Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 10 września 2019, 17:16

@anagamidev posłuchaj sobie reszta tez, zaznaczyłem w specjalnym momencie, I nie namawiaj do kupna tego sh... Ja mówiłem że dokupie przy 3,60pln, jednak stwierdziłem że kupie co innego. Czas Liska sie skończył ile razy mam pisać. Steem to trup, nie ma zapotrzebowania na to, namawiasz na kolejnego bankruta. A róbta co chceta. Czemu a temu bo przy 3,60 to jakieś 0,90 centa było solidne wsparcie i odbił do 2,20. Ale patrzac teraz na wszystko wokół to i te 0,60usd może byc tylko przystankiem do dalszych spadków. A przypomniało mi się, już dokladnie nie pamiętam kto to pisał czy z madany czy z liska, że madana przejdzie na łańcuch liska Nearly 2019 i co... ? Śmiech na sali mamy koniec 2019 i nadal jest na erc20, jak słysze Lisk to mi sie żygać chce
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 września 2019, 17:56 przez Ishias, łącznie zmieniany 7 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 10 września 2019, 17:17

Cóż warto zaryzykować trochę po 97% spadku i kupić 1000 Lisków i albo będzie 0 albo 3 000 000 PLN za kilka lat, proste :D Ewentualnie kupując teraz na 4PLN na 8PLN będzie można wyciągnąć wkład i mieć po kilku latach tylko 1 500 000 PLN :D Naprawdę teraz jest dobre R/R :D Ja na Liska patrzę dokładnie tak jak na BTC kiedy był na cenie 4000$ :D Im niżej spadnie tym lepiej i tym szybciej inwestycja się zwróci :D

@Ishias ja nikogo nie namawiam tylko pokazuję moją strategię jaką stosuję do crypto, zwykle się to pyli :D Przecież można też sobie kupić XRP albo STEEM'a, szkoda w sumie, że STEEM'a nie ma na bb :D Swoją drogą czemu akurat 3.60PLN? :D



Ogólnie mi się wydawało, że kapitulacja już była, dlatego się sam obkupiłem, ale jak spadnie niżej to będzie git :D Tutaj jeszcze może być ewentualnie double bottom, na BB jeszcze nie pogłębiony dołek na 3.89PLN :D Serio to są najgorsze momenty, czyli de facto najlepsze, bo chwilę później będzie już tylko rosło aż do kolejnej bańki jeśli Lisk w końcu ten dołek osiągnie i nie upadnie projekt to to musi wbić nowe ATH :D

Ja w ogóle dziwię się takim gościom jak wymazywanie czy jakieś prezeski, że uważają się za niewiadomo jakich graczy, a nie widzą okazji nawet jeśli może być chwilowy baghodling :D Tak naprawdę po takich spadkach to jest zerowe ryzyko wszystko powyżej to już proszenie się o wyleszczenie, ale właśnie oni są naganiaczami :D


Ogólnie tutaj jak na BTC ostatnio może być jakiś piekielny beartrap :D
Spoiler:
Ishias pisze: wtorek, 10 września 2019, 17:16Czemu a temu bo przy 3,60 to jakieś 0,90 centa było solidne wsparcie i odbił do 2,20. Ale patrzac teraz na wszystko wokół to i te 0,60usd może byc tylko przystankiem do dalszych spadków. A przypomniało mi się, już dokladnie nie pamiętam kto to pisał czy z madany czy z liska, że madana przejdzie na łańcuch liska Nearly 2019 i co... ? Śmiech na sali mamy koniec 2019 i nadal jest na erc20, jak słysze Lisk to mi sie żygać chce
Hehe, no trudno, ja to nawet czekam na 1-2PLN, kurdę, miałbym pewnie z ponad 100k LIsków :D Serio, kupuj pan i nie panikuj, ale jak coś to możesz sprzedać i poczekać na potwierdzenie, nie wiem na 10-20PLN? Na jakim poziomie byś wchodził na pewniaka, hm? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 10 września 2019, 18:39

Na pewniaka to 1pln ^^

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 10 września 2019, 18:52

@Ishias to trzymaj kciuki, dobrze by było, ale nie wydaje mi się, na 1-2 PLN oscylowało na poprzedniej bessie, ja i tak 4PLN uważam za mega mega promocję, kiedy spadło na 10PLN to cieszyłem się jak dziecko, że mogłem obkupić się po taniości i akumulować :D Jak sobie przypominam jaki był hype na 100PLN+ to żałowałem, że nie kupiłem więcej :D Zabawne jest to, że nawet moje znajomki, którym tłukłem od roku, że warto inwestować w crypto zaczęli inwestować :D Nawet jak im tłumaczyłem, że jest bańka i to i tak wszystko jebnie z 80% to dawali mi kasę z uśmiechem, żebym im kupował albo pokazał jak kupić :D To trwało tydzień i normalnie wszyscy byli tak narkręceni, że to jest nieprawdopodobne, wszyscy nagle kryptowaluciarzami :D Teraz jak z nimi gadam to nadal się z tego śmieją, ale już mają takie straty, że paradoksalnie nie chcą tego tykać, ale w sumie sprzedawać też im się nie pyli, niektórzy chyba zapomnieli już całkiem :D Dlatego ja tutaj mogę wypisywać cuda, a i tak wiem, że nikogo nie przekonam, ale będę mógł pokazywać stare posty jak ludzie potrafią ulec emocjom i nie myślą logicznie :D To daje satysfakcję i mega poprawia humor :D No mamy przykłady wyżej użytkowników, którzy ciągle pouczają i mam z nich mega zalewkę :D Dlatego jak Lisk będzie po 100$ czy po 1000PLN czy ile tam, to wiem, że zawsze znajdą się frajerzy, którzy będą głodni zysków, oni w ogóle nie patrzą na cenę, ani na wykresy, tylko po prostu chcą pomnożyć kasę :D Z kolei Ci profesjonalni trader'zy w drugą stronę, oni boją się zaryzykować po dużych spadkach i grają tylko jakieś pewne setup'y za część kapitału na dużej dźwigni i przez większość czasu zamiast trzymać i by im rosło to męczą się daytradingiem :D Ale w sumie jakby tak wszyscy robili jak ja to rynek chodziłby inaczej :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 września 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rozjechanyLisek » wtorek, 10 września 2019, 19:59

Cześć
Niedawno prezes z YouTuba mówił że lisek jest niedowartościowany a teraz..., ...som inne alty lepsze, których kiedyś nie było. Może być coś lepszego od Liska?
Kiedy Stokarz zrobi updejt swojego raportu o Lisku?

Jak oceniacie Projekt Lisk i ich działania po wydaniu SDK czy Waszym zdaniem to zmierza w dobrym kierunku ? ...czy szykować się na odbicie zdechłego liska?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 10 września 2019, 20:13

@rozjechanyLisek a czym się różni Lisk kiedy kosztował 140PLN od tego Liska dzisiejszego kosztującego 4PLN? :D Przecież wszystkie te coiny mają jedno zastosowanie czyli spekulacja i store of value, zakładając, że faktycznie mają jakąś ograniczoną podaż :D Więc tak naprawdę inwestując w każdego dowolnego coin'a nie ma się żadnej przewagi :D Wyjątek stanowi BTC, który faktycznie jest w miarę bezpieczną inwestycją długoterminową :D Jeśli traktujecie wszystkie projekty na zasadzie jedna pompeczka zarobiłem i nie reinwestuję tylko szukam lepszego projektu nowego, to jesteście zwykłymi piramidziarzami tylko nie zdajecie sobie z tego sprawy i na pewno nie rozumiecie tej technologii :D Gdyby ludzie faktycznie wierzyli w ten projekt to nikt by się nie dziwi, że ktoś chce teraz zainwestować pół bańki, czy więcej, bo de facto nie kupując na cenie 4PLN zakładacie, że Lisk nigdy już nie wzrośnie, a jak spadnie niżej, to już nigdy nie odbije i nie przebije nawet 3.99PLN :D To samo było na BTC i też było, że to naganianie :D Bullshit :D Właśnie kupowanie po takich głębokich spadkach to najbezpieczniejsza inwestycja i to się tyczy dowolnego aktywa, równie dobrze, Lisk może wbić 1000PLN, uśrednicie cenę w górę, a później wpadnie Kordek i powie, że porzuca projekt na samym szczycie bańki i wszyscy będziecie ogoleni :D

Lisk umarł
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: yarooo » wtorek, 10 września 2019, 21:21

rozjechanyLisek pisze: wtorek, 10 września 2019, 19:59 Cześć
Niedawno prezes z YouTuba mówił że lisek jest niedowartościowany a teraz..., ...som inne alty lepsze, których kiedyś nie było. Może być coś lepszego od Liska?
Kiedy Stokarz zrobi updejt swojego raportu o Lisku?

Jak oceniacie Projekt Lisk i ich działania po wydaniu SDK czy Waszym zdaniem to zmierza w dobrym kierunku ? ...czy szykować się na odbicie zdechłego liska?
Cześć i witaj na Forum :) Swoim postem zmusiłeś mnie do odpowiedzi ;)
Do rzeczy - jeśli dopiero zaczynasz zabawę z krypto, to musisz wiedzieć jedno: słuchać jutuberów można (nawet warto), o walorach, o których wspominają... I TU STOP! Dalej robisz własne analizy. Cholernie żmudna robota, ale nigdy nie ufaj komuś, kto jedno zachwala, a wspominając o innym "parska śmiechem".
Słuchaj o czym ludzie mówią i sprawdzaj sam. Wbrew pozorom branża krypto to nie kraina "mlekiem i miodem płynąca", ale przy odrobinie zawziętości i chęci sam będziesz mógł podejmować słuszne decyzje.
Myślę, że każdy z nas tutaj poparzył sobie ręce i nie jest bogiem inwestowania (może z pewnymi wyjątkami). Ważne, żeby wyciągnąć z tego słuszne wnioski.
PS. nie, nie namawiam do sprzedaży, ani do kupna LSK.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » wtorek, 10 września 2019, 22:32

anagamidev pisze: niedziela, 8 września 2019, 20:52Dla przykładu Pallad :D #hopium #keephopealive #buylowsellhigh :D
Dla przykładu lisk
Obrazek
Nikt nie śmie pompować altów przed blokadą klientów US 12 września :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 września 2019, 22:57 przez 1235674, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 września 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rozjechanyLisek » wtorek, 10 września 2019, 22:44

przyszłość to dziś. Rozwój projektu dziś, jutro... będzie w dużym stopniu wpływał na przyszłe możliwości spekulacyjne stąd też moje zainteresowanie.

anagamidev podejście masz fajne zawsze ;) takie pocieszne, ...na Tytaniku pewnie byś jeszcze śpiewał z orkiestrą do końca ;)

Z Youtuberami yarooo chyba tak jest jak to ująłeś, mam wrażenie że teraz jest jakiś napływ ocen, opinii bez konkretnych argumentów, lub skupiają się tylko na jednym aspekcie projektu pomijając mnóstwo innych co jest w..........ce

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 10 września 2019, 23:02

1235674 pisze: wtorek, 10 września 2019, 22:32Dla przykładu lisk
Dobre, ale tak to jest z fraktalami, warto przeglądać różne historyczne wykresy, wszystko już było grane i można znaleźć fajne cynki czyli odnaleźć podobne struktury, gdyby właśnie na Lisku znowu utworzył się cup and handle jak na palladzie, to do wbicia 280PLN :D 70x byłoby pomnożone :D Jeśli ktoś gra long term i zakłada powodzenie projektu to warto sobie kupić za 100PLN chociaż i później mieć 7kPLN :D Wiem, że to brzmi jak szaleństwo, ale taka jest giełda, teraz inicjatywa jest po stronie akumulatorów :D Ci co kupowali na cenach 100PLN+, albo zaczną grać, albo uśredniać, albo zdają się na łaskę grubasa, żeby im w ogóle rozkręcił bańkę i wrócił do ich cen :D Ja tak jak mówię, będę happy jak chociaż przebijemy 10PLN, prawdopodobnie tam wyjdę na zero i będę miał już darmowe Liski po wsze czasy :D Jak projekt upadnie to trudno, już nie raz mnie podogolili(delisting), ale warto ryzykować teraz niż później jeśli ktoś jest nastawiony na inwestycję na lata, a nie tylko na jedną bańkę :D Inwestując w nowe projekty i tak jak zakłada większość, że 99% z nich upadnie, to i tak dajecie sobie małe szanse na wygraną, bo większość projektów to są klony już istniejących coin'ów, np. taki BNB i TRX to wyglądają jak klony ETH, a w zasadzie nic nowego nie wnoszą :D Poza tym jeśli ktoś pisze projekt od zera to też nie wiadomo czy nie ma jakichś luk, czy specjalnie zrobionych back door'ów, gdzie dopiero wyjdą na jaw już na ostrej pompie :D Lisk jak na razie działa i wydaje się dość sprawdzony :D Na razie Kordek nie drukuje z dupy dodatkowych milionów Liska :D Jeśli inwestujecie w jakieś wynalazki wszelkiej maści to wspieracie scammer'ów, którzy są nastawieni na szybki zysk, a nie są zainteresowani rozwojem projektu :D Chociaż pytanie czy Korki też są, czy po prostu poprawiają tylko literówki w komentarzach :D Mi by wystarczyło tylko, żeby poprawiali ewentualny bugi i zrobili dynamiczne fee, bo jak Lisk wbije 1000PLN to trzeba będzie płacić 100PLN za przesył :D
Spoiler:
Swoją drogą TRX na szczycie miał kapitalizację 16 miliardów dolarów, czyli miał większą niż ma teraz CDPROJEKT, który ma faktycznie realny produkt i jest dobrze prosperującą firmą, ciekawe czy kiedykolwiek cena wróci do szczytu :D
Dobre jest jeszcze to, że jak Lisk nie ruszy, to BTC jak wbije 100k$, to Kordki mają jeszcze za pazuchą 3200 BTC, to byłoby to jakieś 320 000 000$, aktualnie kapitalizacja 100 000 000$, więc pompeczka na 300% procent lekko możliwa na zasadzie exit pump :D Ciekawe jeszcze co zrobili z BCV i BCH, może już upłynnili i skupują po kryjomu Liski na potęgę i zacznie się ostre pompowanko jak już wszyscy zwątpicie i wyprzedacie się jak ostatnia leszczyna :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 września 2019, 23:37 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: emdecha » wtorek, 10 września 2019, 23:34

Żałuję, że zainwestowałem w Liska :roll:

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 10 września 2019, 23:39

Obrazek

a tymczasem

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » wtorek, 10 września 2019, 23:45

Jaka promocja :shock: brać puki tanie :!:

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 10 września 2019, 23:48

no teraz jak już ktoś nie kupi to na prawdę :!: :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 11 września 2019, 00:22

Wsparcie prawie pęka, to i gumki w gaciach pękają :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 11 września 2019, 00:40

Tak właśnie to pisze: wtorek, 10 września 2019, 23:45 Jaka promocja :shock: brać puki tanie :!:
https://sjp.pl/puki
https://sjp.pl/p%C3%B3ki

Dodano po 1 minucie 26 sekundach:
Tani? Tani* ma ponad 530 użyć w wątku. search.php?keywords=tani*&t=21652&sf=msgonly

Mocno przebija promocj* i uśredn*:
search.php?keywords=promocj*&t=21652&sf=msgonly
search.php?keywords=u%C5%9Bredn*&t=21652&sf=msgonly
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 11 września 2019, 00:58

Kurczę, mam nadzieję, że Lisk nie upadnie i wbije nowe ATH :D Wtedy będzie fajnie widać jaki lisk teraz jest tanioszkowaty :D Warto sobie zadać pytanie czy BTC był tani na 3k$, czy był tani na 4k$, czy był tani na 5k$, czy był tani na 6k$, czy był tani na 7k$, czy był tani na 8k$, czy był tani na 9k$, czy był tani na 10k$, czy był tani na 11k$, czy był tani na 12k$, czy był tani na 13k$ podczas gdy wbijał w czerwcu 13.4k$ :D Zauważyć należy, że praktycznie wszystko po spadku z 20k$ do 6k$, czyli mielienie w zakresie 6k-12k$ było mega dobrym czasem na akumulację, a jeszcze dodatkowo była fajna przecenka na spadku do 3k$ :D Wykres to nie tylko góra i dół, a dalej nic :D Tylko właśnie bardzo duże fluktuacje :D I należy kupować jak jest relatywnie tanio i jak jest relatywnie drogo to sprzedawać :D Cena Lisk max była 140PLN, a cena minimalna to była cena 0.40PLN, więc teraz jeśli chodzi o bycie tanim to Lisk jest zajebiście tani, aż w głowie się nie mieści :D 140PLN też w głowie za takiego shita się nie mieściło, a jednak potrafił dobić do tej ceny byli chętni na kupno :D Dlaczego zatem teraz ma być inaczej? :D Jak spada to już ludzie widzą tylko dół, dół, dół, a tak naprawdę to jeśli Lisk odbije to jest tanio, zarówno jeśli chociaż odbije do każdej ceny z zakresu od 4.10PLN do 140PLN :D Czyli 97% prawdopodobieństwa, że kupując teraz zarobimy chociaż 1% w dłuższym terminie :D Ale ja nie wiem ile chcecie zarobić :D Mi wystarczy 100%, czyli wystarczy, że kolejna bańka będzie na 8PLN :D To jest mega dużo Warren Buffet tyle nie kręci rocznie :D A w sumie już mieliśmy w tym roku taką bańkę tylko, że na 9PLN :D Niektórzy to chyba musza faktycznie zejść na ziemię, skoro wymagają od Liska większych procentów, a takie ledwo 100% nic dla nich nie znaczy :D

### edited: 2019-09-11 03:37 ###
To już koniec...
Spoiler:
Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » środa, 11 września 2019, 05:26

Kto się śmieje ten się śmieje ostatni :!:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 11 września 2019, 07:37

Pragne zaznaczyc ze spada wiekszosc altow (tych mocniejszych rowniez) poza niektorymi shitami. Cos mam wrazenie ze dolek jest gdzies tutaj 3.60-4 pln.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » środa, 11 września 2019, 08:26

To porównaj Liska w USD do innych walut z cen styczniowych, i zobaczymy czy tak wszystko spada xd Lisk najgorzej wypada od dołka, bo mu brakuje tylko 3centy....

Ośmieliłem sobie wpisać w google trends Lisk, ogólnie nie jestem zaskoczony... xD. Zaintersowanie tylko w Polsce jest tym projektem, Polska waluta w końcu, więc macie odpowiedz gdzie jest ten projekt aczkolwiek z drugiej strony mam nadzieje że to sami programiści, już się doczekać nie mogą pewnie sajdczajnów xD
https://trends.google.pl/trends/explore?q=Lisk

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości