Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Fyers » piątek, 4 października 2019, 03:45

Ja mam pytanie @Harmony
Dlaczego według Ciebie w momencie kiedy testuja sidechainy i wszystko wskazuje na to, że technologia idzie w dobrym kierunku i jesteśmy coraz to bliżej finalnego produktu odchodzi Rachel?

A druga sprawa to już bardziej do wszystkich a szczególnie @Wymazywanie jak według Was wpłynie halving na cene Lisa?

Z jednej strony jak zostanie wypuszczony finalny produkt na którym budować będzie można appki na sidechainach to okres -98% na zakup liska wydaje się dobry, a z drugiej dopóki tego nie będzie a i tak to jeszcze potrwa ( właśnie ile czasu wedłuf Ciebie @Harmony zajmie ukończenie produktu na którym devsi beda mogli budowac niezalezne sidechainy?) to dlaczego trend miałby się tutaj odwrocic?
Ilość inwestorów która ma pojęcie o tej technologii to może kilka procent, reszta patrzy tylko na cene, wydarzenia. Z jednej strony to minus, z drugiej jak czytam o tym co Lisk chce osiagnac to jako osoba ktora sie tym interesuje zakladam ze to bardzo duzy plus, bo kiedys to przyniesie zysk, zakladajac ze w ciagu tych 4 lat przez ktore sa w stanie sie finansowac wypuszcza produkt i bedzie na tyle dobry ze przegoni konkurencje.

Właśnie @Harmony skoro faktycznie siedzisz w tym od strony technicznej to czy według Ciebie sa projekty ktore osiagna to co Lisk szybciej, bo patrzac wstecz praktycznie zawsze jest tutaj obsuwa...
i jakie widzisz od strony technicznej najwieksze problemy na Lisie?
Przyznam, że jak czytałem o kartelach i teraz o tej cenzurze Kordka to mi się to srednio podoba.

Coz, ja tam lubie w tej dyskusji to ze mam osoby sceptycznie nastawione jak wymazywanie ktore wylewaja kubel zimnej wody a i Harmony ktory potrafi wytlumaczyc w prosty sposob zawila technologie, czy tez amadigev ktory chyba codziennie uśrednia i sprzedaje kolejne mieszkania :P
Pozdrawiam Panowie.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » piątek, 4 października 2019, 07:26

Harmony! Madana odpala na etherum :mrgreen: :mrgreen:

Dodano po 1 minucie 53 sekundach:
Jak nie wierzysz to sprawdz

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 4 października 2019, 07:37

@Wymazywanie nudzisz sie czy masz tyle czasu na pisanie z "fejkowych" kont? :mrgreen:

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » piątek, 4 października 2019, 07:48

Madana była reklamowana jako pierwszy projekt na sidechain lisk :mrgreen:
Niech ktoś napisze że sie mylę i nie startuje na etherum :mrgreen:

TE SAJDCZEJNY NA LISKU SĄ EMEJZING! :mrgreen: TYSIACE DEWELOPERÓW!
100000000$ SOON :mrgreen:

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: yarooo » piątek, 4 października 2019, 08:20

Do usunięcia.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 4 października 2019, 09:40

@Fyers Odejście Rachel mnie bardzo zdziwiło, z tego co wiem poszła ,, na swoje " , ale nie mam póki co informacji czy jej projekt będzie opierał się na Lisk, istnieje takie prawdopodobieństwo. Może na dniach poznamy więcej szczegółów.

Dodano po 12 minutach 30 sekundach:
@Fyers Ja zakładam od pół roku do roku, kiedy wszystko będzie gotowe, ale to tylko spekulacja, ciężko jest określić tak naprawdę ile im zajmie, szczególnie, że końca wydania BFT nie za bardzo widać... Ale poza tym, jak spojrzymy na roadmap to mnóstwo zadań jest już przedstawiona w propozycjach LIP, a to co nie jest w LIP, znajduje się w badaniach . I tak np. ekonomiczne opłaty są w pełni opisane, więc etap ten pójdzie w miarę żwawo. Później będą zmiany DPOS, które jeszcze są omawiane ze społecznością, następnie mamy zmiany adresów i na końcu interoperacyjność blokchain gdzie są tylko dwa zadania na roadmapie nad którymi trwaja cały czas badania. Więc jak się uwiną z BFT to reszta pójdzie w zasadzie z górki.

Dodano po 15 minutach 6 sekundach:
@Fyers Czy jakieś inne projekty mogą osiągnąć to samo? Cóż, pewnie że mogą zrobić coś podobnego , nic nie stoi na przeszkodzie. Wszystko zależy od zastosowania i tego co chcemy osiągnąć za pomocą Lisk. Lisk to z pewnością jeden z nielicznych, jeśli nie jedyny modułowy blokchain oparty w pełni na Java Script. Póki co nie spotkałem drugiego takiego projektu, gdzie oprócz wcześniej wspomnianych właściwości masz jeszcze Sidechainy. Ma to swoje zalety, ale tak jak mówię, nie jest to projekt dla każdego, ktoś kto chce tworzyć w np. w C# wybierze do tego Stratis, gdyż tam natywnym językiem jest właśnie C#.

Dodano po 8 minutach 44 sekundach:
PRAWY PROSTY pisze: piątek, 4 października 2019, 07:26Harmony! Madana odpala na ethereum
No widzisz , dla Ciebie szok i nie dowierzanie, a dla mnie nic nowego, bo ta informacja jest znana od kilku miesięcy. Odpalenie tokena na ERC20 nie przeszkadza w opracowywaniu PoC na Lisku, wszak to tylko token, który nie będzie użytkowy (będąc na ETH). MADANA po prostu chce szybciej ludziom dać tokeny, a pozniej przeniosa wszystko na Sidechain Lisk. Wszystko zresztą pisze na ich blogu. LML jest także póki co na ERC20 , co nie przeszkadza GNY w testowaniu SDK.

https://blog.madana.io/our-pax-cryptocu ... aa9d90bf25
Ostatnio zmieniony piątek, 4 października 2019, 09:43 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 6
Rejestracja: 24 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kracraa » piątek, 4 października 2019, 09:41

ukończenie SDK 3.0.0 w tym roku bardzo mało prawdopodobne. Prace idą do tyłu. Miesiąc temu 72 zadań do zrobienia, dziś 94.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: stokarz » piątek, 4 października 2019, 09:51

kracraa pisze: piątek, 4 października 2019, 09:41Prace idą do tyłu. Miesiąc temu 72 zadań do zrobienia, dziś 94.


Czyżby Lisk wynalazł technologię podróży w czasie?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 4 października 2019, 09:54

@kracraa To tylko spekulacja, że wydadzą 3.0 w tym roku, tak naprawdę może to być za miesiąc, jak i w lutym. Prace nie idą do tyłu, tylko do przodu :mrgreen: Bo mimo, że zadania dochodzą to inne są ukończone, po prostu więcej zadań dochodzi, aniżeli jest gotowych. Ale też warto wziąć pod uwagę, że github jest aktualizowany (w miarę na bieżąco oczywiście), więc wszystkich gotowych zadań i tych w trakcie od razu nie widzimy. Miesiąc temu zadań do zrobienia było co prawda 72, ale gotowych i skończonych było po 60, a teraz jest po 90. Tak naprawdę ciężko trafić kiedy wszystko ukończą, jak za dwa tygodnie, góra miesiąc, ta tendencja się utrzyma, że więcej będzie dochodzić niż będzie gotowych to raczej w tym roku nie skończą, ale nie jest to całkiem niemożliwe.

Dodano po 1 minucie 21 sekundach:
stokarz pisze: piątek, 4 października 2019, 09:51Czyżby Lisk wynalazł technologię podróży w czasie?
Tak, teraz Lisk będzie oferował oprócz sidechainów podróże w czasie :D
;)

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » piątek, 4 października 2019, 10:07

Zaczynam się zastanawiać czy Mod jeszcze czasem na ten śmietnik zagląda, jeśli tak to chyba jakiś ban na odpoczynek dla @Harmony by się przydał. Nie wchodzę już tutaj w to bronienie Liska (róbta co chceta wasza kasa) ale sam ton wypowiedzi prosi się jednak o interwencję.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 4 października 2019, 10:23

@Neewbie Tak, tak, szczególnie moje trzy ostatnie posty są bardzo w złym tonie :evil: Jak się rozmawia nie raz z trollami i debilami, to wybacz, ale człowiekowi ciśnienie aż skacze.

Jak chcesz to pozgłaszaj moje posty, jest taka ikonka w rogu postu "zgłoś post", napisz do administracji w odpowiednim dziale, żebym dostał bana, jeśli Ci moje posty nie odpowiadają, ja mam na to wyjebane czy dostane bana czy nie, to Wy stracicie źródło wiedzy, a nie ja.

Dodano po 4 minutach 10 sekundach:
A jak się nie podoba język w jakim piszę to polecam zamknąć oczy i nie czytać. Nikt mi nie płaci za to, żebym w kulturalny i miły sposób wszystko omawiał. Robię to wyłącznie z własnej woli.
;)

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » piątek, 4 października 2019, 10:40

@Harmony Mówisz i masz, zgłoszone. Swoją drogą minusowanie posta krytykującego Cię za język, brak szacunku i ogólną chamówę jest taaakie dorosłe i bolesne. Twoje ostatnie zmiany nastroju, emocjonalność (pokazałeś jak bardzo jesteś niestabilny jak Cię olali z kartelami i teraz znowu) świadczy że chyba masz lekkie problemy z panowaniem nad sobą, może jakieś leki/wizyta u psychologa i powie Ci z czego to się bierze ? Jeśli już chcesz być brany na poważnie to się tak zachowuj...

Co do LSK. Też ostatnio sobie zrobiłem zakup za 20% sumy, chociażby dla tych wzrostów pod 8zł jeśli znów będą jak BTC się odbije. Ale samą technologią i rozwojem przestałem się interesować, nie ma sensu na chwilę obecną.

PS. Stracimy źródło wiedzy. O krynico mądrości, ostojo światłości, obejdzie się, na szczęście jest Github/reddit/twitter - tam też znajdę info o kolejnych poślizgach :)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 4 października 2019, 10:57

@Neewbie Dostałeś minusa, bo zamiast rozmawiać zgodnie z tematem, rozmawiasz o mnie - a to nie ja jestem tematem i głównym bohaterem wątku.
Neewbie pisze: piątek, 4 października 2019, 10:40O krynico mądrości, ostojo światłości, obejdzie się, na szczęście jest Github/reddit/twitter - tam też znajdę info o kolejnych poślizgach
Tylko kto Ci to potem wszystko przetłumaczy, jak do Was dociera raptem 5% z pisanej treści :roll: Dalej będziecie w lesie ;)
;)

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Arche » piątek, 4 października 2019, 10:59

@Neewbie Z całym szacunkiem, ale Harmony jest jednym z nielicznych osób, które wnoszą tutaj merytoryczną wiedzę, a dyskusja do której się odwołujesz była ogólnie infantylna. Gdzie interlokutor Harmonego wykazywał się wyjątkowo obficie erystyką, a Harmony nie kontrolował języka, ale przynajmniej przedstawiał sensowne argumenty.

Także sorry, ale wypchaj się ze zgłoszeniami, bo chcę się czegoś konstruktywnego dowiedzieć, a nie słuchać subiektywnych płaczków i dziecinnych przepychanek, gdzie nikt nie jest jasnowidzem i nie jest w stanie stwierdzić czy lisk będzie kosztował 0,01 usd, czy 100 usd...

Na koniec cytat K. Popper'a: "Widzę dziś jaśniej niż kiedykolwiek, że nawet największe kłopoty naszej ery wyrastają z czegoś, co jest tyleż godne podziwu i zdrowe, co niebezpieczne – a mianowicie z niecierpliwego pragnienia polepszenia losu bliźnich." - więc dajcie sobie siana i nie przekonujcie na siłę do swoich racji, bo jaki to ma sens?

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » piątek, 4 października 2019, 11:11

@Harmony rozumiem że masz wszystkich innych za debili poza sobą i tymi co chwalą liska. Cóż w sumie jak to mówią...jakoś się trzeba do swojej wspaniałości przekonać i dowartościować, to cecha ludzi o wysokim IQ. 5% dociera bo z ich obietnic tyle jest mniej więcej spełnione na razie :shock:

@Arche używanie trudnych słów Ci nie idzie.
Arche pisze: piątek, 4 października 2019, 10:59 Harmony nie kontrolował języka, ale przynajmniej przedstawiał sensowne argumenty.
w jego/twoim i innych zapatrzonych mniemaniu.
Także sorry ale wypcham się jak będę chciał. Skoro @Harmony może traktować wszystkich jak debili to ja sobie będę rościł prawo do sarkazmu/trollowania was :).

Next
Arche pisze: piątek, 4 października 2019, 10:59 a nie słuchać subiektywnych płaczków i dziecinnych przepychanek, gdzie nikt nie jest jasnowidzem i nie jest w stanie stwierdzić czy lisk będzie kosztował 0,01 usd, czy 100 usd...

Ale wiesz że to wyzywanie kolegi właśnie jest tą przepychanką o której piszesz, gdzie niestety ale ton wypowiedzi to poziom mniej więcej końca podstawówki ?


i na koniec, co ma ten cytat dać ? Skoro jak sam temat wskazuje SPEKULACJA, to że ktoś ma inne zdanie nie oznacza że trzeba mięsem rzucać, z merytoryką to ma wspólnego tyle co gówno z poezją.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 4 października 2019, 11:27

Neewbie pisze: piątek, 4 października 2019, 11:11 rozumiem że masz wszystkich innych za debili poza sobą i tymi co chwalą liska.
Nie. Możesz nie być debilem, nie chwalić Liska, ale wystarczy, że będziesz potrafił rozmawiać konstruktywnie używając do tego własnego mózgu i argumentów. Nie moja wina, że większość ludzi to klony, które nie potrafią samodzielnie myśleć, a są nastawione tylko na "wziąć, żreć, konsumować, pasożytować".
Neewbie pisze: piątek, 4 października 2019, 11:11jakoś się trzeba do swojej wspaniałości przekonać i dowartościować, to cecha ludzi o wysokim IQ
To miłe, dzięki, że zauważasz moje wysokie IQ. Jednak, ja nie potrzebuje się dowartościowywać. Po co, jeśli znam swoją wartość ?
Neewbie pisze: piątek, 4 października 2019, 11:115% dociera bo z ich obietnic tyle jest mniej więcej spełnione na razie
Wnioskuje po tym, że do Ciebie nie dotarło nawet 0.5%, a między uszami masz przeciąg :lol:
Neewbie pisze: piątek, 4 października 2019, 11:11Także sorry ale wypcham się jak będę chciał. Skoro @Harmony może traktować wszystkich jak debili to ja sobie będę rościł prawo do sarkazmu/trollowania was .
Śmiało, trolluj, tylko używaj do tego argumentów, bo póki co prezentujesz sam płacz, lament i narzekactwo.
Neewbie pisze: piątek, 4 października 2019, 11:11Ale wiesz że to wyzywanie kolegi właśnie jest tą przepychanką o której piszesz, gdzie niestety ale ton wypowiedzi to poziom mniej więcej końca podstawówki ?
To po co prowokujesz do kontynuacji takiej rozmowy ? I Ty niby prezentujesz poziom wyższy niż z podstawówki ? ;)
Neewbie pisze: piątek, 4 października 2019, 11:11Skoro jak sam temat wskazuje SPEKULACJA, to że ktoś ma inne zdanie nie oznacza że trzeba mięsem rzucać, z merytoryką to ma wspólnego tyle co gówno z poezją.
Czyli dosłownie tyle co Twoje posty wnoszą - gówno.

A teraz proszę, niech mi ktoś da minusa, bo piszę niezgodnie z tematem i wplątuje się w jakieś bezsensowne rozmowy z kolejnym debilem. I jego też proszę nagrodzić.

Pozdrawiam i kończe. Jak nic mądrego nie napiszesz, to odpowiedzi z mojej strony już nie oczekuj, dam Ci jedynie minusika.
;)

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » piątek, 4 października 2019, 11:29

@Harmony Dlaczego oczekujesz konstruktywnej rozmowy z kimś kto rozumie 0,5% twojego bełkotu ?

Jeszcze raz Ci wypisze punkty
- Kartele
- Brak Sidechain
- Sdk po 4latach w alfa
- brak dynamic fee
- Masa niespełnionych obietnic.

Tak, tak to wszystko będzie zrobione, Sidechainy już są przecież testowane, SDK działa. Wiesz że to słyszymy od kilku lat ? I od prawie 3 Cena leci w dół bez zatrzymywania się ? Nie twierdzę że "kiedyś" jeśli spełnią obietnice nie wzrośnie do 15-20 $ nawet więcej i że nie warto, twierdzę że na razie nie warto bo są lepsze projekty na tę chwilę. Do tego można wrócić za rok.
Ale pisanie i malowanie od 2lat kresek w górę wam nic nie da póki trend na lisk się nie odwróci.
Wałkujesz tutaj ciągle to samo, jak Cię zlali z kartelami to prawie wywaliłeś Emo Quit i jaki Kordek zły, teraz znów super projekt. Potem wyzywasz innych na forum, kurde chłopie jak Cię nie trolować skoro sam się na to dajesz tak łatwo nabrać.
Ostatnio zmieniony piątek, 4 października 2019, 11:38 przez Neewbie, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 4 października 2019, 11:33

@Neewbie @Harmony jest po prostu skrajnym skrzydłem, bardzo emocjonalnym niż merytorycznym tylko nie wiem jeszcze czy bardziej lewym czy bardziej prawym :D Bo np. to co pisze na temat polityki/rządu kłóci mi się z tym jak gra na giełdzie oraz z tym, że prowadzi lukratywną działalność gospodarczą i narzeka na podatki, pomimo tego, że zarabia lepiej niż 95-99% Polaków :D

Dlatego my jako mali gracze na bessie skupujemy sobie powoli regularnie małym kapitałem, raz, że taki mały kapitał nas nie zaboli, dwa, że nie mamy milionów, żeby zainwestować na raz :D Później pozwalamy kursowi odlecieć i czekamy aż Ci z dużą kasą, którym wiecznie mało zaczną wchodzić grubym kapitałem, na potwierdzonym trendzie i pompować mega bańkę :D
Warren Buffett pisze:Wall Street to jedyne miejsce, do którego jedni przyjeżdżają rolls royce’ami, aby zasięgać porad u tych, którzy podróżują metrem.

Warto też być samokrytycznym i zauważyć, że jeśli ktoś żyje z giełdy, wydał jakąś książkę, stworzył jakąś grę/produkty/muzykę/film/serial, co daje mu pasywny dochód w tym sensie, że nie musi już przykładać jakiegoś dużego wysiłku do pracy, a konsumuje na potęgę dobra luksusowe, mocno odbiega w górę zarobkami od średniej płacy w kraju/na świecie, to jest takim samym wrzodem dla systemu i darmozjadem jak Ci, którzy biorą socjal i jakieś 500+ :D To nie socjal jest przyczyną kryzysów, to kryzysy są przyczyną socjalu i próbą ich zapobieżenia :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » piątek, 4 października 2019, 12:21

@anagamidev Można, ale zaznacz proszę że Ty nie uśredniasz cały czas dopłacając tylko grasz też na wzrosty i spadki LSK, to jeden z problemów że większość osób będzie dokładać do interesu ciągle kasę, którą traci. Normalna psychologia, wyjście z danego aktywa i danie za wygraną oznacza porażkę, nikt nie lubi się przyznawać do wtopy i traci na tym kasę.
Weźmy teraz przykład nieszczęsnego Linkchaina i Lisk. Zobacz sobie wykresy i powiedz mi co na chwilę obecną wygląda lepiej ?

Mogłem dokupować przez rok po powiedzmy 500zł na miesiąc lsk, 6tysi to niewiele, miałbym teraz z tego przykładowo połowę+ straty na tych lsk co już mam. Mogłem też zrezygnować z LSK (całkowicie/częściowo) i wejść w inne projekty, np. link, kupiłem za 2.30, sprzedałem 3.80, z części zysku kupiłem lsk, część trzymam, część wrzuciłem w coś innego.

Ja tylko proszę dla osób które wejdą na to forum, uśrednianie ok, ale nie pchajcie się 100% w jedną rzecz która od 2lat spada. Oczywiście wszystko spada, ale są projekty które mają spore szanse na wybicie przed LSK i wystarczy trochę się rozejrzeć by mieć lepsze wyniki. Już jeden taki był co zastawił 100tys zł na 140zł na szt i ile mu zostało z tego (dalej twierdzę że to był troll ale jednak przykład dobry)
Ostatnio zmieniony piątek, 4 października 2019, 12:27 przez Neewbie, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 4 października 2019, 12:26

@Neewbie dlatego jeśli ktoś rozważa grę na giełdzie, powinien od razu spisać kapitał zainwestowany na starty, a przy odrobinie szczęścia być może zarobi :D Więc strata na rynku powinna być już pierwszym warunkiem wejścia na giełdę :D Czyli uświadomienie sobie, że już na wstępie jest się ogolonym długoterminowo :D Dlatego z mojej perspektywy lepiej skupować po dużych spadkach wtedy lekko zwiększamy prawdopodobieństwo wygranej :D A to, że Lisk jest shitem wszyscy wiemy doskonale, on nie ma żadnej wartości immanentnej jest tylko zapisem cyfrowym, to my nadajemy mu wartość :D Na dzień dzisiejszy cena jest jaka jest, wiemy, że Lisk jutro może kosztować od 0PLN do 140PLN, zatem skoro Lisk jest wart 3PLN dzisiaj, skupujemy z myślą o dniu jutrzejszym, że będzie wart bliżej tego 140PLN niż 0 :D I tylko tyle :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości