ICO inne niż wszystki - sexcams

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICO inne niż wszystki - sexcams

Postautor: lukaszek1982 » poniedziałek, 28 października 2019, 12:41

Prezentuję Wam ICO inne niż wszystkie. Po pierwsze ze względu na ukierunkowanie działalności a po drugie za formę zbiórki funduszy.

Opis pierwszej części działalności znajduje się w opisie zrzutki: zrzutka.pl/cftxb6

Po krótce: inwestujemy w seks-kamerki na większą skalę.
Token będzie służył tylko i wyłącznie do otrzymywania dywidendy.

Późniejszy etap projektu to stworzenie serwisu internetowego z seks kamerami, sex shopem itp który będzie bazował na płatnościach tokenem, rozliczenia z osobami pracującymi przed kamerami będzie odbywało się również za pomocą tokenu.
Nic odkrywczego, czy wymyślnego, jednak przy dobrym podejściu do sprawy, dobrej reklamie i własnej bazie dobrych pracowników seks kamerek biznes będzie bardzo dochodowy a co najważniejsze zgodny z prawem, w pełni legalny.
Drugi etap się rozpocznie najwcześniej po 6-8 miesiącach.

Po 6 miesiącach odbędzie się audyt w niezależnej firmie zewnetrznej i kążdy kolejny co roku.
Podział zysków bardzo prosty i przejrzysty:
80% trafia na dywidendy
10% trafia do mojej prywatnej kieszeni
10% zostaje jako kapitał na kolejne inwestycje

Dywidenda będzie wypłacana poprzez bitcoin lub tradycyjny przelew bankowy wedle wyboru.

Zbiórka odbywa się za pomocą seriwsu zrzutka.pl aby zwiększyć moją wiarygodność gdyż nie jestem znany w środowisku ani znany publicznie.
Nazwiska inwestorów będą niewidoczne publicznie dla bezpieczeństwa. W pierwszej kolejności chcę dać szanse zarobku Polakom.
Nie poszukuje milionowych inwestorów dlatego zaczynam od naszego rynku, jeśli nie uda się na zrzutce uzbierać 600tyś PLN wtedy przystąpię do drugiego etapu czyli promocji na anglojęzycznych serwisach.

Promocja dla forumowiczów - kążdy kto przy wpłacie poda w wiadomości hasło: "bitcoin.pl" otrzyma 10% więcej tokenów.
Pierwsze 10 wpłacających otrzyma dodatkowe 40%.

Wypłaty tokenów nastąpią po zakończeniu pierwszego etapu zbiórki.

Bezpośredni kontakt do mnie: lukaszsk@protonmail.com

Wróć do „ICO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości