Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 5 września 2019, 11:42

@koparki przypominam sobie jak tutaj zaczynałem na forum 2 lata temu, że wtedy też stwierdziłeś, że warto kupować alty, bo będzie mega hossa i wtedy też nikt Ci podobno nie wierzył, znikłeś z forum na jakiś czas, tzn. parę osób co jakiś czas wspominało coś takiego o Tobie :D Mam pytanie czy faktycznie udało Ci się przetrzymać jakieś coiny od dołka do samych szczytów, czy wyprzedałeś się dużo wcześniej i drugie pytanie czy nadal nie czujesz tego momentu, żeby obwieścić, że warto skupować alty? :D Czy bardziej czujesz, że to już się nie powtórzy? :D

I jeszcze pytanie odnośnie tego co pisałeś w grudniu już na samej bańce, czy teraz alty nie są ekstremalnie tanie? :D Czy to już tylko było naganianie, żeby tylko jeszcze na koniec na kilka dni podbić cenę? :D Nie jestem w stanie znaleźć dokładnie tego wpisu, chbya został zmoderowany, ale zostałeś zacytowany :D
Obrazek
viewtopic.php?f=27&t=18294&p=403888&hil ... ki#p403888


Ale pod tym w tym momencie mogę się podpisać :D Bardzo w moim stylu, jakbym to ja pisał :D
przypominam że niektóre alty w stosunku do bitka są ekstremalnie tanie, eth to druga najbardziej rozpoznawalna marka , teraz jak sieć pada mozna w promocji akumulować
Ostatnio zmieniony czwartek, 5 września 2019, 12:13 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 5 września 2019, 12:10

@anagamidev To był chyba styczeń/luty 2017 - wtedy nagle odwróciłem się od btc i miałem rację. Reszty niestety się nie dowiesz bo nie mam w zwyczaju publikować swoich wyników ;)
Jesli chodzi o przyszłość? Jestem pasjonatą tej tematyki, wiem że nieliczne projekty będą inaczej wycenione niż dziś, wiem że wielkie ilości kojnów (ponad 50% całej bazy monetarnej) są chomikowane przez nielicznych inwestorów. W pewnym momencie sentyment się zmieni i pompowane będa następne grupy aktywów.
W tle będą zawirowania na rynkach finansowych (złoto srebro idzie w górę, oraz odwrót od aktywów ryzykownych do gotówki), nie potrafię przewidzieć jak się to przełoży na drugoligowe alty, raczej źle. Możliwe długie wypłaszczenie kursów oraz pompowanie nielicznych. Wydaje się że ostatnio zajęte pozycje powinny dać dolarowy zwrot ale nie powiększam ich bo nie jestem pewien skutków jakie przyniosą silne regulacje - pierwsza tura regulacji ma być w realu do stycznia 2020r. Obiło mi się o uszy że będa obrywały aktywa które dają dywidendy , natomiast aktywa z ico które nic nie dają po co je trzymać? często ani to moneta ani udział w zdecentralizowanym biznesie.
Jesli ktos ma wolne środki to polowałbym na monero - zwłaszcza gdyby ogłoszono masowy delisting monero z giełd fiat, wtedy moze będzie w promocji za pół a może nawet za 1/3 obecnej ceny, wyglada na to że nie tylko ja doceniam monero . W trakcie wzrostów na btc monero wydaje się być mocniejszy niz reszta altów bitcoina.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 5 września 2019, 12:15

@koparki no tak sorry, właśnie chodzi mi o to, że wtedy miałeś rację, w sumie dwa razy, dlatego pytam o to co teraz czujesz :D Czy nie uważasz, że alty znowu są tanie? :D
Co do monero, to mam trochę, 50% prawie juz promocji, ale miał też duży wzrost ostatnio :D
Spoiler:
Ostatnio zmieniony czwartek, 5 września 2019, 12:21 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 5 września 2019, 12:29

@anagamidev Nie wszystko co tanie musi dawać zwroty, powyzej masz moją odpowiedź.

Dodano po 10 minutach 4 sekundach:
@anagamidev aaa teraz dopiero widzę wklejke screena gdy rozmawiałem z Wymazywanie ;) mieliśmy liczne zwarcia ale gdyby ktoś posłuchał to nie byłby stratny ;)
Obecnie także jest wielka dysproporcja miedzy kursem btc i dużymi altami , dominacja btc oszalała, wykresy alt/btc oceniam jako mocne okazje dla posiadaczy btc aby sobie pozamieniać na wszystko co skrajnie niedowartościowane. Dzisiaj komuś z ulicy radziłbym się zapakować(za 1/3 - 1/4 kapitału w DOBRE alty, za kolejną 1/3 kupic srebro i za kolejna 1/3 franka CH) i zamknąć oczy do końca roku. Franki oczywiście po to aby kupić za jakiś czas po przecenie bardzo tanio juz i tak tanie akcje polskich spółek.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 5 września 2019, 12:44

@koparki tylko iost i trx robia z kazda chwila robia nowe low.. a przed liskiem historyczne low jeszcze przed nim choc juz tuz tuz za rogiem jest... takze spekulacyjnie jakos lepiej wychodzi :mrgreen:

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 5 września 2019, 12:52

@Dovakhiin ale iost oraz lsk z mojego punktu widzenia nie ma znaczenia bo ja nie jestem kaskaderem i traktuję takie ryzykowne aktywa bardziej jako zakup losu na loteri , jesli spadną do niemal zera to uznam że los poszedł do kosza a jesli pójdą w górę x10 to odbiorę nagrodę. IOST to bardzo przemyślana kwestia walidatorów, ekipa lisk mogłaby czerpać inspiracje z takiego sposobu decentralizacji, przecież decentralizacja liska to śmiech na sali a "główni akcjonariusze" czyli walidatorzy oraz akceptujący to deweloperzy sami sobie kopią grobowiec, kurs jest słaby i porówbywanie tego do innych projektów nie ma sensu dla rezydentów tego wątku.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 5 września 2019, 12:56

@Dovakhiin kwestia też kapitalizacji, im mniejsza tym większy potencjał na wzrosty i jakieś lokalne wahania, a im większa kapitalizacja tym trudniej takie coś pompować i manipulować :D Na ten moment ja akumuluję bardziej alty w okolicach 100M$ i niżej, teoretycznie wystarczy 1 milion osób(na obecną popularność krypto to raczej nie jest wygórowana liczba), żeby średnio trzymali po 100$, aby kurs utrzymać na obecnym poziomie, gdzie w przypadku TRX to już musi być 1000$ albo 10 milionów osób chcących inwestować w to 100$, a jest to młody coin, o jeszcze niezbyt zrównoważonej dystrybucji, a ten właściciel jeszcze ostatnio rozdawał tesle :D Jak dla mnie jeśli ktoś na jakimś projekcie zaczyna szastać kasą to coś jest nie tak, dobry coin nie potrzebuje jakiejś mocnej promocji, a zwykle nawet jak da duży wzrost to później i tak trzeba liczyć się ze spadkiem rzędu 80-90% :D IOST z kapitalizacją 80M$ wygląda już zdecydowanie lepiej :D Ale to też młody wynalazek, ogólnie też trzeba brać pod uwagę właśnie te fundamentalne wyceny :D Bo nie problem wypuścić na rynek 10% wszystkich coin'óœ spompować cenę, a później od szczytu dystrybuować 90% całej reszty, która jest w rękach wąskiego grona osób, być może liczących tylko na szybki zysk i nie mających w planie rozwijania projektu :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 5 września 2019, 13:02 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » czwartek, 5 września 2019, 13:02

Scianka na Binance okazala sie fejkowa. Lisk spadl do 0.00009 btc. Lecimy na dno ponizej 1 USD. Harmony mial farta, ze sprzedal zanim wszystko padlo na ryj.

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » czwartek, 5 września 2019, 13:21

Jak teraz bitcoin zjedzie to nie będzie już czego zbierać [*][*][*]

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 5 września 2019, 13:52

@otrzezwienie Nic nie sprzedałem.. jeszcze. Psia mać :P Dobrą czutkę miałem :D
;)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 5 września 2019, 13:55

blackredwhite pisze: czwartek, 5 września 2019, 13:21Jak teraz bitcoin zjedzie to nie będzie już czego zbierać [*][*][*]

Nie mazać się na CMC dominacja bitka 71%, nie wiem jak innych stronkach pokazuje. 0,60usd za lsk jest całkiem realna. Już jest płacz że lat sezon nie bedzie i grobowe nastroje to mnie bardzo cieszy, bo każdy namawia żeby z altów przechodzić na btc. Ja juz powoli kupuje alty 10% kapitału na chwile obecną, czekam na kolejne dołki względem btc i ładuje 20%, i kolejne 20%. Teraz jest okazja na kupno. Tak jak mówilem gram na altach pod bakt do 23 wrzesnia, ulice powinni ubrać za tem czas i październiku dominacja powinna spadać i alty ruszą na pólnoc. Tylko pytanie czy wszystkie alty czy jakies wybrane :roll:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 5 września 2019, 14:17

Jakbym wiedział, że cena ewentualnie lekko spadnie albo będzie się trzymać na podobnym poziomie to sprzedałbym troche lisków i za miesiąc odkupił :D Ale cóż, trzeba mieć twardą dupę
;)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 5 września 2019, 14:27

Harmony pisze: czwartek, 5 września 2019, 14:17Jakbym wiedział, że cena ewentualnie lekko spadnie albo będzie się trzymać na podobnym poziomie to sprzedałbym troche lisków i za miesiąc odkupił :D Ale cóż, trzeba mieć twardą dupę

Ustawi sobie na bitrexie zlecenie kupna np na 0,00000600 sato xd tam jest tylko niecałe 4btc na kupna, flash crash jak najbardziej realny, moze szczescie się usmiechnie i koszyk sie zapcha pod korek, tak jak to bylo na etc classic :P

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » czwartek, 5 września 2019, 16:36

0.6 powiadasz :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 5 września 2019, 20:33

masonbtc pisze: czwartek, 5 września 2019, 16:360.6 powiadasz

0.6-0.7usd. Jak przebije 0,90 to tam bym celował. Może być zawrotka na 0.96 usd też.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 5 września 2019, 22:40

powolutku vitalik i jego etherek wysiadaja

https://cointelegraph.com/news/venture- ... n-on-ether

wiec moze sie zrobic ciekawa luka dla innych chetnych :idea: :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » czwartek, 5 września 2019, 23:24

Ja jestem tego zdania że grzechem by było nie kupić teraz Liska. Później wszyscy się obudzą jak przy BSV jak szedł do góry i tylko wpis gdzie ja byłem jak bsv szedł do góry juz wam odp w D byliście bo też nikt nie wierzył i się nie spodziewał takiego przyrostu a tutaj moim zdaniem wszędzie aż kipi od Liska osobiscie czekam na Core 3.0 :mrgreen:

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » czwartek, 5 września 2019, 23:59

Hamas pisze: czwartek, 5 września 2019, 22:40powolutku vitalik i jego etherek wysiadaja

https://cointelegraph.com/news/venture- ... n-on-ether

wiec moze sie zrobic ciekawa luka dla innych chetnych
Nie tylko eth https://bitcoinist.com/eos-is-de-facto- ... o-founder/ eos też

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Load » piątek, 6 września 2019, 03:31

koparki pisze: czwartek, 5 września 2019, 12:29a 1/3 - 1/4 kapitału w DOBRE alty
mówiąc dobre alty, masz jakieś konkretne na myśli?

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 6 września 2019, 07:17

@Load głównie Eth/BCH/XMR oraz trochę Dash oraz IOTA, mozna tez dodać inne mniejsze ale z ligi nie niższej niż top100 nie będe ich wymieniał mają stanowić bardzo mały procent portfela na zasadzie bliletów na loterię)
---

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości