Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7039
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 2 października 2019, 14:25

@Dovakhiin zawsze można sprzedawać partiami :D I ewentualnie skupować każdy większy spadek 20-40% aż do nowego ATH powyżej 30$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JanuszKrypto » środa, 2 października 2019, 17:33

Ja na szczęście nie pakowałem się na górce, moja średnia cena zakupu jest sporo poniżej 20zł. Więc jeszcze nie panikuje, że kasa stracona całkowicie. Podejrzewam, że w czasie hossy kolejnej, wszystkie alty co najmniej 5 razy zwiększą swoje ceny od tej co mamy teraz. Ale jak przyjdzie dzień w okolicy halvingu BTC za jakieś 6msc bo wcześniej nie liczę, że mogę odzyskać pieniądze wpakowane w to g***o, to co najmniej 75% sprzedaje, jak nie wszystko. Kase co ewentualnie odzyskam przeznacze na inne krypto, które są projektami gotowymi i wiarygodnymi, a nie od 2016 ciągła obietnica. Już w zeszłym roku miałem przeczucia czy nie uciekać z tego, ale wydali pod koniec wakacji core 1.0 nareszcie, myślałem że w końcu to ruszy. Teraz po czasie człowiek jest mądrzejszy, nie wierzę już w ATH liczyłem na kolejnej bańce na 100USD. No chyba że przeczekają jakoś do 2021r i znowu narobią szumu w okół siebie przez kreatywny marketing i osiagną cene z 60$, ale to jako platforma nigdy działać nie będzie. Tak jak pisał wymazywanie, uważam że cena około 8$ przy obecnym stosunku USD do PLN będzie atrakcyjną na sprzedanie tego.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 2 października 2019, 17:42

@JanuszKrypto Oj, typowy Janusz. Wymazywanie mówił że 8$ będzie oznaką odwracającego się trendu, a nie miejscem na sprzedaż. Dobrym miejscem na sprzedaż może być nawet 2$ .
JanuszKrypto pisze: środa, 2 października 2019, 17:33ale to jako platforma nigdy działać nie będzie
JanuszKrypto pisze: środa, 2 października 2019, 17:33 nie od 2016 ciągła obietnica
Zapoznaj się z ostatnimi osiągnięciami, bo wydaje mi się, że jesteś jeszcze w sierpniu 2018, a mamy już październik 2019.
;)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JanuszKrypto » środa, 2 października 2019, 17:53

Jakie osiągnięcia?? Sidechainy?? Cardano szybciej je zrobi, a ma dopiero 2 lata :D :D Chyba żę twoim zdaniem osiągnięcia to pozwolenie na odejście z teamu głównych programistów i wizjonerów. Roadmap też taki troche z d**y aktualnie jest. Ogólne hasła, o wiele mniej szczegółowy niż stary. Chyba że ich kolejnym osiągnięciem nazwiesz kasowanie nie wygodnych pytań :D :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 2 października 2019, 18:02

@JanuszKrypto No to mówię, że jesteś nie na bieżąco w temacie.

Dodano po 37 sekundach:
Poczytaj o odejściu jednego z programistów. I nie głównych tylko backendu.
Pracuję w Lightcurve od około 2 lat; ostatnio jako główny programista w zespole P2P. Od wersji 1 Lisk korzysta z mojego projektu SocketCluster o otwartym kodzie źródłowym, nad którym pracuję w wolnym czasie od 6 lat.
Rzuciłem dziś, bo chcę przyspieszyć rozwój ekosystemu Lisk.

„ lisk-interchain ”: lekka wtyczka umożliwiająca uruchamianie sidechain jako podsieci w sieci Lisk; logikę sidechain można zapisać jako moduł niestandardowy, który można zainstalować na dowolnym zwykłym węźle Lisk z kilkoma liniami kodu. Większość mechanizmów umożliwiających tę funkcję jest już częścią warstwy P2P, która została dostarczona w Lisk core v2.1.
https://github.com/jondubois/lisk-interchain#readme

Dodano po 2 minutach 23 sekundach:
JanuszKrypto pisze: środa, 2 października 2019, 17:53Roadmap też taki troche z d**y aktualnie jest. Ogólne hasła, o wiele mniej szczegółowy niż stary.
To, że go nie rozumiesz, nie oznacza, że jest z dupy.
;)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JanuszKrypto » środa, 2 października 2019, 18:04

Harmony pisze: środa, 2 października 2019, 18:00@JanuszKrypto No to mówię, że jesteś nie na bieżąco w temacie.
To mnie oświeć, bo dla mnie to projekt stoi w miejscu od 2017 kiedy zacząłem sie nimi interesować i zdecydowałem się troche kasy na to wydać. Przez ten czas to już to powinno dawno działać. Miał to być killer ETH, a chyba będzie na odwrót ETH zabije LSK i jeszcze pare podobnych projektów :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 2 października 2019, 18:11

JanuszKrypto pisze: środa, 2 października 2019, 18:04To mnie oświeć, bo dla mnie to projekt stoi w miejscu od 2017 kiedy zacząłem sie nimi interesować
Od 2017 stoi w miejscu. Dobre. Hehe. Nawet nie chce mi się używać tutaj kontrargumentów, bo i tak Janusz wie lepiej.
JanuszKrypto pisze: środa, 2 października 2019, 18:04. Przez ten czas to już to powinno dawno działać.
Powinno, bo ?
JanuszKrypto pisze: środa, 2 października 2019, 18:04 Miał to być killer ETH, a chyba będzie na odwrót ETH zabije LSK i jeszcze pare podobnych projektów
NIe żyj w Bajce. Prędzej Lisk wyda full SDK niż ETH przejdzie na POS. Dziękuję, można się rozejść.

Dodano po 4 minutach 13 sekundach:
P.s.

W 2017 to nie było praktycznie nic. To nawet nie był podwaliny pod to, co jest teraz. W 2018 i 2019 wydarzyło się baaaaaardzo dużo w kodowaniu Liska.

Ale zwykły Janusz, szary zjadacz chleba nie jest w stanie tego dostrzec, bo się chuja zna. Taka jest prawda.
;)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JanuszKrypto » środa, 2 października 2019, 18:16

Harmony pisze: środa, 2 października 2019, 18:11W 2018 i 2019 wydarzyło się baaaaaardzo dużo w kodowaniu Liska.
I co mamy z tego kodowania?? To samo co w 2017 czyli nic. Śmieszy mnie to jak ty zaciekle ich bronisz. Każde słowo krytyki na projekt ty zaraz odbijasz niczym tenisista pilke rakietą. Właśnie prędzej będzie POS na ETH niż SDK. Nawet TRON więcej osiągnął niż oni :D :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 2 października 2019, 18:36

JanuszKrypto pisze: środa, 2 października 2019, 18:16 Śmieszy mnie to jak ty zaciekle ich bronisz. Każde słowo krytyki na projekt ty zaraz odbijasz niczym tenisista pilke rakietą.
No cóż, jeśli rozmawiam z osobami, które nie mają pojęcia o czym dyskutują, to tak, odbijam wszystko niczym piłkę rakietą ;-)
JanuszKrypto pisze: środa, 2 października 2019, 18:16I co mamy z tego kodowania??
Chociażby modułowy blockchain oraz wydanie SDK, dzięki czemu możesz taki blockchain stworzyć ? Niestandardowe transakcje? Projekty które opracowują już PoC ? Zwiększenie tps od Core 2.0 ? I mnostwo więcej.

Trochę niepotrzebnie się produkuję, bo i tak nic z tego nie zrozumiesz, bo nawet nie chcesz zrozumieć.
JanuszKrypto pisze: środa, 2 października 2019, 18:16 To samo co w 2017 czyli nic.
Nie. To nie to samo.
JanuszKrypto pisze: środa, 2 października 2019, 18:16Właśnie prędzej będzie POS na ETH niż SDK. Nawet TRON więcej osiągnął niż oni
:roll:

Oj Janusz, Janusz...

Zajmij się czymś na czym się znasz albo przynajmniej poszerz swoją dotychczasową wiedzę. Wtedy będziemy mogli porozmawiać.

Dodano po 13 minutach 42 sekundach:
A i zapomniałem najważniejsze.

Sidechainy są już testowane w testnet.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 2 października 2019, 20:03

@Harmony mialo byc bez inside info :roll: :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 2 października 2019, 20:16

@Hamas W sumie to jest outsider info, bo wszystko z ostatniego linku :D 8-)
;)

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: AnQ1 » środa, 2 października 2019, 22:33

Dzięki za info Harmony

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JanuszKrypto » czwartek, 3 października 2019, 13:05

Tak tak. Wierzcie Harmony i Anamagidev, to najwieksi naganiacze w tym watku. Jeden non stop pokazuje wykresy ze rakieta wlasnie odpala, a od 2 lat jest trend spadkowy bez prob odwrocenia. Drugi znowu chwali jaki to zajebisty projekt, a nic sie nie dzieje w nim. Piekne hasla meetingi i tyle robi zespol. Na kolejnej bance beda w tym samym miejscu co w 2017 pod w zgledem rozwoju i użyteczności.

Dodano po 1 minucie 3 sekundach:
Haha kogoś tu prawda w oczy zabolała :D:D trochę prawdy człowiek powie i zaraz jeden głupek minusy sypie. żenada :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7039
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 3 października 2019, 13:13

@JanuszKrypto nie dogodzi, jak mówiłem, żeby kupować na 10PLN to było do zarobienia 100% na 19-20PLN, później spadło do 4PLN też było do zarobiona 100%, później spadło na 4PLN i znowu odbiło i było do zgarnięcia 60-70% :D Jak napiszę, że z tych poziomów do nowego ATH to 4000% to też będzie źle :D To ja nie wiem jaki % kogoś satysfakcjonuje :D Jeśli Was nie interesuje Lisk to po prostu wyprzedajcie się całkowicie i będzie spokój :D Nie dogodzi :D W pierwszych postach wspominałem, że Lisk może spaść nawet do 0.01PLN, albo niżej :D Mnie to nie interesuje jako długoterminowego gracza, bessa może trwać jeszcze 2-4 lata nawet, ale później jeśli ATH jest w grze to wszystko co teraz zakumuluję tutaj mi się zwróci wielokrotnie i będzie na kilka lambo, a znając życie pewnie wcześniej już sporo się sprzeda po drodze :D Znowu warto zobaczyć jak to było na BTC, sporo osób po odbiciu pisało, że sprzedało na 6k$ i czeka na jakąś korektę, a to poszło jeszcze ponad 100% do góry i teraz te osoby są w kropce :D


Czyli tak jak mówię, czy to hossa czy bessa, to po dużym spadku 20-40%+ akumulować czyli co 5-10% dokupić kolejną transzę jak odbija już co najmniej 50% to zacząć wyprzedaż :D Aktualnie cały czas jesteśmy na nowym low, bez żadnego odbicia, więc z tych poziomów spokojnie do wzięcia jakieś 50% :D

ALT SEASON WARNING!!!
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JanuszKrypto » czwartek, 3 października 2019, 14:09

Ogólnie to nam bliżej do ceny ICO niż do jakiś wzrostów powiedzmy na 4$ :D Wykres LSK wygląda nie ciekawe patrząc na cały okres trwania. Ja uważam że 10USD na następnym rajdzie kryptowalut będzie maksymalną ceną jaką to osiągnie. Ludzie już są zawiedzenie niespełnionymi obietnicami i robieniem szumu i zasłony dymnej, że niby coś robimy a tak naprawdę pijemy kawe i jemy pączki :D. Projektów takich jak lisk jest masa, to co oni robią obecnie wcale nie jest czymś takim specjalnym. Wiele zespołów już zrobiło to co oni przez 4 lata nie mogą zrobić. Mój cel to wyjść na zero z tego bagna i szukać czegoś co jest nowe, czego jeszcze nikt nie probował zrobić takie projekty mają szanse na największe rajdy o ile będzie kolejna bańka w 2021r.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 3 października 2019, 14:51

@JanuszKrypto niby jakie? Trony i iosty? Prosze cie... tam to dopiero bagholdingi maja :mrgreen:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 3 października 2019, 15:00

@Dovakhiin Niech sobie bagholduje inne shity, przynajmniej będzie jednego kretyna mniej, który sugeruje się wpisami innych zamiast własnym researchem i rozumem ;)
;)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JanuszKrypto » czwartek, 3 października 2019, 15:10

Haha poza shitem w formie LSK, nie mam więcej shitcoinów. Moje portfolio to DASH, ETH, NEO, ADA, XMR. Wierzcie dalej, ciekawe co powiecie niebawem jak to jebnie, powiedzą że nie są w stanie zrobic smart kontraktów, giełdy, sidechainów i innych cudów i będzie to kolejny coin tylko do płatności :D LSK zachowuje sie jak GAME też tak tu zachwalany z 1.5 roku temu. Nawet wykresy jakby nałożyć jeden na drugi to prawie taki sam przebieg tylko na wyższych cenach LSK.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 3 października 2019, 15:46

@JanuszKrypto Ale Lisk nie oferuje smart kontraktów i nigdy nie miał ich oferować. To projekty oparte na Lisku będą oferować smart kontrakty na podstawie niestandardowych transakcji. DEXy i sidechainy już masz opracowywane i działają w testnet, ale po co czytać co napisałem i udostępniłem, skoro można pierdolić trzy po trzy od rzeczy ? ;)

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
JanuszKrypto pisze: czwartek, 3 października 2019, 15:10 będzie to kolejny coin tylko do płatności
Lisk również nie był nigdy coinem do płatności...

Ja pierdolę przerażają mnie tacy ludzie, co chuja wiedzą, a myślą że pozjadali wszystkie umysły tego świata .
;)

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » czwartek, 3 października 2019, 15:53

InwestorZNorwegii pisze: wtorek, 20 lutego 2018, 10:48Trzymajcie
I tylko takie wypowiedzi są plusowane od zawsze na tym wątku :mrgreen:
Janusz to nie ma sensu, oni żyją w innym wymiarze! Toć to korea północna!

Dodano po 2 minutach 13 sekundach:
InwestorZNorwegii pisze: wtorek, 20 lutego 2018, 10:48 Trzymajcie lisy swoje, nie dajcie się wyleszczyc przez grubasów.
Odbijemy i tylko to widzę na wykresie ,nie ma innej opcji.
Pozdrawiam :)

Ps.Udało mi się dokupić trochę lisków na 89zl :)
Jeżeli lisek poleci w dół co mało prawdopodobne,ale jak poleci to wiem jedno ,dokupie jeszcze więcej:)
Dodano po 2 minutach 8 sekundach:
EMEJZING PRODUKT!
TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI!
TYSIĄCE DEWELOPERÓW!
1000 $ SOON!!!

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości