Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » niedziela, 27 października 2019, 11:20

ergorg pisze: niedziela, 27 października 2019, 10:19Tydzień, może dwa, ewentualnie miesiąc.
pójdzie w duł w gurę albo do przodu albo nawet do tyłu.
ergorg pisze: niedziela, 27 października 2019, 05:34bo większości bearish postów tutaj to imho jednak jęki tych którzy nie załapali się na ruch.
bo ty nie wstawiałeś bearish analizy w kanale zgodnie z trendem jeszcze całkiem przed chwilą, a ana pierdzieli i w ogóle pozdrawiam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7634
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12836
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 27 października 2019, 11:38

@amneziahaze, napisałem warunek kiedy będzie 6k$, jak widać wsparcie utrzymało. Przy okazji pierwszy raz od dawna spojrzałem na wykres STAMP'a a tam moja analiza z wakacji:

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » niedziela, 27 października 2019, 12:02

ergorg pisze: niedziela, 27 października 2019, 11:38@amneziahaze, napisałem warunek kiedy będzie 6k$, jak widać wsparcie utrzymało. Przy okazji pierwszy raz od dawna spojrzałem na wykres STAMP'a a tam moja analiza z wakacji:
To co jest złego w analizie anagamideva z wakacji, skoro to jest dokładnie to samo. :)
anagamidev pisze: niedziela, 27 października 2019, 09:50Iii-o, iii-o, iii-o
Najpierw skojarzyło mi się z osłem, ale nie, tak nie jest, bo to przecież coś innego.
Niezła kotłownia dezinformacyjna.
Spoiler:
@anagamidev Nie wiem o co Ci w sumie chodzi, przecież już prawie wcale się tu nie udzielam w tym wątku. Wczoraj też myślałem, że mi uzasadnisz jak inwestując w grida na shitcoinach można systematycznie wychodzić z zyskiem skoro to ciągle spada. Za sugerowanie czegokolwiek dostawałem też po głowie, że teorie spiskowe, że manipulacja, że bitfinex to nie pralnia oj nie, i coś tam coś tam, znudzony trochę jestem tą dziecinadą,

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 18 marca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kryptomar » niedziela, 27 października 2019, 12:21

prap0n pisze: sobota, 26 października 2019, 22:45Kurs prawie na pewno zniesie 0.5
Z tym tekstem to tak dla jaj czy na poważnie?

Dodano po 5 minutach 19 sekundach:
Patrzę na te wpisy i stwierdzam jedno. A mianowicie, wiele osób tutaj rysuje piękne kreski, wypisuje różne teorie i jest przekonanych o swej nieomylności, podczas gdy taki Wymazywanie, którego analizy mają jeden z największych współczynników trafności, zawsze zaznacza , że i tak to nie jest do końca pewne a kurs może zrobić niespodziankę, pozostawiając tym samym miejsce na własne przemyślenia i decyzje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 27 października 2019, 12:29

@Kryptomat i trzecie to czy się grało pod to co się widziało. Trzeba przyznać że @Wymazywanie ma bardzo dużą trafność i zmysł obserwacji i widział obecną możliwość, o czym też pisał. Tym bardziej dziwi dlaczego nie załapał się na niego, a wczoraj jeszcze go negował przy ,,zwisaniu'' na 9k i zignorował..i teraz czeka z bidami na 8700$. Projekt ,,na kotleta'' trwa mać :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 258
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pabblo_pl » niedziela, 27 października 2019, 12:29

I to jest najtrafniejsze stwierdzenie w tym wątku od czasu spadku.
Ile osób czeka na poziomy poniżej 7K usd? Czy one się spełnia?
Ktoś napompował kurs od 3K USD do 13K USD, uważacie że pozwoli żeby spadł ponownie do 4-5K usd? Nie sądzę, choć sam nie mam btc, tylko troszkę LTC, kupionych po ok. 55 USD czyli deko za wcześnie.
ergorg pisze: niedziela, 27 października 2019, 05:34Przydałaby się ankieta w stylu jestem załadowany/czekałem na 6k$, bo większości bearish postów tutaj to imho jednak jęki tych którzy nie załapali się na ruch.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » niedziela, 27 października 2019, 12:33

Taki maly offtop
jako ze jestem posiadaczem neo czesto kukam co tam z neo sie dzieje .
Po jego zachowaniu stwierdzam ze slowa prezydenta chin czy tam dyktatora czy kogo tam trzymaja ( o przodowaniu w technologi blockchain), maja moc tworcza bo takiego pumpa na neo dlugo nie bylo i to do usd i btc, eth itd

Wiec pewno kurs btc tez wzrosl przec chiny ktore jak wiemy z tv uzywaja duzo tethera i z tad pewnie ostatnio mocne dodruki tegoz coina .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 27 października 2019, 12:47

Teraz z 9200 może i ,pomuli, pomieli i znowu powinien zacząć wspinaczkę. Grunt to na dźwigniach co dzień wybierać profity i zamieniać na swoje ulubione alty (bo one jeszcze nadal czekają na swoje 5 minut). Ja się porozstawiam znowu pod wieczór myśle, ok. 23 przy odpalaniu rynków FX
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 18 marca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kryptomar » niedziela, 27 października 2019, 13:09

socjolog2008 pisze: niedziela, 27 października 2019, 12:29Tym bardziej dziwi dlaczego nie załapał się na niego, a wczoraj jeszcze go negował przy ,,zwisaniu'' na 9k i zignorował..i teraz czeka z bidami na 8700$
Mnie to nie dziwi, po prostu mniej ryzykuje. Ja sam większość decyzji mam trafnych ale niezrealizowanych, gdybym przynajmniej w połowie z nich wszedł all in to dzisiaj pewnie bym się zastanawiał gdzie tu wydać kase i co jeszcze sobie kupić. Jednak mimo wszystko często wolę nie ryzykować, czego częściowo nauczyło mnie doświadczenie na tym rynku.

Dodano po 1 minucie 35 sekundach:
socjolog2008 pisze: niedziela, 27 października 2019, 12:29Projekt ,,na kotleta'' trwa mać
Powiedz, Ty grasz na levar x100? Pytam, bo są wtedy takie małe widełki, że jakiekolwiek analizy w tym wypadku nie mają chyba większego sensu.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » niedziela, 27 października 2019, 13:18

Kryptomar pisze: niedziela, 27 października 2019, 13:09gdybym przynajmniej w połowie z nich wszedł all in to dzisiaj pewnie bym się zastanawiał gdzie tu wydać kase

all in nie brzmi jak przemyślana strategia, niestety.
Będę to powtarzać jak mantrę, ale podstawa, to odpowiedni system stawkowania. Bo w większości przypadków, bankructwa nie są wynikiem złych decyzji jako takich, tylko złego doboru stawek.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 18 marca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kryptomar » niedziela, 27 października 2019, 13:23

@adiqq Tak napisałem dla przykładu i nigdy tak nie zrobiłem, ale znam takich co tak robili i robią. To zwykły hazard jak w przypadku dźwigni x100.

Dodano po 2 minutach 41 sekundach:
I co jeszcze, moje przekonanie o jakimś kursie to tylko pewna doza większego bądź mniejszego prawdopodobieństwa, nigdy pewność. Natomiast czytając to forum można stwierdzić, że tutaj mamy sporo "pewniaków".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 27 października 2019, 13:27

ergorg pisze: niedziela, 27 października 2019, 05:34Przydałaby się ankieta w stylu jestem załadowany/czekałem na 6k$, bo większości bearish postów tutaj to imho jednak jęki tych którzy nie załapali się na ruch.

A są jakieś bearish posty oprócz Domatora, który jest bearish od pół roku non stop? :) Bo te o korekcie do 8900 czy 8600 to nadal posty bullish, mówią tylko o korekcie impulsu wzrostowego.
socjolog2008 pisze: niedziela, 27 października 2019, 12:29i trzecie to czy się grało pod to co się widziało. Trzeba przyznać że @Wymazywanie ma bardzo dużą trafność i zmysł obserwacji i widział obecną możliwość, o czym też pisał. Tym bardziej dziwi dlaczego nie załapał się na niego, a wczoraj jeszcze go negował przy ,,zwisaniu'' na 9k i zignorował..i teraz czeka z bidami na 8700$. Projekt ,,na kotleta'' trwa mać
Spokojnie, spokojnie, faktycznie gram czasem zbyt ostrożnie, ale jak pakujesz więcej niż kotlet, to trochę większy opór z wejściem i nie gram wszystkiego co obserwuję na wykresie. W weekend dochodzi mi więcej czasu dla bliskich i inne sprawy utrudniające siedzenie w Crypto Piwnicy więc niby śledzę, chce kupić ale robię często wtedy też coś innego. Lepiej mi się gra na tygodniu jak normalni ludzie pracują, bo też ma więcej czasu tylko na to.:) Niebawem może zapakuję się na długo w pewne alty i daruję większość DT. Ale waham się jeszcze i kombinuję.
Fibo pisze: niedziela, 27 października 2019, 10:43Gdyby rynek wyraźnie zszedł poniżej ostatniego dołka, czyli poniżej 61,8% zniesienia wzrostu grudzień 18r.-czerwiec 19r. z czasem trwania tego zejścia o kolejne 1,5-2 miesiące to z dużym prawdopodobieństwem można już wtedy zapomnieć o nowej hossie stopnia głównego rozpoczętej w dniu 15 grudnia 2018r. Właściwa interpretacja falowa opisywałaby ten ruch jako kolejną składową bessy stopnia cyklu rozpoczętej w grudniu 2017r.
To się zgrywa z tym, co pisałem o standardzie korekty hossy do 50%. Takie założenie (oparte na historii wykresu) dawało max okolice 6900$ tej korekty a jeśli by to nie utrzymało, to pęknięcie i okolice -80%. Fajnie, że zgrywa się się to z EW w tym przypadku - dawałeś trafnie jakoś 7000-7100$ tej korekcie i to jeszcze w sierpniu chyba (brawo). Zresztą nieraz różne metody rozkminiania wykresu są synergiczne i dają podobne tropy i to jest naprawdę fajne. :)

@adiqq Jest to, co pisaliśmy w nocy z chłopakami, odnośnie tethera. Ludki wrzucają screeny, o jakimkolwiek przepływie tethera sugerując, że to 1) nowo wytworzony tether 2) wzrośnie, bo zaraz kupi bity za kasę z powietrza itp.
Wymazywanie pisze: sobota, 26 października 2019, 04:10Najgorsze, że jutro rano będzie wszędzie pisanie jednego i tego samego w mediach crypto przez Szpeców Crypto, że tether, że wzrosło bo tether i że oni wszystko przewidzieli, bo pierdzielą non stop że tether jak tylko cena drgnie w górę. Wiadomo, w trawie coś piszczy, ale zdumiewa mnie pewność siebie na crypto wielu co do ostatecznego rozpoznania sił kierujących tym rynkiem. No ale niektórzy "wiedzą" wszystko, a mądry tylko wątpi i dalej nie wie.
Wymazywanie pisze: sobota, 26 października 2019, 04:19Po prostu są dobrze zorganizowani, obojętnie jak wielki wałek robią. Może być on tak naprawdę mniejszy niż w umysłach newbie traderów rozgryzających ten rynek jakimkolwiek twittem, że tether przelano, wytworzono czy odesłano.
Baj baj dobranoc wszystkim.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 27 października 2019, 13:41

A już mi się w tej chmurce ichimoku wydaje pomuliło i już połapałem kolejne longi.Nie chce mi się czaić, ustawiłem SL na 9180 i basta lampienia na wykresy.
Kryptomar pisze: niedziela, 27 października 2019, 13:09Powiedz, Ty grasz na levar x100? Pytam, bo są wtedy takie małe widełki, że jakiekolwiek analizy w tym wypadku nie mają chyba większego sensu.

A to już zależy gdzie, bo na PrimeXbt x100, Mex x25, Ftx do x3, na Forex`ach x2 - to jeżeli chodzi o crypto.
Waluty, kruszce, akcje między x20 i x30 - to regulowane u brokerów jest.
Różne pozycje, w różnych miejscach, z różymi dźwigniami, na różnych walorach. Projekt na kotleta idze x100 głównie. I realizacja zysków idzie w moje ulubione alty, i wczoraj i dzisiaj - tak że ryzykowne szybkie granie i HODL w altach po udanym DT
Ostatnio zmieniony niedziela, 27 października 2019, 13:43 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 27 października 2019, 14:47

Kryptomar pisze: niedziela, 27 października 2019, 12:21Patrzę na te wpisy i stwierdzam jedno. A mianowicie, wiele osób tutaj rysuje piękne kreski, wypisuje różne teorie i jest przekonanych o swej nieomylności, podczas gdy taki Wymazywanie, którego analizy mają jeden z największych współczynników trafności, zawsze zaznacza , że i tak to nie jest do końca pewne a kurs może zrobić niespodziankę, pozostawiając tym samym miejsce na własne przemyślenia i decyzje.
Nie, ja po prostu mam schiz na punkcie nieużywania kwantyfikatorów (to chyba są kw.?) typu zawsze/nigdy/nikt/wszyscy/na pewno itp. w spekulacji. To jest bardzo duży schiz. Ogólnie piszę to samo jak reszta osób, tylko raczej bez tych słów. Ale też nie ma co się czepiać, bo wiele osób pisząc "wszyscy" nie ma na myśli absolutnego "wszyscy", ale większość. Tylko po prostu tak upraszcza i nie precyzuje słów.

Dodano po 1 godzinie 2 minutach 24 sekundach:
kozaki_wiesi pisze: sobota, 26 października 2019, 22:43
Wymazywanie pisze: sobota, 26 października 2019, 22:05 Albo taki klin spadkowy jak niżej może?


A tego nie można zakwalifikować jako bullish pennant?
Wtedy było za mało punktów, teraz też troszkę mało danych. Trzeba 2 do każdej z dwóch linii. Jak jakikolwiek pennant/flaga to będzie i tak się tworzyć chyba kilka dni po tym impulsie wzrostowym. Obserwuj 4h najlepiej i szukaj łącznie 4 punktów. Już coś na siłę nieco można rzeźbić a 1h.

Dodano po 2 minutach 32 sekundach:
zeroBTC pisze: sobota, 26 października 2019, 22:22pięknie się gra na takiej dynamice !! już zrzucone na 9211 = 2h i na 5bitkach 1.3k $ profitu
Uważaj, bo gracz za kotleta ma problem jak ktoś pisze że gra czymś innym, niż kotlet na forum publicznym. :mrgreen: To wtedy jest hazard. Jego 100x kotletem rzucane co chwila, nie jest hazardem.

A to co piszesz, też preferuję. Większa suma + mały % robi robotę, oczywiście jak ktoś jest kumaty i nie wpada w bagholding tylko w razie czego umie ciąć szybko stratę. Kilka % z kilku bitów z raz na kilka dni już robi fantastyczną robotę jak się potrafi regularnie obracać. :) Nie trzeba wtedy żadnej dźwigni.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 27 października 2019, 14:54

Wymazywanie pisze: niedziela, 27 października 2019, 14:47Uważaj, bo gracz za kotleta ma problem jak ktoś pisze że gra czymś innym, niż kotlet na forum publicznym. To wtedy jest hazard. Jego 100x kotletem rzucane co chwila, nie jest hazardem.

że się załapałem na cały ruch w kilku już ruchach i znowu lecę rakietą to widać jak na dłoni. To ile to już kotletów..to już kawior lekką ręką z tymi setkami zrobionych w 2 dni %. Ale owszem nie jestem zwolennikiem opowieści że gra ktoś 100 Bitami (specjalista od Lisk/Game) czy mieszkaniem bo..bez wstawienia pozycji, statement to i tak jak dla mnie zawsze będą bujdy na resorach ;) papier wszystko przyjmie :mrgreen:
W tym świecie tradingo przechwałek to chyba tylko Zaorski sobie zyskał z TradingJam prawdziwy szacunek, bo pokazuje live pozycje i realizacje (tona filmów na YT). I to jest żywe i prawdziwe. A nie takie przytyczki bez możliwości sprawdzenia..
Ostatnio zmieniony niedziela, 27 października 2019, 14:59 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » niedziela, 27 października 2019, 14:59

pabblo_pl pisze: niedziela, 27 października 2019, 12:29Ktoś napompował kurs od 3K USD do 13K USD, uważacie że pozwoli żeby spadł ponownie do 4-5K usd?
takie pytania były zadawane podczas spadku z 20k.

"napompowali do 20k, ktoś pozwoli wam kupić za 3k? zobaczycie jak świnia niebo"

A jednak pozwolili ;) ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 27 października 2019, 15:05

@socjolog2008 Szpec od uśredniania taniego Liska miał 100 bitów ale chyba w 2017 - tak sam pisał chyba. Strzelam, że dzięki uśrednianiu shitcoinów ma może 1/4-1/2 tego i to i tak max. Ale jego trzeba zapytać, choć będzie zaciemniał (a raczej rozjaśniał lol) swoja porażkę jak zwykle... :D halo @anagamidev

Ps. wyślę Ci zaraz na pw jeden z adresów na którym często trzymam środki jednego ze stabli którym gram, wraz ze screenem z walleta. Prosiłbym o nie przesyłanie nikomu adresu, niepisanie o nim itd. Adresu tego od dziś nie będe już raczej używał. Chcesz dodatkowy test typu "wyślij gdzieś 1.23456789 monet, nie ma sprawy.

To, że Ty, spekulant forexowy lubisz lub doszedłeś do gry za 50 czy 100zł (czy 1000, 10000 czy ile tam masz pod ręką) naprawdę nie przeczy temu, że nawet dość przeciętny gracz crypto grający kilka lat doszedł od niemal zera do gry za dobre auto, restaurację kotletów, mieszkanie, dom, willę czy jeszcze coś innego.

Co do wstawiania pozycji. Ja prawie zawsze piszę "kupiłem za" "sprzedałem za". Gram niemal tylko na rynku spot, to co mam wstawiać screena z giełdy, że kupiłem i zasłaniać ile bitów kupiłem (bo akurat dokładnie nie lubię mówić ile)?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » niedziela, 27 października 2019, 15:09

Majkos pisze: niedziela, 27 października 2019, 12:33Taki maly offtop
jako ze jestem posiadaczem neo czesto kukam co tam z neo sie dzieje .
Po jego zachowaniu stwierdzam ze slowa prezydenta chin czy tam dyktatora czy kogo tam trzymaja ( o przodowaniu w technologi blockchain), maja moc tworcza bo takiego pumpa na neo dlugo nie bylo i to do usd i btc, eth itd

Na to wygląda, ponieważ ONT też jest chiński i też w topie binance.

QTUM - chińczyk - pompa na dużym wolumenie.

GXS - chińczyk - pompa.

Dziś ruszyły z kopyta chińskie coiny.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 27 października 2019, 15:12

@Wymazywanie dokładnie po co masz wstawiać ? a jakbyś wstawiał czy nie lepiej zasłaniając byłoby użyć nazwy ,,na kotleta'' :?: równie to wiarygodne, jak pisanie kupiłem za/sprzedałem za..co do kwoty ;) Dajmy sobie spokój z tymi przytyczkami ,żarło przyjechało - znikam.
Wymazywanie pisze: niedziela, 27 października 2019, 15:05To, że Ty, spekulant forexowy lubisz lub doszedłeś do gry za 50 czy 100zł (czy 1000, 10000 czy ile tam masz pod ręką) naprawdę nie przeczy temu, że nawet dość przeciętny gracz crypto grający kilka lat doszedł od niemal zera do gry za dobre auto, restaurację kotletów, mieszkanie, dom czy jeszcze coś innego.

Dżentelmeni nie muszą rozmawiać o kwotach, nic nie przesyłaj wierzę na słowo. Rozdmuchałeś sam temat za ile/kto gra - w US pracujesz ;)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 27 października 2019, 15:19

@socjolog2008 Bo sugerujesz, że kłamię.
Spoiler:
socjolog2008 pisze: niedziela, 27 października 2019, 14:54. Ale owszem nie jestem zwolennikiem opowieści że gra ktoś 100 Bitami (specjalista od Lisk/Game) czy mieszkaniem bo..bez wstawienia pozycji, statement to i tak jak dla mnie zawsze będą bujdy na resorach papier wszystko przyjmie
Jak przesyłam Ci dokładne dane, piszesz że nie trzeba, niefajnie troszkę. Dostałeś maila, proszę więc jakby co nie pisać w tonie, że ściemniam czym gram, bo nie wrzucam jakiś linków z dźwigni jak Ty. Mogę wrzucać screena w jakiej cenie robię buy/sell z zakrytą ilością crypto.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 13 gości