Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 22 października 2019, 11:40

mudol pisze:
BitBay pisze: wtorek, 22 października 2019, 09:54Zgodnie z obowiązującym prawem dane te będą przetwarzane jeszcze przez czas niezbędny dla spełnienia wspomnianych wyżej obowiązków prawnych lub przedawnienia roszczeń związanych ze świadczeniem Usługi.
Proszę o konkretną odpowiedź KIEDY MOJE DANE znikną z waszego serwisu bo nie czuję się bezpieczny wiedząc, że je posiadacie i nimi obracacie. Czy czasem RODO właśnie nie powoduje, że macie obowiązek usunięcia danych na moje żądanie?

Jeżeli wystąpiłem o usunięcie konta to KATEGORYCZNIE ŻĄDAM zaprzestania wysyłania do mnie maili ponieważ nie wyrażam na to zgody. Nie widzę żadnej podstawy, dla której wysłaliście do mnie ten email.
Wymazywanie pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 20:37@Mike Satoshi Czy to rodzaj wywiadu sponsorowanego?
Suszek przechodził obok z tragarzami i wpadł Obrazek
Instytucje są zobowiązane do przechowywania danych przez okres 5 lat od złożenia wniosku o ich usunięcie. Co do wysyłania maili to inna sprawa

Wysłane z nokia 3310


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 22 października 2019, 11:40

liseklsk pisze: wtorek, 22 października 2019, 11:40Instytucje są zobowiązane do przechowywania danych przez okres 5 lat od złożenia wniosku o ich usunięcie
O tym to wiem, ale właśnie o drugą sprawę mi chodzi.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Posty: 7497
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2776
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pael » wtorek, 22 października 2019, 11:42

BitBay pisze: wtorek, 22 października 2019, 09:54Mailing, który otrzymałeś dotyczy bardzo ważnej kwestii, jaką jest zmiana operatora oraz jurysdykcji naszej platformy, która kontynuuje działalność BitBay. Dzięki informacjom zawartym w tej wiadomość masz wiedzę i kontrolę o planowanych zmianach.


baju baju bedziemy w raju

macie zapewne zdrowy bajzel w bazie danych i nie wiecie kto jest aktywnym klientem, a kto nie. Co obchodzi kogos kto zerwal z Wami wspolprace gdzie teraz macie biznes? Macie zachowac i zabezpieczyc zgodnie ze stara jurysdykcja to do czego zoobwiazuje was prawo i tyle.

mudol pisze: wtorek, 22 października 2019, 11:33Suszek przechodził obok z tragarzami i wpadł


:mrgreen:
a jakze by inaczej
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 października 2019, 11:45 przez pael, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 22 października 2019, 11:43

Mike Satoshi pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 15:30[1:08:25] FuturoCoin i XIN

Niezłe pitu pitu, jak rasowy polityczny bełkot, kto to kupuje?
Suszek powiedział coś w stylu: "Zrobiłem to dla ludzi" :shock: "Setki scamów były listowane na innych giełdach jak binance gdzie potracili nie w setkach milionów a w miliardach!"
Żenujące pokrętne tłumaczenie.
Bardzo proszę o te setki przykładów scamów gdzie ludzie potracili miliardy, ale proszę podać przykłady gdzie sam prezes giełdy twierdził że osobiście sprawdził projekt i nie widzi żadnych zastrzeżeń pomimo gromu negatywnych komentarzy. które jasno wskazywały na coś zupełnie innego, proszę o te setki przykładów w których cała społeczność wskazywała że to typowy twór piramidy.

Taka deklaracja prezesa giełdy na tej imprezie zorganizowanej przez FTO (jak i totalne zignorowanie protestów użytkowników tej giełdy) plus mega agresywny marketing tego scamu to nic innego jak totalne oszustwo z premedytacją i nie da się teraz przysłowiowo "wytrzeć mordy" mówiąc takie farmazony w stylu "inne giełdy też wprowadzały scamy to czemu się mnie czepiacie" ?
:shock:

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 22 marca 2013
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Adolf_H » wtorek, 22 października 2019, 16:42

pic na wodę fotomontaż powiedz mi Suszek dlaczego na Binance nie trzeba podawać danych do 2 BTC a u was jest werfikacja co najmniej bardzo dogłębna nawet trzeba pisma urzędowe wysyłać ,ja nigdy skanu swojego dowodu nie wyślę nikomu a już tymbardziej wam wolę kupić na Binance albo w bitomacie z prowizją i mieć kartę Wirex ,płacę sobie legalnie.Jak ktoś nie widzi w tym problemu to jego sprawa ,ale żeby potem nie było krzyku że ktoś wyrobił sobie dowodzik kolekcjonerski i nabrał pożyczek albo robił jakieś wałki itt.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 23 października 2019, 09:56

@Adolf_H Binance jest giełdą krypto-krypto. Wielokrotnie wspominaliśmy w tym wątku, że wszystkie giełdy, które obsługują waluty FIAT, są zobowiązane do realizacji procesu KYC działając zgodnie z dyrektywą AML.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: powered » środa, 23 października 2019, 11:25

BitBay pisze: piątek, 18 października 2019, 17:03Co do ponownej weryfikacji Użytkowników tak jak wielokrotnie już informowaliśmy jest to podyktowane wymogami jakie nałożył na nas operator płatności ...
Ponownie zapytam.
Czy dane użytkowników przekazywane są obcej firmie? Jakie są to dane?

Jak rozumieć ten punk regulaminu?
§ 5
6. Przekazanie danych innym podmiotom, może nastąpić jedynie za wyraźną zgodą Użytkownika lub na podstawie przepisów prawa, lub na żądanie odpowiednich organów administracyjnych, które Administrator ma obowiązek wykonać, lub w celach niezbędnych dla prawidłowego wykonania Umowy.
Na początku pisze że dane użytkownika można przekazać obcemu podmiotowi jedynie za wyraźną zgodą użytkownika. Ale tekst kończy się tak, że dane można przekazać zawsze w celach niezbędnych dla prawidłowego wykonania Umowy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 23 października 2019, 13:19

@powered Dane pozyskane od Użytkowników oczywiście nie są udostępniane podmiotom trzecim.

Wyjątkiem są sytuacje uzasadnione przepisami prawa lub gdy będzie to niezbędne w celu świadczenia usług np. operatorowi płatności.

Zapewniamy, że dane przechowywane i przekazywane są zgodnie z rozporządzeniem RODO i i dokładamy wszelkich starań aby zapewnić przechowywanym danym odpowiednie bezpieczeństwo.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » środa, 23 października 2019, 14:54

@BitBay Zmieniło się API?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 23 października 2019, 15:15

@g100 Ostatnia zmiana API miała miejsce 03.04.2019 o czym informowaliśmy między innymi tutaj:
https://bitbay.net/pl/aktualnosci/uspra ... -na-bitbay ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pablo12 » środa, 23 października 2019, 15:54

Pytanie od użytkowników czy bitbay przyjmuje wpłaty i akceptuje wypłaty na inną giełdę?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 23 października 2019, 15:59

pablo12 pisze:Pytanie od użytkowników czy bitbay przyjmuje wpłaty i akceptuje wypłaty na inną giełdę?
Przyjmuje. Wypłacałem dziś ETH na inne giełdy i nie było problemu

Wysłane z nokia 3310


Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » środa, 23 października 2019, 17:00

BitBay pisze: środa, 23 października 2019, 15:15 @g100 Ostatnia zmiana API miała miejsce 03.04.2019 o czym informowaliśmy między innymi tutaj:
https://bitbay.net/pl/aktualnosci/uspra ... -na-bitbay ;)
To czemu dzisiaj nagle widzę w Websocket przychodzące akcje push i proxy-response, których nie było wcześniej?

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » środa, 23 października 2019, 17:17

No, coś namieszali w api...

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » środa, 23 października 2019, 17:49

Niby naprawili coś, co było wcześniej zepsute (brak atrybutu "action" dla paru zdarzeń), ale to jak lekką ręką wprowadzają potencjalnie niekompatybilne zmiany do API bez jakichkolwiek powiadomień to mnie nigdy nie przestanie zadziwiać.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » środa, 23 października 2019, 17:55

i jeszcze zamiast się zastanowić, czy coś faktycznie pozmieniali w API spytać devów czy cokolwiek, skoro ktoś coś zgłasza, to dostajesz formułkę:
"Ostatnia zmiana API miała miejsce 03.04.2019 " - co jest oczywistą nieprawdą

jak zwykle mają userów w poważaniu... ale generalnie nie powinno to być żadne zaskoczenie...

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » środa, 23 października 2019, 18:14

Moje api napisane pod BB w zeszłym roku działa poprawnie, to niby co pozmieniali?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » środa, 23 października 2019, 18:22

teamfm pisze: środa, 23 października 2019, 18:14Moje api napisane pod BB w zeszłym roku działa poprawnie, to niby co pozmieniali?


To już pytaj lludzi z BitBay. Ja widzę jedną zmianę, ale skoro była jedna, to kto wie czy nie poszło i więcej. Zgaduj-zgadula.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » środa, 23 października 2019, 18:28

Drobnych zmian było kilka, dodanie req-id z tego co pamietam, dodanie kantoru fiat, oraz na moją prośbę ping-pong.

A nawet jak patrze ping dodany 8 mc temu.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » środa, 23 października 2019, 18:57

teamfm pisze: środa, 23 października 2019, 18:28Drobnych zmian było kilka, dodanie [...] kantoru fiat


Korzystasz?

Dodano po 12 minutach 54 sekundach:
A jeszcze z innej beczki, bo widzę, że miłość do Malty nie potrwała długo i BitBay przenosi się do Estonii. Z Estonią kojarzyły mi się do tej pory takie zasłużone "marki" jak Coinbe.net, Coinroom i Bitmarket... Ciekawe czy przy wszystkich doradza ta sama kancelaria.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 32 gości