Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » sobota, 12 października 2019, 18:10

Pytanie z d... te Lisk hub mobile jest bespieczy ?

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Load » sobota, 12 października 2019, 18:36

marcos20 pisze: sobota, 12 października 2019, 07:05Ludzie skąd wy bierzecie te swoje typy(pomijam Wymazywanie bo on to potrafi przedstawiać), tak wiem, nadzieja umiera ostatnia
ja biore to z tego, że na btc jesteśmy w strefie akumulacji i uważam, że akumulacja nie będzie trwała dłużej niż miesiąc, po tym będzie wybicie na btc a za tym mozolnie podąży lisk. (piszę wszystko subiektywnie oczywiście)

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 18 sierpnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: marcos20 » sobota, 12 października 2019, 18:56

Load pisze: sobota, 12 października 2019, 18:36 a za tym mozolnie podąży lisk.
Pięknie napisane... Dodałbym bardziej obrazowo-mozolnie, bez przekonania i nie dając zarobić nawet w ułamku tego co inne alty z czołówki :D

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Load » sobota, 12 października 2019, 19:08

Wymazywanie pisze: sobota, 12 października 2019, 16:26Gdyby Lisk był jak ETH czy LTC, zrobiłby w tym roku odbicie rzędu 500-600% od okolic 1-1.1$, czyli 5 do 7$. A co zrobił Lisk? 2.5$.
nie rozumiem Twojego porównywania liska do topowych altów. Jest bitcoin, później topowe alty jak eth, ltc, później nizsza półka topowych jak monero chainlink dash itp a dopiero póóóźniej bym dał takiego liska. Jak będziesz porównywał liska do altów, to porównuj do altów z tego samego poziomu, ja wiem, że lisk aspirował na topke, ale myśle, że z top 1000 też wiele aspirowało, a efekty widać. i nie mówie tylko do Ciebie @Wymazywanie ale ogólnie jak ktoś pisze o lisku i go porównuje do top altów, to nie ma to sensu jak i porównywanie go do altów z końcowki top500 nie ma zbytnio sensu.

Dodano po 8 minutach 30 sekundach:
marcos20 pisze: sobota, 12 października 2019, 18:56Pięknie napisane... Dodałbym bardziej obrazowo-mozolnie, bez przekonania i nie dając zarobić nawet w ułamku tego co inne alty z czołówki
ja liska traktuje bardziej jako taki los na loterii. Lisk to mały procent mojego portfela ale jednak go trzymam, z nawet fajną ceną średnią. Widzę to tak, że kasy im nie braknie na kolejne lata, więc się bedą rozwijać, a możliwe, że mądrze i mocno ruszą z marketingiem, czyli mocny marketing po znacznym przebiciu ath na btc, ludzie popatrzą ile kiedyś był wart, stwierdzą, że teraz urośnie znacznie wiecej i może się to napędzić samo. Oczywiście w życiu bym sie nie pakował all in w lsk :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 12 października 2019, 19:16

A ja podtrzymuje cały czas,że się opłaca w Lisa pakować. Hossy jeszcze nie ma, BTC zrobi nowy szczyt to wtedy kapitał zacznie spływać na alty a zobaczcie ile teraz potrzeba siana,żeby zrobic nowy szczyt na BTC i ile kasy skapnie na alty. Spokojnie ja cały czas kupuje LISA. Lis ma szanse urosnąc dlatego,że on był drogi BEZ PRODUKTU !!!! Ale zresztą Panowie proponuję ZROBIĆ MARKETING ! My sami wziąć zrobić memy,jakieś banery,loga,obrazki itd, i wstawiać gdzieś na fora,strony internetowe. Lisk 100$ !! I może chociaż troszeczkę uda się te cenę pchnąć na hossie.Na pewno dużo jest osób co nie słyszało o LISIE :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 13 października 2019, 01:47

@Pomoc_potrzebna bardzo ładnie, cieszy mnie zdroworozsądkowy optymizm :D
Obrazek
Spoiler:
anagamidev pisze: sobota, 23 lutego 2019, 12:19
bitloteiros pisze: sobota, 23 lutego 2019, 11:56Taaak. A przy ew spadku do 2xxx$ i mieleniu na takich poziomach przez rok dwa lub dłużej osiwieć + zakładając że w międzyczasie wybuchnie bańka na nieruchomościach i okaże się że nie stać nas nawet na miejsce w garażu a nie tylko na mieszkanie to co? Pod most? Do mamusi?
Ile Ty masz lat człowieku? Posłuchaj kiedyś sam siebie
Ja nie każę nikomu sprzedawać mieszkania, to jest taki skrót myślowy. Staram się racjonalnie podejść do rynku, dobrze wiedząc, że rynki bywają irracjonalne. Wskazuję tylko, że mamy bardzo dobre miejsca na akumulację i uśrednianie. Przecież już chyba od listopada tłumaczę, żeby nie wchodzić all-in, tylko grać sobie na rynku i uśredniać jeśli jest ku temu okazja i właśnie kiedy wyjdziemy z tego obszaru 0-6k$ w górę, to później już możemy tylko liczyć zyski :D Zauważ, że nikt teraz nie podchodzi racjonalnie do tych spadków, że jest to korketa techniczna i kiedyś musiało do niej dość :D Przykładowo mamy super aktywo, wszyscy tylko kupują, cena ciągle rośnie, trwa to latami. Ludzie już władowali praktycznie cały hajs i już nie ma kto kupować, cena zaczyna stabilizować się. W pewnym momencie dużo osób zaczyna zdawać sobie sprawę, że są mega zarobieni mają już miliony w tym aktywie i zaczynają się zastanawiać się czy już nie realizować zysków. Najpierw pojedyńczo niektóre osoby zaczynają sprzedawać i cena zaczyna powoli spadać, coś się zmienia, dołącza się większa grupa osób, no i efektem kuli śnieżnej cena superaktywa, które rosło przez kilka lat zaczyna spadać drastycznie. W końcu osiąga jakiś swój najniższy punkt, gdzie ludzie już nie są skorzy sprzedawać i cena zaczyna znowu zawijać do góry, a że to jest takie super aktywo, to wszyscy znowu rzucają się do zakupów i historia się powtarza. Nihil novi sub sole :D Czy na BTC już osiągnęliśmy ten najniższy punkt, tego nie wiem. Dołek może być gdzieś niżej, ale to tak jak z eletronem nie jesteśmy w stanie wskazać jego dokładnego położenia, jednak możemy określić miejsca gdzie istnieje największe prawdopodobieństwo jego występowania. Możmy z dużą dozą powności określić, że dołek na BTC jest gdzieś między 0-3222$ w zakresie 0-20k$, a być może w zakresie 0-1M$ :D
Zatem z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy określić dołek na Lisku gdzieś pomiędzy 0-3.04PLN w całkowitym zakresie 0-140PLN :D
Spoiler:
Oczekiwania :D
Spoiler:
anagamidev pisze: czwartek, 21 lutego 2019, 13:37 @xtraderx jestem bardzo racjonalnie myślącą osobą opierającą swoje predykcje na faktach i rzeczowych argumentach :D

Rzeczywistość :D
Spoiler:
Spoiler:

W końcu znalazłem tego posta :D Warto akumulować i uśredniać for dear life :D
anagamidev pisze: piątek, 8 lutego 2019, 01:11
Spoiler:
Coś dla miśków :D Tak czy siak i tak w desperacji jesteśmy :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Load » poniedziałek, 14 października 2019, 11:18

lisk nisko na cmc :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 14 października 2019, 11:30

@Load czekamy :D 1d do halvingu :D

Może ta hossa rozpocznie się podobnie :D Oczywiście o ile zacznie się kiedykolwiek ; ) :D XRP ładnie dzisiaj wybił :D Banksterski coin :D 6PLN w zasięgu :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Load » poniedziałek, 14 października 2019, 13:15

anagamidev pisze: poniedziałek, 14 października 2019, 11:30@Load czekamy 1d do halvingu
1. to skoro zmiana jest z 3 na 2 liski, to czy dalej sie to nazywa halving? :Dczy jakiś reduction czy cuś
2. znasz daty poprzednich "halvingów" na lisku? jeśli tak, możesz je zaznaczyć pionową kreską na wykresie? łatwo sprawdzić czy coś ruszyło wtedy kursem :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 14 października 2019, 13:17

@Load redukcja jeśli wolisz jest co roku w zasadzie :D Kolejna za rok :D I więcej już nie będzie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 14 października 2019, 15:38

Load pisze: sobota, 12 października 2019, 19:08nie rozumiem Twojego porównywania liska do topowych altów. Jest bitcoin, później topowe alty jak eth, ltc, później nizsza półka topowych jak monero chainlink dash itp a dopiero póóóźniej bym dał takiego liska. Jak będziesz porównywał liska do altów, to porównuj do altów z tego samego poziomu, ja wiem, że lisk aspirował na topke, ale myśle, że z top 1000 też wiele aspirowało, a efekty widać.
Bo nie rozumiesz, po co porównuję. A robię to po to, by wyznaczyć ogólną kondycję altcoina na rynku. Dobrym wyznacznikiem są dla mnie zestawienia z altami topowymi, wiodącymi na rynku altcoinów. Pokazują jak bardzo trend poszczególnego altcoina jest zbieżny/rozbieżny z trendem największych w kapitalizacji i najczęściej wolumenie aktywów.

Te różnice są na tyle duże, że część altów nie zrobiła nawet próby z wyjścia średnioterminowego trendu spadkowego.

Co to dla mnie znaczy? Np. to, by nie pakować w nie kasy na długo, a jeśli to z przemyślaną taktyka cięcia strat.

Nie robię tych porównań na zasadzie "bo Lisk ma być jak topowe", ale by zobaczyć, w co lepiej pakować kasę a na co uważać.
Nie porównuję Liska do topowych od dziś ale od dawna. Tego typu porównania pozwoliły mi np. nie pakować kasy w Liska ale w topowe jak był czas wybić wiosennych.

Dodano po 6 minutach 43 sekundach:
Pomoc_potrzebna pisze: sobota, 12 października 2019, 19:16Lis ma szanse urosnąc dlatego,że on był drogi BEZ PRODUKTU !!!!
Jeśli rynek by był zainteresowany produktem Liska, byłaby pompa aż do jego wydania a potem sell the news. Nikogo oprócz sympatyków projektu nie interesowało wydanie SDK. Wydarzenie przeszło bez jakiegokolwiek echa. To źle dla czekających na wzrost. Na giełdzie market makerzy rozgrywają newsy zanim nadejdą a sprzedają po nadejściu. Tu nie było żadnego rozgrywania. Lisk kisi się we własnym sosie bagholderów, nie ma tu nowego zainteresowani i kasy mimo mozolnych ale jednak postępów w pracach.
Pomoc_potrzebna pisze: sobota, 12 października 2019, 19:16Panowie proponuję ZROBIĆ MARKETING ! My sami wziąć zrobić memy,jakieś banery,loga,obrazki itd, i wstawiać gdzieś na fora,strony internetowe. Lisk 100$ !! I może chociaż troszeczkę uda się te cenę pchnąć na hossie.Na pewno dużo jest osób co nie słyszało o LISIE


To pasuje do Dascoina. To nic nie da. Lata jak nachalny hype wywoływał wzrosty na altach to było jak ten rynek wyszedł z piwnicy czyli koniec 2013 i początek 2014. Potem już to nie działało aż tak.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 14 października 2019, 16:07

No może coś da z tych pułapów cenowych ? Jak by zrobić dobre logo taki GIF,gdzie Lisk wwierca się we wszystkie ALTCOINY,które utworzyły mur. I na lisku napis 100$. Oczywiście z jakąś fajną szatą graficzną. Kto dobre operuję programem graficznym ? Albo zna jakiś ? To ja zrobię i powstawiam wszędzie gdzie się da. Bo naprawdę te gówno spada i spada i spada i spada i spada

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 14 października 2019, 16:14

Mi to wygląda na sell the news związany z halvingiem, który jest dokładnie jutro. Zastanawiam się nad kupnem lsk z tego btc co mam, cena zeszła do oczekiwanej na zakup przeze mnie.

Ktoś coś jakiś wykres ?
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aprojection » poniedziałek, 14 października 2019, 18:40

Desperacja. Juz od dawna byly sygnaly ze LSK spartolil kod u samych podstaw. Jako "stary inwestor" ktory kupowal LISA po bodaj 69 groszy i naprawde gleboko siedzial w temacie - co jakis czas wbijalem do tematu i staralem sie troche naswietlic temat - ale bezskutecznie. A teraz chcecie drukowac ulotki i rozdawac w galeriach handlowych.

To juz koniec ery smiec altow i trzeba sie z tym pogodzic. I zeby nie bylo, ze to tyczy sie tylko LISA - razm z nim w parze idzie 96% market capu.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 14 października 2019, 18:50

@aprojection Raczej nie spartolili kod tylko naprawiali spartolony kod po Crypti. Tak dla ścisłości . I ta kwestia jest już dawno zamknięta (od ponad roku). Powiedz w czym chcesz naświetlić temat, to z ochotą pomogę , bo jestem na bieżąco z aktualnościami.
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aprojection » poniedziałek, 14 października 2019, 19:10

Harmony pisze: poniedziałek, 14 października 2019, 18:50Raczej nie spartolili kod tylko naprawiali spartolony kod po Crypti.

Calkowicie sie zgadzam z uzyta forma czasownika.
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 października 2019, 12:42 przez aprojection, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 14 października 2019, 19:14

aprojection pisze: środa, 14 czerwca 2017, 10:25
adam1226 pisze: Dlaczego uwazacie ze inwestycja w LIska ma sens? I dlaczego lisk a nie cos innego?
Wiara w nowe technologie ;) Skromne srodki, ktore mialem przeznaczone na inwestycje, uznalem za niewystarczajace na zakup konkretnej ilosci BTC, przez co zainteresowalem sie altami. Na pierwszy ogien poszedl oczywiscie Lisk, ktorego pierwszy raz zobaczylem na BB. Krotki research i uznalem, ze warto zaryzykowac. Zastanawialem sie tez nad Ethereum, ale poszedlem w ilosc ;)

Na dzien dzisiejszy czekam na dalszy rozwoj projektu, dlatego wiekszosc tokenow holduje, majac jednoczesnie swiadomosc ze kurs moze isc zarowno w gore jak i w dol.
Nic dodać, nic ująć :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 15 października 2019, 09:35

dziwne bo dostrzegam pewien schemat na parze lisk/btc wg. którego powinniśmy pogłębić jeszcze dołek natomiast co do samego btc wygląda dla mnie że zlecimy trochę niżej stąd też nie do końca wiem jak może zachować się w takiej sytuacji Lisk w satoszi

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » wtorek, 15 października 2019, 09:40

Według tego co juz kilku magików pokazało na Youtubie będzie to niestety dołek na okolo 50 do 68 centów, i tam trzeba sie nastawić na dokupienie, potem już raczej spokój i możliwe szybkie wybicia.
A co do samego kursu LSK/BTC to wiem że jak BTC w góre to LSK w dół, tak jakby roboty trzymały stały kurs LSK w stosunku do dolca, choc i tak za każdym razem to spadało w dół.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 15 października 2019, 09:44

All engines running :D
Obrazek

@Ishias czy się podniecam, jestem spokojny jak zawsze :D Aczkolwiek chciałbym, żeby to gówno liskowe wybiło w końcu wiadomka :D Teraz roczna inflacja to będzie 6307200 Lisków, czyli 5%(BTC mając 4% potrafił poprawić w tym czasie swoje ATH z 1.2k$ do 20k$, analogia do Lisk, to byłoby 2333PLN ) :D A w ostatnim roku przybyło 9460800 Lisków :D W późniejszych latach to będzie 3153600 Lisków rocznie czyli za rok inflacja to będzie poniżej 2.5% i będzie spadać :D Teoretycznie jeśli w Polsce mamy inflację 1-4% to Lisk może okazać się świetnym store of value, tym bardziej, że Polski Złoty miał denominację 25 lat temu, a średnia żywotność waluty to 20-30 lat z tego co kojarzę, więc może zdarzyć się jakaś hiperinflacja wkrótce :D Oczywiście zakładając, że jest szeroka dystrybucja, a nikt większość nie będzie chciała sprzedawać na stracie :D

W sumie to może się ostatecznie okazać, że ATH na Lisku nigdy nie zostanie wbite, albo dopiero gdzieś za 2-4 lata, ale w tym czasie Lisk może np. robić jakieś bańki typu 3PLN do 30PLN(100-1000%), 2PLN do 20PLN, czy 1PLN do 10PLN, w zależności gdzie ten kurs tam będzie robił dołki :D Dlatego wg. mnie jeśli komuś zależy na tym coin'ie i nadal nie sprzedaje, a kupował na wyższych cenach to powinien zacząć właśnie tradować i uśredniać :D Bo raz, że wtedy robi wolumen, a jak jest wolumen to giełda nie ma mandatu, żeby takiego coin'a delistować, dwa, że w takim wypadu nie musimy mieć żadnego ATH, żeby wyjść na zero czy pięknie zarobić i pomnożyć kasę :D Oczywiście trzeba dobrze sobie to rozplanować, gdyż wg. mnie w pesymistycznym scenariuszu Lisk może spaść do 0.18PLN :D
Spoiler:
Ale zauważmy, że tam też może odbijać srogo np. wcześniej dobić z 0.20PLN do 0.80PLN(+300%) i dopiero tam gdzieś spaść do 0.18PLN i później już rura w kosmos, ale też pewnie będzie z korektami typu 20-40% :D
Jeszcze jest kwestia grubasów, oni mogą mieć sporo Liska zakumulowanego już :D Dużo osób fiksuje się, żeby znaleźć dołek, ale ktoś na tym dołku musi chcieć sprzedać, a kto sprzeda, to pewnie do końca życia będzie tego żałował, jeśli Lisk faktycznie odpali :D No, ale taki grubas czy kilka grubasów, mogą faktycznie akumulować Lisk w jakimś tam zakresie powiedzmy od 20PLN w dół, więc oni muszą wymęczyć bagholderów, doprowadzić ich do wątpliwości rezygnacji, żeby się wyprzedali :D
Spoiler:
W tym momencie rozpoczyna się fala c. Jest to etap najbardziej wyczerpujący finansowo i psychicznie inwestorów. Wcześniejsze optymistyczne oceny przyszłości nie zostają potwierdzone w danych finansowych spółek i wskaźnikach gospodarczych. Mało tego, w trakcie kontynuacji spadków na rynek dociera coraz więcej negatywnych prognoz na przyszłość. Inwestorzy boją się kontynuacji spadków i choć wiedzą, że sprzedają akcje poniżej jej rzeczywistej wartości, wolą ograniczyć straty. W tak fatalnych nastrojach po wielu miesiącach lub latach docieramy do dna bessy, by znowu rozpocząć pięć kroków hossy.
Grubas zakumuluje powiedzmy 50 milionów Lisków w cenach 0-20PLN, a później może łatwo spompować kurs np. do 30PLN i to wszystko rozdystrybuować, gdzie ludzie będą wchodzić już na potwierdzonym trendzie, więc popyt będzie :D
Spoiler:
Wymazywanie pisze: piątek, 27 września 2019, 19:29zmianę trendu bym widział dopiero po pokonaniu rejonów typu 8$.
Ok, a co takiego wpływa na zmianę trendu? :D I później będzie już rosło? I do ilu? Do 100$? :D Przecież Lisk będzie takim samym shit'em nic niewartym jak teraz, prawda? :D 8$ to 30PLN, czyli z tych cen to 1000% prawie :D Dlatego ja z tej perspektywy, wiedząc, że są tacy ludzie, którzy grają pod magiczne odwrócenie trendu akumuluję sobie i uśredniam oraz wiem, że po przebiciu 8$ @Wymazywanie będzie ode mnie kupował bardzo chętnie :D
No i to trochę przeczy decentralizacji, więc albo sami zaczniecie tradować, albo liczycie na grubasa, że Wam zrobi pompkę, ale tak czy siak w tym drugim przypadku to grubas będzie wygranym, on ryzykując dużo, chce zarobić dużo, reszta czyli większość zostanie ubrana i pewnie ostatecznie straci, ok. 90% jak mówią legendy i statystyki :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 października 2019, 11:44 przez anagamidev, łącznie zmieniany 10 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości