Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » środa, 31 lipca 2019, 13:07

szlagaag pisze: środa, 31 lipca 2019, 08:36I tak wole posiadać game niż xrp.
Jakbyś kupował coiny po kilka BTC lub choćby 1 BTC zobaczyłbyś trudności o których piszę do usrania. Dopóki się robi buy za 0.0x albo 0.x BTC to spoko. Na Poloniex to ma 5-6btc support. A w ogóle dzienny vol to 2.6btc na wszystkich giełdach :) : https://coinmarketcap.com/currencies/ga ... s/#markets Do tego jakieś info, że yobit na forku Game (?). Wcześniej chyba też pojawiały się informacje, że coś z siecią tego czegoś nie tak.

To do czego zmierzam, że zadziwia mnie zainteresowanie takim gniotem, który nagle może został zdelistowany z Polo czy Bittrex, albo problemy z siecią nie zostaną szybko rozwiązane. Takie rzeczy po prostu łatwo mogą zniknąć z giełdy lub ich sieć może przestać istnieć, stąd dziwi mnie zainteresowanie tym.
szlagaag pisze: środa, 31 lipca 2019, 08:36A skoro mowisz ze jest tani i przyciąga nowych to chyba zwiastuje dobra inwestycje na altseason
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. To było pytanie z hipotezą a nie zdanie twierdzące.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » środa, 31 lipca 2019, 13:10

Wymazywanie pisze: środa, 31 lipca 2019, 13:07Jakbyś kupował coiny po kilka BTC lub choćby 1 BTC zobaczyłbyś trudności o których piszę do usrania.


Kupuję za więcej niż 1 BTC ,więc nadal nie widzę trudności o jakiej piszesz. Game o wartości 3 BTC zrzucisz na Bitbayu raz dwa ,nie za jednym razem bo trzeba poczekać aż wystawi ktoś nową ofertę.
Ale to chyba nie problem skoro coś urośnie o 25% to nawet jakbyś miał zrzucić ze stratą 10% to i tak jest profit.

Poza tym tyle się mówi ,ze w shitcoiny nie pakuję się dużego kapitału a tym bardziej całego.

Ty masz coś w sobie ,że zawsze jak się pojawiasz i krytykujesz to dany coin zaczyna rosnąć.

Game delistowany jest już do 2015.. :lol: :lol: Ostatnio była też panika ,że problemy z siecią i zablokowane wpłaty i wypłaty okazało się ,że był aktualizowany portfel..

Chyba trade'y Ci nie wychodzą bo ostatnio strasznie smutny człowiek z Ciebie na forum.
Polecam Zembrin jako suplement na odstresowanko.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » środa, 31 lipca 2019, 13:38

@szlagaag Nie mówię, że to niemożliwe, ale że jest znacznie utrudnione. Ale wszystko to mówiłaby Twoja mina, jaką byś miał gdy mając gniota typu Game po 3btc obserwujesz korektę całego rynku (czyli BTC w dół ciągnąc łatwo alty) a Ty albo byś nie mógł wysłać Game nigdzie, bo wstrzymane wpłaty bo coś z siecią albo byś wysłał i obserwował 5btc support na Poloniexie lub 2.4btc na Bittrex czy pewnie podobne wartości na BB.
szlagaag pisze: środa, 31 lipca 2019, 13:10Chyba trade'y Ci nie wychodzą bo ostatnio strasznie smutny człowiek z Ciebie na forum.
Nie, przeciwnie, bardzo dobre zarobki od kwietnia. Zauważyłem, że amatorzy z forum mają tendencję do uzasadniania jakiegokolwiek krytycznego zdania na temat coinów które bagholdują lub męczą z przyzwyczajenia jako wyraz tego, że ktoś na nich stracił lub w ogóle, że na czymś stracił. Nigdy nie spotkałem takiego zachowania u osób tradujących zawodowo.
szlagaag pisze: środa, 31 lipca 2019, 13:10Game o wartości 3 BTC zrzucisz na Bitbayu raz dwa ,nie za jednym razem bo trzeba poczekać aż wystawi ktoś nową ofertę.
Tak, jasne. Zwłaszcza jak tu coś typu 0.3 czy 0.4btc jest już dużą ścianą na bidach. A spread na bidach z dwoma miejscami po przecinku przy tej cenie to aż wyrazy ciągu rosnącego 4%, 4.16...%, 4,34...%...To o czym w ogóle mowa. Naplatać makaron to możesz komuś, kto nie siedzi na giełdzie. ;) No chyba, że normą jest sprzedaż dla Ciebie w rozstępie ceny rzędu 4-12%. Wtedy, to już kompletnie nie mam pytań.
https://bitbay.net/pl/orderbook

Ps. Depth orderbooka na BB na Game jest albo źle zrobione, albo to grafika od czapy bo nijak się ma do ofert na orderbooku i wywiera wrażenie, że jest równo, a jest bardzo nierówno. :roll: Coś o tym wiesz :?: Bo jeśli to nie błąd, to jest zwykłe oszustwo.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » środa, 31 lipca 2019, 13:42

Wymazywanie pisze: środa, 31 lipca 2019, 13:38Ps. Depth orderbooka na BB na Game jest albo źle zrobione, albo to grafika od czapy bo nijak się ma do ofert na orderbooku i wywiera wrażenie, że jest równo, a jest bardzo nierówno. Coś o tym wiesz Bo jeśli to nie błąd, to jest zwykłe oszustwo.


Przecież masz skale po lewej i prawej. Po prawej zaczyna się od 400k a po lewej od 50k.
Nie jest oszustwo, to jak z * z różnych umowach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » środa, 31 lipca 2019, 13:49

szlagaag pisze: środa, 31 lipca 2019, 13:42Po prawej zaczyna się od 400k a po lewej od 50k.
No to jest to jednak manipulacja. Jest mocno asymetrycznie, by wyglądało na wyrównane dla osoby co się nie wczyta. Przy symetrycznym podziale byłaby pokazana prawda czyli płaskie i małe bidy i mnóstwo asków o znacznie większych ofertach. Taki układ może zostać tylko jak możesz operować na depth. Tu chyba nic nie można.

Dodano po 31 sekundach:
szlagaag pisze: środa, 31 lipca 2019, 13:42Nie jest oszustwo, to jak z * z różnych umowach.
* w umowach podchodzą często pod oszustwa.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 3 sierpnia 2019, 01:00

Let's play the GAME :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 03:45

Póki co Let's dumb a Game :D przynajmniej jest promocja na zakupy :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 09:11

Bmwm3e92 pisze: poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 03:45Póki co Let's dumb a Game przynajmniej jest promocja na zakupy


Póki Game zachowuję się jak reszta shitcoinów nie ma się o co martwić.
Prędzej czy później przyjdzie odwrócenie i zaczną się wzrosty w parze do btc.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 09:49

ryzyk fizyk, ustawie sie na bieda baju za 20grosza, wejdzie to wejdzie, nie wejdzie to trudno :idea: :twisted:

jak nie wyjdzie to @anagamidev bedzie kopal rowy, a ja bede gnoj przerzucal :roll: :mrgreen:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 30 marca 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: 4everHodl » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 15:29

Też kilka k zakupiłem, na shorta myślę że spoko :D

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 19:37

Cały czas dziwi mnie to dlaczego Game nie jest dodany na binance. Śledząc go można zauważyć że dodają coraz to gorsze scamy typu cała gama networków (duski, celery, matici sriki) które średnio co kilka godzin kręcą coraz to większe ATL podczas gdy w parze do usdt większość na zielono. Skoro taki paździerz jest dodawany bez przeszkód, dlaczego nie Game?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » wtorek, 6 sierpnia 2019, 20:07

@Bmwm3e92 bo game musialoby uporzadkowac swoje problemy wew. i najlepiej przejsc na lancuch bnb :idea:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » środa, 7 sierpnia 2019, 01:04

GAME ostra agonia z 400 000 000 dolarów kapitalizacji spadło do 4 000 000 :D 99% w plecy :D Strach kupować, żal nie dokupić tego trupa :D Odbicie do 90% od ATH daje 900-1000% zysku :D Parę stówek można wrzucić zawsze, może będzie jakiś dead cat bounce'ik :D


A tak kontrariańsko to właśnie można zastosować podobną taktykę jak na BTC swego czasu:
anagamidev pisze: czwartek, 14 marca 2019, 18:59 @Szczotek a może właśnie grubasy robią taką atmosferę niepewności, żeby odleszczyć wszystkich na dołku, ludzie wezmą zyski 100-200%, a ucieknie im pociąg na kilka tysięcy procent :D W każdym razie może to już moment gdzie należy kupować każdy dip, longować na potęgę, włączyć zdrowe fomo i YOLO, wchodzić all in :D Ciągle mulimy na tych samych poziomach, 100$ do góry i 100$ w dół, a podnieta na każdym wahnięciu coraz większa :D
Właśnie teraz jest największa finansowa szansa :D Ryzyko sporo, ale jak to gówno wybije to może być z 10 lambo :D
Spoiler:
Spoiler:

Swoją drogą wykres na BitBay GAME/PLN wygląda ideantycznie jak BitConnect :D Dziwne, że to tak jebło aż :D Wolumeny dość spore na tych tygodniowych po 4-6 milionów GAME'ów :D Wszystkich GAME to 70 milionów na ten moment to jakieś 5-10% obrotu całej kapitalizacji, sporo procentowo :D


Trochę to przypomina STEEM, też akumulowałem 2016-2017 przez wiele miesięcy i później weszło kilkaset tysiaków, więc takie przypadki się zdarzają :D Swoją drogą ładnie widoczne cup and handle na dołku i piękna realizacja na max zasięgu :D
Spoiler:
Ogólnie to nie problem jest kupić na dołku, trudniej jest racjonalnie uwierzyć w taki wzrost i HODL'ować nawet przez głębokie spadki w trakcie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » środa, 7 sierpnia 2019, 08:33

anagamidev pisze: środa, 7 sierpnia 2019, 01:04GAME ostra agonia z 400 000 000 dolarów kapitalizacji spadło do 4 000 000 99% w plecy Strach kupować, żal nie dokupić tego trupa Odbicie do 90% od ATH daje 900-1000% zysku Parę stówek można wrzucić zawsze, może będzie jakiś dead cat bounce'ik


nastawiam sie wlasnie na to :idea:

ustawilem sie przy tych 20gr z mozliwoscia zlapania szpili na 17gr, bo na biedabaju trafiaja sie takie strzaly (ostatnio na bat), a wtedy chcac nie chcac przy minimalnyn odreagowaniu wychodzi sie na plus* :idea:


* z calym szacunkiem dla tych, ktorych np 0.50gr nie urzadza i beda musieli poczekac na altseason :( a pamietac trzeba ze hossa hossie i bessa bessie nierowna :idea:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » środa, 7 sierpnia 2019, 17:03

Raczej nastawiałbym się na zejścia poniżej 10 groszy na bitbayu i wtedy łapania okazji i zarobku.

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » czwartek, 8 sierpnia 2019, 06:56

22gr, coś czuje że niedługo zobaczymy 18 - 19gr :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 8 sierpnia 2019, 11:36

@JohnnyFontane optymistycznie z perspektywy niedźwiedzia, ale możliwe całkiem -50%, najwyżej będę musiał dokupić kolejne 100k GAME, kurczę, bardzo łatwo wyprztykać się z kasy na takich okazjach, a jeszcze inne coiny są w kolejce :D Jeśli GAME wróci na 10PLN albo nawet ATH to będzie co najmniej milion złociszy :D

Na 1d może być jeszcze double bottom, do zera już niewiele :D

Spoiler:
Jaszczomb pisze: czwartek, 18 stycznia 2018, 11:25a jak pisałem wczoraj, wpłaciłem jeszcze 1k plnow i dokupilem po 12,mam ich łącznie nie za wiele bo 320 z łączną kwotą zakupu ok 12,50 ale od początku myślałem o long term więc jakoś mnie to wszystko nie ruszyło bo zwyczajnie wierzę w projekt i nawet bym powiedział, że ten spadek wg mojego mniemania to była promka bo waluta pokazała że ma potencjał na 30+ spokojnie a to przy ostatniej cenie koło 11 zł w szczycie korekty daje 300% nawet na mid.
pionty pisze: czwartek, 18 stycznia 2018, 12:46Ja na spokojnie. Wchodziłem w to mocno długoterminowo. Dlatego kupiłem kilka sztuk więcej niż 100.
Gdybym miał PLN do dyspozycji to nawet teraz bym kupował.
Chodzi mi bardziej o fakt, że są osoby, które narzekają na 16zł. A to cały czas ogromna promocja.
Ogromna

Aktualnie mam fajną huśtawkę. 2 dni temu strach bo spada, a dzisiaj strach bo rośnie za szybko
Idzie mi przelew z za granicy i dojść nie może. Dlatego tez środków an zakupy ni ma ;(
pionty pisze: czwartek, 18 stycznia 2018, 12:33Współczuć to można komuś kto utknął na 20zł i nie ma fiatów do dyspozycji (patrz ja ).
Wejście teraz na tych 16-17zł i tak jest wyśmienitą opcją.
Tydzień temu mieliśmy startować z poziomu 22-23zł. Ludzie tam zostali. Każdy kto może sobie pozwolić teraz na zakupy jest w idealnej sytuacji.
Tomsonek pisze: czwartek, 18 stycznia 2018, 16:54Dokupilem gamesa za 17,06 zł godzinę temu, teraz patrzę 17,65 zł, jutro konferencja więc możliwe że pójdzie jeszcze w górę. Kupujcie ludzie, to pójdzie w górę
Ramzes84 pisze: czwartek, 18 stycznia 2018, 21:34 Te 22 powinniśmy do rana ustrzelić. Cena nie za bardzo chce zejść. Za niedługo Korea wchodzi na dobrych wejściach

Też sądzę, że jesteśmy w idealnej sytuacji, potencjał na 30PLN jest jak najbardziej, wchodzę longtermowo zatem :D I też wierzę ten projekt :D GAME co za wspaniała techonologia, istnieje już 5 lat, mega zdecentralizowana, praktycznie niewiele ustępuje BTC :D To the moon :D
Spoiler:
Ludzie! Kupować, ludzie, k!@#$%, kupować! Kupować, włączyć zdrowy greed na dołku, włączyć mega fomo i kupować, k!@#$%, kupować, HODL'ować! :D
Prosta strategia kupować co 0.01PLN spadku :D

0.22PLN -> 100 GAME, -22PLN
0.20PLN -> 100 GAME, -20PLN
0.19PLN -> 100 GAME, -19PLN
0.18PLN -> 100 GAME, -18PLN
...
0.01PLN -> 100 GAME, -1PLN

W sumie wydane 253PLN zakumulowane 2200 GAME'ów przy cenie 1PLN mamy 2200PLN, przy cenie 10PLN mamy 22000PLN :D Low risk, high reward :D

### edited: 2019-08-08 15:32 ###
@pawel296 no tak, dobrze umiesz liczyć, ale ja mówię w kontekście cen, które game już odkrył, odwiedził w przeszłości, jak przebijemy ATH i GAME będzie odkrywał nowe szczyty to dopiero możesz myśleć o takiej cenie, hehe :D Ale bądźmy poważni, jest tanio jak diabli, krew się leje, nikt już nie stawia na alty :D Wszyscy tylko BTC, a za przesył BTC płacisz 50PLN średnio z różnych giełd, w jedną i drugą stronę wychodzi to już 100PLN, jeśli ktoś regularnie inwestuje w crypto to na pewno nie w BTC :D BTC to trutka na tłuste szczury w tym momencie :D Jako store of value ok i do spekulacji na lata, ale nie na codzienną grę :D Ktoś ostatnio mnie pytał jak zarobiłem te kilkadziesiąt BTC, to czyste złoto, a ja na to, że na gównie, czyli tzw. shitcoin'ach :D Buy low sell high :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 8 sierpnia 2019, 15:56 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pawel296 » czwartek, 8 sierpnia 2019, 15:02

anagamidev pisze: W sumie wydane 253PLN zakumulowane 2200 GAME'ów przy cenie 1PLN mamy 2200PLN, przy cenie 10PLN mamy 22000PLN
A przy cenie 1 mln PLN mamy 2,200 mld PLN.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » czwartek, 8 sierpnia 2019, 18:42





Rich list została wyłączona. Można sobie do tego dopisać różne teorie spiskowe. 8-) $$


I znowu zaczyna się uśrednianie xd


Sytuacja na altach wręcz katastrofalna. Myślę ,że słabe ręce pozbędą się altcoinów widząc to co się wyczynia.
Odwrócenie trendu alt/btc w końcu musi nastąpić. Alt season już po wakacjach. 8-) 8-)
BUY and HODL

Orderbooki też ciekawie wyglądają ,no wygląda to jak zbijanie na siłe i wyciśnięcie ostatnich ofiar. A jak ruszy w góre to będzie jedzone wszystko co stoi na drodzę ,a za wiele tam nie stoi. W końcu depth market (wykres) na GAME wygląda interesująco xD

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » piątek, 9 sierpnia 2019, 11:22

Na parze GAME / BTC mamy powrót do ceny z poczatku istnienia czyli 2015.
Aż się prosi o kupno.

Obrazek

Na parze GAME / USD można sobie wyrysować linie trendu wzrostowego.

Wersja szybka : Szybkie zrobienie spadku 15% po czym odbicie. (wrzesien/pazdziernik)

Wersja wolna : Nudny boczny kurs aż do momentu zetknięcia z linią i odbicie. (listopad)

Obrazek

Uwzględniając fakt ,że w 2017 wszystko zaczeło dziać się po okresie wakacyjnym do tego 29 września halving (chociaż na tym bym się nie skupiał) idealnie wpasowuję się by ruszyć wrzesień/październik w górę.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości