którą drogę wybrać ?

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 22 marca 2013
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

którą drogę wybrać ?

Postautor: Adolf_H » poniedziałek, 21 października 2019, 11:09

Czy wpłacać oficjalnie ze swojego konta i zostawiać ślad w systemie i się denuncjować pitem ,jak się zmieni prawo i będzie podatek obrotowy jak w USA od krypto .Czy robić to przez biotmat dopóki jest to możliwe ,mam na myśli czyste pieniądze a nie z narkotyków .Po prostu boje się że pewnego dnia wprowadzą ustawę jak tą z dnia 28 października 1950 r. o zakazie posiadania walut obcych, monet złotych, złota i platyny itp z tą różnicą że będzie tam krypto .Nie wiem co zrobić ? . W Polsce jest tylu zawistnych ludzi którzy skakali by ze szczęścia jakby Celiński opodatkował bogaczy tych którzy mają np 2 mieszkania i nie są ,,swoi" wiem że podatek katastralny już tylko czeka na wyjęcie z zamrażarki dlatego poważnie myślę o transferze swojego legalnego majątku w crypto waluty ,tak żeby zostało mi tylko pół domku i jedyne co bym chciał żeby mój majątek rósł sobie spokojnie bez lepkich rączek polityków żebym mógł wyciągać parę zł bankomatu albo płacić za zakupy kartą .Mówimy o kwocie 2 mln zł :) a jak kasa pójdzie do góry o setki %% wtedy w samolot i lot to jakiegoś cywilizowanego kraju czytaj raju podatkowego :)))).

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości