Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bit-els » środa, 4 września 2019, 19:19

Jeśli na long, to bitomaty. FlyingAtom i Shitcoins.

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 6 października 2018
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: eD2k » środa, 4 września 2019, 19:22

@Bruner Jak masz karte Visa, MasterCard to problemu z wyborem gieldy nie ma. Ja obecnie kupuje BTC na Coinbase. Zakup blyskawiczny, fee 4%, weryfikacja bez durnych selfie. Oczywiscie jak nie zalezy ci na anonimowosci. Jak zalezy to tak jak kolega wyzej napisal.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bit-els » środa, 4 września 2019, 19:27

Eee, przy takim samym fee wybór jest oczywisty. Tylko bitomaty

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 6 października 2018
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: eD2k » środa, 4 września 2019, 19:42

@Bit-els Ja sobie cenie wygode kosztem anonimowosci (byc moze to lenistwo) i mieszkam w kraju gdzie urzedy skarbowe nie scigaja za handel krypto. Przynajmniej nic o tym nie wiem. W polsce faktycznie tylko bitomaty dla swietego spokoju.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 24 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bruner » środa, 4 września 2019, 22:51

4% z 5k pln to 200 pln - to juz jest troche kasy ;/
Na Fying Atom czy Shitcoins sa jakies oplaty? Jesli tak, to jakie?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bit-els » środa, 4 września 2019, 23:04

znajdziesz info na ich stronach. Generalnie przy zakupie krypto w bitomatach shitcoinsa prawie bez fee

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 lipca 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ricard_ » czwartek, 5 września 2019, 08:03

Bruner pisze: środa, 4 września 2019, 18:56hmm, to jaka jest alternatywa do BitBay aby zakupic BTC/krypto za PLN?

Spróbuj na CoinDeal'u. Wydaje mi się najlepszą alternatywą do BitBay'a teraz. Wszystko działa, mogę śmiało polecić, nie mam żadnych problemów z wypłatami/wpłatami.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 5 września 2019, 09:55

Bidzi pisze: środa, 4 września 2019, 18:49Wczoraj wykonany przelew do tej pory również nie zaksięgowany...
Czy w dalszym ciągu potrzebujesz pomocy z zaksięgowaniem środków?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 5 września 2019, 10:05

ricard_ pisze:
Bruner pisze: środa, 4 września 2019, 18:56hmm, to jaka jest alternatywa do BitBay aby zakupic BTC/krypto za PLN?

Spróbuj na CoinDeal'u. Wydaje mi się najlepszą alternatywą do BitBay'a teraz. Wszystko działa, mogę śmiało polecić, nie mam żadnych problemów z wypłatami/wpłatami.
Nie wszystko działa więc nie pisz głupot
Ostatnio zmieniony czwartek, 5 września 2019, 23:25 przez liseklsk, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 5 września 2019, 11:59

Bruner pisze: środa, 4 września 2019, 18:56hmm, to jaka jest alternatywa do BitBay aby zakupic BTC/krypto za PLN?
W dalszym ciągu na naszej giełdzie darmowe są wpłaty i wypłaty PLN poprzez pocztę, oraz wypłaty w bankomatach.
Wpłaty przelewem bankowym również księgują się już zgodnie z sesjami (w dni robocze około 12:00, 16:00, 18:00).

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 22 sierpnia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bidzi » czwartek, 5 września 2019, 12:26

BitBay pisze: czwartek, 5 września 2019, 09:55
Bidzi pisze: środa, 4 września 2019, 18:49Wczoraj wykonany przelew do tej pory również nie zaksięgowany...
Czy w dalszym ciągu potrzebujesz pomocy z zaksięgowaniem środków?
Nie.
Środki zostały zaksięgowane około godziny 21.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 5 września 2019, 13:35

Bidzi pisze: czwartek, 5 września 2019, 12:26Środki zostały zaksięgowane około godziny 21.
Ok, cieszymy się w takim razie, że jest już w porządku. Aktualnie tak jak wspominaliśmy wpłaty będą księgowane zgodnie z sesjami ;)

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 lipca 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ricard_ » czwartek, 5 września 2019, 13:39

liseklsk pisze: czwartek, 5 września 2019, 10:05Nie wszystko działa więc nie pisz głupot

tzn?
u mnie wszystko jest okay

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 maja 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Xarimar » czwartek, 5 września 2019, 15:59

Przelew zrobiony 03.09.2019, nadaj jest niezaksięgowany, trochę to dziwne

Weteran
Posty: 2868
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 441
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adamu79 » piątek, 6 września 2019, 08:10

Xarimar pisze: czwartek, 5 września 2019, 15:59Przelew zrobiony 03.09.2019, nadaj jest niezaksięgowany, trochę to dziwne
już zaksięgowany? ja zrobiłem 4 września i to samo

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 6 września 2019, 12:20

@Xarimar @adamu79 aktualnie z uwagi na problemy techniczne w integracji operatora z bankiem mogą występować opóźnienia w księgowaniu wpłat. Przepraszamy za tą niedogodność i prosimy o cierpliwość.
Chcieliśmy również przypomnieć, że nadal bez prowizji można wpłacać PLN poprzez pocztę - https://bitbay.net/pl/pomoc/wplaty-i-wy ... e-polskiej

Weteran
Posty: 2868
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 441
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adamu79 » piątek, 6 września 2019, 14:26

BitBay pisze: piątek, 6 września 2019, 12:20Chcieliśmy również przypomnieć, że nadal bez prowizji można wpłacać PLN poprzez pocztę
No to zaktualizujcie, bo na stronie (w podanym linku) widnieje co innego.
Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej kwoty i nie mniej niż 5 zł.
W aktualnościach też brak jest tej informacji o bezprowizyjnych przelewach na poczcie. Przekaz jest sprzeczny i komu tu wierzyć :?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 6 września 2019, 14:49

adamu79 pisze: piątek, 6 września 2019, 14:26BitBay pisze: ↑ piątek, 6 września 2019, 12:20
Chcieliśmy również przypomnieć, że nadal bez prowizji można wpłacać PLN poprzez pocztę
No to zaktualizujcie, bo na stronie (w podanym linku) widnieje co innego.
Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej kwoty i nie mniej niż 5 zł.
W aktualnościach też brak jest tej informacji o bezprowizyjnych przelewach na poczcie. Przekaz jest sprzeczny i komu tu wierzyć
W aktualnościach na naszej stronie w każdym komunikacie informujemy o tym, że na czas utrudnień z wpłatami/wypłatami przelewem bankowym wpłaty i wypłaty przez pocztę, oraz wypłaty przez bankomaty są darmowe (https://bitbay.net/pl/aktualnosci/wplat ... z-dostepne).
Dodatkowo na naszym fanpage na facebook'u i grupie na telegramie (link do grupy - https://t.me/BitBayPolska), również na bieżąco staramy się o wszystkim informować i przypominamy, że aktualnie prowizje za tego typu wpłaty i wypłaty są zniesione.
Co do linku, który udostępniliśmy powyżej, chcieliśmy zostawić instrukcję w jaki sposób można zlecić taką wpłatę natomiast jeszcze raz podkreślamy, że aktualnie nie obowiązuje prowizja :)

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 7 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: nnneooo » sobota, 7 września 2019, 10:22

Witam,
od kilku dnie nie mogę wypłacić środków . W zakładkach z wyplata mam 'Brak uprawnień do wykonania akcji'.
Zgłosiłem sprawę przez stronę supportu w czwartek o 16:00 i do tej pory brak odpowiedzi .
@BitBay - ile to może jeszcze potrwać , blokada lub odpowiedz z waszej strony ?
Pozdrawiam

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 7 września 2019, 10:44

@nnneooo mówisz i masz https://kyc.bitbay.net/#/pl
Wchodzisz tu, patrzysz co do uzupełnienia i robisz co trzeba zrobić. temat poruszany dobry miesiąc temu

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości