Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 9 listopada 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dr Cavelord » wtorek, 5 listopada 2019, 11:38

Czy to normalne, że Bitbay blokuje środki po tym jak anulowalo się wystawioną ofertę ? Dostałem zwrot za usunięcie oferty a środki dalej zablokowane, troche żenada

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 5 listopada 2019, 12:56

@Dr Cavelord odświeżałeś stronę po anulowaniu oferty? Zapewniamy, że środki nie są w żaden sposób blokowane po anulowaniu wystawionej oferty i ponownie są dostępne na saldzie.

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 9 listopada 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Dr Cavelord » wtorek, 5 listopada 2019, 13:23

Rzeczywiście, po odświeżeniu wszystko ok. Przepraszam za pomówienie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Gracz » wtorek, 5 listopada 2019, 16:25

@BitBay
U mnie przelew bankowy brak uprawnień, jestem zweryfikowany. Przez kyc wszystko jest :!:
Do tego wypłaty na poczcie i przelew brak uprawnień.
Działają tylko wpłaty na poczcie

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 6 listopada 2019, 09:20

@Gracz Skontaktuj się w tej sprawie z naszym supportem i na pewno wszystko zostanie wyjaśnione ;)

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tarpan » środa, 6 listopada 2019, 09:53

@BitBay czy będą dostępne wykresy do PLN z poziomu TradingView

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 6 listopada 2019, 11:03

@tarpan Tak, jesteśmy w trakcie integracji i będzie to dostępne, ponadto będzie możliwość korzystania z BitBay bezpośrednio z ich portalu :D

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 6 listopada 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chwi » środa, 6 listopada 2019, 15:49

@BitBay Robicie sobie żarty? Znak wodny na dokumentach nie jest dozwolony??? Mam puścić w sieć swoje dokumenty bez znaku wodnego?!

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dalarin » środa, 6 listopada 2019, 19:48

@chwi Z tego co wiem, to BitBay w swoim regulaminie ma, że są dozwolone, więc to raczej nie powinien być problem dopóki nie zasłaniają istotnych danych.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » środa, 6 listopada 2019, 20:08

to źle wiesz

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » środa, 6 listopada 2019, 21:55

chwi pisze: środa, 6 listopada 2019, 15:49 @BitBay Robicie sobie żarty? Znak wodny na dokumentach nie jest dozwolony??? Mam puścić w sieć swoje dokumenty bez znaku wodnego?!
radze do weryfikacji uzyc paszportu :idea:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 7 listopada 2019, 00:00

Hamas pisze:
chwi pisze: środa, 6 listopada 2019, 15:49 @BitBay Robicie sobie żarty? Znak wodny na dokumentach nie jest dozwolony??? Mam puścić w sieć swoje dokumenty bez znaku wodnego?!
radze do weryfikacji uzyc paszportu :idea:
Albo prawo jazdy

Wysłane z nokia 3310


Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 6 listopada 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chwi » czwartek, 7 listopada 2019, 09:45

dalarin pisze: środa, 6 listopada 2019, 19:48Z tego co wiem, to BitBay w swoim regulaminie ma, że są dozwolone, więc to raczej nie powinien być problem dopóki nie zasłaniają istotnych danych.

Nie jest dozwolone. Moja weryfikacja została odrzucona z powodu znaków wodnych.

cytuję - "znaki wodne nie są dozwolone"

Hamas pisze: środa, 6 listopada 2019, 21:55radze do weryfikacji uzyc paszportu :idea:

Niestety ważność mojego paszportu upłynęła. Wyrabianie nowego trwa a ja potrzebuję moich fiatów teraz.

liseklsk pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 00:00Albo prawo jazdy

Nie można obecnie weryfikować się za pomocą prawa jazdy. Tak było wcześniej. Teraz albo dowód albo paszport.


Generalnie sprawa jest poważna - BB każe swoim klientom podejmować działanie niebezpieczne, żeby mogli odzyskać swoje pieniądze. To się nadaje do Niebezpiecznika.

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 22 marca 2013
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Adolf_H » czwartek, 7 listopada 2019, 21:03

ta giełda ma stalinowskie zasady bezpieczeństwa ,może jeszcze będą żądać odcisków palców i próbki dna w przyszłości a jakie mają prowizje i płyność w porównaniu do krakena ?.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » piątek, 8 listopada 2019, 09:54

Przypuszam iż chodzi o usunięty EXIF ze zdęcia gdy dodaje się znak wodny, może jakaś karteczka z napisem nałożona delikatnie na dowód - nie wiem czy tak już ktoś próbował?

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » piątek, 8 listopada 2019, 09:58

teamfm to źle przypuszczasz,
nie dopuszczają znaków wodnych z wygody, by weryfikacja w pełni automatyczna nie miała problemów z procesowaniem zdjęcia dowodu

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dalarin » piątek, 8 listopada 2019, 12:48

Macie rację. Tymczasem jeszcze jakieś 2 miesiące temu w regulaminie BitBay był zapis o dopuszczeniu znaków wodnych.
@BitBay Jak usprawiedliwicie swoje poważne uchybienie w zakresie ochrony danych osobowych i zmianę regulaminu?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 6 listopada 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chwi » piątek, 8 listopada 2019, 14:36

@BitBay Nie ma żadnych podstaw prawnych, które nie pozwalają umieszczać znaków wodnych na skanie podczas weryfikacji dokumentów. To jest tylko Wasze widzimisię w związku z programem, który wykorzystujecie do weryfikacji.
Pytanie jest następujące - kiedy zamierzacie wycofać się z tej absurdalnej zmiany, która zmusza Waszych klientów do ryzykownych zachowań.

Nadal czekamy na odpowiedź.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 listopada 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: travel » piątek, 8 listopada 2019, 15:33

Bitbay, przed Waszymi przenosinami do Estonii czytałem i słyszałem w mediach, że użytkownicy, którzy mają zweryfikowane konta nie będą musieli przechodzić weryfikacji od nowa a dziś loguję się na giełdę i wyskakuje informacja, że jestem niezweryfikowany. Pal licho, załadowałem zdjęcia dowodu tożsamości, ale wysyłanie zdjęcia swojej twarzy z uśmiechem do dowodu tożsamości jest co najmniej dziwne. Nie przesadzacie trochę z tą weryfikacją?

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » piątek, 8 listopada 2019, 20:39

@BitBay Dlaczego mam ponownie weryfikować konto skoro zapewnialiście że po migracji zweryfikowane konta nadal będą zweryfikowane?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości