Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » środa, 11 września 2019, 17:38

Nagła strzała do piątku o 400-500$ up. Tak się droczą, udają. Budują napięcie. Ale słabe to jest. Nudne, przewidywalne - który to już raz 5 będzie tej telenoweli. Coś nie mają pomysłu, pewnie ze względu na fakt, że nie ma kasy nadal świeżej. Pomimo że zdołowali alty, wywalili BTC o 300% nie przyciągneli realnej kasy, wielu ma już wywalone na crypto. Ja tu liczę na uderzenie Tethera kolejne i up mimo wszystko
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » środa, 11 września 2019, 17:58

anagamidev pisze: środa, 11 września 2019, 13:58Zabawne jest to, że dokładnie pisałem to samo jak cena była w okolicach 4k$, dzisiaj jest na 10k$ i nadal są jakieś zastrzeżenia i niedowierzanie
Pisałeś różne rzeczy, więc co ci biedni ludzie mają wywnioskować z kilku opcji i wariantów naraz? Niestety generalnie mindfuck, nic dobrego.

Indeksy to nie krypto, zupełnie inny świat i realia. Poza tym spółki giełdowe mają jakiś konkretny fundament, z kryptowalutami jest ten problem, że wnoszą do naszej rzeczywistości też sporo negatywów np. jako pusta wartość czy świetny środek do oszukiwania ludzi na masową skalę m.in., z czego lepiej zdawać sobie ostatecznie sprawę. Robienie z tego obrazu kultu to jest jakaś porażka generalnie i perspektywa, że jest tak super i ekstra że niby nie widać negatywów i lepiej pisać tylko w samych superlatywach dla reszty trolli i leszczy nie mających o niczym pojęcia.

Zrób jak prezes może i naganiaj leszczy na yt pod pozorem wspierania i nauki o rynkach z reflinkami w tle. Trochę uwłaczające kogoś kto niby na tym zarabia, albo no nie wiem nie potrafię po prostu zsumować 2+2.

No, to super perspektywa, ale nie dla mnie.
Ostatnio zmieniony środa, 11 września 2019, 18:03 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » środa, 11 września 2019, 18:02

@anagamidev Możesz pisać jak człowiek cywilizowany co skończył przynajmniej podstawówkę ? Naprawdę ciężko się czyta Twoje komentarze. Przynajmniej wrzucaj je w spojler.
Nawijasz dzień w dzień to samo. Każdy zna to na pamięć. Twoje komentarze wyglądają jakbyś przyszedł z forum Bravo Girl.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 11 września 2019, 18:08

@amneziahaze co ludzie mają robić? :D Najlepiej akumulować i uśredniać po dużych spadkach i HODL'ować aż do nowego ATH nie przejmując się FUD'em :D
amneziahaze pisze: środa, 11 września 2019, 17:58Zrób jak prezes może i naganiaj leszczy na yt pod pozorem wspierania i nauki o rynkach z reflinkami w tle. Trochę uwłaczające kogoś kto niby na tym zarabia, albo no nie wiem nie potrafię po prostu zsumować 2+2.
No też tego nie potrafię zrozumieć, tym bardziej jak ktoś akumulował BTC od wielu lat i sprzedał na 10k$ :D Może takie osoby ciągle nie potrafią zrozumieć, że HODL to najlepsza metoda :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » środa, 11 września 2019, 18:09

@anagamidev ja mam tylko jedną prośbę, kropki zamiast " :D " pliz...

na kursie nadal bez zmian dla mnie, Bitstamp 1d:
Spoiler:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » środa, 11 września 2019, 18:13

Te jego emotikonki :D to się już ludziom śnią po nocach :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 11 września 2019, 18:19

Spoiler:
@shinya56 a najlepsze są własnie takie komentarze, że ktoś napisał nie tak jakby się chciało i zawierające zero merytoryki, jak coś to można ignorować czy po prostu dodać do zablokowanych użytkowników :D Przecież ja tylko się odzywam jak kto uważa to co piszę za naganianie, a ja podaję argumenty i przykłady z życia, że warto było sprzedać mieszkanie na 4k-6k$ i pobagholdować trochę :D Ciekawe ile osób tak zrobiło, a jak zrobiło to proszę 10% jeśli ktoś faktycznie posłuchał świetnej rady :D Najlepiej zgłaszać się na priv, może być w BTC, LTC, LSK, XRP, ZEC, STEEM, ETH... :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » środa, 11 września 2019, 18:23

anagamidev pisze: środa, 11 września 2019, 18:08HODL to najlepsza metoda
Może założył po prostu że na tak zmiennym rynku dopuszczalny jest wariant bez kolejnego ATH. Zatem wątpię czy odpowiedzialne jest komukolwiek wmawianie, że musi być ATH na BTC, bo indeksy rosną do góry.

Zresztą tylu jest oszustów w tym środowisku, że mnie już nic nie zdziwi. Do tego jeszcze wiadomo, będąc anonimowym, można się nawet uważać za Einsteina, takie czasy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 11 września 2019, 18:25

@amneziahaze a to co mieliśmy już nowe ATH? Bo przecież 13.4k$, to nie jest piękna banieczka, gdzie możesz wyciągnąć wkład i jechać za friko do 100k$ albo 2k$? :D Czy tylko kupując idealnie w dołku i sprzedając idealnie na ATH jest sposobem, żeby zarobić :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wamak » środa, 11 września 2019, 18:29

Cały czas biorę pod uwagę zdanie pewnego użytkownika, że obecnie każda kolejna bańka na BTC będzie mniejsza.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » środa, 11 września 2019, 18:33

@anagamidev Twoje komentarze są OK. Meczące są te emotikonki :D, a nie sama treść. Nie zrozumiałeś mnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » środa, 11 września 2019, 18:57

anagamidev pisze: środa, 11 września 2019, 18:25@amneziahaze a to co mieliśmy już nowe ATH? Bo przecież 13.4k$, to nie jest piękna banieczka, gdzie możesz wyciągnąć wkład i jechać za friko do 100k$ albo 2k$? :D
8900-9400usd to lokalny low, po którym dopiero może zacząć się wodospad i nici z holdu, zgadza się?

Żeby było śmieszniej, no to były dwie szpilki w pierwszych tygodniach spadków na podobnych poziomach, tylko że te odbicia wydają mi się zbyt krótkie i mizerne, po czym były mniejsze spadki, konsolidacja... wzbudzają wątpliwości trochę te odbicia, kolejne fale wzrostowe jeżeli będą o podobnej sile to przecież może spokojnie pójść dołem i wtedy holdowanie może zamienić się w zwykłe kiszenie strat, co gorsza dokładanie do nich. Ja bym tak nie robił, wolę posiedzieć na fiatach i spać spokojnie.

Poza tym warto chyba przeczekać ten scamowy cyrk, samobóje w tle i blokady środków przez banki-giełdy. Z powietrza się to wszystko nie wzięło. Dziwię się, że prawo jeszcze się tym nie zajęło.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: blink » środa, 11 września 2019, 19:02

A jeśli to taka mini bańka i czeka nas spadek o 50% jak z 6k$ na 3k$? :D


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » środa, 11 września 2019, 19:10

amneziahaze pisze: środa, 11 września 2019, 18:57wzbudzają wątpliwości trochę te odbicia

Wszystkie wzrosty od Tetherowej bańki stulecia wzbudzają wątpliwości i nie pozostawiają złudzeń. Znowu zaczynają budować te swoje ,,U'' zrobili widły ściemniacza (nazewnictwo własne :mrgreen: ) i 10500 jak nic. Żeby nie było gram pod to na kotleta
p.Oleni ściemniacze
a zaskoczyli by mnie znacznie wywalając nie widziane od tygodni kurs na 11k z partyzanta. W rocznicę 11.09. nie wypada dołować waluty wolności..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 11 września 2019, 19:24

@amneziahaze z grubsza tak :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » środa, 11 września 2019, 19:34

Off Topic

Szacunek dla Rafała, że wykonuje dobrą pracę dla naszego środowiska traderów.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4266
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4263
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 11 września 2019, 20:19

A wy co, pewnie dalej skalping?
Nawet mi was nie żal.

Obrazek
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 12 września 2019, 07:56

wamak pisze: środa, 11 września 2019, 18:29 Cały czas biorę pod uwagę zdanie pewnego użytkownika, że obecnie każda kolejna bańka na BTC będzie mniejsza.
Why not? :D Nie no też byłoby dobrze, to by się wiązało z jakimś spadkiem co najmniej ok. 60% od ostatniego szczytu :D Ale mieliśmy spadek 80%, trudno byłoby oczekiwać, że BTC będzie taki łaskawy i non stop będzie robił takie promocje :D Zwykle taki spadek zwiastował raczej bessę i wyjście wyżej to już początki kolejnej mega hossy :D




Na ten moment to ja to widzę tak, co już parę razy pisałem tutaj, pasowałoby przebić 12333$, żeby pójść w górę i nie powinno spaść niżej niż 9k$ jakoś bardzo, max -40%, czyli to 8222$ na bitfinex, a chyba 8444$ na bitstamp :D Przynajmniej sugerując się poprzednią hossą :D Tak, więc na razie hossa pełną parą :D
Hossa, hossa, hossa; up, up, up; moon, moon, moon :D

Notabene, Lisk nam umiera biedaczysko, smuteczek :( :D #buylowsellhigh

Spoiler:
Na ETH też ciekawie :D
LTC też wygląda ciekawie :D Fajny fraktal i w sumie też by wskazywał, że hossa się zaczęła, tak jak to było 2015 roku :D LTC > BTC :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
21
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 12 września 2019, 11:02

fusywszklanejkuli pisze: środa, 11 września 2019, 11:49@anagamidev, Ty piszesz o perspektywie inwestycyjnej, a cała reszta o spekulacyjnej, stąd wieczne spory. Nie pomaga też, że sprawiasz wrażenie spekulanta - kilka razy dziennie analiza techniczna, wykresy, komentarze - a tak naprawdę jesteś w duchu inwestorem.


Oj Fusy fusy, jakim inwestorem? :) Nikogo nie obchodzi co kto robi z kasą w crypto. To nie stąd zgrzyty (kolejny akapit opisze skąd). Zresztą zawężasz pojęcie inwestora do inwestycji typu "buy and hodl", a to tylko jedna z opcji, mocno niewyczerpująca sposób inwestowania. SL jak najbardziej pasuje też do inwestycji, nie tylko spekulacji.

Widzę, że nie łapiesz podstawowego typu Goblina w świecie forumowego Crypto RPG. Podstawowy typ takiego Goblina, to ktoś, kto najczęściej po prostu jest załadowany w shitcoiny (czasem na bańce, ale nie tylko), ceny potem spadają, a taka osoba spędza życie na przekonywaniu innych, że to warto kupować, że to wzrośnie, że to okazja, że wciąż jest tanio i głupotą jest nie kupować.

Czyli Goblin to zwykły bagholder, który ma we łbie tak przestawione, że myśli, że jakoś pomaga bagholderowanym coinom jeśli non stop o nich pisze, przekonuje innych, nagania ich, sugeruje bez końca że to warto kupić itd. Można to zauważyć łatwo na forach, reddit, twitterze, czatach, nawet na tradingview. Formy są różne. Nawet profesjonalnie wyglądające wykresy i analizy pod to robią. A omawiany osobnik robi syf na wykresach, wiedza o AT zdawkowa, widzenie wszędzie każdej figury, rysowanie czegokolwiek, by poprowadzić fantastyczna linię w górę (już! kupować! okazja! hossa! moon!).

Dokładnie to robi omawiany osobnik od ok. 2 lat i jest to ohydne i obślizgłe. Widać to niemal codziennie i często jest to nawet kilka do kilkunastu postów w których klepie jedno i to samo.
anagamidev pisze: czwartek, 12 września 2019, 07:56Hossa, hossa, hossa; up, up, up; moon, moon, moon

Notabene, Lisk nam umiera biedaczysko, smuteczek #buylowsellhigh
CHUJ nas obchodzi Lisk w tym wątku. Niczego się nie uczysz. Wiele osób mówi ci, że odwalasz tu syf a Ty robisz go dalej.

Jeśli moderacja nie zrobi z nim porządku czy nie zacznie nadawać swojego syfu w swoim wątku, to trzeba już tak ostatecznie przestać tu pisać...

...bo dosłownie wstyd uczestniczyć w dyskusji, gdzie jeden spamer - jak ktoś słusznie zauważył - na poziomie Bravo Girl - robi szambo klepiąc jedne i te same brednie już drugi rok bez końca, często codziennie, tylko dlatego, że przewalił wchodząc w shity i próbuje przekonywać innych od znacznie wyższych cen by to kupowali, bo wzrośnie.

Boże jak ja żałuję, że przy -29 reputacji ratowałem go mimo, że mnie obrażał. Prawdopodobnie istnieje niezerowa liczba osób, które by nie wtopiły kasy na Lisk i Game, gdyby osobnik nie pisał na forum. Oczywiście idiotą jest kto się sugeruje pisaniem jakiegoś błazna na forum, ale niestety osoby nowe często są podatne na taki sugestywny spam i przekonywanie, że coś wzrośnie.
amneziahaze pisze: środa, 11 września 2019, 17:58Zrób jak prezes może i naganiaj leszczy na yt pod pozorem wspierania i nauki o rynkach z reflinkami w tle. Trochę uwłaczające kogoś kto niby na tym zarabia, albo no nie wiem nie potrafię po prostu zsumować 2+2.
Niech sobie tak zarabia, chociaż też mam podobne zdziwienie, że po co komu reflinki giełdowe i reklamowanie brokera, jeśli jest takim wieloletnim inwestorem i spekulantem na crypto. Ale pewnie celem kanału nie jest kasa, tylko po prostu lubi go prowadzić i to się chwali. Szkoda jednak, że on niemal nigdy nie mówi co kupił, ile na czymś zarobił itd., bo jak ktoś jest tu wiele lat a gra mała kasą, no to wtedy warto zapytać gdzie te wyniki i doświadczenie przekute na zysk. A tutaj nic nie wiemy, kiedyś tylko była niekonkretna historyjka o kupieniu BTC za kilka dolarów i sprzedaż za 10000$. Rozpala wyobraźnię, ale jeśli to tylko kilka BTC, to słabo. Ostatnio opisał coina, którego kupował już miesiące temu i bagholdował (CHP?), a teraz już jest na plus i dopiero o tym napisał. Trochę śmieszne biorąc pod uwagę jak zlewa bagholderów a okazuje się, że sam podobnie robi tylko się nie przyznaje... Ale w sumie cieszę się, że jest ten kanał, bo jest to jakaś kontra dla idiotów typu Konieczny i nawet jak @prezes marudzi, to jest to znacznie bardziej dla mnie wartościowe niż youtubowe naganianie na cokolwiek, zwłaszcza na bańce i po niej.

IMO zarobki nie rekompensują kompletnie poświęconego czasu przy tej liczbie odsłon:
https://socialblade.com/youtube/channel ... c_VvzWs-rg
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 12 września 2019, 11:18

Wymazywanie pisze: czwartek, 12 września 2019, 11:02Niech sobie tak zarabia, chociaż też mam podobne zdziwienie, że po co komu reflinki giełdowe i reklamowanie brokera, jeśli jest takim wieloletnim inwestorem i spekulantem na crypto.
I to brokera który perfidnie okrada swoich użytkowników:

https://www.fxmag.pl/artykul/xtb-z-pozw ... rs-reaguje
https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... du/fzcqs7n

WSTYD!
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości