Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 7 października 2019, 08:36

Silnie uptrendujące coiny często po prostu zbliżają się do HL szpilką podczas dumpu/pompy BTC, a potem wracają do wzrostu, np. TNT przy wyjściu BTC dołem z trójkąta na 9k, spadł do ~420 a potem od razu dzida up do ok. 520 i dalsze wzrosty. Jeśli coin odjechał już za daleko, to lubię w okolicy low 4h ustawić się z bidem , tylko na coinach które mają dzikie pompy oczywiście. To przy założeniu, że na FET jest to "ten" wzrost, ale patrząc na 1d można odnieść wrażenie, że to będzie następny FOTM.

Oczywiście wrażenie swoją drogą, a stop loss swoją. Ja mam SL na chyba 425 czy coś koło, a wchodziłem przy 416 oraz 425 właśnie. Gdyby low z poziomu 430 na 4h upadł, to mogłoby oznaczać, że ~500 sato to było to i koniec pompki. Trochę bym się zdziwił, ale bywa i tak, bo parząc na 1d, to akumulacja była na dużym volumenie względem ostatnich miesięcy, ale nie był on rekordowy tak jak w przypadku niektórych aku 1d które potem dają ruchy po kilkaset %.

Z drugiej strony, prawie każdy shitcoin robi/zrobił ok. 100% od dołka na obecnym mini-alt season, więc i FET mógłby. Do tego mamy obiecany main net do końca roku. Gdyby BTC utrzymał się w zawieszeniu miesiąc, to raczej byłoby +100% na luzie. Są sprzyjające warunki.

Pewnym problemem dla mnie jest "binancowość" tego coina. Trudno nie zauważyć, że wszsytkie Binancowce (BNB, CELR, ONE, MATIC, itd. itp.) generalnie ryją w mule i nie reagują tak, jak inne alty. Binance wciąż nie otrząsnęło się po wykopaniu jankesów, Binance.US nie poprawiło sytuacji.

nowe pozycje: kupiłem lokalny dołek na CMT (214 sato) :) Widzę potencjał na 300 sato, a co najlepsze mój SL to zaledwie 211 sat. Czyli strata praktycznie żadna, zaledwie 1,5% (211 będzie lower low na 4h czyli zaneguje trochę jednostajny wzrost od dołka). To lubię.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Mayoris » poniedziałek, 7 października 2019, 12:09

@BitJanusz - jak widzisz CHZ/BTC ?
PS: tam wyżej chodziło Ci o FTM? (FOTM)

edit: aa rozumiem ;)
Tak, weszło na Binance stosunkowo niedawno, bardziej chodziło mi czy Ci się wykres podoba prowzrostowo.
Apropo BNB - w ten weekend będzie palenie monet, więc mogą być wzrosty jak to często bywało w okolicach coin burningu.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 października 2019, 13:14 przez Mayoris, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 7 października 2019, 21:20

FOTM = flavor of the month ;) czyli taki hit miesiąca. Zawsze jakiś jest. Hitem września był RCN. Liczę na to, że FET będzie w październiku takowym.

CHZ - jeśli dobrze pamiętam to młody coin, w dodatku "binancowy"? takie szczerze mówiąc raczej pomijam, aż Binance odzyska siłę (BNB zacznie rosnąć).

ps. bitcoin raczej teraz wzrośnie i wszystko spadnie na ryj, może oprócz LINK bo tam jest non stop up od dołka bez żadnych korekt.

Dodano po 8 godzinach 58 minutach 56 sekundach:
Tak więc, ekipo, dałem ciała z Czejn linkiem. Tzn. target miałem super, ale wychodzenie w połowie ryczącego trendu już nie było zbyt mądre. Oczywiście łatwo mówić po fakcie (a w trakcie bardziej liczyła się dla mnie ochrona kapitału), no ale - wyszło jak wyszło.

Czejn Link zrobił T3 za jednym zamachem, co jest niesamowicie imponujące - praktycznie jednostajny, bezustanny ruch UP bez praktycznie żadnych korekt (jeden spadek, gdy BTC zleciał z 9k) - aż o 100% wartości.

Jeśli kogoś zastanawia, czmu mój T3 był wyznaczony na 287, to podpowiadam, że to było "trochę poniżej" właściwego celu typowej korekty zwanej 0,618 spadku, zgodnie z rysunkiem poniżej :)

Obrazek

ps. nie musimy tutaj kończyć wcale. 0,618 to typowy poziom odreagowania na bessie, a ten coin jest w nieustającej hossie od roku...

zauważcie, żę na całej linkowej hossie dominowały ruchy o ok. +100% zakończone silną korektą - może i teraz tak będzie.

Gdyby taki mechanizm się powtórzył, oczekiwałbym retestu tego pomarańczowego kanału.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: zeroBTC » wtorek, 8 października 2019, 15:54

FET chyba odbębnił PND "na zakończenie wzrostów "

prawie byłem przed kompem podniosłem szybko SL gdy bujał się pod 600sat i liczyłem , że rakieta jeszcze wyżej poleci :mrgreen:
ZEŻARŁO , ale i tak gitara :lol: bo okazuje się , że SL 589sat miałem prawie na górce , buy był 430sato :mrgreen:

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 8 października 2019, 16:19

Bardzo ładnie. Ja z uwagi na długą aku na wysokim wolumenie czekam na coś więcej, niż marne 50% od dołka. W najgorszym przypadku będzie 20% profitu (zyskowny SL). Mam apetyt na minimum +100%. Nie ogłoszono jeszcze konkretnej daty main netu.

na moje oko jeszcze za wcześnie na pik chciwości, to raczej pik otwarcia ;)

blisko mojego SL mam też limit buy.

Obrazek
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitHub.pl » wtorek, 8 października 2019, 16:49

Stopniowo maleje dominacja bitcoina, w ciągu ostatniego tygodnia spadła ilość transakcji na blockchainie, maleją też opłaty transakcyjne i średnia wielkość transakcji.
Myślicie, że wobec tego bitcoin zaczyna "robić miejsce" dla altcoinów? Czy powinniśmy szykować się na nowe możliwości spekulacyjne? :D

Czy bitcoin „zrobi miejsce” dla altcoinów? | Dane, które dają do myślenia
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Batler » wtorek, 8 października 2019, 17:07

@Altcoiner dzięki za zwrócenie uwagi na FET :mrgreen: kupno po 443 i 450 sat, sprzedaż części przy 500 sat, ale obserwowałem co się dzieje i odkupiłem przy 525 sat, całość poszła na SL po 586.

Co sądzicie o QTUM ? Może sytuacja podobna do RVN - info na binance o hardforku (16.10) i do ugrania 20-30 % ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 8 października 2019, 17:16

BitHub.pl pisze: wtorek, 8 października 2019, 16:49Myślicie, że wobec tego bitcoin zaczyna "robić miejsce" dla altcoinów?
Miesiąc poważnej altowej (lokalnej) hossy za nami i padają pierwsze pytania, czy to może hossa.

Wszystko po staremu. Traderzy zaczną się ładować tuż przed tym, jak będziemy lecieć na nowe dołki :mrgreen: :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 marca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Glade » wtorek, 8 października 2019, 22:43

Nie miałem możliwości ogarnąć tego pnd na FET ale przesuwam sl powoli do góry, myślę ze @BitJanusz ma rację, że to dopiero rozgrzewka o ile btc pozwoli

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 8 października 2019, 22:53

Zobaczcie sobie Clam crash.
https://poloniex.com/exchange#btc_clam

Dodano po 53 sekundach:


Baj baj shity.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 8 października 2019, 22:56

@Glade

Trochę pech z mojej strony,a może i brak doświadczenia w grze na hossie. Jak chciałem szybkich profitów w niepewnych czasach, to coiny potrafiły wywalić po takiej świeczce jak na FET od razu drugą, większą 4h (SNM na przykład), +100% w dzień-dwa. Jak chcę potrzymać, to dostaliśmy niezbyt bullish konstrukcję, co widać po zamknięciu 4h i analizie wolumenu (większość VOL tego ruchu to dump - podbijano grę dużym buywallem i skupowano żałosne aski, a potem ktoś duży dumpnął setkę bitków i załamał ruch, chociaż tę największą ścianę 300 BTC po prostu zdjęto - zjedzono taką mniejszą na 100 jednym ruchem załamując PND).

tutaj żenująco prosty do gry coin (konsekwentnie wyższe dołki i górki od samiutkiego początku) z którego katapultowałem się w połowie, gdy trzeba było trzymać:
Spoiler:
Jak widać na powyższym złamanie trendu (pierwszy niższy low na 4h) byłoby dopiero przy (obecnie) 150% profitu od dołka i takie SL to ja lubię...

no, ale wtedy nie było jeszcze wiadomo, ile potrwa taki stan, a się okazało, że jednak dłużej :)

Metoda z podnoszeniem SL jest świetna po wyjściach z długiej aku i powolnych wzrostach (np. LINK, RCN, TNT właśnie) Trochę gorzej w przypadku FET ponieważ tutaj od razu zafundowano nam ruch o kształcie funkcji wykładniczej. Plus jest taki, że wolumen jest zdecydowanie byczy na 1d, układ świeczek również.

Obawiam się niemniej, że dostaniemy jakiś wyleszczający pik w dół. Pięknych, modelowych uptrendów jak na LINK czy TNT nie będzie za każdym razem, gdzie niższy dołek na 4h po prostu nie pada przez miesiąc i już.

@Wymazywanie o pamiętam LBRY nawet sprzed 2 lat. Spekulowano że czeka nas na tym bania wszechświata w różnych środowiskach naganiaczy. Japitolę, z setek tysięcy satoshi do stu... to trzeba oprawić w ramki i pokazywać wszystkim munbojom i fanom szitkojnów jako przestrogę.

Ciekawe, czemu STEEM.. czy oni czasem nie mają działającego produktu?

NAV jest na Binance i nie zareagował na news.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 8 października 2019, 23:16

@BitJanusz Steem to bubel...

Dodano po 7 minutach 21 sekundach:
U mnie na razie skromny Clam buy 15k sat sell 19.5k sat.

Muszę się przyjrzeć innym shitom z Polo z tego ogłoszenia, może coś się pogra.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 8 października 2019, 23:36

@Wymazywanie szacun za wejście, ja bym się bał wchodzić w coina który ma na wykresie świeczki dzienne o wartości -80% ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 8 października 2019, 23:51

@BitJanusz Grałem za drobne, bo tylko kilkaset $ tam miałem. Zarobiłem ze 100$ tylko.
Dosłałem teraz sporo kasy, ale nie wchodzę w nic... Za mały vol, za słabe ordery... Na clam teraz za 0.1 0.2 btc max można pograć, szkoda (chciałbym włożyć 2 btc i wyjąć 3 - kiedyś na FCT zrobiłem z 3 ze 4.8btc jakoś dwoma trade'ami w 2 dni, na crashu.:) ).
No ale jak umiera tradingowo za kilka dni... Nic dziwnego. Część tych coinów (np. clam, pasc też) ma giełdy same polo lub polo + jakiegoś total krzaka. Delisted oznacza śmierć tradingu.

https://coinmarketcap.com/currencies/clams/#markets
https://coinmarketcap.com/currencies/pascal/#markets
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 9 października 2019, 08:37

@Wymazywanie chyba czas wrócić do tradingu shitcoinów, zobacz co Cię np. na LINK ominęło na Binance :mrgreen:

Chciałem wejść w MATIC na wypłaszczeniu ale się zawahałem, bo się to zbiegło z wzrostem BTC, wyglądało groźnie (jakiś impuls korekcyjny o kilkaset $ na bank nieźle zjechałby alty), ale BTC zastopowało, więc MATIC strzelił :cry: Kupiłem THETA. To też wzrosło, tylko mniej. Nie mam niestety nielimitowanych funduszy, coś muszę wybrać :mrgreen:

LINK minął 0,618, czyżby atak na ATH z miejsca na gównowolumenie?

Błędy popełnione przeze mnie na tej hossie:

1. Zbyt szybki profit taking na kilku coinach;
2. Zbyt późny profit taking na innych :twisted:
3. Niedocenienie LINK. Trader, który nie docenia cudownego dziecka 4chana to dupa, a nie trader! Cholera, składam samokrytykę.

A poza tym to wszystko rośnie, co mi się cholernie nie podoba. Czy postawicie znak równości między upadłymi szitami a dobrze rokującymi coinami? wykres stawia... :?

ps. wszystkie binancowe wynalazki typu ONE, MATIC, CELR = start z tego samego miejsca w tym samym momencie. Binance lubi "pomagać swoim" od czasu do czasu.
Ostatnio zmieniony środa, 9 października 2019, 09:12 przez BitJanusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 marca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Glade » środa, 9 października 2019, 08:58

FET obronilo się przy 500 sat. vol duży także dalej trzymam

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Xyox123 » środa, 9 października 2019, 11:27

BitJanusz pisze: poniedziałek, 7 października 2019, 08:36 Silnie uptrendujące coiny często po prostu zbliżają się do HL szpilką podczas dumpu/pompy BTC, a potem wracają do wzrostu, np. TNT przy wyjściu BTC dołem z trójkąta na 9k, spadł do ~420 a potem od razu dzida up do ok. 520 i dalsze wzrosty. Jeśli coin odjechał już za daleko, to lubię w okolicy low 4h ustawić się z bidem , tylko na coinach które mają dzikie pompy oczywiście. To przy założeniu, że na FET jest to "ten" wzrost, ale patrząc na 1d można odnieść wrażenie, że to będzie następny FOTM.

Oczywiście wrażenie swoją drogą, a stop loss swoją. Ja mam SL na chyba 425 czy coś koło, a wchodziłem przy 416 oraz 425 właśnie. Gdyby low z poziomu 430 na 4h upadł, to mogłoby oznaczać, że ~500 sato to było to i koniec pompki. Trochę bym się zdziwił, ale bywa i tak, bo parząc na 1d, to akumulacja była na dużym volumenie względem ostatnich miesięcy, ale nie był on rekordowy tak jak w przypadku niektórych aku 1d które potem dają ruchy po kilkaset %.

Z drugiej strony, prawie każdy shitcoin robi/zrobił ok. 100% od dołka na obecnym mini-alt season, więc i FET mógłby. Do tego mamy obiecany main net do końca roku. Gdyby BTC utrzymał się w zawieszeniu miesiąc, to raczej byłoby +100% na luzie. Są sprzyjające warunki.

Pewnym problemem dla mnie jest "binancowość" tego coina. Trudno nie zauważyć, że wszsytkie Binancowce (BNB, CELR, ONE, MATIC, itd. itp.) generalnie ryją w mule i nie reagują tak, jak inne alty. Binance wciąż nie otrząsnęło się po wykopaniu jankesów, Binance.US nie poprawiło sytuacji.

nowe pozycje: kupiłem lokalny dołek na CMT (214 sato) :) Widzę potencjał na 300 sato, a co najlepsze mój SL to zaledwie 211 sat. Czyli strata praktycznie żadna, zaledwie 1,5% (211 będzie lower low na 4h czyli zaneguje trochę jednostajny wzrost od dołka). To lubię.

Co do CMT, po tym jak napisałeś o pozycji na nim zacząłem się jemu przyglądać i sam kupiłem.

Oferty wystawione co 1 sat. Spora przewaga bid nad ask. Jak w takim razie działają grupy PND ? Czy nie jest tak, że w bid są to ich zlecenia, gdy chcą podpompować to zdejmują zlecenia i kupują wszystko to co nie ich ?
Czy nie lepiej wybierać dla nich coiny, które mają duży spread ?

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: hazi » środa, 9 października 2019, 12:36

Ja też chciałem wejśc w matic ale poszedłem w EGT ajjj

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 9 października 2019, 12:51

Xyox123 pisze: środa, 9 października 2019, 11:27Czy nie lepiej wybierać dla nich coiny, które mają duży spread ?
z tego, co zauważyłem, grupy PND niezbyt chcą pompować coiny z dużym spreadem.

Łatwiej jest im zrobić pompę na pustawym orderbooku. Duży spread często równa się walle po kilkaset BTC w każdą stronę.

CMT nadal trzymam.

LINK chyba odpala pik chciwości.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » środa, 9 października 2019, 13:38

BitJanusz pisze: środa, 9 października 2019, 08:37chyba czas wrócić do tradingu shitcoinów, zobacz co Cię np. na LINK ominęło na Binance
Nie ominęło nic, bo nie czekałem na zakup Link i innych. Ominęłoby tylko jeśli czekam i jestem przekonany o zakupie. Zgodnie z tym co czasem piszesz, jest chyba faza, że binancowe shity rosną, BTC i topowe raczej stoją (w tym BTC stoi po spadku nad przepaścią trochę...), a po tym zjebka w dół na BTC.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości