Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » sobota, 2 listopada 2019, 22:31

BTC.D

Obrazek

Wybicie Bitcoina z 25 października wyraźnie utwierdziło jego stale rosnącą dominację od stycznia 2018 i po raz trzeci od kwietnia 2019 w lokalnym dołku po chwili słabości odbiliśmy się dosyć wyraziście od białej LT. Odbicie jednak było znacznie słabsze od poprzedniego i może sugerować co raz większą słabość, jednak póki co widać, że jeszcze nie pora przebijać trend od kwietnia, a gdzie dopiero tam żółtą LT.

X na Głównej żółtej LT oznacza brak możliwości testowania tego poziomu, gdyż musiałoby się ono odbyć za 4 dni. Kolejną szansę możemy otrzymać dopiero w pierwszym Q 2020.
Trend białej LT wymusza od NAS zrobienia nowego High do końca roku. Natomiast trend żółtej LT wymusza ten poziom dopiero w okolicach halvingu więc grubi mają jeszcze spore pole do popisu i mnóstwo czasu by wykończyć jeszcze więcej niedobitków.
Także z altami jeszcze spokojnie.
Bardzo szanuję tutaj swing traderów, którzy wkładają ogrom pracy, aktualnie moim zdaniem to jest najlepsza metoda na zarobki.
Sam mimo, że wolę trzymać na long, próbuję ostatnio coś kombinować z lepszymi bądź gorszymi skutkami ;)

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 6 kwietnia 2019
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jack_btc » niedziela, 3 listopada 2019, 09:58

kozaki_wiesi pisze: sobota, 2 listopada 2019, 21:53 Ludziom nigdy nie brakowało tupetu, są tacy, którzy w swoim mniemaniu znają się na wszystkim.
Gdyby żyli sami tacy ignoranci jak pan hołdys to zapewne nie było by nawet żarówki ;-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » niedziela, 3 listopada 2019, 10:02

Jesli ktos gra na FTX (ostatnio bylo o tym glosno). To dostali pozew na 150 mln za manipulacje rynkowe

Probowali zdumpowac binance futures jednoczesnie zapraszajac uzytkownikow na wlasna platforme.. + pare innych rzeczy.






W pozwie zawarto ciekawy wyjasnienie formacji barta simpsona :D :D




Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 3 listopada 2019, 12:04

@prop0n FTX jako platforma d.y nie urywa. Jak dla mnie dziwaczny,ale to coś z własnym coinem, różnymi dziwnymi ETF'ami, mają Finexowe LEO i Binancowe BNB. Spekulacja wkroczyła na nowe poziomy/ spekulujemy już na coinach platform do spekulacji na lewarze. To zaczyna przypominać ładnie opakowane kredyty hipoteczne z 2008..Ale, kto by się tam czepiał ;) Takie combo umożliwiające olewarowane zabawy. Chociaż z tymi pozwami to już przesadzają. Jak nie poszło gdzieś na trade to od razu pozew..dzieciaki. Krzyczą że manipulacja, odkrywcze :mrgreen: to znak firmowy crypto. To jakby pozywać chmury za deszcz
https://starttrading.com/currencies/ftx-token/
Spoiler:
Pokaż
pomału się zbliża arcy zabawa. 2020, jeszcze chwilę mamy na ost. UP (a chwilowo na shorcie)

Dodano po 17 minutach 59 sekundach:
i Short zamknięty. Piknie. Teraz przyczajamy się na LONGA, ale sobie popatrzę (może się jeszcze obsunąć :idea: ) 8-)
Dodano po 46 minutach 41 sekundach:
OK próbnie 5 pozycji na LONG z SL 9100, kończę ten swój dzienniczek. W tygodniu mnie mniej będzie, ale jakby prześledzić ostatni tydzień sprawdzalność jaką ma socjo ;) Brawo JA :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 7497
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2776
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » niedziela, 3 listopada 2019, 12:16

Obrazek

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » niedziela, 3 listopada 2019, 12:17

socjolog2008 pisze: niedziela, 3 listopada 2019, 12:04OK próbnie 5 pozycji na LONG z SL 9100, :idea: )

@socj moim zdaniem to zły pomysł - plan na niedzielę z grubsza taki 8-)

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 3 listopada 2019, 12:20

@zeroBTC takie plany to już są od wielu dni, i coś nie idzie. Nie mam nic przeciwko shortowaniu dziada leśnego ale obecnie, w listopadzie to będą jego ostatnie większe podrygi UP. Później i owszem do krwi go zajedziemy grudzień 2019/styczeń 2020 i cały 2020 przejmą rządy Niedźwiedzie. Daj mu jeszcze szansę :twisted:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 18 marca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kryptomar » niedziela, 3 listopada 2019, 12:40

socjolog2008 pisze: niedziela, 3 listopada 2019, 12:20 w listopadzie to będą jego ostatnie większe podrygi UP. Później i owszem do krwi go zajedziemy grudzień 2019/styczeń 2020 i cały 2020 przejmą rządy Niedźwiedzie.
Zapamiętaj tego swojego posta i przygotuj linię obrony, bo za te kilka miesięcy zjedzą Cię na tym forum. A swoją drogą jesteś tak pewny swego, że chyba zostaniesz milionerem i przejdziesz już na emeryturę. :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 3 listopada 2019, 12:50

Kryptomar pisze: niedziela, 3 listopada 2019, 12:40chyba zostaniesz milionerem i przejdziesz już na emeryturę.

Co najwyżej zrobię większy zapas kotletów :mrgreen: O to tutaj chodzi w projekcie ,,na kotleta'', czyli o stworzenie atomowych rezerw schabowego.
Kryptowaluty rozwiązały odwieczny problem z wyżywieniem socjologów na całym świecie. Teraz to możliwe :D
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 24 stycznia 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wloczykij78 » niedziela, 3 listopada 2019, 18:33

socjolog2008 pisze: niedziela, 3 listopada 2019, 12:50Co najwyżej zrobię większy zapas kotletów :mrgreen: O to tutaj chodzi w projekcie ,,na kotleta'', czyli o stworzenie atomowych rezerw schabowego.
Kryptowaluty rozwiązały odwieczny problem z wyżywieniem socjologów na całym świecie. Teraz to możliwe
Padłem :-D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » niedziela, 3 listopada 2019, 21:54

dzis przed zamknieciem 1W powinnismy spodziewac sie wiekszego ruchu, ja nadal celu w strefe kupna, czyli spadek i odbicie od ma i strefy wsparcia, zejscie w te rejony moze dac szanse na intratne wejscie, trzeba bedzie szukac potwierdzenia odbicia w formacji swiec. Zakladany zasieg odbicia od strefy kupna to 10,7 po czym spodziewalbym sie mocnego zjazdu do 7,2-7,0

P.S. czy ktos ma problem z przeslaniem bitow z BB na Bitmex? na BB nie moge zrealizowac wyplaty, nie moge tez wyslac Bitow na Bitmex - wyswietla sie komunikat: nieprawidlowy adres portfela, z jakich gield korzystacie? interesuje mnie lewarowanie do x20

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 5 sierpnia 2018
Reputacja: 169
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Londyn CanalCruising

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fufu » niedziela, 3 listopada 2019, 22:32

Vetz Kraken Futures dzwignia do x50 zero lagoow, zadnych szpilek wyleszczajacych jak na normalnym Krakenie, wplata i wyplata z Kraken na Kraken Futures dwie minuty. Do trejdu maja Xbt, Eth, Ltc, Bch i Xrp.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 283
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 636
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pawelawe » poniedziałek, 4 listopada 2019, 03:31

Ja to widzę tak, dopóki na 1D nie wyjdziemy górą ze spadkowej LT to tylko kwestia czasu kiedy cena pójdzie w dół. Wtedy pewnie zatrzymamy się na 8600$~ gdzie będę obserwował reakcje popytową w przypadku jej braku pewnie dalsze spadki w okolice poziomu 1,618, czyli ostatniego lokalnego dołka:

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » poniedziałek, 4 listopada 2019, 10:00

Wyglada na to ze kurs sie konsoliduje na zasadzie range przed dlugo oczekiwanym zejsciem w dol w okolice 8700. :)

//Edit, jednak nie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 listopada 2019, 03:44 przez prap0n, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 4 listopada 2019, 10:03

Wiekszy ruch imo max do jutra :mrgreen:



Na altach nie ma ogromnych strzalow up, w miare stablinie bo btc konsoliduje obecnie. A skoro nie strzelaja wysoko to licze na up na btc i wyjscie gora z trojkata 4h.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 4 listopada 2019, 11:27

Albo chorągiewka[12k$](teoretycznie już w trakcie realizacji ; ), albo Bart Simpson tak na oko :D RSI 4h jako tako chłodne :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 4 listopada 2019, 14:14

Panowie i Panie, jestem po szkoleniu o blockchainie w jaskini lwa. Bez szaleństw, praktycznie każdy z nas (kto siedzi w temacie minimum parę miesięcy) wiedziałby wszystko co zostało poruszone (jedyne czego nie wiedziałem to technicznie szczegóły jak działa mining, ale nigdy mnie to specjalnie nie interesowało). Ciekawie, że prowadzący (który na pewno inwestuje w krypto :D) poruszał też aspekt halvingu na cenę BTC tak jakby chciał zachęcić przybyłych do inwestycji.

Co mnie zaskoczyło to to, że z 12 szczęśliwców którzy załapali się na szkolenie (w tym ja) tylko ja miałem jakieś pojęcie na ten temat. Ludzie pytali o rzeczy, które były obalone lata temu typu:
- Bitcoin używany do nielegalnych transakcji
- Bitcoin jako piramida finansowa
- Nie może być pieniądzem, bo zbyt duże wahania ceny

Generalnie dzięki w utwierdzeniu mnie w tym, że nadal jest ultrawcześnie :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 4 listopada 2019, 14:18

@Pleasek89 w NBP odbyło się to szkolenie??:-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 4 listopada 2019, 14:21

@Bit-els
Nie, w banku inwestycyjnym, który ma też siedzibę w Polsce. Nie chcę podawać więcej szczegółów z wiadomych powodów.

Generalnie nawet nie odczułem, że szkolenie odbyło się w banku. Może akurat prowadzący bardziej ludzki a nie "wysłannik banku".

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ikswodnal » poniedziałek, 4 listopada 2019, 15:28

Pleasek89 pisze: poniedziałek, 4 listopada 2019, 14:21Nie chcę podawać więcej szczegółów z wiadomych powodów.
To błąd! Należy podawać szczegóły, informacje o takich szkoleniach. No chyba że bank chce być utajniony :-(.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: anagamidev, cafard, kim_dzong_un, wloczykij78, zenon246 i 45 gości