Binance

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » wtorek, 27 sierpnia 2019, 11:55

kobagow pisze: wtorek, 27 sierpnia 2019, 02:59Na Binance nadal bez weryfikacji? Czy robią jakieś problemy, jeżeli będzie się chciało dokonać wypłaty? Ktoś sprawdzał niedawno?
Zasady są dla nas zasadami.
Jeżeli będziesz korzystać z jednego konta i dokonywać wypłat do maksymalnie 2 BTC dziennie, to weryfikacja tożsamości nie jest wymagana.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 27 sierpnia 2019, 12:15

Nurtuje mnie problem... Kupiłem 1 btc od pacjenta na ulicy/z ogłoszenia na forum...
Gotówka z ręki do ręki, bitek z portfela na portfel...
Wpłacam tego bitka na @Binance.Angel
I okazuje się, że to bitek rąbnięty z właśnie z Binance/czy tam skądś, grunt, że lewy...
Co wtedy??

Ciągle nie ma sądowego rozwiązania z BB
Z jednej strony rozumiem skutki uboczne "środków przeciwbólowych", ale skoro piszesz "zasady są zasadami" to proszę wytłumacz mi tą hipotetyczną sytuację.
Nie doszukuj się drugiego dna - naprawdę jestem zdezorientowany...
Nawet na forum wielokrotnie pojawiały się oferty sprzedaży BTC - skąd użytkownik ma wiedzieć i jak sprawdzić pochodzenie BTC przed zakupem?
Wypadałoby znać adres skąd będą przelane środki i od tego uzależnić wypłatę fiatów, ale najczęściej fiaty płaci się najpierw i otrzymuje walutę...
BB wzięło w usta wodę, albo wódę za mocną łyknęło i się zakrztusiło...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: mecenas » wtorek, 27 sierpnia 2019, 12:27

KryptoBanita pisze: wtorek, 27 sierpnia 2019, 12:15Nawet na forum wielokrotnie pojawiały się oferty sprzedaży BTC - skąd użytkownik ma wiedzieć i jak sprawdzić pochodzenie BTC przed zakupem?

Może jakoś tak:
https://blockchainintel-api-web.herokua ... d2aZNsYYy3

:roll: :?:

Dodano po 7 minutach 14 sekundach:
Kolorowane BTC to będzie niestety norma. Masz czerwoną monetę - wypadasz z gry!
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak ważna jest prywatność i cecha zamienności w walutach.

Każdy papierowy dolar kupuje to samo i tak samo.
Nie każdy BTC kupuje to samo i tak samo.
Niestety, lekarstwem byłoby masowe i domyślne miksowanie z poziomu portfeli, ale propaganda już wmówiła ludziom, że to nie jest "właściwe" i tym samym stracili zamienność monet.

Orwell na horyzoncie...
...śmierć ideii :idea:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » czwartek, 29 sierpnia 2019, 22:11

KryptoBanita pisze: wtorek, 27 sierpnia 2019, 12:15Nurtuje mnie problem... Kupiłem 1 btc od pacjenta na ulicy/z ogłoszenia na forum...
Gotówka z ręki do ręki, bitek z portfela na portfel...
Wpłacam tego bitka na @Binance.Angel
I okazuje się, że to bitek rąbnięty z właśnie z Binance/czy tam skądś, grunt, że lewy...
Co wtedy??
Przy zakupach jakichkolwiek tokenów lub kryptowalut drogą face-to-face (a dokładniej C2C) zawsze należy brać pod uwagę ewentualność, iż środki te nie zawsze mogą pochodzić z legalnych źródeł lub dział@Binance.Angel

Górę zawsze powinna brać zasada ograniczonego zaufania do drugiej strony transakcji. To, co może zrobić użytkownik, to na wszelkie znane jemu sposoby zweryfikować sprzedawcę oraz na tyle na ile to możliwe prześledzić losy tych środków.

W kwestii podejścia Binance do takich środków oraz podejmowanych działań, to najlepiej tę sprawę tłumaczy punkt 11 z regulaminu korzystania z usług Binance.
If Binance receives notice that any funds held in your Account are alleged to have been stolen or otherwise are not lawfully possessed by you, Binance may, but has no obligation to, place an administrative hold on the affected funds and your Account. If Binance does place an administrative hold on some or all of your funds or Account, Binance may continue such hold until such time as the dispute has been resolved and evidence of the resolution acceptable to Binance has been provided to Binance in a form acceptable to Binance. Binance will not involve itself in any such dispute or the resolution of the dispute. You agree that Binance will have no liability or responsibility for any such hold, or for your inability to withdraw funds or execute trades during the period of any such hold.
b. Remaining funds after Account termination due to fraud, violation of law, or violation of these terms)
Binance maintains full custody of the funds and User data/information which may be turned over to governmental authorities in the event of Account suspension/closure arising from fraud investigations, violation of law investigations or violation of these Terms.
oraz część punktu 13.
All Users of Binance and any of its services acknowledge and declare that the source of their funds come from a legitimate manner and are not derived from illegal activities. Binance maintains a stance of cooperation with law enforcement authorities globally and will not hesitate to seize, freeze, terminate the account and funds of Users which are flagged out or investigated by legal mandate.
W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Supportem pod adresem binance.zendesk.com

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » niedziela, 1 września 2019, 21:56

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów Binance w Polsce do udziału w konkursie ;)!


Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 22 marca 2013
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Adolf_H » wtorek, 15 października 2019, 10:49

ludzie co to jest znaczenie kryptowaluty ?? nie rozumiem każdy BC jest znaczony ?????????????

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » środa, 16 października 2019, 10:48

Adolf_H pisze: wtorek, 15 października 2019, 10:49ludzie co to jest znaczenie kryptowaluty ?? nie rozumiem każdy BC jest znaczony ?????????????
Adolfie, nie do końca rozumiemy Twoje pytanie. Czy na pewno chciałeś je napisać w tym wątku o Binance?

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 22 marca 2013
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Adolf_H » środa, 16 października 2019, 15:55

chodziło o kolorowanie waluty znaczenie jej które umożliwia jej późniejsze wyśledzenie później łatwo taką monetę wyśledzić

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: jondoexxx » czwartek, 17 października 2019, 10:54

Używam przeglądarki Brave. Za każdym razem kiedy mam więcej okien Binance otwartych (3-5), zamyka mi przeglądarke (crashuje) gdy robie jakieś operacje na Binance. Czy aby na pewno portal jest właściwie zoptymalizowany?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » czwartek, 17 października 2019, 10:57

jondoexxx pisze: czwartek, 17 października 2019, 10:54Używam przeglądarki Brave. Za każdym razem kiedy mam więcej okien Binance otwartych (3-5), zamyka mi przeglądarke (crashuje) gdy robie jakieś operacje na Binance. Czy aby na pewno portal jest właściwie zoptymalizowany?
Witaj, strona Binance.com działa dobrze na każdej z popularnych przeglądarek: Chrome, Firefox, Opera, Safari i jest odpowiednio zoptymalizowana. Proponujemy przesłanie informacji na temat problemów do zespołu tworzącego przeglądarkę Brave.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 października 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Dariusz_O. » piątek, 25 października 2019, 00:07

1. czy osoba niezweryfikowana na Binance będzie mogła dokonać takich oto operacji:

- kilkukrotne wpłaty na Binance kryptowaluty ETH
- kilkukrotne wymiany na Binance kryptowaluty ETH na altocoiny
- przelew wszystkich kupionych na Binance altcoinów na swoje portfele ???

2. czy może będzie tak, że:

- Binance przyjmie wpłatę kryptowaluty ETH,
- Binance wymieni ETH na altcoiny, ale już nie pozwoli przelać ich na swój portfel, ponieważ - aby przelać wszystkie kupione altcoiny - będzie trzeba się zwerfikować ???

jak to dokładnie jest ??? czy Binance robi takie problemy ??? to znaczy - przyjmuje pieniądze od użytkowników niezweryfikowanych, pozwala wymieniać krypto na krypto, a potem robi problemy z przelaniem tych krypto na swój portfel uzależniając wypłate od tego czy dana osoba się zweryfikuje czy nie ??? ktoś z Was się naciął ???

3. do jakiej kwoty (wyrażonej w PLN lub USD) będzie można na Binance - bez weryfikacji - zamienić ETH na altcoiny ??? nigdzie nie mogę znaleźc tej informacji

Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: 20 lipca 2018
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: dvdx95 » piątek, 25 października 2019, 01:15


Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » piątek, 25 października 2019, 11:17

@dvdx95 dziękujemy za przekazanie odpowiedzi dla @Dariusz_O.. Postanowiliśmy nieco rozwinąć temat.
Dariusz_O. pisze: piątek, 25 października 2019, 00:071. czy osoba niezweryfikowana na Binance będzie mogła dokonać takich oto operacji:
tak, będzie mogła. Limit wypłat dla niezweryfikowanych użytkowników wynosi (w przeliczeniu) 2 BTC dziennie. Nie ma żadnych limitów związanych z transakcjami handlowymi czy wpłatami.
Dariusz_O. pisze: piątek, 25 października 2019, 00:073. do jakiej kwoty (wyrażonej w PLN lub USD) będzie można na Binance - bez weryfikacji - zamienić ETH na altcoiny ??? nigdzie nie mogę znaleźc tej informacji
\
j/w. Nie ma górnej granicy dot. transakcji wymiany (handlowych). Jedyny limit jaki obowiązuje, to limit wypłat o którym wspomnieliśmy wcześniej.

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: rolph » czwartek, 14 listopada 2019, 22:57

@Binance_Angels mam pytanie odnośnie Binance Futures. Mam apke na iOS i z poziomu aplikacji nie można korzystać z futures tylko trzeba zalogować się z okna Home i jest przekierowanie na stronę. Kolega dzisiaj pokazywał mi, że na androidzie ma futures w aplikacji. Jak to jest z iOS?

Z góry dzięki

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » piątek, 15 listopada 2019, 09:09

rolph pisze: czwartek, 14 listopada 2019, 22:57@Binance_Angels mam pytanie odnośnie Binance Futures. Mam apke na iOS i z poziomu aplikacji nie można korzystać z futures tylko trzeba zalogować się z okna Home i jest przekierowanie na stronę. Kolega dzisiaj pokazywał mi, że na androidzie ma futures w aplikacji. Jak to jest z iOS?

Z góry dzięki
Witaj,
aktualizacja aplikacji na iOS jest w trakcie ostatnich szlifów. Na tę chwilę możesz korzystać z wersji platformy futures dostosowanej do przeglądarek mobilnych.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » piątek, 15 listopada 2019, 21:17


Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » wtorek, 19 listopada 2019, 10:52

Najnowsze wiadomości:
:arrow: Ostatnie dwa dni konkursu "Temat na Meetup" https://bit.ly/tematNaMeetup
Wygraj bluzę #binance lub koszulkę #hodl'er!

:arrow: AMA z Coinpaprika na https://t.me/BinancePolish już 25/11/2019 https://bit.ly/CoinpaprikaAMApromo
Daj znać swoim znajomym o #ama i wygraj 1 #bnb i czapkę Binance!

:arrow: Dźwignia 5x na Binance Margin https://bit.ly/Dzwignia5X

:arrow: Binance wspiera nadchodzący hard fork #aion https://bit.ly/HardForkAION

:arrow: Konkurs dla fanów MCO - MONACO - $100 000 w MCO do wygrania! https://bit.ly/KonkursMCO

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Binance

Postautor: WitoldC » wtorek, 19 listopada 2019, 11:54

Czy tylko ja mam problem z brakiem odświeżania historii transakcji na stronie tradingu?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » środa, 20 listopada 2019, 17:56

WitoldC pisze: wtorek, 19 listopada 2019, 11:54Czy tylko ja mam problem z brakiem odświeżania historii transakcji na stronie tradingu?
w przypadku jakichkolwiek problemów z interfejsem giełdy w pierwszej kolejności zalecamy zalogowanie się na swoje konto przez kartę prywatną/incognito i spróbowanie ponownie. W przypadku dalszych problemów warto sprawdzić czy problem występuje na innym urządzeniu/komputerze oraz sieci wi-fi/komórkowej. Jeżeli tak, to możliwe, że przyczyna siedzi po stronie Binance i warto taką sprawę zgłosić na binance.zendesk.com

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » czwartek, 21 listopada 2019, 08:08

3 runda głosowania Community Coin właśnie się rozpoczęła!

Cortex VS Aergo,
który z tych projektów powinien zostać dodany na Binance.com?

:arrow: Z Binance wygrywa każdy
Jeżeli zagłosujesz na #AERGO i ten projekt wygra, to weźmiesz udział w airdropie 5 100 000 AERGO. Jeżeli swój głos oddasz na #Cortex i z kolei ten projekt wygra głosowanie, to weźmiesz udział w airdropie 3 300 000 #CTXT. Ale, ale... jeżeli oddasz głos na projekt, który nie wygra, to weźmiesz udział w airdropie 2 500 #BNB.

Niezależnie od tego jak zagłosujesz, to z Binance i tak wygrywasz!

:arrow: Oddaj swój głos tutaj: https://bit.ly/AERGOvsCTXT
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat projektów, aby podjąć decyzję, to sprawdź stronę Binance Research https://bit.ly/BinResearch

ps. aby móc oddać głos, to Twoje średnie saldo w BNB z ostatnich 5 dni musi wynosić co najmniej 50 BNB.

Obrazek

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości