto rozdawał minusy na prawo i lewo, to podlicz ile dostałem od Ciebie i Twoich przyjaciół, a ile sam dałem. Nie jestem skory do rozdawania ich na prawo i lewo. Więc przepraszam bardzo, ale to co mówisz jest oszczerstwem względem mojej osoby i nieprawdą.

A co do tego rzekomego antysemityzmu i mowy nienawiści - nic z tych rzeczy nie miało miejsca, to kolejna parszywa insynuacja. Wszystko co mówiłem było wyłącznie faktami, które można łatwo zweryfikować.

Dodano po 1 minucie 55 sekundach:
Harmony pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 18:34bo dostał odwet
Bo minusowanie w odwecie za mówienie prawdy jest okej, tak? ;)

Dodano po 2 minutach 54 sekundach:
Piękne świadectwo mi dajesz nagradzając mnie za post, w którym usunąłem na polecenie moderatora ,,obrażające" stwierdzenia.

Przecież to jest czysta mowa nienawiści w moim kierunku.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: baggins » czwartek, 7 listopada 2019, 18:41

ja p...e jak dzieci... :?
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość