Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 12 września 2019, 12:04

@Wymazywanie ale mnie nie trzeba było ratować, przecież już mnie blokowałeś nawet i nadal czytasz moje posty, dziwne w sumie, brak konsekwencji i logiki :D W ogóle to zachowujesz się właśnie jak taki naganiacz tylko, że na spadki, jak coś spada to typowo jak zwykły leszcz zamiast cieszyć się i widzieć w tym potencjalną okazję, to zakładasz, że tylko dół, dół i dół, a później czarna dziura i koniec, można już umrzeć, życie traci sens, bo coś spadło mocno :D A jak później odbija jest ktoś na zysku kilkusetprocentowym z kilkuset tysięcy, to nagle się budzisz i stwierdzasz, że komuś się udało, że jest hazardzistą czy cokolwiek :D Bullshit :D Za dużo pesymizmu, bóldupia i wkręcania się w spadki jak typowy Janusz, że jak spada to już tylko będzie spadało, a jak rośnie, to już tylko będzie rosło :D Zresztą jeszcze biorąc pod uwagę specyfikę tego rynku, że coś rośnie albo spada bez powodu, to nie wiem po co takie pierdolomento :D Dodatkowo skoro 90% osób traci na giełdzie to dawanie komuś jakichkolwiek rad tutaj i tak nic nikomu nie da, bo nasze szanse na wygraną są znikome statystycznie, dlatego najlepiej traktować kryptowaluty jak dolara i po prostu 1 BTC to 1 BTC i 1 Lisk to 1 Lisk, a także 1 LTC to 1 LTC i wszystkie z nich kiedyś będą droższe niż dziś albo spadną do 0 :D Nie powinno się w ogóle spekulować na giełdzie z takim małymi szansami jeśli ktoś koniecznie musi zarobić i to w jeden dzień :D Ale po to są takie wątki, żeby dzielić się przemyśleniami, dlatego stwierdzam na podstawie swojego doświadczenia, że najlepiej kupować po dużych spadkach 80-90%, uśredniać i akumulować budując pozycję podczas długiej bessy, pod dynamiczną ewentualną hossę :D A życie zweryfikowało to, że budowanie pozycji przez całą bessę od 6k$ do 3k$ przez ponad rok opłacało się i dzisiaj płaci :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 12 września 2019, 12:21

anagamidev pisze: czwartek, 12 września 2019, 12:04W ogóle to zachowujesz się właśnie jak taki naganiacz tylko, że na spadki
Tak, naganiacz na spadki, zwłaszcza, że gram na wzrosty tylko od wielu miesięcy, z drobnymi przerwami na korekty, nie grając nic na dźwigni short.
anagamidev pisze: czwartek, 12 września 2019, 12:04przecież już mnie blokowałeś nawet i nadal czytasz moje posty, dziwne w sumie
Forum znacznie częściej czytam z telefonu niż komputera, a tam się nie loguje i kogo bym nie ignorował, to i tak widzę posty. Kiedyś wrzucałem czasem kogoś w ignore, ale potem zdjąłem. Często dobre odebranie toku dyskusji wymaga by widzieć wszystko.

Zrozum, że ŻADNYM problemem nie jest to, czy jesteś za wzrostami czy spadkami oraz czy masz rację, ale że powtarzasz non stop to samo (setki postów, a nawet już tysiące o tym samym) i że robisz to w takim infantylno-gejowatym (w sensie zniewieścienia i cukierkowości) sosie, który jest dla ludzi wkurzający. Ja w pełni rozumiem i szanuję samo podejście skupowania jak spadnie i też tak robię, ale nie szanuję pisania o tym w takim infantylnym i męczącym tonie ani nie szanuję tak wielkiej krucjaty sugerowania jak to shitcoiny pokroju liska nie wzrosną, bo to już jak 2+2 widać że ktoś ma ostry schiz na punkcie jakiegoś shita bo jest w nim umoczony.

Wiadomo, nie chodzi też o to by forum było poważne, ale czytanie Ciebie to dosłownie jakby oglądać Teletubisie. Chłopie, jesteś przecież dorosły, nie zachowuj się jakbyś miał 13 lat i piskliwy głosik... Ja rozumiem, że każdy ma inny styl i charakter osobowości i pisania, ale roztaczania aury jak jest cukierkowo, zwłaszcza gdy jest kompletnie źle w shitach jakie promowałeś od znacznie wyższych cen, to nic innego jak fałsz i dobra mina do złej gry. Kasa nie robi się tu z uśmieszków, nie jesteś na gadu-gadu, giełda to nie piaskownica. Mi by było wstyd mieć setki postów o Lisku czy Game jako o wielkiej okazji i jak to nie wzrośnie, gdy poszło kompletnie inaczej. Kupując te shity za każdym razem jak sugerowałeś, że warto to być na ogromnej w % stracie. Trochę autorefleksji i samokrytyki życzę. Można się mylić, ale warto się do tego przyznać i nie wciska absolutnie dalej ciemnoty.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 12 września 2019, 15:04

@Wymazywanie hehe, ponad 100 na liczniku i gejoza? :D Tutaj nie ma żadnych wątpliwości, liczby nie kłamią, więc kompletnie nietrafiona analiza :D Jeśli mnie chcesz ratować jakkolwiek, to kup GAME i LISK za swoje 100k$ i zacznij te shity pompować :D Przyczepiłeś się do tych dwóch shit'ów jak rzep psiego ogona, ale ja mówiłem, że inwestuję w wiele coin'ów, a na BTC długoterminowo nie można stracić :D Co do Liska to warto było uśredniać, akumulacja od 10PLN, z wybiciem na 20PLN, późniejszym spadkiem na 4PLN i powrotem do 9PLN :D Bardzo dobra decyzja z uśrednieniem i akumulacją, świetnie to wyczułem, trudno było stracić, teraz powrót pod 4PLN i można doakumulować :D Co GAME faktycznie słabo :D Ale czy wszystkie inwestycje muszą być trafne? :D Przecież ja mówiłem ogólnie i że akumuluję też inne coin'y :D A te które dały mi już zarobić pokryją ewentualną stratę :D Na GAME pewnie pójdzie delisting, ale i tak są tanie jak barszcz :D Wiesz z taki shitcoin'em jednym czy drugim to jest jak z łatwą laska, niewiele musisz się starać, nie oczekujesz od niej zbyt wiele, pewnie nie da Ci żadnej stabilności, wiesz, że zna się na rzeczy i może sprawić maksimum satysfakcji :D Jak zrobi loda to porządnie i ogólnie ogień :D A z BTC to jest jak z taką niby porządną, poukładaną laską, niby spokojnie, niby pewnie i stabilnie, ale musisz się postarać, więcej namęczyć, a ostatecznie po czasie i tak okazuje się zwykłą kłodą w łóżku, średnio robi loda albo wcale, przestaje Ci zależeć, a na końcu i tak idzie do innego :D

Ty w ogóle podchodzisz do kryptowalut jak do jeża :D Masz myślenie typowego forex'owaca, który gra na dużej dźwigni i chce zarobić w jeden dzień czy tam miesiąc 1000% :D Tutaj tego nie robimy i nie promujemy tego :D Crypto to najlepszy rynek do inwestycji wg. mnie :D Kryptowaluty odmienią świat, w zasadzie już odmieniły, nastąpiła globalna adopcja :D Tak po cichu :D Czy dzisiaj jarasz się BTC po 10k$? :D Nie :D To już normalność, codzienność, nikt o tym nie mówi, w mediach cicho sza :D Jeszcze dwa lata temu uważałeś 10k$ za szaleństwo :D I tak też pewnie będzie z 100k$, 1M$ i 10M$ :D Po fali euforii jak na każdej bańce, nastąpi jakaś korekta, gdzie mnóstwo osób potraci majątki, zacznie rwać sobie włosy z głowy, dojdzie do kilku samobójstw, co w sumie lekko opóźni przeludnienie się świata, więc nawet dobrze :D Kilka osób zarobi mnóstwo kasy :D Kordek znajdzie się na okładce Forbes'a :D Inni ciągle będą powtarzać, że to tylko wirtualne pieniążki, że to czysta spekulacja i Bitcoin zaraz spadnie do 0 :D A po pewnym czasie jak emocje opadną, kurs sobie spokojnie wróci do kilku milionów, gdzie będzie sobie spokojnie dryfował, a każdy zainteresowany przejdzie do prządku dziennego :D A po pewnym czasie... :D

Reasumując warto uśredniać i akumulować, cieszę się, że jesteśmy jednomyślni :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4286
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4288
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » czwartek, 12 września 2019, 15:05

@Wymazywanie Możesz przejść z tymi czułościami na priv?
Rozdajesz chętnie minusy za spam a sam walisz ścianę za ściana tekstu kompletnie nie w temacie wątku.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 12 września 2019, 15:46

kozaki_wiesi pisze: czwartek, 12 września 2019, 15:05@Wymazywanie Możesz przejść z tymi czułościami na priv?
Tak, jak najbardziej, kończę.
Co do:
kozaki_wiesi pisze: czwartek, 12 września 2019, 15:05Rozdajesz chętnie minusy za spam
to nie rozdaję minusów, ale dałem Tobie teraz raz minusa, więc nie rozmijaj się z rzeczywistością. Wklejasz gówniany obrazek, dlatego minus. A moje posty z @anagamidev jak najbardziej minusuj do woli. Ja jestem jednym z tych użytkowników, którzy raczej nie dyskutują i nie płaczą jak dostaną minusa. Osobiście dziwię się dlaczego ludzie nie minusują częściej postów, również moich. Naprawdę, minusowanie to normalna czynność i nie każdy tu to gimbazjusz co podskakuje jakby siadł na szpilce jak dostanie minusa. Sam chętnie bym się zminusował za wiele postów oraz odjął sobie część idiotycznie dawanych wysokich plusów, ale nie mogę. Pozdrawiam.

Ps. Zdejmuję Ci minusa bo chcę dać komuś plusa. Uff. Ulga co nie? Bo dostać minusa to straszne.

Odnośnie kursu szybko, by nie był sam ot, spodziewam się próby powrotu nad spadkową LT potencjalnego trójkąta spadkowego/naciągniętego symetryka. Jeśli ta próba nie skończy się pomyślnie wspinaniem wzdłuż LT, najlepiej z nasileniem impulsu, spodziewam się kontynuowania w wierzchołku pot. tr. spadkowego. Liczę na pierwszą opcję, ale nadal bardziej szukam okazji na dużych altach niż samym BTC, możliwe że naiwnie.

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 września 2019, 16:01 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 12 września 2019, 15:59

Karaluch :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 21 października 2018
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: vulcs1 » czwartek, 12 września 2019, 20:27

akumulacja trwa, niedługo wybicie up, jesteśmy przy ema 21 na tygodniowym - w poprzedniej hossie zawsze od niej odbijaliśmy.
https://www.tradingview.com/x/8N8t1up2/
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 września 2019, 20:28 przez vulcs1, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » czwartek, 12 września 2019, 20:27

Na 3D formuje się młot, wcześniej mieliśmy Doji również na 3D. Obie świece zwiastują odwrócenie trendu !
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 września 2019, 20:44 przez shinya56, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 12 września 2019, 20:39

socjolog2008 pisze: środa, 11 września 2019, 19:10 i 10500 jak nic. Żeby nie było gram pod to na kotleta

Jak już wszyscy tacy szczęśliwi to wypadało by żeby zrobili małą wyjebkę o 400$ w dół. Wypadało by wręcz. Ja Longa realizuje
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 21 października 2018
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: vulcs1 » czwartek, 12 września 2019, 20:42

socjolog2008 pisze: czwartek, 12 września 2019, 20:39Jak już wszyscy tacy szczęśliwi to wypadało by żeby zrobili małą wyjebkę o 400$ w dół. Wypadało by wręcz. Ja Longa realizuje
Również liczę najpierw na fejkowe wyjście dołem

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » czwartek, 12 września 2019, 20:46

socjolog2008 pisze: czwartek, 12 września 2019, 20:39Jak już wszyscy tacy szczęśliwi to wypadało by żeby zrobili małą wyjebkę o 400$ w dół.

Spadek od 06.09 może to było już to fejkowe wyjście dołem ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 12 września 2019, 20:59

@shinya56 to zagram tu shorta pod to. Wydaję się że po wspaniałej wspinaczce ma zadyszkę, najwyżej złapie SL. Zabawa ,,na kotleta'' leci x100 więc gra warta świeczki nawet kilkoma $
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 3 lutego 2018
Reputacja: 490
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Drobniak » czwartek, 12 września 2019, 21:00

Jeśli o mnie chodzi to obecnie zakładam dwa scenariusze spadkowe.
Pierwszy taki, że kurs odbija się od 10380 i leci dalej w dół,
Drugi taki, że będzie grany trójkąt w trójkącie jak widać poniżej. Nie wiem czy trochę na siłę tego nie rysuje, ale w każdym razie w tym scenariuszu obstawiam wzrosty do maks 10600 i nawrotkę.

Myślę, że BTC czekają spadki a na wzrosty przyjdzie poczekać nawet do przyszłego roku. Wydaje mi się, że tempo wzrostu z początku roku jest nie do utrzymania w wiarygodny sposób. Przy czym widzę cenę nie niższą niż ~7,5k.



4h:
Spoiler:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 12 września 2019, 21:17

Jak ktoś wyłapał ten 10% spadek okolice 9888$ i wszedł all-in to gratuluję, wygraliście życie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 12 września 2019, 21:22

anagamidev pisze: czwartek, 12 września 2019, 21:17Jak ktoś wyłapał ten 10% spadek okolice 9888$ i wszedł all-in to gratuluję, wygraliście życie

@anagamidev życie wygrywasz jak się wiążesz w stado z piękną, zdrową niewiastą która rodzi ci dorodne i mądre dzieci lub alternatywnie jak się rozstajesz z wiedźmą na warunkach, które są atrakcyjne i niosę ze sobą święty spokój i nową piękną niewiastę. Zielono oką blondynkę ze smyrnymi piersiami. A nie zakup jakiegoś wirtualnego żetona ze stabilnością emocjonalną jak u chomika w kołowrotku. No ja się proszę z tymi porównaniami (jak porównywanie złota, srebra, platyny do tych walorów - równie trafne). Dzisiaj cię wszyscy tu męczą, ja lubię Twoje posty czytać, ale z tym uwielbieniem dla dziada weź stary pigułkę :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 12 września 2019, 21:37

@socjolog2008 zauważyłem, że Ciebie jak i innych trapi syndrom przedwczesnego wyprzedania się :D Macie jakąś chorą awersję do rynku, tak z pasją negujecie tego Bitcoin'a :D Wydaje mi się, że to wynika z wejścia dość nisko, gdzieś tam wyprzedaliście się na górce i teraz boicie się przyznać do porażki, bo myśleliście, że jesteście lepsi od rynku, ulegliście wizjom spadku do 0 albo że uda Wam się wyłapać dołek idealnie :D A dlaczego? Bo nie macie pokory :D I teraz jest bicie się z samym sobą, prawda? :D I chyba dlatego tą gorycz przelewacie na tego typu osoby jak ja, którzy widzą w spadkach okazję, a Wy dalej czekacie na swoje 100$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 12 września 2019, 21:43

anagamidev pisze: czwartek, 12 września 2019, 21:37zauważyłem, że Ciebie jak i innych trapi syndrom przedwczesnego wyprzedania się

Czy ja wiem. Bardziej ulga i świadomość farta że się człowiek dowiedział w miarę wcześnie i faktycznie zrobił ładnyyy %. A i dodatkowo lekkie znudzenie tematem, bo ile można się fascynować nową innowacyjną technologią która zmieni świat...skoro od momentu wejścia wiele nie zmieniła, adopcja i akceptacja raczej się zmniejszyła do lat 2014/2015 a jedynie spekulacyjnie urosło jak balon, z pomocą nie żadnej podaży/popytu a dmuchanego wirtualnego dolara. Ja wstawiam swoje pozycje ,,na kotleta'' i ostatnich wiele wydaje mi się (co możne zweryfikować i prześledzić) było trafnych. Czyli +. Ale zrozum już nie ma u mnie efektu WOW na Bitcoina, raczej tak, tak Bitcoin, znam temat ;) Nie podniecaj się, bo ci żyłka pęknie

A anty systemowa społeczność, z wolną walutą peer to peer jara się wejściem Bangsterki i spekulacji na Wall Street...
Zdecentralizowana jeszcze dodam (przez Chiny). Odrobinę zdrowego rozsądku też nie zaszkodzi, jak napisy na papierosach że też ma skutki uboczne

Ja Twoje posty lubię czytać, miałeś rację w lutym. Piszę tylko o tej fascynacji BTC i 100k$ soon. Po co komu ten żeton za 100k$ chyba że na chwilę Tetherów i większość giełd zawieszonych, oKYCowane wypłaty, bitomaty reglamentowane - to przesłanie jest paranoiczne. Ta fascynacja Bitcoine, jak dla mnie
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 września 2019, 21:52 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 991
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wamak » czwartek, 12 września 2019, 21:50

@anagamidev
Póki BTC jest w konsolidacji, to łapanie takich ruchów 200$ jest jedyną opcją. Co tu innego robić, jak jeszcze wykres jest w środku trójąta. Jak spadnie mocniej i przestanie spadać, to można więcej kupić i trzymać, a teraz to nie wiadomo, czy kupować, czy sprzedawać.
Ja mikrotranszę sprzedałem za 10300 kupioną za 10050. Docelowo BTC jest rosnący, tylko tak nie do końca, ta bańka skończyła się na 13900, a poprzednia na 19900. Nawet nie wiadomo, czy nadal jest trend rosnący długoterminowo, na razie niewiadoma.

Jestem zwolennikiem kupowania więcej, gdy cena jest niska i przestaje spadać. Teraz cena nie jest ani niska, ani wysoka.
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 września 2019, 21:57 przez wamak, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » czwartek, 12 września 2019, 21:57

anagamidev pisze: czwartek, 12 września 2019, 21:37 A dlaczego? Bo nie macie pokory :D
W sensie, że skoro Ty lecisz na słońce specjalnie w nocy - tak żeby przypadkiem nie spłonąć, to wszyscy mają robić tak samo?

Nie ma co się napinać. Grunt żeby ta tygodniówka zamieniła się na zieloną spowrotem. Jeżeli nie, no to może być nieciekawie i żadna nowomowa motywacyjna nic nie pomoże.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12855
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 12 września 2019, 22:19

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, miazo, Pytek, szajsiwo i 29 gości