Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 23 września 2019, 19:37

@KryptoWujek Wyobrażasz sobie ten ból duszy ludzi kupujących po 160? :D Swoją drogą, gdyby ATL było przy cenie dolara jak przy ATH to mielibyśmy Liska chyba nawet po mniej niż 3zl

Dodano po 1 minucie 26 sekundach:
Ale spokojnie . Jeszcze kilka lat rządów pisu i Lisk będzie po 200zl ;)
;)

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mackam3 » wtorek, 24 września 2019, 10:21

Właśnie w pracy w radiu Zet usłyszałem informacje że są prognozy na wzrost bitcoina do 100 tysięcy dolarów w maju przyszlego roku w związku z wzrastającą podąża i większymi kosztami wydobycia bitcoin-a oraz przyszłościowo stosując go do płatności.

Może coś pokręciłem, ale bardzo mnie zdziwiła taka informacja w radiu Zet.

Czyżby niedługo powinna zacząć się pakować ulica skoro podają takie informacje do wiadomości publicznej??

I co z naszą cena LiSka.

Aktualnie jestem przy średniej cenie 25 i nie mam zamiaru znów utrudniać.

zastanawiałem się nad przeżuceniem lsk na bitcoina ale jeszcze przed jego wzrostami
a teraz już sam nie wiem co byłoby najlepszym wyjściem.

siedzieć w lsk czy przy nadazajacej się okazji uciekać w btc lub Eth/lto

Jakie są wasze opinie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 24 września 2019, 10:54

@mackam3 Niestety nie ma dla Ciebie dobrej rady. Jak się przekroczy pewien poziom trzymania na stracie wpada się właśnie w taką beznadzieję trochę. Najlepiej - to radzę na przyszłość bo teraz na nic się zda - nie dopuszczać do stanu w jakim teraz jesteś. Umieć brać mały zysk czy stratę na klatę i wychodzić z rynku. Przy tych spadkach na altach jakie mamy od 2017, naprawdę trzeba operować trochę jak się jest na minus, inaczej bardzo łatwo stracić kasę czy zablokować ją na miesiące czy lata.

Chciałbym Ci podać dobrą radę na teraz, co robić, ale niestety nie ma takiej. Jeśli masz zdolności spekulacyjne możesz popróbować pograć tym, ale wchodzisz wtedy w dodatkowe ryzyko tracenia na tych środkach przez grę. Więc trading weź pod uwagę tylko jak sobie dobrze już w nim radzisz od dawna. Uśrednianie średnio polecam, chyba, że masz relatywnie niedużo w tym pieniążków i niewielką dla Ciebie kwotą możesz kupić np. drugie tylko coinów. Nie polecam jednak tego jak masz już w tym dużo kasy.

Obojętne co zrobisz lub czy nic nie zrobisz (co też jest pewnym rozwiązaniem) MUSISZ wyciągnąć z tego naukę na przyszłość. Wysokopłatne lekcje na własnych błędach są najlepszą możliwą nauką, ale trzeba ją wykorzystać samemu.

Dodano po 2 minutach 38 sekundach:
Harmony pisze: poniedziałek, 23 września 2019, 19:37Wyobrażasz sobie ten ból duszy ludzi kupujących po 160?
Szalenie bliżej mu do 2 czy 3 złotych niż 160, więc skończcie karmić się marzeniami.
Obecnie 1 lisk to paczka czipsów i praktycznie nikt nie żre tych czipsów.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 12:28

Wymazywanie pisze: wtorek, 24 września 2019, 10:54więc skończcie karmić się marzeniami.
Przeczytaj mój post i kolegi przede mną jeszcze raz ze zrozumieniem, bo coś Ci umknęło.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 24 września 2019, 12:43

@Harmony Te posty to żonglowanie marzeniami. Jeden pisze, że 20zł by wystarczyło, Ty że ath z wartości dolarowej by było wyższe (bo dolar wzmocnił się do złotówki) i wyobrażasz sobie ból tych co nie kupili.
Ja na razie ci co nie kupili w 2018 i 2019 nie mają bólu, ale nie stracili. Ból jest u tych co kupili i czekali. :(
No ale faktycznie przesadzam, każdy ma prawo do marzeń, tylko na giełdzie dużo częściej tworzą one straty niż zyski. Oczywiście na nowych rynkach na początku jest dużo marzycieli, którzy dojrzeli odpowiednio wcześnie potencjał. Taka branża it jak była w powijakach, microsoft itd. Ale potem marzenia nie wystarczają.

Ps. Na poloniexie na lsk/usdt jak tak dalej pójdzie kiedyś wrzucę kilkaset czy tysiąc dolców dla jajec i zrobię pompkę knocika na charcie. :) Ale szybko zejdzie. Ty trzeba by na kilku giełdach to zrobić + zainwestować w aktywny support wyżej, a coin na to nie zasługuje niestety.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 12:58

@Wymazywanie Chodziło mi tylko o to, że ludzie mieliby niesamowity ból dupy, gdyby się ładowali w bagholding po 160zł...

Całkowicie odwrotnie skumałeś sens mojego posta :D No, ale dobra, niech Ci będzie, wybaczam :D
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 24 września 2019, 13:00

Coś dla @anagamidev znalazłem (przed 2017 nie było raczej tak żenującego syfu na yt i fb o crypto):
Spoiler:
@Harmony, Ja zrozumiałem, że mieliby ból, gdyby nie kupili. Tak czy siak Lisk = ból. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 24 września 2019, 14:36

na skrollu przeleciałem cmc i na oko 99% spada dlaczego to gówno lisk nie spada?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 15:20

@masonbtc Też się kiedyś łudziłem, że Lisk jest pod tym względem fajniejszy, bo czasem nie spada, jak wszystko ostro leci. Ale nie ma co się za bardzo ekscytować, nie spada, bo spadne i nadrobi spadek do reszty... Tak przynajmniej bywało regularnie.
;)

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 24 września 2019, 16:17

ja wiem przecież nie od dziś tu siedzę ;) jednak szanse na pozytywną zmianę z czasem wzrastają

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 16:56

masonbtc pisze: wtorek, 24 września 2019, 16:17 jednak szanse na pozytywną zmianę z czasem wzrastają
No pewnie że tak, przecież nie może się ciągle lać krew na ulicach ;)

Dodał ktoś Lisk Event na jakiś kalendarz eventów ? :P
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 24 września 2019, 17:21

na ten moment:
ltc -7
eth ok - 6

lsk -1

btc -4,3

%%%%%%%


jakaś grubsza sprawa chyba będzie..

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 24 września 2019, 17:21

masonbtc pisze: wtorek, 24 września 2019, 16:17 ja wiem przecież nie od dziś tu siedzę ;) jednak szanse na pozytywną zmianę z czasem wzrastają
A na podstawie czego mierzysz te szanse? Bo mając np. kilka baniek na BTC, można sobie dane zorganizować takie jak długość hossy i bessy, zasięg procentowy obu faz, stosunki czasowe i liczbowe faz do siebie, średni czas bessy/hossy no i inne dane. To jakoś może posłużyć do stawiania hipotez o zmianie trendu. Kiedyś udało mi się oszacować możliwy % spadku z bańki zauważając, że poprzedni % to była średnia wyników spadków po dwóch bańkach poprzednich. Na ostatniej bańce to ratio się powtórzyło.

Do czego zmierzam? Na Lisku masz 1 hossę i 1 niezakończoną bessę. Nie masz danych by móc w liczbach pokazać aspekty tych dwóch faz w rym coinie. Jedynie o hossie coś możesz powiedzieć. Ale o pełnej, zakończonej bessie NIC. A co dopiero o więcej niż jednej hossie i bessie. Więc niestety ciężko cokolwiek tu zobrazować liczbami, średnimi, obliczeniami. Pozostaje tylko gdybanie. Póki co nie może się podnieść z bessy mimo tego co BTC zrobił i w tym roku i topowe alty. Sądzę, że bessa może być o wiele dłuższa niż hossa na aktywach "niewiodących", aktywach typu akcje śmieciowe. Dużo słabszych altów i średniaków to takie akcje śmieciowe tego rynku. Jeżeli nie maja one siły by zmieniać trend jak aktywa wiodące na danym rynku to robi, to o czym w ogóle mowa.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 18:25

Ojebałem wszystko, siedzę w dziwce Tetherze. No risk, no fun.

Dodano po 6 minutach 30 sekundach:
a teraz modle sie zeby sie nie pochlastac bo juz mi bitek uciekl 30 dolców xD

no, ale mam kilka planów awaryjnych, moze najgorzej na tym nie wyjde ;)

Dodano po 1 minucie 56 sekundach:
Oby pierdolnęło z hukiem.

Dodano po 14 minutach 34 sekundach:
Wesprzyjcie kolegę i też sprzedawajcie :D :) :D Będziemy mieć więcej lisków ;)

Kurła emocje jak po dobrym kwasie

Dodano po 5 minutach 18 sekundach:
@Wymazywanie Ja to Cię szanuję , że potrafisz panować nad giełdowymi emocjami. Teraz się czuję jakbym zjeżdżał na hyperionie w energylandii

Dodano po 52 sekundach:
Aż mnie całego telepie i potrząsa .
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 24 września 2019, 18:33

Ja ostatnio ciągle traduje na jakimś gównie DOCK . Chwilowo wczoraj wskoczyłem w lsk i o dziwo nawet nie straciłem :D (względem btc) . Wszystko jest teraz tak nisko ,że może wyleszczyć. Radze teraz obserwować xrp jak dominacja btc spada to pierwszy reaguje.
Ostatnio zmieniony wtorek, 24 września 2019, 18:50 przez KryptoWujek, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 24 września 2019, 18:40

@Harmony Dzięki, ale ja gram w emocjach non stop. Tylko w miarę trafiam, więcej niż nie-trafiam i tyle. Nigdy ich (emocji) nie usunąłem. One bywają lepsze na giełdzie niż seks. :) To trochę narkotyk jak ktoś dużo gra. Ale dobrze, bo można nimi jakoś zarządzać. Ja głównie gram na szybkie zakupy na kilka godzin czy dni, to kondensacja emocji jest chyba większa niż w graniu na dłużej.

A masz teraz nerwową reakcję, bo przerwałeś coś, co długo trzymałeś i na co liczyłeś. Stąd się boisz, że odbije, że sprzedałeś dołek itd. Nie wiem jak będzie, ale wyjść z bagholdingu to też fajne uczucie, jest jakaś ulga, że człowiek jakby balast zrzucił. Obojętne czy odkupisz (jak zleci odkup coś, niekoniecznie Lisk, niech kapitał pracuje), to zrobiłeś dobry krok, bo chwilowo przyznałeś się do błędu, wyszedłeś ze złego wejścia, jakieś nowe możliwości się otworzyły przed Tobą.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 24 września 2019, 18:46

Sorry 2 razy to samo 😃

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 19:17

@Wymazywanie Powiem Ci adrenalinę mam, jakbym walczył na ringu o mistrzowski pas, coś po prostu niesamowitego . Za cholerę bym nie sprzedał przy mulącym bitku, po prostu moje czucie w kościach i spojrzenie na wykresy spowodowało decyzję o sprzedaży . Mam kilka planów , oczywiście domyślnym jest odkupić tyle samo lsk ile miałem, a różnice wypłacić, tym samym zmniejszając bagaż strat. Ewentualnie gdyby mi się to nie udało, wchodzę w topki, na nich są większe ruchy, póki co na Lisku nie dzieje się nic co miałoby wskazywać moon, wiec będę zaprzyjaźniał się z kolegami ETH,ltc ,xmr, może dash, generalnie żadnych shitow nie tykam, bo gram all in - za duże ryzyko dla mnie z taką zabawą ;)

Fajnie że zgodnie z planem spada ;)

Dodano po 13 minutach 39 sekundach:
Powiedzcie mi... Stamp przoduje, finex czy która giełda ?
;)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 24 września 2019, 19:18

Siema. Nie spodziewałem się ze taka zwała będzię na altach.
@Harmony w teterze siedzisz to opcja jak bitek spada wiecej usd wiecej bita, lisk musi spadać wzgledem sato w tedy sie obkupisz. Gorzej jak lisk zacznie rosnąc w sato:P. Ja mówilem żeby liska sprzedac 3-4 miechy bo fajnie zgledem btc sie grało i szło ugrać dużo lisów. Teraz to troche ciezko bedzie chyba. Ja obracam na binance wszystko jest to trza.

Uwierz mi że teraz ciezko bedzie spać, bo bedziesz sprawdzal czy czasem kurs nie odjechał, bynajmniej ja tak miałem, jak spadał lżej na sercu było xD

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 19:29

@Ishias Oczywiście że podstawę patrzę na USD i sato, awaryjnie topki, jak nie uda się zyskać jednego bądź drugiego :) Nie pierwsza i nie ostatnia bezsenna noc, chociaż łatwiej zasnę jak będzie spadać :D
;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości