Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 13 września 2019, 11:37

@stokarz wiec wydawanie raportu 2 tygodnie przed SDK było pozbawione sensu.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » piątek, 13 września 2019, 12:48

Ma ktoś wiedzę jaki będzie standardowy koszt transakcji po wprowadzeniu dynamic fee? Czy to będzie 0,0005 LSK I to już wystarczy na szybką wysyłkę czy jak ? Ludzie przecież możemy wszędzie zastosować LSK jako płatność tylko ta opłata musi być meega znikoma I użyteczność każdy rozkręcić może w swoim mieście, trzeba być aktywnym jeśli coś ma się zmienić

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » piątek, 13 września 2019, 13:19

Już nie pamiętam ile to transakcji LSK może przenieść ale było to duzio.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 13 września 2019, 13:20

@LiskSDK

https://research.lisk.io/t/implement-fe ... system/152

Gdzieś jeszcze było coś więcej, ale nie mogę znaleźć. Kiedyś chyba wrzucał @1235674
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 13 września 2019, 16:08

blink pisze: piątek, 13 września 2019, 11:37 @stokarz wiec wydawanie raportu 2 tygodnie przed SDK było pozbawione sensu.
To rusz dupkę i napisz może sam aktualny, na kilkadziesiąt stron, z obszernym cytowaniem, źródłami, schematami, sprawdzoną pisownią. Zonk? Bo SDK to przecież święty Graal bezkrytycznych fanów, z którego (sic!) nic nadal nie wynika. :lol: Nadal Lisk jest niepopularny, nie powstaje na nim chyba nic (przynajmniej kojarzonego w środowisku).

Przypominam prosty cytat z wikipedii, który być może trochę opisuje Liska:
Zdarza się, że dany produkt traci rację bytu jeszcze przed wejściem na rynek, gdyż inne rozwiązania zdążyły już przejąć jego rolę.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Vaporware

@Stokarz dał chyba Liskowi ocenę 5/10 czy 5.5/10. Dałby 8-9/10 byście go hołubili, bo lubicie pocieszanie.
Tymczasem za posta, że nie zamierza pisać drugiego raportu o Lisk, ktoś nawet daje -5 i że zawierał informacje nieprawdziwe o finansowaniu.
Jeśli tak było, to na pewno niecelowo.

Ja na razie wstrzymałem zakup Liska w kolejnym miesiącu mojego projektu comiesięcznych skupów, bo dość słabo zachowuje się ostatnio. Cena niby kusząca, ale tu kompletnie nie widać oznak zmiany tego trendu, to najbardziej przerażające. Wiadomo, że nie ma kokosów na rynku altów obecnie, ale wystarczy przejrzeć dołki i odbicia tegoroczne w parach do fiat na LTC, ETH, DASH itp. i porównać to z Liskiem... Nie wygląda to dobrze. Wygląda na to, że większy czy nawet średni kapitał nie interesuje się Liskiem kompletnie w tego typu cenach jakie widzimy, poniżej dolca.

Polacy to jednak czasem frajerzy. Wątek Liska jest po wątku o BTC najpopularniejszy.
Przyklejono się tu do gówna myśląc, że to złoto. :mrgreen:

Przyznajcie to otwarcie. Prawda, choćby najgorsza, jednak wyzwala.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 13 września 2019, 16:38

@Wymazywanie ale jak Lisk wbije nowe ATH, to Ty będziesz frajerem, że teraz nie kupowałeś :D Poza tym kupując teraz sumę już przy 7.44PLN mamy 100% zysku pewnego, a szczyt mamy hen hen daleko na 140PLN :D

Już 50% promocji od ostatniego lokalnego szczytu :D Buy buy buy :D Swoją drogą czasem na takim bear trap'ie jest tak, że kasy na giełdzie już nie ma wszyscy są obkupieni, a jakiś grubas ryzykuje i wywala wszystko, cena mocno spada, wszyscy fiksują się na minutówkach, zaczynają panikować i sprzedawać, grubas wszystko wyłapuje, po czym podnosi podłogę i kurs sobie już rośnie, ale już bez bagholder'ów złapanych w bear trap :D
Ostatnio zmieniony piątek, 13 września 2019, 17:05 przez anagamidev, łącznie zmieniany 5 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 29
Rejestracja: 12 kwietnia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dzudok1974 » piątek, 13 września 2019, 16:42

Ja jeszcze czekam do 3.50 moze poleci niżej i kupuje nastepne Lisy :D :D :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: stokarz » piątek, 13 września 2019, 17:02

blink pisze: piątek, 13 września 2019, 11:37@stokarz wiec wydawanie raportu 2 tygodnie przed SDK było pozbawione sensu.
Nie, nie było. SDK to jedynie zestaw narzędzi deweloperskich. Nic więcej. Ktoś z tych narzędzi musi jeszcze korzystać prawda? I coś przy ich pomocy wykonać. To, że dostaniesz betoniarkę, nie oznacza, że dzień później powstanie obok szereg domków jednorodzinnych.

@1235674 Zamiast szachować minusami, włóż odrobinę pracy i wykaż dokładnie gdzie i w jakich miejscach są/były błędy. Z cytowaniami poproszę, bo jeśli chcesz odpowiadać na raport, w którym każde zdanie potwierdzone jest źródłami, to wytykając mi "rażące błędy" choć włóż pracę w wykazanie ich. Co do zgłaszania błędów - nie czytam wątku o LISKu na forum, jeśli tutaj coś pisałeś to racja, nie przeczytałem tego.

Co do samego finansowania to ciężko mi się do tego odnieść bo już szczerze nie pamiętam wszystkiego dokładnie co wtedy pisałem. Wrzuć proszę fragment z raportu z tym finansowaniem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 13 września 2019, 17:05

Wymazywanie pisze: piątek, 13 września 2019, 16:08To rusz dupkę i napisz może sam aktualny, na kilkadziesiąt stron, z obszernym cytowaniem, źródłami, schematami, sprawdzoną pisownią.


Nikt nie mówił o pisaniu od nowa tylko o aktualizacji. W ogóle po co w takim razie było pisane że od 3 lat nie ma SDK, większość raportu i podsumowanie o tym skoro to wyszło po 2 tygodniach po wydaniu raportu. Już wtedy pisałem że jest to bezcelowe to społeczność stwierdziła że raport zostanie zaktualizowany xD

Chodzi o to że została wydana ocena 3 letniej pracy, 2 tygodnie przed jej ukończeniem :D




Wymazywanie pisze: piątek, 13 września 2019, 16:08Polacy to jednak czasem frajerzy. Wątek Liska jest po wątku o BTC najpopularniejszy.
Przyklejono się tu do gówna myśląc, że to złoto.


I co z tego że jest popularny, ludzie sobie rozmawiają i tyle. Ty natomiast przypieprzyłeś się do nich jak mucha do gówna :D

stokarz pisze: piątek, 13 września 2019, 17:02Nie, nie było. SDK to jedynie zestaw narzędzi deweloperskich. Nic więcej. Ktoś z tych narzędzi musi jeszcze korzystać prawda? I coś przy ich pomocy wykonać. To, że dostaniesz betoniarkę, nie oznacza, że dzień później powstanie obok szereg domków jednorodzinnych.


No tak SDK to jedynie zestaw narzędzi, to czemu nad tym team męczy się 3 lata? xd
Ostatnio zmieniony piątek, 13 września 2019, 17:07 przez blink, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoWujek » piątek, 13 września 2019, 17:06

Nie wiem czy było ,ale wrzucam odliczanie do redukcji nagrody za blok z 3 na 2 :) Na coinpaprika i coinmarketcal nikt nie dodał jeszcze wydarzenia. Mi się nie chce :P

http://www.liskdelegate.io/

Tak wielki fud ,że aż dokupiłem. Pozdro

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 13 września 2019, 17:14

Ogólnie strasznie mocna naciągają sprężynę :D Ciekawe czy będzie tak jak z BTC, że nagle wybije 300% bez korekt większych :D W ogóle wszyscy już na altach są utopieni, zrezygnowanie sięga zenitu :D Emocje jak na grzybach :D Pamiętajcie, że to jest blockchain, tutaj wszystko jest transparentne i jest liczone :D Grubas wiedzą ile już zakumulowali, a ile ma ulica, wiedzą ile z danej giełdy wypływa ile wpływa, a ile siedzi na portfelach :D Cena jest mega dobra, a gdzie jest dołek nikt nie wie, dlatego już lepiej uśredniać sobie bezpiecznym kapitałem, dla jednego to będzie 10PLN dla innego 100kPLN, ale jak Lisk ma wbić swoje ATH czy jakkolwiek nie umrzeć, to cena mega mega atrakcyjna długoterminowo :D A przecież jak cena odbije to późnej zanim urośnie może minąć wiele tygodni/miesięcy, a w tym czasie będzie też można popełnić mnóstwo błędów :D Teraz jest najlepszy okres, tutaj rozdają dosłownie lambo, a jego odbiór będzie na ATH :D

Zabawne, że to co ja piszę nie ma żadnego znaczenia, bo jestem małym graczem na Lisk'u :D Cena dojdzie tam gdzie jakiś grubas osiągnie swój cel :D
Ostatnio zmieniony piątek, 13 września 2019, 17:25 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 13 września 2019, 17:25

stokarz pisze: piątek, 13 września 2019, 17:02Nie, nie było. SDK to jedynie zestaw narzędzi deweloperskich. Nic więcej. Ktoś z tych narzędzi musi jeszcze korzystać prawda? I coś przy ich pomocy wykonać. To, że dostaniesz betoniarkę, nie oznacza, że dzień później powstanie obok szereg domków jednorodzinnych.
Z tym jestem w stanie się zgodzić. Aktualizacja mogła by nastąpić, gdy będzie dużo przypadków użycia SDK.

A ogólnie to jak zwykle bez mydła w dupę zostaliśmy wydymani z tą aktualizacją ;) I na co komu był ten raport ? Chyba tylko, żeby zniechęcić do kupna...

Dodano po 2 minutach 50 sekundach:
blink pisze: piątek, 13 września 2019, 17:05No tak SDK to jedynie zestaw narzędzi, to czemu nad tym team męczy się 3 lata? xd
Żeby można było napisać o tym raport tuż przed wydaniem xD

Dodano po 6 minutach 46 sekundach:
To tak jakby smak obiadu oceniać przed podaniem go na stół ;) Co kto lubi ;)
;)

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: AnQ1 » piątek, 13 września 2019, 18:45

Ma się coś wydarzyć po wprowadzeniu Core 3.0.0?

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » piątek, 13 września 2019, 19:00

AnQ1 pisze: piątek, 13 września 2019, 18:45Ma się coś wydarzyć po wprowadzeniu Core 3.0.0?
Ta. Bedzie niższa cena :D. Hard Fork ale bez podziału łańcucha :P. Jaja na tym lisku że głowa boli, dziś byłem na browarach w lokalu, i tam grupka sobie gadała na temat btc, a jeden mówił że go ubrali na Lisku za 60pln ;d. Ja nie wiem jak te boty są zaprogramowane na handel na Lisku, ale powiem wam że nie jeden shit coin nic nie warty jest drozszy od liska, wiec nie wiem czy ktoś chce na siłę zdumpowac tego gniota jak najnizej sie da, jaja jak berety cena najnizsza od lat chodz lisk cos w sobie juz ma, cofnac sie wstecz lisk nic nie mial bez marketingu a cena była o wiele wyzsza, szok ;p

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 13 września 2019, 19:12

@Ishias Hard fork, bo 3.0 nie będzie kompatybilne z wersjami wstecz, więc soft fork jest niemożliwy. Tak naprawdę to nowy łańcuch, tylko że żadnemu delegatowi nie opłaca się utrzymywać starego łańcucha , bo staje się on bezużyteczny i archaiczny. W skrócie - wszystkie węzły muszą zostać zaktualizowane do najnowszej wersji, od delegatów po giełdy. Nawet jak utrzymasz starą sieć to z tokenami nic nie zrobisz oprócz zmiany nazwy i pogonienia komuś jako nowy shit. Ale to i tak bez sensu kiedy możesz wziąć SDK 3.0 i zrobić z jego wykorzystaniem własny blokchain.
Ostatnio zmieniony piątek, 13 września 2019, 19:17 przez Harmony, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 13 września 2019, 19:14

@Ishias spokojnie, na razie jest mulandia, zobacz co się działo wczoraj, jakieś ruchu i nagle zbiegowisko, a moje posty nikną w gąszczu, jak się zacznie pompa, to ten wątek będzie miał w trymiga 3000 postów i nie wiem czy bitmar nie będzie musiał przenieść forum na mocniejsze serwery :D :D :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 13 września 2019, 19:39

Harmony pisze: piątek, 13 września 2019, 17:25To tak jakby smak obiadu oceniać przed podaniem go na stół Co kto lubi
Napiszcie ile wtopiliście na Lisku uśredniając i skupując od kilku dolarów wyżej zgodnie z zaleceniami głównego trolla, to obliczymy czy starczy Wam na jakikolwiek obiad, czy załatwiać Wam obiady u Brata Alberta. :)

A na marginesie, jak już podali Ci obiad czyli SDK, co z tego masz?
Kiedy będzie blog o nadużyciach w tym syfie? Trzeba rzucić jakiś grubszy napiwek na kratę piwa, by powstał jak obiecano to jestem chętny jakby co.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 13 września 2019, 19:53

@Wymazywanie przekłamujesz rzeczywistość i po to jest coin, żeby na nim tradować, sam na większym shicie tradujesz i to w trendzie spadkowym, zarabiasz, więc co nie da się? Da się :D Po co to piedololo fałszywy człowieku :D W sumie jesteś największym trollem tutaj i po każdym jedziesz, taki typowy hater dziwne, że Cię nie blokują admini :D Pewnie jak zwykle naganiasz na spadki, bo sam chcesz się obkupić po taniości, wiedząc jaka tutaj jest kasa, bo dużo jest bagholderów i mega hype :D Albo zostało posmarowane od kogoś :D I dziwne, że akurat na GAME i LISK tak się rzucasz, a o LTC np. kompletnie nic :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 13 września 2019, 20:11

@anagamidev Minus od Ciebie oznacza tylko, że ubodło, czyli trafnie, więc tylko i wyłącznie dziękuję za potwierdzenie moich słów mój drogi. Kiedyś zrobię proste ale pracochłonne podsumowanie Twojej aktywności co do Liska i Game. Sprawdzę w jakiej cenie średniej by się miało Lisk i Game, gdyby kupować je za tą sama kwotę z każdym postem, gdy przekonujesz, że jest tanio, że okazja, że warto uśredniać, że mocno wzrośnie itp. spam, który niejedna tu osoba (i to nie ja) określiła jako spam typu zwykły bot, który pierdzieli to samo w kółko. To bardzo ciekawe zadanie, ale wymaga dużo czasu, bo tych postów są setki i są od znacznie wyższych cen, chyba koło połowy 2018 największy cyrk zacząłeś i pajacowanie. Póki co nie jest matematycznie możliwe, by stosując się do Twoich zaleceń nie było się na minusie. Oczywiście teraz, bo może kiedyś to się odmieni. Fajnie, że powoli chociaż na Game sobie uświadamiasz jak bardzo oszukałeś ludzi i siebie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 13 września 2019, 20:21

@Wymazywanie nie ubodło, tylko tysiąc razy tłumaczyłem, dlaczego akumuluję i uśredniam m.in. tego shita Liska :D Więc muszę reagować mocniej, bo robisz tutaj syf, a każdemu wypominasz to :D Zero konkretów odnośnie spekulacji, jakieś osobiste wycieczki, ad personam, analizy psychologiczne, więc wypierdalaj stąd w podskokach grzecznie proszę :D Cyrk to Ty robisz, jak i w każdym wątku :D Nic nowego nie wnosisz, wiemy, że większość coin'ów to shit i wiele z nich spadnie do 0 :D Ale k!@#$%, już tyle to spadło, że po prostu tu nie chodzi o kasę, ale budowanie społeczności, po to są k!@#$% coiny i blockchain, żeby miały powszechne zastosowanie i były używane czy to do tradingu do spekulacji czy do czegokolwiek, Lisk ma wartość, ma k!@#$% cycku :D Jest 3-4 razy droższy niż jeszcze 3 lata temu, może za kolejne lata zyska na wartości i będzie po 12-16PLN :D Więc nie przypierdalaj się do mojej strategii, jak Lisk pójdzie na dno to trudno nie ode mnie zależy przyszłość, to ja stracę :D k!@#$%, nie można nic pozytywnego napisać o coin'ie, bo masz jakąś chorą awersję :D I piszę to z uśmiechem na ustach i żeby złapać parę minusów, ale serio gościu przesadzasz, zero wykresów czy coś, tylko piedolololo :D Idź się umyj :D k!@#$% nikogo nie oszukałem, co najwyżej ja mogłem zostać oszukany, co Suszek zachwalał tą technologię GAME na jednym z filmików, ale ja nie mam do nikogo pretensji jełopie niereformowalny :D Poza tym nigdy nie kazałem nikomu wrzucać w game więcej niż 100-1000PLN :D Tylko taki shit czasem potrafi zrobić x100, x1000, więc niewiele ryzykując można mieć ładny zysk jakiś jak się dłużej potrzyma :D I przepraszam za mocne słowa, nie chcę Cię urazić jako osobę, bo mam do Ciebie szacunek, ale to co piszesz to przejaw jakieś skrajnej złośliwości, nienawiści i czepialstwa oraz głupoty i twardogłowia, czego nie pochwalam i będę piętnował jasno i klarownie :D

Kupiłem na 10PLN xxk Lisków, Lisk wtedy odbił do 20PLN i sądziłem, że to już koniec bessy, sprzedałem połowę, ale tam mogła być też formacja do 30PLN z tego co pamiętam :D Więc nie chciałem się wyprzedać, a 10PLN czyli ponad 90% spadku od szczytu wydawało się pewniakiem :D Później niestety spadło i znowu odkupiłem na 10PLN :D Liczyłem na double bottom, ale zjechało niżej i dokupiłem drugie tyle :D No i później znowu gdzieś z połowę sprzedałem najpierw na odbiciu na 6PLN, a później na 9PLN, chociaż też nie all out, bo ciągle mam wrażenie, że jesteśmy na jakimś beartrap'ie ogromnym, tak samo jak była ta nicka na BTC po spadku z 6k$ do 3k$, to mi się wydaje, że tutaj podobnie jak wyjdziemy stąd to będzie to niecka od 10PLN do 4PLN :D Jak spadnie niżej, no to dokupię :D Poza tym w międzyczasie też jakieś mniejsze trade'y robiłem, ale to nie będę wypisywał, powoli powoli uśredniło się :D Zauważ, że ja tutaj cały czas widzę okazję jako kupowanie na promocji :D Teraz możesz mądrować po fakcie, ale to nie Ty grasz i nie Ty podejmujesz decyzje za mnie :D Bo np. jakby Lisk faktycznie poszedł do góry, to siedziałbyś cicho jak truś, tak samo jak zapomniałeś jak pisałem, żeby nie panikować i akumulować sobie spokojnie BTC przez cały rok, a Ty ciągle wszystkich ostrzegasz nie wiem przed czym, tym bardziej jeśli chodzi o BTC :D I taki właśnie z Ciebie człowiek, żal ogólnie :D Wstyd :D Jak dla mnie to momentami jesteś gorszy od tych wszystkich naganiaczy, bo po takich spadkach to wiesz, że ciężko będzie stracić w dłuższym terminie :D Zabawne jest to, że jak grałeś na ALGO to co drugi post w innym wątku to był Twój :D Fałsz :D

Poza tym podobną strategię stosowałem na STEEM w 2016/2017 roku, w ogóle byłem zielony jeśli chodzi o grę, skupowałem skrupulatnie aż do dołka od 1-2$ po bańce na 5$, więc wydawało mi się rozsądne po 50% przecenie :D Na koniec chyba jak był po 0.17$, dev STEEM ogłosił, że porzuca projekt i cena spadła jeszcze 50%, na 0.07$, mega przecena, ale jak sobie pomyślałem, jakie to tanie i ile bym mógł mieć teraz to byłem lekko zły :D Z drugiej strony cały czas tych coin'ów przybywało, cena się uśredniała mocno i sobie cały czas myślałem, że jak to wróci chociaż do 1$ to będzie kupa kasy i odzyskam swoje BTC, więc byłem w sumie zadowolony :D W ogóle to cały czas miałem wrażenie, że ile bym nie dokupił to ciągle spadało, tak jakby ktoś specjalnie tą cenę mi obniżał, może to faktycznie był jakiś bot :D W sumie teraz też nie ma ludu na giełdzie :D No, ale w końcu odbiło, udało się prawie 100k STEEM'a zakumulować i później po roku wrócił na cenę 5$ i chyba wbił 7$ :D Dlatego właśnie to sprawia, że widzę teraz okazję, wtedy też nikt nie dawał żadnych szans, wszyscy spisywali ten projekt na straty, ale przecież steemit.com cały czas funkcjonował, mnóstwo osób korzystało i wstawiało posty :D Tak samo widzę to na Lisk, widzę, że działają dev'owie, że commit'ują, więc chyba nie robią tego dla zabawy nie wiem :D Ogólnie przez to doświadczenie wiem mniej więcej jak inne osoby mogą teraz widzieć rynek i jak grać kiedy ja jeszcze nie czaiłem bazy :D Zatem trzymam emocje na wodzy i wiem, że ryzyko może się opłacić jeśli chodzi o różnego rodzaju shit'y :D

Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości