Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » poniedziałek, 7 października 2019, 21:18

nie chce mi sie rozpisywac ani czytac do konca to, co napisales, porownaj moze na trzezwo schemat i swoja analize, odnioslem sie do podfal, ale nie chce mi sie klocic z gosciem, ktory od pol roku zachwyca sie falami, na razie jestes na poziomie Fibo, ktory fale 4 korekcyjna fali wzrostowej wyznaczal ponizej fali 2 korekcyjnej impulsu wzrostowego w 2014 albo 15 roku (nie pamietam dokladnie) a pozniej zaczal sie zaglebiac i nabral wiekszej wiedzy i technicznego jezyka. Najciekawszy post dzisiaj: Janusza, dobranoc.
@prap0n, sprawdza to sie nawet metoda wrozenia, czy pojdzie w gore czy w dol, mi chodzilo tylko o to, ze uzywasz EW. wrzucasz schemat, wyznaczasz u siebie C, a podfale wygladaja tak, jak gorna linia trojkata drobniaka, gdzie chyba zacma przyslonila mu dosc ciekawe swiece na 1D, Witaj @Corso, terrierku :) a czepiam sie tylko, jak mnie cos razi w oczy ;] bo czytaja to tez zieloni, czytali tez amagama cos tam i niedlugo beda plakac. Pa :D
Vetz pisze: piątek, 4 października 2019, 17:52 @Drobniak ten Twoj pennant po prostu cudny :lol: sorry, ze sie czepiam, ale dla mnie dramat. na razie wszystko wskazuję, że strefa wsparcia to czas kumulacji, ostygnięcia rynku z prowzrostowych scenariuszy i wybicia górą. Na 1D ma nadal wskazuję na wyjście górą z tym, że tworzy się opór na okolicach 8,26, więc albo ktoś niebawem rozbuja kurs w górę albo poczeka z tym do zejścia w okolice 7k gdzie warto się załadować.
@Drobniak
Drobniak pisze: piątek, 4 października 2019, 12:19 To ja jeszcze dwa obrazki tu tylko zostawię, bez komentarza większego bo nie chce mi się opisywać, sorry ;)


ja rozumiem, że dołek na 7733 z Twojej perspektywy jest nieistotny i nie warto brać go pod uwagę
co do wskaźników ma i pa jw. na 1D ma nadal wskazuję na wyjście górą z tym, że tworzy się opór na okolicach 8,26, więc albo ktoś niebawem rozbuja kurs w górę albo poczeka z tym do zejścia w okolice 7k gdzie warto się załadować. Pozdrawiam
Wrzucasz analize, ktora robiona byla pod bakkt i smiesz mi pier__lic sprawdzalnosci? niech ten, kto nie gral pod bakkt rzuci kamieniem :lol: szkoda wieczoru na bezsensowna rozmowe. Na 15 minutowkach to mozesz co najwyzej pograc na kotleta jak socjolog na dzwigni x100. Odpowiedni interwalem do EW. z tego, co pamietam jest 1h.
Ostatnio zmieniony wtorek, 8 października 2019, 06:26 przez Vetz, łącznie zmieniany 7 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4785
Reputacja postu: 
18
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » poniedziałek, 7 października 2019, 21:21

@Vetz

Stary, ty to zawsze tutaj profesorujesz i czepiasz sie analiz. Fibo/mnie i paru innych osob.
Wyciagasz Fibo ze cos napisal w 2014 roku? :lol: Kazdy sie uczy.

Kim ty jestes zeby oceniac kto na jakim jest poziomie? Ja wrzucalem to mnostwo roznych setupow w ktorych bylo naprawde sporo dobrych. A ty co wrzuciles? :) Moze najpierw cos wnies aby oceniac. Narazie patrzac na twoje posty to wypadasz blado jesli chodzi o strike ratio

Wrzuc z 150 chartow tutaj to ocenimy. U mnie wszystko jest transparentne, a to ze EW jest metoda ktora w czesci dziala to pokazywalem tutaj wielokrotnie. Nie jest swietym gralem ale laczac z innymi, bywa pomocna.
a podfale wygladaja tak, jak gorna linia trojkata drobniaka, gdzie chyba zacma przyslonila mu dosc ciekawe swiece na 1D
To musisz jeszcze troche poanalizowac, zeby dowiedziec sie ze na BTC fale jesli "chca" to sa malo czytelne.
Ksiazka a rzeczywistosc rynkowa to dwie rozne rzeczy. I to nie tyczy sie EW a generalnie calej ksiazkowej AT.

Przykladowo masz w trojkacie ruch pomiedzy krawedziami A-B, gdzie powinnien to byc ruch typu ABC czyli "B" gdzies po srodku.
A oni ci rysuja "B" prawie przy gornej krawedzi trojkata i maly swistek do gory jako "C" ktory jest trudno zauwazalny. Albo w ogole nie dojezdzaja do krawedzi trojkata, a ty wtedy nie widzisz "jednej fali".

Kolejny przyklad: Robisz zoom na 15m a tam ci wychodzi impuls 5 falowy zamiast 3 falowej struktury. Oddalasz na wiekszy interwal i jednak sa 3 fale.. no i co wybierasz, ktory interwal?

Takie rzeczy sie tutaj dzieja i jak sobie z "noisem" radzic to juz wychodzi z doswiadczenia ;)
Czasami trzeba ignorowac niektore rzeczy takie jak podfale na 15m i patrzyc na big picture, zwlaszcza gdy mamy do czynienia z konsolidacja badz podobnymi wyleszczajacymi strukturami z duza iloscia szumu.

PS. Tak samo jak ten flat moze sie zaraz zamienic w impuls z zasiegiem na 9000+. Ale to bedzie wiadomo dosc szybko. Uroki EW
Wrzucasz analize, ktora robiona byla pod bakkt i smiesz mi pier__lic sprawdzalnosci? niech ten, kto nie gral pod bakkt rzuci kamieniem :lol: szkoda wieczoru na bezsensowna rozmowe
Jakie to ma znaczenie ze to byl bakkt? Analizy pod bakkt byly pod ochrona? :D

Fakt jest taki ze to byla katastrofa, a twoje znienawidzone EW - przy ktorym kazdego pouczasz, idealnie opisalo ten ruch - mimo tego ze jakbys wlaczyl 'profesor-mode' to pewnie cos by ci sie nie zgadzalo - i uznalbys oznaczenie za niepoprawne.

Nie pisze tego zeby ci wytknac zla analize bo takie sie zdarzaja kazdemu. Mi tez. Tylko pokazac ze EW moze doprowadzic do dobrego rezultatu. I tak, tam tez byly nagiete reguly i nie wszystkie podfale sie zgadzaly. Ale to pozostawiam do twojej analizy (fala "E") :)

=== @ Newsy
Nie znam zadnego "powaznego" tradera ktory gral pod newsy. Moze 10-15% lepszych. Wszystko co trzeba jest na wykresie, a cala reszta to szum. Mozna go analizowac jedynie pod katem psychologii ale to tylko dodatkowy czynnik.

Jesli pol twittera patrzy na te same linie badz na to samo wydarzenie, to naprawde nie trzeba byc uber trederem zeby wiedziec co sie wydarzy... Rynek zabiera kase wiekszosci a daje mniejszosci.

Zeby lapac sie na takie rzeczy jak bakkt, ETF czy Novogratz mowiacy ze 6k nie peknie to trzeba byc na tym rynku < 2 lata.
W zasadzie wszelkie "wielke" newsy na rynku, sluza karmieniu naiwniakow

Vetz pisze: czwartek, 19 września 2019, 19:48 Na 1W, wg. prostej analizy, obserwacji, wskaźników, zdaje się wydawać, iż jesteśmy w końcowej fazie akumulacji i początku hossy (pod koniec września - początek października) przynajmniej na BTC i topowych altcoinach. Z werdyktem jednak trzeba się jeszcze wstrzymać do końca tygodnia i zakończeniu świecy w powyższym interwale. PA i ma wskazują na słabnącą siłę podaży, wyrysowanie takiej świecy dziennej będzie kolejnym potwierdzeniem możliwości powyższego scenariusza, spadnięcie do 9,8 i niżej będzie silnym znakiem do spadku przynajmniej do 7,5 a nawet 6, dlatego, że może być motorkiem do przebicia silnego wsparcia na 9082$, którego przebicie jest równoznaczne z zakończeniem tegorocznego trendu wzrostowego. Dla zainteresowanych, jeżeli na 1D świeca wyrysuje się tak, jak obecnie to na ETH jutro 280$.


Na koniec podam możliwe maxima dla altów i shitów, które są skorelowane z BTC
Fala wyjściowa powinna sięgnąć na:
BTC 12,5k
ETH 414$
GC admaga coś tam i Lsk : 0,22$ i 3,82$
LTC 134$
BCH 725$
prap0n pisze: niedziela, 22 września 2019, 06:54
Bez odbioru.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 października 2019, 23:10 przez prap0n, łącznie zmieniany 25 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » poniedziałek, 7 października 2019, 22:26

Vetz pisze: poniedziałek, 7 października 2019, 20:35Dlatego ja stosuje proste narzedzia, do tego dochodza 3 wskazniki itp. i wykres czyta sie z wieksza sprawdzalnoscia nizeli fanow EW
Pisze calkiem powaznie

Napisz cos wiecej - jakie wskazniki , strategia itp.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: murlok » poniedziałek, 7 października 2019, 22:51

Znowu robimy ten j#$%%^ trójkąt? Ile można...
Jeżeli ten tydzień też będzie czerwony, to będzie 5 tygodniowa czerwona świeca z rzędu, co ostatnio było w 2014.
Nie lubię kłaść się spać nie mając pojęcia czy jutro będzie 9k czy 7k.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » poniedziałek, 7 października 2019, 23:14

@murlok

Ja rysuje te linie nizej po knotach, w takim scenariuszu jest szansa na druga nozke i powtorke z rozrywki.
Spoiler:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 7 października 2019, 23:29

murlok pisze: poniedziałek, 7 października 2019, 22:51Znowu robimy ten j#$%%^ trójkąt? Ile można...
Przez większość czasu na wykresach są chyba formacje konsolidacji, trójkąty itp., sam trend uderza w znacznie mniejszym % czasu. Bulkowski to dokładnie mierzył. Zresztą to widać ładnie na wykresach. Trend---oscylacje w trójkącie/klinie--trend--oscylacje... no i do tego często trochę boczniaka między w zasadzie chyba wszystkim.

To teraz wygląda jak kształt trójkąta spadkowego.

Szykuje się poważna rozgrywka. Dla mnie to, że tyle D-jedynek po ostatniej czerwonej jest (13 już) i nie mamy kontynuacji trendu ani dużego odbicia świadczyć może o poważniejszej rozgrywce albo pod mocne uwalenie ceny albo pod początek nowego impulsu wzrostowego. Nie umiem ocenić pod co, ale na pewno warto obserwować wolumen no i może jakie nowe pozycje zakładają (choć to drugie ciężko ocenić, czy zbierają np. longi które posłużą do wywalenia ludzi na sl, czy to longi niewidzialnej ręki). Żałuję, że nie kupowałem w ostatnich dniach, ale dość dobry miesiąc teraz miałem i chciałbym mieć albo dobre wejście albo żadne, a DT trochę odpuściłem, bo od wielu dni mi to wygląda na wiszenie nad przepaścią taką, że przy złym zakupie bez szybkiego SL można zobaczyć łatwe kilka lub nawet kilkanaście % straty (bez lewara).

Staram się też trzymać twardo tego, że jednak wyszło z dużego trójkąta spadkowego i spadek jaki już jest może zostać łatwo pogłębiony nawet jeśli grać na tylko częściową realizację targetu.

Pamiętam dobrze, jak zwaliło się z żelaznego 6k, to byłem obładowany w Dasha, oczywiście all in i tylko dzięki temu, że po pierwszym walnięciu na BTC i niedużym chyba jego odbiciu, Dash odbił dość mocno, udało się wywalić i wziąć małą stratę. Kilka czy kilkanaście dni potem byłaby ogromna, o kilkadziesiąt % wyższa.

Trochę bawiło mnie jak był tu porównania ostatnio całego okresu luty marzec z tego roku i konsolidacji i wyjścia do znacznie krótszego okresu teraz i ze znacznie mniejszej skali. Oczywiście porównywać można wszystko ale prawie wszystkie konsolidacje po dropie bez spadku dalej będą podobne, tylko będą miały inny rozmiar odbicia.

Oczywiście mam też świadomość, że mogą nagle to wywalić o 10% do góry w ciągu 1 dni i zaraz euforia się załączy. Ale niezmiennie, nieprzerwanie mam w swym końskim łbie to, na jak dużym "klifie" to stoi na 1w i jak może się zwalić i wtedy wykres nadal byłby totalnie naturalnie wyglądający.

Jeśli cena C (close) na obecnej nowej 1w będzie pow. 8200 i to bez pogłębiania obecnego low, uznam to za akumulację i wejdę na dłużej. Póki co czekam na solidną zjebkę dalej.

Dodano po 3 minutach 58 sekundach:
murlok pisze: poniedziałek, 7 października 2019, 22:51Nie lubię kłaść się spać nie mając pojęcia czy jutro będzie 9k czy 7k.
To jest Bitcoin. Tu jest tak niemal zawsze. 8-) Niewiele już zdziwi.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » wtorek, 8 października 2019, 01:13

Vetz pisze: poniedziałek, 7 października 2019, 21:18Wrzucasz analize, ktora robiona byla pod bakkt i smiesz mi pier__lic sprawdzalnosci? niech ten, kto nie gral pod bakkt rzuci kamieniem :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 8 października 2019, 03:07

@amneziahaze kwestia czasu, wolumeny muszą się rozkręcić, zobacz sobie gdzie byliśmy 5 lat temu, a nawet rok temu, a gdzie jesteśmy dzisiaj :D


### edited: 2019-10-08 03:12 ###
1d, bullish engulfing :D

Klin zniżkujący być może :D Ewentualnie później bycza chorągiewka jakby tak wszyło z tego klina i przebiło lokalne szczyty :D Nadmieniam również, że jestem zapakowany, więc jestem bullish na BTC, żeby nie było jakichś wątów i chciałbym już w prostej linii do 100k$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 8 października 2019, 04:46

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » wtorek, 8 października 2019, 06:39

prap0n pisze: poniedziałek, 7 października 2019, 21:21 @Vetz


Wrzucasz analize, ktora robiona byla pod bakkt i smiesz mi pier__lic sprawdzalnosci? niech ten, kto nie gral pod bakkt rzuci kamieniem :lol: szkoda wieczoru na bezsensowna rozmowe
Jakie to ma znaczenie ze to byl bakkt? Analizy pod bakkt byly pod ochrona? :D

ozostawiam do twojej analizy (fala "E") :)

Vetz pisze: czwartek, 19 września 2019, 19:48 Na 1W, wg. prostej analizy, obserwacji, wskaźników, zdaje się wydawać, iż jesteśmy w końcowej fazie akumulacji i początku hossy (pod koniec września - początek października) przynajmniej na BTC i topowych altcoinach. Z werdyktem jednak trzeba się jeszcze wstrzymać do końca tygodnia i zakończeniu świecy w powyższym interwale. PA i ma wskazują na słabnącą siłę podaży, wyrysowanie takiej świecy dziennej będzie kolejnym potwierdzeniem możliwości powyższego scenariusza, spadnięcie do 9,8 i niżej będzie silnym znakiem do spadku przynajmniej do 7,5 a nawet 6, dlatego, że może być motorkiem do przebicia silnego wsparcia na 9082$, którego przebicie jest równoznaczne z zakończeniem tegorocznego trendu wzrostowego. Dla zainteresowanych, jeżeli na 1D świeca wyrysuje się tak, jak obecnie to na ETH jutro 280$.


Na koniec podam możliwe maxima dla altów i shitów, które są skorelowane z BTC
Fala wyjściowa powinna sięgnąć na:
BTC 12,5k
ETH 414$
GC admaga coś tam i Lsk : 0,22$ i 3,82$
LTC 134$
BCH 725$
prap0n pisze: niedziela, 22 września 2019, 06:54
Bez odbioru.
Ja rozumiem, ze czytanie ze zrozumieniem jest niekiedy trudne, ale chyba nawet dziecko z podstawowki doszloby do tego, ze zakladalem tez
"spadnięcie do 9,8 i niżej będzie silnym znakiem do spadku przynajmniej do 7,5 a nawet 6, dlatego, że może być motorkiem do przebicia silnego wsparcia na 9082$, którego przebicie jest równoznaczne z zakończeniem tegorocznego trendu wzrostowego." Nie chce mi sie klocic, masz tu wiecej "przyjaciol". Ja nie szukam tutaj sympatykow, jedynie wyrazam swoja opinie i jesli widze, ze u Ciebie fala C nijak ma sie do schematu, który wrzucasz.. ba nawet fala spadkowa to, to po prostu pisze i w dupie mam to, ze jak zmienisz interwal na 15min, to dopasowywujesz sobie fale do podfali C, co wtedy z fala spadkowa? :D tez liczba fal sie zgadza? bo przeciez musi i oczywiscie stopniowanie fal tez musi. Ty sie bawisz w fale, ja sie bawie z oporami i wsparciami i wskaznikami. Dwa dni temu pisalem o tym, ze wszystko wskazuje na wybicie gora i dobrze na tym wyszedlem, ale zakladalem tez wyjscie dolem, bo dopuszczam do siebie kilka mozliwosci, nie dopuszczam jedynie teorii fal, ktorymi mozna manipulowac i jest to pewna forma fanatyzmu. A dobry trader to trader zarobiony i tylko to sie dla mnie liczy. Czas wyjsc z psem ;]

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » wtorek, 8 października 2019, 06:53

Vetz pisze: wtorek, 8 października 2019, 06:39Na koniec podam możliwe maxima dla altów i shitów, które są skorelowane z BTC
Fala wyjściowa powinna sięgnąć na:
BTC 12,5k
ETH 414$
GC admaga coś tam i Lsk : 0,22$ i 3,82$
LTC 134$
BCH 725$
a co to za predykcje do końca roku czy do końca świata?

Weteran
Posty: 7430
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 8 października 2019, 12:02

Obrazek
Spoiler:
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » wtorek, 8 października 2019, 12:26

Wolę nikomu tu nie wróżyć, ale pojawił się mocny sygnał sell 4h na LTC.
Na BTC go nie widać.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Zeyt » wtorek, 8 października 2019, 12:40

Do halvingu jeszcze 219 dni
Wzrosty następowały zazwyczaj koło roku po halvingu, czyli jest sporo jeszcze miejsca na spadek i akumulacje, w 1W wygląda to na początek fali C korekty całej bańki z 2017.
Czekam na wypłaszczenie, czyli widzimy się za kolejne pare miesięcy ;)
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 8 października 2019, 13:59

Zeyt pisze: wtorek, 8 października 2019, 12:40Do halvingu jeszcze 219 dni
Wzrosty następowały zazwyczaj koło roku po halvingu, czyli jest sporo jeszcze miejsca na spadek i akumulacje
@Zeyt

Halving a wpływ na cenę to trochę "słodzenie słodkiej herbaty" (nic lepszego nie wymyślę na szybko by to ująć) przy takim perma hossowym wykresie longterm: viewtopic.php?f=27&t=25968&p=603974&hil ... TC#p603974

Dodano po 15 minutach 16 sekundach:
ergorg pisze: wtorek, 8 października 2019, 04:46 https://www.fxmag.pl/artykul/tether-i-b ... zbiorowego
Nic z tego nie będzie.
pozew zbiorowy w imieniu grupy skarżących obywateli: Davida Leibowitza, Benjamina Leibowitza, Aarona Leibowitza, Pinchasa Goldshteina i wszystkich innych, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji.
Czyżby bracia (?) David, Benjamin i Aaron wtopili na bańce? Co znaczy "znaleźli się w podobnej sytuacji"? Poszkodowani przez bańkę - to siłą rzeczy oznacza, że grali wtedy na wzrost i stracili.
Ten spadek nadal wpływa na rynek kryptowalut, w tym powodując, że ceny są niższe niż by były, gdyby nie manipulacja.
Hahaha, a oni wiedzą co by było gdyby... Wygląda to na to, że ktoś wtopił na bańce, nie rosło mu dalej no i nagle Tether winny.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitHub.pl » wtorek, 8 października 2019, 15:43

Już 13 października dowiemy się czy Komisja ds. Papierów Wartosciowych i Giełd w Stanach Zjednoczonych zatwierdzi projekt Bitcoin ETF od Bitwise.
Jak myślicie: zatwierdzi, czy odrzuci?
Wpłynie to jakoś na kurs? Co nam mówią doświadczenia Bakkt? :lol:

„Bakkt to niewypał, szykujcie się na Bitcoin ETF od Bitwise”
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 8 października 2019, 19:11

Grubo @Bithub.pl https://bithub.pl/felietony/trzymaj-rac ... todziadka/
Chatka crypto Dziadka :lol: tantiemy idą do mnie za tego dziadka (dziada) :?: ;)
Wymazywanie pisze: wtorek, 8 października 2019, 13:59ergorg pisze: ↑ wtorek, 8 października 2019, 04:46
https://www.fxmag.pl/artykul/tether-i-b ... zbiorowego
Nic z tego nie będzie.

No nie wiem, i to nie koniecznie że w dół. Poprzednio jak się chłopaki z drużyny pierścienia bronili przed oskarżeniami prokuratora z NY stworzyli tego swojego cudaka LEO w cenie 1$ - z niby miliardem $ inwestorów, i wywindowali go na 2$+ po czym spuścili powietrze(przy okazji pompując znacznie dziadka leśnego), czyli 1 miliard $ uzupełnił braki. Się teraz radarowcy z USDT rozkręcą to może być hoho :arrow:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 8 października 2019, 19:26

FUD na tether'a to zwykle pompa zdaje się :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pabblo_pl » wtorek, 8 października 2019, 19:35

Tylko skąd pewność że będą pompować Bitcoina?
Taki wybór:D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 8 października 2019, 19:40

pabblo_pl pisze: wtorek, 8 października 2019, 19:35Tylko skąd pewność że będą pompować Bitcoina?

Bo ma serce z Tethera. Ale oby nie tylko i spadek o 6.6% dominacji tylko od 07.09 dobrze tu wróży dla altów 8-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maly_ZE i 10 gości