Bot do handlu kryptowalutami

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: __Szymon__ » piątek, 20 września 2019, 16:33

Sprzedam bota, nad którym pracuje od 1.5 roku. Stworzyłem go, ponieważ pomimo mnogości botów nie istnieje żaden wystarczający, który całkowicie nie ogranicza. 

Aenye nie posiada jakichkolwiek ograniczeń, mogą być wybrane nieograniczone ilości par i strategii. Strategie i indykatory wykorzystują w pełni Pythona, więc mogą być stworzone w dowolny sposób i bez również ograniczeń. Jest to niezbędne by bot przynosił zysk długoterminowo.

Nieograniczony wybór parNieograniczony wybór strategiiPrzyjazny interfaceNieograniczona możliwość konfiguracji (obsługa języka programowania)Import dowolnych bibliotekŁatwa instalacja i konfiguracjaLicencja
Aenye Trading Bot Python jednorazowa płatność, dożywotnia licencja, zawsze darmowe aktualizacje
HaasOnline(za 0.072 BTC miesięcznie )(za 0.072 BTC miesięcznie )- HaasScript --- subskrypcja miesięczna
Intralogic------ subskrypcja miesięczna
Gekko-- JavaScript -
Cryptotrader(tylko dla VIP i Premium)-- CoffeeScript --- subskrypcja na 3-12 miesięcy
 
Interface
___

SVG Image
Wybierasz tylko niezbędne rzeczy, cała reszta jest zautomatyzowana.
Zaprojektowałem interface tak by bez problemu obsłużyły go osoby które nie miały wcześniej do czynienia z botami lub kryptowalutami.

1. Włącz/wyłącz – włącz lub wyłącz handel na giełdzie.
Zapisz pary- zapisuje wybór strategii i ich procent.
Pary/Ukryj nieużywane – zmienia widok par.
2. Wybór strategii. Każda para może mieć nieograniczoną ilość.
3. Ustaw za jaki procent kupić kryptowalutę. W powyższym przykładzie zostanie kupiony BTC za 50% posiadanego PAX.
 
Tworzenie strategii
___

Strategie używają Pythona.

Składają się z dwóch funkcji:
Buy - włącza się podczas kupna
Sell - analogicznie, odpowiada za sprzedaż

Szablon to zaledie 6 linijek tekstu.
Argumenty pair, strategy, quantity są dodawane zawsze, informują późniejsze funkcje o aktualnej parze, powinny zostać niezmienione.
SVG Image

Przykładowa prosta strategia. Używa indykatora EMA (wykładnicza średnia ruchoma).
SVG Image

Kupno (Buy)

- Na początku importuje indykator (EMA) i funkcje odpowiedzialną za kupno (order_market_buy).
- EMA wymaga tylko podania minut z których będzie obliczna, powyżej obliczam EMA dla 2 i 4 godzin.
- Kupi gdy krótsza EMA będzie powyżej dłuższej.

Sprzedaż (Sell)
Zmieniłem tylko order_market_buy na order_market_sell i używam mniejszych czasów w indykatorze.
 
Dołączona strategia
___

Do bota jest dołączona strategia DayTrading. Może być używana podczas każdego rodzaju trendu. W czasie trendów spadkowych bot nie musi być wyłączany. W backtestingu średni miesięczny zysk wynosił 3-4%.
 
___

Koszt to 2000 zł. Płatność jest jednorazowa, zapewnia dożywotnią licencje i zawsze darmowe aktualizacje.

Będę tu często zaglądał i aktualizował, więc jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem.

Jeśli masz pomysł który chcesz, żeby znalazł się w bocie możesz napisać tutaj lub wysłać wiadomość przez https://aenye.com/opinion. Wszystkie sugestie są brane pod uwagę.

aenye.com

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: koparki » piątek, 20 września 2019, 20:51

Na Waszym portalu jest napisane: "pobieraj bota Ayene tylko na https://aenye.com. Pobierając z innych stron możesz narazić się na wirusy i utratę kryptowalut."
tylko że tutaj reklamujesz projekt z konta które założyłes dziś , nie masz żadnej reputacji.
---

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: __Szymon__ » piątek, 20 września 2019, 21:13

koparki pisze: piątek, 20 września 2019, 20:51Na Waszym portalu jest napisane: "pobieraj bota Ayene tylko na https://aenye.com. Pobierając z innych stron możesz narazić się na wirusy i utratę kryptowalut."
tylko że tutaj reklamujesz projekt z konta które założyłes dziś , nie masz żadnej reputacji.


Nie za bardzo rozumiem w czym widzisz tutaj problem. Chciałbyś żeby nie było ostrzeżeń?

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: dalarin » sobota, 21 września 2019, 19:07

Jest jakaś wersja demonstracyjna, czy tak myślisz, że w ciemno ludzie kupią?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: __Szymon__ » sobota, 21 września 2019, 19:52

dalarin pisze: sobota, 21 września 2019, 19:07Jest jakaś wersja demonstracyjna, czy tak myślisz, że w ciemno ludzie kupią?
Wersja demonstracyjna jest w planach.
W przypadku gdyby program nie działał, płatność będzie zwrócona.

W usuniętym komentarzu widziałem opinie o exe. Cały kod jest zapisany w plikach pyc więc może być czytany.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: Sokon » sobota, 21 września 2019, 20:58

__Szymon__ pisze: sobota, 21 września 2019, 19:52W przypadku gdyby program nie działał, płatność będzie zwrócona.
Co znaczy "nie działał" ?? Nie zarabiał? Nie uruchamiał się?
Coś mi się wydaje, że bez demo niewielu zdecyduje się na wydatek 2000zł "w ciemno"...

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: adiqq » sobota, 21 września 2019, 21:02

ja bym obstawiał, że nikt, przy takim kosmicznym koszcie i braku wersji demo.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: __Szymon__ » sobota, 21 września 2019, 22:25

Sokon pisze: sobota, 21 września 2019, 20:58Co znaczy "nie działał" ??

Gdybyś nie mógł go uruchomić lub korzystać z przedstawionych funkcji. Oczywiście najpierw będę starał się pomóc.
Sokon pisze: sobota, 21 września 2019, 20:58Nie zarabiał?

Żaden bot nie może zagwarantować zysku.
Sokon pisze: sobota, 21 września 2019, 20:58Coś mi się wydaje, że bez demo niewielu zdecyduje się na wydatek 2000zł "w ciemno"...
adiqq pisze: sobota, 21 września 2019, 21:02ja bym obstawiał, że nikt, przy takim kosmicznym koszcie i braku wersji demo.

Nie spodziewałem się takiej troski o sprzedaż :D . Nikogo nie zmuszam do zakupu. Stworzyłem bota dla siebie, sprzedaż może zapewnić lepszy rozwój.


Jeśli ktoś z forum będzie posiadał bota będzie świetnie, jeśli podzieli się opinią o nim.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: Sokon » sobota, 21 września 2019, 22:50

__Szymon__ pisze: sobota, 21 września 2019, 22:25Nie spodziewałem się takiej troski o sprzedaż :D . Nikogo nie zmuszam do zakup
Absolutnie nie martwię się o Twoją sprzedaż tylko o "moje" 2000 PLNów... bo wybacz (nie mam absolutnie zamiaru dyskredytować możliwości Twojego bota - może jest fantastyczny) ale zapłacić 2 "kawałki" za screen'a interfejsu który nie zachęca i obietnicy, że działa jest dla mnie jakąś formą hazardu ;-)

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: __Szymon__ » sobota, 21 września 2019, 23:42

Sokon pisze: sobota, 21 września 2019, 22:50 tylko o "moje" 2000 PLNów... bo wybacz (nie mam absolutnie zamiaru dyskredytować możliwości Twojego bota - może jest fantastyczny) ale zapłacić 2 "kawałki"

Jeśli chodzi o płatność, całość jest tylko przez PayPala, który również oferuje ochronę kupującego.
https://www.paypal.com/pl/smarthelp/art ... dzy-faq406
Sokon pisze: sobota, 21 września 2019, 22:50i obietnicy, że działa

Nie mogę zagwarantować/obiecać, że jakikolwiek program będzie u Ciebie działał.
Sokon pisze: sobota, 21 września 2019, 22:50za screen'a interfejsu który nie zachęca

Możesz napisać dlaczego?
Ja jestem z niego bardzo zadowolony, może go obsłużyć i zrozumieć nawet dziecko (przetestowane ;)). Jednocześnie bot pomimo minimalistycznego ui, nie ma ograniczeń w tworzeniu, pośród botów coś takiego prawie nie istnieje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: CzarnaOwca » niedziela, 22 września 2019, 10:37

__Szymon__ pisze: sobota, 21 września 2019, 23:42 Jeśli chodzi o płatność, całość jest tylko przez PayPala, który również oferuje ochronę kupującego.
Kompletnie nie zrozumiałeś Sokona :lol:
__Szymon__ pisze: sobota, 21 września 2019, 23:42Nie mogę zagwarantować/obiecać, że jakikolwiek program będzie u Ciebie działał.
Takim zdaniem to Ty tutaj żadnego klientanie znajdziesz
__Szymon__ pisze: sobota, 21 września 2019, 23:42Ja jestem z niego bardzo zadowolony
No dziwne abyś nie był zadowolony i próbował go sprzedać :mrgreen:

Mam film, który IDEALNIE oddaje Ciebie, polecam w całości obejrzeć:

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: emceef » niedziela, 22 września 2019, 12:55

Nie lepiej było napisać command line app żeby móc to postawić na najprostszym i najtańszym serwerze, gdzie chodziłoby 24/7?

Napisanie takiego bota w pythonie to kilka dni jak sie nie ogarnia nic

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: __Szymon__ » niedziela, 22 września 2019, 14:12

emceef pisze: niedziela, 22 września 2019, 12:55Nie lepiej było napisać command line app żeby móc to postawić na najprostszym i najtańszym serwerze, gdzie chodziłoby 24/7?
Jeśli chcesz żeby pracował na serwerze, możesz użyć maszyny wirtualnej z chmury (np. od Azure).

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bot do handlu kryptowalutami

Postautor: emceef » niedziela, 22 września 2019, 14:50

__Szymon__ pisze: niedziela, 22 września 2019, 14:12Jeśli chcesz żeby pracował na serwerze, możesz użyć maszyny wirtualnej z chmury (np. od Azure).



Dzięki, ale mam własnego bota - właśnie console app w pythonie i chodzi bez problemu na najtańszych vpsach 24/7

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości