Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pawel296 » sobota, 7 września 2019, 18:45

@Dovakhiin no akurat masz rację. I wcale nie myślałem o tych wynalazkach.
Pamiętam jak swego czasu sprzedałem liski po 70 zł przed osiągnięciem ATH. Żal dupe ściskał jak cena rosła. Jak bym wtedy nie sprzedał to pewnie czekał bym do dziś na 1000 zł za liska :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » niedziela, 8 września 2019, 00:37

ktoś tu wrzucał ostatnio formacje wyckoff accumulation to dalej jest w grze jeżeli chodzi o lsk/btc?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 8 września 2019, 03:40

LiskConnect :D Tylko egzekucja trwała dłużej, czy tam gotowanie żaby było dłuższe :D Taka jest smutna prawda o rynkach i graniu na giełdzie :D Dlatego najlepiej być na dole piramidy, upadek ewentualny jest mniej bolesny :D


Spoiler:
Spoiler:
Trochę mało realne tak szczerze patrząc na linowym :D
Spoiler:
Chociaż... :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » niedziela, 8 września 2019, 20:31

Czyli o 100 zł można pomarzyć :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 8 września 2019, 20:52

@Tak właśnie to wręcz przeciwnie, dzisiaj znowu +10% :D Już 4 razy odwiedziliśmy cenę 4PLN, jak ktoś takie skupy zbierał i łapał się chociażby na 10%, to już mógł mieć uśrednione -40% w dół, a przecież na pierwszym odwiedzeniu 4PLN po spadku z 10PLN było 6PLN czyli +50%, później było ponad 100% skok do 9PLN, i za trzecim razem było odbicie do 6PLN+ :D Dodatkowo zauważcie, że teraz kupując na 4PLN głupie 10 Lisków, ryzykujecie tylko 40PLN, a po odbiciu 10% macie z powrotem 40PLN + 1 Liska za darmo :D Taki Lisk dzisiaj jest gówno wart, ale jak cena wróci znowu na 100PLN czy 1000PLN, to taki Lisk będzie na wagę złota, może być wart więcej niż zaryzykowany kapitał na jego pozyskanie :D Warto uśredniać i akumulować z nastawieniem na long term :D Teoretycznie jeśli 4PLN nie wytrzyma i spadnie do 2PLN czyli -50%, to może być taka sama sytuacja, z tym że kupowanie za 40PLN daje nam 20 Lisków, a odbicie do 4PLN z powrotem daje nam 100% i darmowe 10 Lisków, które w przyszłości mogą być warte 1000 albo nawet 10 000 PLN :D To są złote czasy dla akumulacji i zamiast wybrzydzać, to po prostu zacznijcie korzystać :D Teoretycznie jak ktoś się dobrze zakumuluje na 2 czy 4 PLN to bańka na 20PLN czy 40PLN będzie wystarczająca, żeby pomnożyć majątek :D No risk no fun :D I nie trzeba żadnego ATH, skupowanie takich wypłaszczeń jest mega ryzykowane, ale w przypadku kolejnej hossy daje niesamowicie ogromną przewagę, niesymetryczną nad resztą rynku, która gra pod jakieś potwierdzenie zmiany trendu i gra z trendem piramidując czyli de facto uśredniając w górę :D Chociaż z drugiej strony granie z trendem na poprzedniej hossie i kupowanie od 10PLN w górę raczej nie było mniej ryzykowne patrząc na dzisiejszą cenę :D

### edited: 2019-09-08 21:36 ###
Na razie najmniejszy spadek to 70%+, największy to 80%+, po czym wybicie na około 100%, za pierwszym razem było na 200% :D Poprzednią hossę rozpoczął wzrost o 300% :D Teraz kolejny spadek wychodzi w sumie na ok. 2PLN lub wybicie na 15PLN i hossa, hossa, hossa, up, up, up, moon, moon, moon :D W sumie z perspektywy długookresowej to lepiej, żeby tutaj Lisk faktycznie spadł, pomulił z rok dwa lata, fajnie by się uśredniło i później niech rośnie 20PLN wystarczy :D W zasadzie to Lisk w tym momencie jest na 97% przecenie, tak jak wiele innych dobrych altów... :D



Dla przykładu Pallad :D #hopium #keephopealive #buylowsellhigh :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 9 września 2019, 00:54 przez anagamidev, łącznie zmieniany 12 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wamak » niedziela, 8 września 2019, 21:05

Ja bym się nie nastawiał od razu na 100 PLN, ale jak widać, za 4 PLN warto brać, i warto brać zysk 10%. Dzisiaj wszystkie alty dobrze stoją, Lisk nie jest wyjątkiem. Może właśnie zaczął się altseason. BTC się osunął i zaraz BCH wzrosło, to się nie zdarza często.
Widać, Lisk ma wsparcie na 4 PLN, coin gówniany, ale AT mówi, że 4 PLN to wsparcie.
Tak samo jest z XRP za 0,25 $

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » niedziela, 8 września 2019, 22:38

Coś tak czuję że w 2020r jak prawdopodobnie bitcoin pójdzie w górę to tez i lisek może pójść może i się mylę...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 9 września 2019, 10:57

Do btc powinien zyskac teraz... gorzej z fiat :mrgreen:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 9 września 2019, 18:46

Heh. W ogóle chciałem dokupić na weekend, ale na szczęście nic nie kupiłem :D Spóźniłem się na 4.10 i tak czekałem, cena trochę urosła pod 4.30 - zastanawiałem się dalej czy kupić , a może sprzedać :D Z jednej strony ucha słyszałem ,, to górka, nie ładuj się", a z drugiej ,,stary zaraz 5zl, będą miliony, dokupuj". Ostatecznie nie zrobiłem nic. Czekam na niższe ceny, na których pewnie i tak nie kupię , bo będę czekał na jeszcze niższe :D
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 9 września 2019, 19:43

Ciulowo Harmony nie możesz tak udaję Ci się bo tak jest ale w końcu właśie Cię rynek wydyma na ten sposób i czeka to większość osób chcących zainwestować. Ja miałem trzy części kapitału gdzie wchodzę, 2/3 już wszedłem. Została mi ostatnia sztuka. mam 5-4 zł i teraz jeżeli spadnie do 3,50 następną transze dokupię. I średnia mi wyjdzie 4,5. Uważam,że jest to najbezpieczniejsze. Jedynie czego się martwię to tego,że BTC sobie poleci na pysk. Jak poleci to bardzo słabo widzę alty. Mam nadzieję,że z tego trójkąta wyjdzie sobie góra. Nie chce by było okazji do kupna.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 9 września 2019, 23:09

@Harmony i tego się właśnie obawiałem, teraz pomyśl, że każdy tak jak Ty czeka, nie wiadomo na co, że cena nagle sama urośnie cudownie? :D De facto stwierdzasz, że Lisk nadal jest przewartościowany i nie jest wart nawet 4PLN albo nawet bierzesz pod uwagę upadek projektu, skoro nie widzisz teraz okazji inwestycyjnej :D Jeśli ludzie Liskowi nie ufają, nie widzą w nim potencjału, nie chcą tradować, nie grają długoterminowo, nie ryzykują, nie reinwestują tylko skaczą do innych projektów, to tak naprawdę to już tylko równia pochyła, projekt zmierza ku upadkowi i prawdopodobnie my jako inwestorzy trzymający Liska stracimy jeszcze ten kapitał, który cały czas kurczy się i topnieje w oczach :D Teraz tylko brakuje, żeby Kordek ogłosił porzucenie projektu :D I bajo :D Ewentualnie, można jeszcze liczyć na to, że jak Lisk jeszcze spadnie i wypłaszczy to znowu jakiś grubas na jakiejś kapitulacji wykupi trochę Liska i zrobi exit pump :D

Ogólnie dramat, dzisiaj wyskoczył mi taki twit i miałem nadzieję, ale tylko dwa polubienia, a gość ma 3.5k obserwujących :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 10 września 2019, 02:30

Pomoc_potrzebna pisze: poniedziałek, 9 września 2019, 19:43Ciulowo Harmony nie możesz tak udaję Ci się bo tak jest ale w końcu właśie Cię rynek wydyma na ten sposób
Nic mi się nie udaje, bo niczego nie robię :D Chciałem tylko powiedzieć o moim inwestycyjno-emocjonalnym rozdwojeniu jaźni, gdzie nie byłem w stanie podjąć decyzji ani w prawo ani w lewo, ostatecznie nie robiąc nic :P

anagamidev pisze: poniedziałek, 9 września 2019, 23:09De facto stwierdzasz, że Lisk nadal jest przewartościowany i nie jest wart nawet 4PLN albo nawet bierzesz pod uwagę upadek projektu, skoro nie widzisz teraz okazji inwestycyjnej
Ja już swoje zainwestowałem ;) Czekam z małą sumką z boku, ale jeśli nie uzyskam pewności co do słuszności mojej decyzji to ani nie kupuje ani nie sprzedaje.

Co do tego, czy wg mnie Lisk jest nadal przewartościowany i nie jest wart czterech zł... No to według mnie w 2023 roku Lisk spokojnie osiągnie 100zł, problem może polegać na tym, że dolar dzięki karakanowi będzie kosztował 500złotych. :geek:
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 10 września 2019, 02:53

Harmony pisze: wtorek, 10 września 2019, 02:30problem może polegać na tym, że dolar dzięki karakanowi będzie kosztował 500złotych.
Ale to właśnie może być mocna fundamentalna przesłanka za wzrostami, Lisk jako taki polish shitcoin należącym do polish crypto starter kit czy tam polish crypto starter pack może być własnie store of value i save haven rekompensującym inflację czy dewaluację złotego :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 10 września 2019, 03:48

anagamidev pisze: wtorek, 10 września 2019, 02:53Ale to właśnie może być mocna fundamentalna przesłanka za wzrostami, Lisk jako taki polish shitcoin należącym do polish crypto starter kit czy tam polish crypto starter pack może być własnie store of value i save haven rekompensującym inflację czy dewaluację złotego
Myślę, że od przyszłego roku uciekanie w cokolwiek będzie dobrym store of value. Nawet jakby ktoś miał złotówki zamieniać na ziemniaki. Ziemniaki można zjeść, złotówki będziemy wozić na taczkach jak w Zimbawe albo Wenezueli ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 10 września 2019, 07:47

@anagamidev @Harmony
Wiadomo ze w lisk mozna uciec tym bardziej ze atrakcyjna cena.. poza liskiem wan wabi enj.. tam widze zajebiste okazje :mrgreen:

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Load » wtorek, 10 września 2019, 13:43

@Harmony przewidujesz jakąś hiperinflacje w Pl? :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 10 września 2019, 13:50

@Load Do 2023r karakan obiecał 4000 minimalnej krajowej. Tego nawet przewidywać nie trzeba ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 10 września 2019, 14:36

Harmony pisze: piątek, 6 września 2019, 14:11 Kiedy to jebane ścierwo przestanie spadać do kurwy ?
Może jak napiszesz bloga o nadużyciach w DPOS, który zapowiadałeś? :)

A na poważnie, większość tego wątku można sprowadzić do cytowanego posta. Niestety część ludzi tu próbuje mydlić dodatkowo oczy innym i ścierwo ubierać w ładny papierek i opowiadać bajki jaka to cena nie będzie ogromna i ile nie zarobicie. Może tak będzie, a może nie będzie. Więc nie ma co liczyć zysków w wyobraźni. To tak jakby dziecko bawiło się w myślach zabawką, którą chce dostać od Mikołaja. A być może rodzice nie mają na nią kasy lub jest nieodpowiednia.

Czasem dla niektórych odkleić się od shitcoina, którego się bagholduje lub zrealizować długo trzymany zysk jest naprawdę trudno - tak jakby odejść z sekty.
To jest zrozumiałe i godne politowania. Ale nie mam ani odrobiny szacunku dla tych, którzy umyślnie wciągają innych w swoje złe decyzje na giełdach, by robili to samo i kupowali co delikwent sam ma od znacznie wyższych cen. Wiele razy jak każdy coś baghodowałem (ale nigdy dłużej niż 2-3 miesiące), ale nigdy nie wciągałem innych, by brali to co mam.
Harmony pisze: sobota, 7 września 2019, 17:19Najważniejsze to mieć plan w grze. Nawet byle jaki, ale się go trzymać.
Nie. Zakładając, że Twoim celem jest pomnażanie pieniędzy, to absolutnie nie jest najważniejsze, by mieć plan ale by robić ZYSK. Plan jest tylko środkiem do celu, nie jest konieczny, ale najczęściej przydatny. Trzymanie się złego planu jest głupotą. Plan często jest słaby, byle jaki, przeciętny. Plan można zmieniać, modyfikować - przecież to tylko mniej lub bardziej określony i zorganizowany sposób postępowania by zarobić. Dużo z tego co grałem i co nawet ładnie zarobiłem była bez wyraźnego planu, z planem słabym, zmienianym wiele razy itd. A część tych super dopracowanych planów skończyło się niewykorzystaniem okazji lub stratami. Więc nie ma reguły. Jak macie po minus kilkadziesiąt % straty na Lisku to w dupę możecie sobie włożyć plany pod które się trzymacie na tym Titanicu, bo nawet jak w końcu pyknie to macie na dzień dobry po kilkaset % potrzebne by wyjść na zero. Wspaniały plan, nie ma co.

Trzymanie się "planu" doprowadziło tu mnóstwo osób do dużej straty na Lisk. Jeśli nie widzisz w tym lekcji @Harmony i powodu by plan zmieniać, modyfikować, czasem porzucić, szukać innego, lepszego, no to cóż: chcącemu nie dzieje się krzywda. :) Pozdrawiam.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 10 września 2019, 14:46

@Wymazywanie Zarabianie pieniędzy to też plan ;) Ale masz rację ogólnie ;)
;)

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » wtorek, 10 września 2019, 16:42

LSK to Polaków ulubiona studnia bez dna xd

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości