Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 9 sierpnia 2019, 23:08

0.20PLN double bottom :D

### edited: 2019-08-10 06:19 ###
Ech, jednak nie wytrzymało :D 0.17PLN :D Kapitulacja :D Realizacja double bottom to +300% :D Oczywiście najlepiej po wyjściu z tego bearish kanału :D Buy low sell high :D Historyczne minimum na BitBay, najlepsza cena w historii na tej giełdzie, a zero entuzjazmu :D


Obrazek

Dalibyście wiarę, że BTC spadnie jeszcze do 1k-2k$, żeby za rok kosztować 288k$? :D

viewtopic.php?f=45&t=23237&start=5080#p541281
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » sobota, 10 sierpnia 2019, 07:41

szlagaag pisze: piątek, 9 sierpnia 2019, 11:22Wersja szybka : Szybkie zrobienie spadku 15% po czym odbicie. (wrzesien/pazdziernik)


Na razie to mamy wersje super szybką :lol: Na bitbayu mieliśmy już 16gr z końcem grudnia z czego ładnie odbiło o 100% a potem o kolejne 100%. Teraz w zasadzie jesteśmy na wsparciu ,które wcześniej było oporem + historyczna linia trendu.

Obrazek


Bitbay zaniżone o 2gr 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » sobota, 10 sierpnia 2019, 07:49

Trochę kusił mnie ten GAME, ale jednak odpuszczam, wg mnie zbyt duża szansa, że coin po prostu umrze. No chyba, że 1000 zł może zaryzykuję, ale to jest max i nie polecam nikomu wchodzić w to mocniej i niech każdy pamięta, że ryzyko jest ogromne. Ale to tylko moja opinia.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » sobota, 10 sierpnia 2019, 07:57

ChomiczyPlan pisze: sobota, 10 sierpnia 2019, 07:49Trochę kusił mnie ten GAME, ale jednak odpuszczam, wg mnie zbyt duża szansa, że coin po prostu umrze. No chyba, że 1000 zł może zaryzykuję, ale to jest max i nie polecam nikomu wchodzić w to mocniej i niech każdy pamięta, że ryzyko jest ogromne. Ale to tylko moja opinia.


Bardzo dobrze. Tak samo XRP, XLM, ADA, IOTA i wiele innych. Pojawia się brak nadziei i strach ,co było potrzebne.

Co do GAME to tak jak mówie jesteśmy w historycznym momencie (wsparcie z 2015/2016) + linia trendu wzrostowego od powstania GAME. Już w grudniu odbiło od wsparcia. Więc jak nie teraz to kiedy?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » sobota, 10 sierpnia 2019, 08:24

szlagaag pisze: sobota, 10 sierpnia 2019, 07:57linia trendu wzrostowego od powstania GAME. Już w grudniu odbiło od wsparcia. Więc jak nie teraz to kiedy?


Ale tę linię trendu to dobrze narysowałeś? Poza tym nawet jeśli poprawnie to wątpię by ktoś takie linie respektował. Linie trendu nie działają dlatego, że tam dzieje się jakaś magia, tylko dlatego, że ludzie lub boty na to patrzą i skupują w takich momentach. Myślisz, że poważni inwestorzy lub boty obserwują tego coina? Może. Ale ja w to wątpię.

W grudniu była też trochę inna sytuacja, ponieważ pamiętam orderbooki na GAME, były bardzo syte, widać było, że ludzie się tym interesują i jeszcze na coś liczą, a teraz wystarczy, że jeden bagholder zrzuci i wyczyści BIDy do zera, wcześniej tak nie było. Wg mnie to koniec niestety. Mam trochę sentyment do tego coina, bo dał mi zarobić niecałe 2 lata temu i nawet jeszcze na małych odbiciach w 2018 coś zarobiłem, ale teraz nie widzę już nadziei.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » sobota, 10 sierpnia 2019, 08:33

ChomiczyPlan pisze: sobota, 10 sierpnia 2019, 08:24 boty obserwują tego coina


Poważni inwestorzy nie. Boty oczywiście. Zobacz sobie na ruchy pomiędzy bittrexem a upbitem.
Każde wzrosty zaczynały się zawsze od botów na upbitcie wykonujące takie same ruchy w tym samym czasie na bittrexie. Do tego wczoraj zauważyłem ,że również są podłączone pod bitbaya.

Dodano po 3 minutach 7 sekundach:
ChomiczyPlan pisze: sobota, 10 sierpnia 2019, 08:24 a teraz wystarczy, że jeden bagholder zrzuci i wyczyści BIDy do zera, wcześniej tak nie było.


I co z tego ,że zrzuci? Masz na wykresie taką dzidę na poloniexie chyba ,która sięga 100-200sat. wszystko zostało kupione i kurs wrócił do normy. Zobacz sobie na depth market na poloniexie. To chyba nie ma ofert sprzedaży właśnie na obecnych poziomach. Co daje +75% w moment.

Teraz jest strach i panika. Tylko boty przesuwają ofery a w między czasie akumulują kupując między danymi przedziałami.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » sobota, 10 sierpnia 2019, 08:37

@szlagaag Niedługo poznamy prawdę ;) Myślę, że do września powinno być już dużo więcej wiadomo.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » sobota, 10 sierpnia 2019, 09:04

ChomiczyPlan pisze: sobota, 10 sierpnia 2019, 08:37Myślę, że do września powinno być już dużo więcej wiadomo.


Czemu do września? Przecież wrzesień-październik to okres w którym alty powinny iść w górę.
Patrząc na to ,że w 2017 było podobnie z kwietniowymi wzrostami i wakacyjnymi spadkami na altcoinach.
Więc nie rozumiem czemu do września. Do września to czeka nas nuda z ewentualnymi odreagowaniami pod AT.


Ja tam sobie zostawiłem równą sumkę game i zobaczymy jak to się wszystko potoczy. :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » sobota, 10 sierpnia 2019, 10:03

szlagaag pisze: sobota, 10 sierpnia 2019, 09:04Czemu do września? Przecież wrzesień-październik to okres w którym alty powinny iść w górę.
Patrząc na to ,że w 2017 było podobnie z kwietniowymi wzrostami i wakacyjnymi spadkami na altcoinach.
wez pod uwage ze hossa hossie nie rowna, tak samo bessa bessie :ugeek:
nie ma znaczenia kiedy bedzie wiekszy ruch na altach, bo wcale nie musi byc tak jak ostatnio, wrecz przeciwnie, wiekszosc altow moze zostac z rynku wyplukana, a na pewno te bez zaplecza finansowego :idea:

Hamas pisze: środa, 7 sierpnia 2019, 08:33ustawilem sie przy tych 20gr z mozliwoscia zlapania szpili na 17gr


qrde szybko zlapalo to moje 17gr :geek: no nic, teraz kilka dni na odreagowanie, bo jest malutki plusik, wiec spogladac nie bede w przeszlosc, ceny moga sie nie powtorzyc, ale swoj target jak osiagne bedzie dobrze :idea:

a jak nie to @anagamidev przekopie mie kawalek ziemi dookola domu :roll:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 10 sierpnia 2019, 11:38

ChomiczyPlan pisze: sobota, 10 sierpnia 2019, 07:49wg mnie zbyt duża szansa, że coin po prostu umrze
To oczywiste, że umrze :D Ale jako, że jestem hieną cmentarną to skupuję takie coin'y :D Kilka takich coin'ów, a jeden z nich po kolejne bańce zrobi mnie multimilionerem :D Zresztą to i tak trzeba dohodlować odpowiednich cen :D Przypominam, że BTC też umarł :D I tak samo może umrzeć w każdej chwili znowu :D Ale właśnie jak ktoś wierzy w crypto i decentralizację, to powinien skupować takie przeceny i tyle :D
viewtopic.php?f=27&t=25968&start=25640#p544334

### edited: 2019-08-11 09:29 ###

Trochę podobnie to wyglądało na LSK/PLN swego czasu :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » niedziela, 11 sierpnia 2019, 21:57

Więcej niż 90gr - 1 pln w tym roku nie zobaczymy za ten shit :D o ile nie zdechnie w pizdu oczywiście. Z obecnej ceny to i tak niezła stopa zwrotu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 11 sierpnia 2019, 23:10

@Bmwm3e92 będzie 100PLN jak bum cyk cyk :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dzumas » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 09:11

Młody stażem jestem, ee tam 100zł, ale 100$ jak nic :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 09:58

@dzumas az tak to bym sie nie zapedzal :twisted:

Obrazek
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sampel444 » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 11:04

100 zł? Chyba w alternatywnym świecie :D będzie dobrze jak osiągnie z 0,40 gr (jak wcześniej to nie padnie). Mam tego kilka sztuk, ale na takie cuda to raczej nie ma co liczyć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 11:24

No tak, każdy wie, że umrze, a mimo to ma kilka sztuk, ale liczy na dead cat bounce do 0.40PLN, a później odkupi kilka sztuk i będzie liczył na 1PLN, a później znowu odkupi kilka sztuk, bo fajnie idzie i możne na 10PLN poleci... itd. itp. :D

Cóż, jeśli ktoś chce zacząć swoją przygodę z shitcoin'ami i bagholdingiem shit'ów to teraz jest jeden z najlepszych momentów/okresów :D Większość alt'ów 90-99% spadków szkoda sprzedawać, żal nie kupić, bo pompy na altach mogą być takie jakich jeszcze świat nie widział i tym razem bańka na crypto może kapitalizacją przyćmić dotcom'y :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 11:43

100zł? dobrze że za marzenia nie karają. Pierw niech to odbije na 40 - 50gr to wtedy będzie szansa że może zobaczymy 90gr - 1pln w tym roku albo w następnym

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sampel444 » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 11:47

@anagami
Póki co game jeszcze żyje, więc w sumie cały czas jeszcze możesz mieć rację. :D

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dzumas » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 13:02

Hamas pisze: poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 09:58@dzumas az tak to bym sie nie zapedzal :twisted:


ależ widać mój uśmiech prawda? :)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 23 lutego 2017
Reputacja: 194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dreimore » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 16:27

Spoiler:
Obrazek
BÓJ SIĘ GDY INNI SĄ CHCIWI, BĄDŹ CHCIWY GDY INNI SIĘ BOJĄ (Warren Buffet.)

Krążę jak sęp bo zaczyna pachnieć prawdziwym trupem na altach, póki Bitek szaleje można tylko z nim jechać kolejką do góry i skupować transzę shitcoinów ;) ale na spokojnie, jeszcze sporo tu ruchu, sporo nadziei i entuzjazmu, którego jeszcze nie wszystkim wyrwała giełda. Jeszcze przyjdzie może jakieś odbicie a może jeszcze przed nim jakiś dump. Teraz pozostaje tylko czujność i cierpliwość :D
amat victoria curam

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości