Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » środa, 18 września 2019, 20:01

@Harmony Nie ma co panikować, tak jak mówiłem od 2mscy te 3,60pln i w końcu się doczekałem, z trendem nie ma co walczyć, ale zawsze pozostaje strach że pociag odjedzie i z tym trza walczyć :P. W hossie kiedy nie wjedziesz jednorazowo to jesteś na plus, w bessie kupisz i tracisz, uśredniasz i tracisz i to jest najgorsze dokupowanie przez rok czy dwa i ciagle w plecy :P. Te nerwowe ruchy też miałem i potracilem btc i wogóle, kanał Blog Prezesa duzo mnie nauczył;p

A o to moje zagranie jak chcesz wiedzieć, czekam na lisku do 2,10usd i seluje, neo kupione za 9usd za 18usd seluje, jeśli nie dojdzie tam gdzie chce i sentyment dojdzie negatywny to zrealizuje zyski niżej. Myśle że na tym odreagowaniu 100% na altach zrobią lekką reką.
Tam ktoś wrzucił że to jest bull trap i tez tak myślę bo jakiegoś szału zakupowego nie widać, jeszcze nie ta chwila. Do tego te niesczesne iconami, oni maja zamiar wszystko uplynnic?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 18 września 2019, 21:01

Wymazywanie pisze: środa, 18 września 2019, 18:02Siedzę w tym siódmy rok i mam nerwy tak samo mimo doświadczenia. Słabe jak to piszesz. Ciągle napięcie. Nigdy nie wiadomo, czy przetrzymać stratę, czy spierdzielać i sprzedać czy może jeszcze dopłacać. Każda możliwa konfiguracja w różnych warunkach może okazać się zarówno genialnym ruchem, słabym ruchem, głupotą a nawet hazardem. Nie ma jakiegokolwiek wzorca zachowania, które zagwarantuje tu cokolwiek. Jeden dobry ruch może czasem dużo zarobić, a jeden głupi może nawet doprowadzić do końca kariery. To jest naprawdę niełatwe. Do takiego Liska cholera wie czy dopłacać. Albo czy w ogóle w niego wchodzić w tych cenach jak ktoś nie ma go wcale. Ja gram bardziej pod mniejsze ryzyko większość czasu (oprócz gry na Algo 2-3 miesiące temu), więc wolę topowe alty - mniejsze ryzyko, mniejsza nagroda. Lisk jako duża część portfolio lub jedyna to bardziej gra z większym ryzykiem i większą potencjalną nagrodą. Ale co ciekawe w spekulacji krótkoterminowej czesto Lisk to duże ryzyko i nagroda taka sama lub nawet wiele mniejsza niż topki. Stąd dla mnie na spekułę wybór jest jasny. Ciężko gra się coiny, gdzie masz ask/bid spread nawet kilka % i drobne oferty a ich ilość jak gówienko myszki lub muchy.
Czasem się dziwię, że w Lisku siedzi dużo osób z ostatniej bańki, którym przecież dużo łatwiej by się grało BTC czy topki na ruchy dniowe czy wielodniowe. Rzeczy typu Lisk bardziej widzę jako inwestycję, że w końcu wyjdzie i wtedy byłaby duża nagroda, oczywiście odpowiednio dużym ryzykiem, bo to już tak spadło, że dalszy spadek nie zadziwi, a wręcz wynika trochę z trendu, który nie został jeszcze raczej zmieniony.
Hej w głowę się uderzyłeś? albo... jednak potrafisz bez jadu się wypowiedzieć TUTAJ w wątku o L I S K :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 18 września 2019, 21:43

@Dovakhiin Jak nie widzę 3 razy dziennie postów UŚREDNIAĆ, Lisk jest tani, Lisk jest super okazją + SDK = nowy papież + wykresów z parabolą do góry (rysowaną od roku lub dłużej), to tak, można normalnie pogadać. Strzela mnie szał dopiero jak widzę to co opisałem. ;)
Poraża głębokość na Poloniex na parze z tetherem. 700$ podbija cenę o 70%... :roll:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 19 września 2019, 09:33

1.01$ ~ 3.95PLN jednak nie wytrzymało, ale 20% wzrostu bardzo ładnie :D Lisk to wspaniała technologia i świetny rynek do daytradingu(odpowiednio dobranym kapitałem) :D Teraz promocja 11% :D Wczoraj BitBay wznowił wypłaty, więc chyba dlatego przykorekciło(fundamentalna przesłanka) :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 19 września 2019, 13:02

anagamidev pisze: czwartek, 19 września 2019, 09:33Lisk to wspaniała technologia i świetny rynek do daytradingu(odpowiednio dobranym kapitałem)
100%-owa nieprawda. Lisk nie jest dobry do DT żadnym kapitałem, bo jest mnóstwo dużo lepszy coinów do DT, gdzie masz oferty, głębokość, wolumen i nie masz zjebanego spreadu po kilka %. Na takim Lisku masz dylemat - czekać milion lat na realizacje bida, czy zjadać z aska drożej, nawet o kilka % czasem. Wystawianie aska - podobne dylematy: walić aska co zjedzą za tysiąc lat albo zrzucać w bidy, które są słabe i przez spread często nawet jak ogarniesz ruch, to nie zdążysz sprzedać a gdy sie odwraca, bidy sa poniżej Twoich zakupów już.

To jest porażka i wypadałoby wkleić triplefacepalm.gif czy coś tego typu na takie jawne kłamstwo jakie pierdzielisz. ;)

Więc proszę nie walić obscenicznej ściemy :!: :mrgreen: , że Lisk dobry do DT. Każda osoba myśląca znająca wynik działania 2+2 wystarczy, że sobie porówna powiedzmy top 10 z wolumenów ostatnich 24h z binance czy innej większej giełdy, widzi jak o wiele ciężej jest tradować coiny pokroju Liska.

Pieniądze robi się tam, gdzie łatwiej je robić, nie tam gdzie robi się je trudniej i mniej. Nie daytradujcie Liska w obecnym stanie bo to debilizm, macie dużo łatwiejsze dużo lepsze ruchy na topkach do tradowania czy nawet wielu średniakach.

Dodano po 3 minutach 43 sekundach:
anagamidev pisze: czwartek, 19 września 2019, 09:33Wczoraj BitBay wznowił wypłaty, więc chyba dlatego przykorekciło(fundamentalna przesłanka)
Fundamentalna przesłanka to wznowienie wypłat przez giełdę krzak? 8-) Ja pierdzielę... Powiało grozą.

Lisk jest w trendzie spadkowy - co by się nie działo spada i to bez żadnego powodu. Nie grasz od pół roku, powinieneś take rzeczy jak trend łapać i nie szukać idiotycznych wytłumaczeń typu BitSray coś wznowił. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 19 września 2019, 14:32

@Wymazywanie trochę mylisz taki stricte intraday trading z day trading'iem, w sensie, że można kupić na kilka dni i dopiero po jakimś odbiciu sprzedać :D Zresztą wg. mnie jak ktoś gra kapitałem kilka stówek kilka tysiaków to bardzo dobry rynek :D Są fajne wahania? Są :D Poza tym są okresy, że wolumen jest mega fajny na danym coin'ie można kilkadziesiąt trade'ów zrobić w ciągu dnia, a później przychodzi przymulenie i nic się nie dzieje, ciężko cokolwiek ugrać :D Nie rozumiem, co chcesz udowodnić na siłę, być może faktycznie są lepsze rynki, itp. itd., ale tutaj piszemy o Lisku, jeśli ten rynek Ci się nie podoba to nie spekuluj tutaj :D Na pewno będzie w końcu tak jak na BTC, gruby podniesie podłogę o kilkaset procent i Ci co sobie spokojnie akumulowali ładnie się obłowią :D Nie ma sensu zbytnio kombinować na dołkach bessy wg. mnie :D
http://content.moneyinstructor.com/877/ ... intra.html
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 19 września 2019, 14:38

anagamidev pisze: czwartek, 19 września 2019, 14:32Nie rozumiem, co chcesz udowodnić na siłę, być może faktycznie są lepsze rynki, itp. itd., ale tutaj piszemy o Lisku, jeśli ten rynek Ci się nie podoba to nie spekuluj tutaj
Ja nie udowadniam nic, bo nie muszę, ja tylko poddaję w dużą wątpliwość iluzje jakie wypisujesz tu o Lisku. Lisk dobry do DT :?: , trzymajcie mnie bo ze śmiechu się posram. :lol: Rozróżnienie między dt a intraday czy innymi cudami na kiju nie ma tu sensu, przecież pisałeś wprost o daytradingu. Shitcoiny mają utrudniony daytrading aż do stopnia, na którym są niemal niedaytradowalne.
anagamidev pisze: czwartek, 19 września 2019, 14:32Na pewno będzie w końcu tak, że będzie jak na BTC gruby podniesie podłogę o kilkaset procent i Ci co sobie spokojnie akumulowali ładnie się obłowią
Nie. Na giełdzie nie ma żadnych "na pewno", a już tym bardziej odnośnie shitcoinów.

Ale OK, OK, niech Ci będzie.

Poproszę więc w kolejnych dniach września kompletną listę Twoich daytradów na Lisku. Chętnie zobaczę jak to Lisk jest łatwy w daytradingu. Dajesz, a ja życzę powodzenia (szczerze).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 19 września 2019, 15:03

@Wymazywanie no nie wiem, wg. mnie dobry, niekoniecznie najlepszy, ale kilka procentów coś zawsze uda się ugrać :D Zatem wskaż jakiś lepszy rynek do DT niż Lisk, chętnie tam potrade'uję :D

Ponad 2x dłużej cena była wyższa niż obecnie, więc zdecydowanie promocja :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 września 2019, 15:18 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 19 września 2019, 15:18

@anagamidev Praktycznie wszystkie topowe, przecież to oczywiste. Szczególnie ltc, eth oraz dash i xmr. Z binancowych matic dynamicznie się gra. Dużo drobnicy binancowej też dobrze robi dt, ale ja to mało tego obserwuję, zobacz do wątku gdzie Bitjanusz często pisze. Oni katują shity binancowe. Wszystko to jest znacznie dynamiczniejsze niż Lisk itp., przecież o tym wiesz.
Zrób sobie eksperyment jak dużo siedzisz online codziennie. Wrzuć np. po 5000zł na daytrading LTC, Liska, może Matic, ETH lub Dasha no i jakiegoś mało vol binancowego coina o jakim często chłopaki piszą. 5 coinów. Pograj tydzień. Zobaczysz gdzie najlepiej się gra. Stawiam, że Liska najtrudniej. Chyba, że na Bitsray się go lepiej gra, ale nie zaglądam na strony związane z piramidami. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 19 września 2019, 15:33

@Wymazywanie no LTC w sumie ok, lepszy od Lisk'a, ale tam też gram, ETH to samo, DASH i XMR, to tak na dłużej co nieco akumuluję, więc nie wiem co tam się dzieje, nie roztroję się :D A Lisk po prostu spadł 98% już, to też bardziej wolę akumulować, bo nauczony doświadczeniem wiem, że na takim shit'cie może pójść nagle pompa z dupy i zostanę z pustymi torbami :D Poza tym Lisk też jest 1 z coin'ów na mojej liście do zrobienia x100 :D 400PLN spokojnie do osiągnięcia i liczę, że jak to doHODLuję to spokojnie starczy mi na ferrari 488(fajnie jakby Lisk wbił 488PLN/488$) albo jakieś spore mieszkanie :D Daję sobie na to 5-10 lat :D

Trzeba też wziąć pod uwagę, że każdy inaczej patrzy na rynek, ja mógłbym trzymać to wszystko w banku, ale ja nie potrzebuję teraz tej kasy, ona mogłaby tam leżeć nawet i 5 lat, ale wiem, że nigdy nie wzrośnie, a siła nabywcza będzie ciągle spadać z biegiem czasu :D A w przypadku crypto, skupując takie dołki, to może faktycznie będą tracić na wartości, ale jak kiedyś wybiją to ten kapitał wzrośnie masakrycznie :D Na samym Lisku po takiej korekcie o 98% powrót do korekty 97% od szczytu to już jest ponad 100% :D Na wielu shit'ach jest podobny niesamowity potencjał :D Często tutaj przewija się poziom 50PLN, z tych cen to jest ponad 10x, też będzie pięknie :D Ja do tego pochodzę naprawdę na lajcie, bez większych emocji, dlatego tutaj proponuję, żeby podejść na chłodno, dostrzec okazję, a im niżej spada Lisk tym naprawdę ja coraz bardziej się cieszę, bo mogę więcej zakumulować :D Dokładnie mam takie samo podejście do BTC, LTC czy ETH, chciałbym, żeby one też tak spadały po każdej pompce o 50-90% :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 19 września 2019, 15:43

anagamidev pisze: czwartek, 19 września 2019, 15:33 400PLN spokojnie do osiągnięcia i liczę, że jak to doHODLuję to spokojnie starczy mi na ferrari 488(fajnie jakby Lisk wbił 488PLN/488$) albo jakieś spore mieszkanie Daję sobie na to 5-10 lat
Powodzenia. Dla mnie to, co nazywasz "spokojnie do osiągnięcia" jest szalenie mało prawdopodobne do osiągnięcia. Na tyle mało, że bym na to nie stawiał. To jest giełda a nie koncert życzeń. Tu łatwo przewalić kasę, trudno zarobić a co dopiero tak dużo i to na upadniętym shicie, który nie przetrwał cyklu i został w bessie, gdy inne coś próbują a nawet niektórym idzie.

Z taką wiarą powinieneś zostać znachorem, który leczy myślami chorych, poważnie. Możesz masz cudowne moce, które niekoniecznie pomogą Liskowi, ale możesz np. leczyć poprzez dotyk albo poprzez wodę w butelce jakbyś miał program telewizyjny. Czarowaniem i wiarą nie odwróciłeś trendu na Lisku ale może komuś raka byś wyleczył takim arealnym optymizmem...? Czasem to może pomóc, nawet jeśli jest tylko silnym placebo. @maky jako forumowy lekarz może mógłby potwierdzić. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » czwartek, 19 września 2019, 15:45

@Wymazywanie @anagamidev
Ale wy się kochacie :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 19 września 2019, 15:57

Wymazywanie pisze: czwartek, 19 września 2019, 15:43upadniętym shicie
Cóż, i tak jestem w lepszej sytuacji, niż Ci wszyscy co kupowali na 50PLN+ i 100PLN+(o zgrozo), bo kupowałem na 10PLN tylko 60% spadku od tej ceny, ale za to kilka razy więcej Liska na long-term zakumulowanego i uśrednionego, a i coraz niżej mam break-even :D Poza tym inwestując 10kPLN większa szansa na dokonanie takie cudu, niż zainwestowanie tej samej kwoty w BTC czy ETH :D Chociaż ETH też ma spory potencjał nadal poniżej 80% swojego ATH :D Ale mimo wszystko wolę wydać 4kPLN, kupić 1000 Liska i może kiedyś być to warte 100k$, niż trzymać to na koncie :D Też nie radziłbym nikomu wszystkiego inwestować wiadome, ale zysk do ryzyka mega dobry :D

W sumie zastanawia mnie co teraz robią Ci co kupowali na bańce, może faktycznie już wszyscy się wyprzedali wcześniej i dlatego to tak spadło, ciężko powiedzieć :D Śmieszne by było jakbym był ostatnim, który akumuluje i liczy na cuda wianki :D

XRP też po swojej pierwszej bańce przykorekcił ponad 90% i później dał najlepsze zwroty w całym crypto i dzisiaj jest wiodącą kryptowalutą siedzącą stabilnie w top 10 :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » czwartek, 19 września 2019, 16:28

anagamidev pisze: czwartek, 19 września 2019, 15:57W sumie zastanawia mnie co teraz robią Ci co kupowali na bańce, może faktycznie już wszyscy się wyprzedali wcześniej i dlatego to tak spadło, ciężko powiedzieć

Ja się nie wyprzedalem :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 19 września 2019, 17:17

Picassso pisze: czwartek, 19 września 2019, 15:45 @Wymazywanie @anagamidev
Ale wy się kochacie :mrgreen:
Tak, coś jest między nami. A z grubsza on żyje przyszłością, kolorowymi rzeczami które nastąpią, ja mam mniej kolorowe podejście i przegryzam prozę codzienności na giełdzie i nie karmię się tym, czego nie ma a co może być. Na tym rynku obaj możemy zarobić z innym podejściem. Jedyne co mi przeszkadza, to wciskanie wszędzie takiego nielimitowanego optymizmu i życia wielkim wzrostem z przyszłości, bo wiem jaka jest giełda i że nie jest to tak łatwe. Oczywiście na crypto czasem odrobina szaleństwa jest potrzebna i też szaleństwem się grało, ale wraz z latami ten rynek staje się bardziej zachowawczy i zjada marzycieli, co widać w obecnej bessie i nawet w przełamaniu bessy. Sądzę, że bańka na altach i ICO typu z 2017 nie powtórzy się już w takiej samej formie. Rynek "przeżarł" już ICO i mentalnie i regulacjami i realizmem i nie sądzę, by tak łatwo było znów wyciągnąć tyle kasy co alty i ICO wyciągnęły w 2017 od napływu nowych. Bańki pewnie będą, ale innego typu. Rynek dojrzewa. ;) Pozdrawiam.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wamak » czwartek, 19 września 2019, 17:21

Lisk nie nadaje się do daytradingu. To jest, jak kupon lotto, tyle że z większą szansą wygranej, niż w lotto. Liska za 4 PLN można traktować, jak jeden zakład na lotto. Różnica jest w czasie, na wynik trzeba poczekać kilka lat.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 19 września 2019, 17:37

Tak, tylko, że Lisk w życiu nie da takiego % zwrotu jak 6 w lotto, kapitalizacją zeżarłbym planetę wtedy... Bagholderzy umilają sobie czas myśląc o 100 czy 400zł za Lisk, więc bliżej takiemu Liskowi do lotka ale z max wygraną typu 4-ka. :) Za 4 chyba ze 100zł się dostaje. To daje z 3zł 3333.33...%. O takim przedziale koło ATH tu nieraz się czyta jako WOW. 4zł kosztuje to jak z plusem chyba.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 19 września 2019, 17:44

Tylko z kuponem lotto nic później nie zrobimy, może pójść jedynie na makulaturę, jeśli nic na nim nie wygraliśmy. Nie sprzedamy go z powrotem nawet po niższej cenie :P
;)

Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: czupryn » czwartek, 19 września 2019, 17:51

Gadacie cały czas tylko o cenie ;)Obrazek

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Mi 9T przy użyciu Tapatalka


Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wamak » czwartek, 19 września 2019, 17:54

czupryn pisze: czwartek, 19 września 2019, 17:51Gadacie cały czas tylko o cenie

"Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny"

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości