Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 2 listopada 2019, 10:35

Za niedługo konferencja a lisk nic nie rośnie. Będzie to chyba kolejny "sukces" Kordka :D :?

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » sobota, 2 listopada 2019, 11:01

blink pisze: sobota, 2 listopada 2019, 10:35Za niedługo konferencja a lisk nic nie rośnie. Będzie to chyba kolejny "sukces" Kordka
Spojrzałeś chociaż w agende tego ?
Nie jest to żadna konferencja tylko spotkanie dla deweloperów, nie zostanie tam przedstawione nic nowego niż jest. Co najwyżej zostaną rozjaśnione pewne kwestie w Q&A nic więcej.

Chłopaki robią dobry postęp 3.0 wchodzi niedługo w faze testów QA. Jak pisałem kiedyś możliwym jest że do końca roku zobaczymy tą wersje na mainnecie, następnie na kolejny punkt daje kolejny kwartał bo jest łatwiejszy do wdrożenia.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » sobota, 2 listopada 2019, 11:14

Założyłem konto na tej roulette I wysłałem z Binance 5 LSK, żeby zobaczyć jak to działa itp. I hmm. LSK doszły na portfel przypisany do gracza, ale w samej roulette po nawet kolejnym zalogowaniu saldo jest 0 LSK.

Ktoś coś wie, czy bezpośrednio z Binance nie przyjmują, czy musi to być najpierw założone konto gracza I później aktywowany portfel transakcja Selfie? Dajcie info jakieś bo bym se pocykał...

Hasło które podaje roulette pasuje też do hub, więc wyplacilem przesłane wcześniej środki nazat do Binance... grał już ktoś czy tutaj same pazie & parówy?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 2 listopada 2019, 11:50

@LiskSDK Misiek, na tą ruletkę wysyła się testnetowe Liski

https://testnet-faucet.lisk.io/

Dodano po 52 sekundach:
blink pisze: sobota, 2 listopada 2019, 10:35Za niedługo konferencja a lisk nic nie rośnie. Będzie to chyba kolejny "sukces" Kordka
Czekaj, to wydarzenie jest robione, żeby cena urosła ? Czy jest do event dla developerów ? Bo to chyba całkiem dwie odmienne kwestie.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 2 listopada 2019, 13:02

Harmony pisze: sobota, 2 listopada 2019, 11:50Czekaj, to wydarzenie jest robione, żeby cena urosła ? Czy jest do event dla developerów ? Bo to chyba całkiem dwie odmienne kwestie.


No tak bo cena się nie liczy, tylko niestety brak zainteresowania z jakiejkolwiek strony. Czy jakiś deweloper (który nie jest zatrudniony w lisk i nie jest delegatem) jest tym zainteresowany? Promocja tego eventu jak stoiska jabłek na targu.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 2 listopada 2019, 13:14

blink pisze: sobota, 2 listopada 2019, 13:02Czy jakiś deweloper (który nie jest zatrudniony w lisk i nie jest delegatem) jest tym zainteresowany?
Pojedź do Berlina i się dowiedz. Będzie darmowa pizza.

Z tego co wiem to kolejność jest taka Programiści-Developerzy-Klienci, a nie na odwrót.

Dodano po 3 minutach 44 sekundach:
https://lisk.io/events/lisk.js-2019

Masz tu wszystko napisane
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 2 listopada 2019, 13:26

Brakuje tego co kiedyś - hype'u itd. Nie ważne że to dla deweloperów, wtedy nie mieli nic konkretnego, a zrobili wokół siebie taki szum że cała krypto społeczność gadała. A teraz? Jest "amazing" produkt tylko po co to komu, jeśli nikt nie będzie chciał tego używać bo zainteresowanie jest marginalne - z każdej strony.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 2 listopada 2019, 13:45

@blink Ale mylimy hype na kupujących Liska na hype z tymi co mają coś tworzyć na Lisku :D Zdecydowanie wolę na końcu kupujących, a przedtem , żeby projekt zyskiwał developerów, którzy sami swoimi projektami będą budować hype na Liska ;)

Raz, że nie mamy hossy, taki hype na kupujących byłby jednorazowy na zasadzie P&D, więc szkoda pieniędzy na takie działania. Dwa, że już mieliśmy hype bez produktu, co nie najlepiej się skończyło. Zdecydowanie lepiej kiedy hype nastąpi, jak już ekosystem będzie funkcjonował ;-) A ten event da moim zdaniem zielone światło pod inwestycje w Liska.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 2 listopada 2019, 13:51

@Harmony oby to nie była wtedy reanimacja trupa. My będziemy siedzieć już w projektach o sztucznej inteligencji a oni będą kończyć dopiero swój produkt a apkami.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 2 listopada 2019, 14:00

@blink Jedna osoba jest w stanie zrobić prostą apkę (Roulette) w około dwa tygodnie za pomocą SDK. Pomyśl co mógłby zrobić zespół programistów w pół roku. I teraz sobie wyobraź jaki potencjał drzemie w Lisku ;-)
;)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 2 listopada 2019, 14:04

Co by się nie działo na lisku ja opuściłem pokład i z lisków jestem na neo. Liska juz nie tykam szkoda czasu. Także co by się nie działo już nie siedze w tym padlino projkecie xD. Zobaczymy jak to dla Was sie rozwiąze, życze wam wzrostów

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » sobota, 2 listopada 2019, 15:31

Przy wzrostach BTC w okolice 14,000 $ - 16,000 $ para LSK/BTC < 0,00007000 na 100 %

Jak ktoś chce się bawić w trading to tylko do fiatów.

BTC doda gazu to LIS, jedzie jak po lodzie I pazury nic nie dają

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » sobota, 2 listopada 2019, 15:31

Też opuściłem. Kupiłem za 7,10 zł i miałem hodlować do końca, ale gdy padło 6 zł na początku lipca, to opuściłem pokład przy 5,80 zł i jak widać dobrze zrobiłem, a dziś siedzę na XRP kupionym za 1,04 zł i małą część mam w LML kupionym za 3 grosze, kto wie, może kiedyś coś będzie z tego. Trzymam kciuki za tych co hodlują LSK.

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » sobota, 2 listopada 2019, 15:58

Dziękujemy Panowie, mam nadzieje że spotkamy się tu za rok z bardziej pozytywnym nastawieniem napędzającym ten statek w kosmos :P :D :) 8-) Zdaje się że kto miał sprzedać to już sprzedał.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » niedziela, 3 listopada 2019, 09:36

inwestor2018 pisze: środa, 28 lutego 2018, 11:03 Człowieku Lisk kosztował 140 zł pomimo tego że jest to OBIETNICA projektu, pomyślałem co się stanie jeśli zespół NIE zrealizuje którejś ze swoich obietnic ? Wtedy cena 20 zł za Liska może być marzeniem, pamiętaj o tym że właściciel Liska ma dość CIEKAWĄ przeszłość

Tym którzy inwestują w Liska radze poczytać sobie coś więcej i dopiero potem się wypowiadać
Gość miał rację......

XVG
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 lutego 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: XVG » niedziela, 3 listopada 2019, 10:30

Chyba czas pożegnać się z Liskiem. Cmc nie zachęca.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 18 sierpnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: marcos20 » niedziela, 3 listopada 2019, 11:42

@PRAWY PROSTY Za co oni Cię zminusowali? Za ten cytat? Jeżeli tak to sięgnęli podwójnego dna. To forum zdycha tak samo jak lsk.

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » niedziela, 3 listopada 2019, 12:15

No tak jak wszystko stoi na giełdzie to myślicie że zaraz Lisk wystrzeli do góry brawo :mrgreen:

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 3 listopada 2019, 12:19

Tak właśnie to pisze: niedziela, 3 listopada 2019, 12:15wystrzeli
Nawet jak jest odreagowanie i duze ruchy to lisk szoruje dno i vol slaby, nie zauwazyles? Brawo! No ale obroncy Kordka zawsze sie znajda. A tak było mowione od ceny 3k, BTC musi isc do gory to Lisk tez pojdzie... I co kaszana...Próbujecie znalesc teraz inne wytlumaczenie ze stagancja, dobre. Nikogo nie zniechecam ale chyba mam racje co?
Pisałem tez wielokrotnie jak Lisk sobie radzi po styczniowych dołkach. Powiem tak MASAKRA

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 3 listopada 2019, 15:01

Ishias pisze: niedziela, 3 listopada 2019, 12:19A tak było mowione od ceny 3k, BTC musi isc do gory to Lisk tez pojdzie
Ale Ty zaklinasz rzeczywistość xD Zrobił ponad 100% od dołka z 4zł w lutym do 9zł w maju. NO ALE PRZECIEŻ LISK TYLKO SPADA xD

Polecam tym, co nie zakrzywiają rzeczywistości

https://athcoinindex.com/coins/1

Co drugi projekt po 20 miejscu w CMC jest ponad dziewiędziesiąt parę procent od ATH. W tym pełno super świetnych projektów ;)

NO, ale Lisk to jedyne crypto co spada przez besse, prawda?

Ale Wy jesteście niereformowalni :D

Dodano po 45 sekundach:
XVG pisze: niedziela, 3 listopada 2019, 10:30Chyba czas pożegnać się z Liskiem. Cmc nie zachęca.
Sprzedawaj sprzedawaj. Mniej hodlerów to mniejszy uścisk na zbijanie ceny przy ewentualnym ruchu w górę :mrgreen:

Dodano po 8 minutach 20 sekundach:
Jeszcze rozumiałbym ten skowyt, jeśli faktycznie Lisk by przez ostatnie kilka dni/tygodni tylko spadał, a stoi jak wszystko inne przy 3zł :lol: Dziwni jesteście :roll: Faktycznie owieczki do strzyżenia, takie zachowania emocjonalno-stadne kiepskie są na giełdzie ;-)

No, ale róbcie co uważajcie za słusze. Dla mnie nawet lepiej jak sprzedacie ;-)
;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości