Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 17:25

@dreimore akurat na GAME dumpy non stop od kilku tygodni, więc nie dziwota :D Z 0.55PLN do 0.16PLN (-71%) :D Najlepiej niech zdumpują do 0.01PLN :D Później już tylko góra :D Cena wejścia na BitBay 7PLN, a jaky był hype wtedy poleciało do 24PLN :D Dlatego skupuję spokojnie, ja mam formo akumulacji :D


Notabne to już jest TRUP :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 17:50

Też zacząłem skupować GC za resztki ale nie liczę na więcej niż 5zł za kilka lat na jakiejś bańce :D o ile ten shit dotrwa tych kilku lat. Obecna sytuacja przypomina tą z początku tego roku bodajże lub z końcówki 2018 gdzie GC spadło do 20gr i było odbicie na 40-50gr nie pamiętam dokładnie bo nie mam wykresu przed sobą. Jakby historia się powtórzyła byłoby fajnie bo dobre i 100%

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 20:11

Nie chce mi się już tego komentować ,bo nie wygląda to ciekawie.
Gdyby ktoś teraz nie miał dostepu do rich list podaje jeszcze raz adres bb cold wallet.
GLGpXjU9wuyUVzsQkuGXr7thoSbrjRNo2r
Może to tylko zwykłe pozbywanie się game na dla polaczków lub ktoś (np bb) ma jakieś plany z game.
W ciągu tygodnia wpłyneło prawie 2,5 mln game.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 21:34

@KryptoWujek dobrze wiedzieć, ale to jest wartość ledwo 500kPLN, to byle grubas, czy jakieś dwa mniejsze grubaski są wstanie to wchłonąć :D Tym bardziej, że powrót do 0.40PLN to już 100% :D Zresztą niech to teraz wyprzedają na dołku leszczom i później będzie pompowanie, Janusze raczej jak kupują, to na HODL i też liczą, że będzie to drugim BTC i osiągnie wartość kilku tysięcy dolarów :D Ogólnie po takich spadkach to 'nerwa' puszcza :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 18 listopada 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Il69li » wtorek, 13 sierpnia 2019, 11:32

Wchodze ,all in :twisted: game jeszcze pokaże na co go stać i myśle że zaskoczy co nie których tak samo jak BTC :ugeek:

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » wtorek, 13 sierpnia 2019, 12:50

Ja zostawiłem sobie 100k i niech leży może na 30 groszy wróci.

Natomiast zaciekawił mnie inny shitcoin.
@anagamidev co myslisz o BOB?

Na bitbayu volumen to 50$ dziennie. Natomiast jak zobaczymy na giełde HOTBIT volumen dzienny ($258 195)
Zobaczcie na słupki z volumenem wieksze niz kiedykolwiek

Obrazek

Na bitbaya akurat wszedł gdy btc spadał z 6000$ ,więc niezbyt dał zarobić.
Do tego monet w obiegu: 183 640 758 BOB jak na takiego taniego shita to strasznie mało.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 13 sierpnia 2019, 13:13

@szlagaag BOB to jakiś shitcoin, ale ma bardzo małą kapitalizację łatwo napompować :D No ja kupiłem trochę na 0.01PLN, połowę ustawiłem na 0.02PLN, jak coś to wyjdę na zero, a potencjał na 0.10-1PLN na pewno jest :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » wtorek, 13 sierpnia 2019, 13:18

anagamidev pisze: wtorek, 13 sierpnia 2019, 13:13BOB to jakiś shitcoin, ale ma bardzo małą kapitalizację łatwo napompować :D No ja kupiłem trochę na 0.01PLN, połowę ustawiłem na 0.02PLN, jak coś to wyjdę na zero, a potencjał na 0.10-1PLN na pewno jest :D


Lepiej by było kupić w parze z btc to nawet na 0.01pln byłbyś na plus. Patrząc na obroty na tym hotbit'cie to wyglada korzystniej niż game.

Co do GAME to może nam się wyrysować na 4H to takie podwójne Uu :D

Ale ten BOB ma kilka ruchów w ciągu minuty. Myślę ,że jakby ruszyłą altowa hossa to ładnie by dał zarobić.
A Hotbit to top12 patrzac na obroty na BTC.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leszko84 » środa, 14 sierpnia 2019, 10:20

a wy tu ciągle szukacie wzrostów ;)?

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » środa, 14 sierpnia 2019, 10:21

leszko84 pisze: środa, 14 sierpnia 2019, 10:20a wy tu ciągle szukacie wzrostów ;)?


co za roznica tu czy gdzies indziej? oczekujemy na hosse altowa czyli wzrost w parze alt/btc

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leszko84 » środa, 14 sierpnia 2019, 11:20

różnica taka że game jest martwy i pisałem wam to dawno temu :-)

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sampel444 » środa, 14 sierpnia 2019, 12:26

Ledwo zipie, ale jeszcze nie jest martwy :D

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leszko84 » środa, 14 sierpnia 2019, 16:52

Panowie... obserwujecie jak zachowuje się wykres przy kompletnym braku zainteresowania oprócz kilkudziesięciu, maks 200 osób z czego kilkanaście się tu wypowiada zaklinając rzeczywistość ;-). tu nie będzie wzrostów bo i skąd jak Wy tu piszący stanowicie jedną z ważniejszych grup inwestorów ;-)

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dodo101 » środa, 14 sierpnia 2019, 17:13

Nie chce nikogo martwić ale coin zaczyna być powoli martwy. Developerzy nic nie robią, ruch na sieci jest słaby (ok. 30 transakcji dziennie). No niestety ale chyba trzeba się pogodzić ze stratą. Ja sam mam tego trochę kupione za 7 zl ale mysle ze serio trzeba sie pogodzic z tym ze jednak na tym projekcie sie stracilo. Goście nie mają finansowania i nic już nie zrobią. Już nawet powoli explorery chcą wyłaczać bo po prostu nie opłaca im się tego trzymać. Bracia Sholom zrobili swoje, zgarneli hajsy a coina uśmiercili.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » środa, 14 sierpnia 2019, 17:15

Dodo101 pisze: środa, 14 sierpnia 2019, 17:13 Ja sam mam tego trochę kupione za 7 zl ale mysle ze serio trzeba sie pogodzic z tym ze jednak na tym projekcie sie stracilo


Sprzedaj najlepiej teraz po 17gr :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 15 sierpnia 2019, 00:25

@Dodo101 Buy high sell low :D Kupiłeś za 7PLN to teraz sprzedaj na 0.17PLN, skoro jest martwy przynajmniej coś uratujesz :D A jak liczysz na nową hossę to tym bardziej skupuj, poza tym jak Ci zależy na tym coin'ie to tym bardziej powinieneś wspierać go swoim kapitałem właśnie na takich dołkach i przecenach :D Z jednej strony wszyscy tutaj są przeciwnikami piramid, jednocześnie wyznają wyższość crypto nad fiatami, a paradoksalnie właśnie oczekują, że alty i inne shity będą padać dokładnie jak piramidy :D Zamiast właśnie przyjąć do wiadomości, że na wolnym rynku dochodzi do skrajnego przewartościowania i skrajnych przecen :D Dlatego najlepiej pływać na falach :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 15 sierpnia 2019, 18:31

szlagaag pisze: wtorek, 13 sierpnia 2019, 12:50Natomiast jak zobaczymy na giełde HOTBIT volumen dzienny ($258 195)
Zobaczcie na słupki z volumenem wieksze niz kiedykolwiek
Uwaga na Hotbit. Bardzo prawdopodobne, że kręci fake vol. Nieraz duże vol widziałem na tej giełdzie na dużych altach ewidentnie fałszywe. Nie sugerujcie się hotbitem, giełdami koreańskimi i kilkoma innymi zachodnimi, które mają ogromne vol, a w środowisku mało kiedy mało kto o nich mówi.

Najłatwiej rozpoznać to, gdy:
-giełda krzak a vol potężne,
-nagłe skoki wykresu vol i utrzymywanie ogromnych słupków mimo brak zmiany cen/małych zmian,
-gówniany orderbook,
-spore spready na orderbooku.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dodo101 » poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 00:51

anagamidev pisze: czwartek, 15 sierpnia 2019, 00:25 @Dodo101 Buy high sell low :D Kupiłeś za 7PLN to teraz sprzedaj na 0.17PLN, skoro jest martwy przynajmniej coś uratujesz :D A jak liczysz na nową hossę to tym bardziej skupuj, poza tym jak Ci zależy na tym coin'ie to tym bardziej powinieneś wspierać go swoim kapitałem właśnie na takich dołkach i przecenach :D Z jednej strony wszyscy tutaj są przeciwnikami piramid, jednocześnie wyznają wyższość crypto nad fiatami, a paradoksalnie właśnie oczekują, że alty i inne shity będą padać dokładnie jak piramidy :D Zamiast właśnie przyjąć do wiadomości, że na wolnym rynku dochodzi do skrajnego przewartościowania i skrajnych przecen :D Dlatego najlepiej pływać na falach :D
A jaki jest sens ladowania pieniedzy w martwy projekt ?? W nim się nic nie dzieje. Developerzy juz nic nie robią. Po co ktoś miałby impelementować tego coina który już nic nie robi i ma wydobyte 72 mln coinów jak może stworzyć swoją sieć ?? Obecny wolumen jak sprawdzam jest to 0,5 BTC. Nie ma sensu kupowania tego coina ponieważ z niego już nic nie będzie. Ja już pogodziłem się ze stratą i nie zamierzam niczego sprzedawać bo i tak to są jakieś grosze ale zamiast kupować martwego coina z sentymentu lepiej się zastanówcie czy nie ma czegoś lepszego na czym da się zarobić. Oczywiście możecie robić co checie ale zróbcie sobie godzine researchu i posprawdzajcie co się dzieje w tym projekcie. Wtedy z czystym sumieniem można inwestować a nie dlatego że jest na Bitbay oraz kiedyś miał 20 zł na ATH. Gamecredits nie jest implementowany w żadnej grze oraz jego ilość jest już bliska końca. 72 mln z 84 mln powodują to że nie ma potrzeby impelementacji tego coina. Znacznie lepiej stworzyć swoją sieć na podstawie tego kodu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 09:27

@Dodo101 no z jednej strony racja, a z drugiej niekoniecznie, bo zauważ teraz każdy tak myśli i to jest samo nakręcająca się spirala, a technologia wspaniała, GAME istnieje 5 lat i praktyczne niewiele ustępuje BTC :D I ja też nie zalecam inwestowania nie wiadomo ile :D Tylko zwracam uwagę na fakt, że za 100PLN na bańce mogłeś kupić 5 GAME'ów, a teraz za 100PLN możesz kupić prawie 600 GAME'ów, a przy powrocie nawet do 1PLN masz już 600PLN w kieszeni :D Być może projekt faktycznie jest skazany na śmierć, ale tego nie wiemy, dużo coin'ów miało umrzeć, a na 2017 przeżywało swoją hossę, o skali takiej jakiej nigdy nikt by się nie spodziewał przykładowo GAME osiągnął kapitalizację rzędu 200.000.000$-400.000.000$ dwa razy :D Dlatego trochę dziwi taki bitconnect'owy koniec, a raczej koło bitconnect'a to nie leżało, chociaż może? :D Po prostu zysk do ryzyka jest niesamowicie dobry potencjalny wg. mnie :D Jaki by sens kupowania tego na 10-24PLN? 98% ludzi, którzy kupowali/akumulowali GAME jest w tym momencie na stracie :D Dlatego w gestii większości jest to pompować i dlatego co nieco skupiłem licząc na jakiś zysk, tak jak wykazałem wcześniej dzisiaj niewielki kapitał może kupić znaczne ilości GAME'a :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 14:54

anagamidev pisze: poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 09:27Jaki by sens kupowania tego na 10-24PLN? 98% ludzi, którzy kupowali/akumulowali GAME jest w tym momencie na stracie Dlatego w gestii większości jest to pompować
Sądzisz, że ci co kupowali takie coś na bańce będą to teraz pompować? Za co? Jak? Wolne żarty. Oni nie potrafią tego i nie mają czym.

Kaczki są od tego, by je karmić i potem porzucić w brudnej sadzawce. A Ty chcesz, by nagle opanowały potem całe ZOO :?: :)

Z Twoim argumentem, wszystko powinno wzrastać, co dużo spadnie. To nonsens, to niemożliwe. Nie wiem po co się łudzisz, czasem lepsza jest naga smutna prawda + ewentualnie niespodzianka za jakiś czas niż stawianie od razu na tą niespodziankę.

Dodano po 2 minutach 33 sekundach:
anagamidev pisze: poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 09:27tak jak wykazałem wcześniej dzisiaj niewielki kapitał może kupić znaczne ilości GAME'a
Tak jak i 95-99% altów z marketcapa. I kompletnie z tego nie wynika, że wzrosną. Raczej przeciwnie...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości