Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1130
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3358
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: fusywszklanejkuli » wtorek, 6 sierpnia 2019, 13:00

prap0n pisze: wtorek, 6 sierpnia 2019, 12:46Wlasnie widze...
Każdy widzi swoje, na pewno jest tam nagromadzenie oporów i każdy może sobie wybrać, któremu ufa, ja na przykład Twojemu wcale...

Stopniowanie nakazuje zakończyć ostatnią sekwencję i-v, co przekłada się albo na koniec 1-5, albo dopiero A-B-1-2-3 (wtedy baza A-B zamiast 1-2, co zdawał się uwzględniać Fibo).

Obrazek

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: xtraderx » wtorek, 6 sierpnia 2019, 14:14

@fusywszklanejkuli
Jezeli baza A-B, to rozumiem, ze mowimy o A-B w W-X jak ponizej?

Obrazek

Przy okazji jakby ktos byl zainteresowany:
https://elliottwave-forecast.com/elliot ... -a-b-and-c

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: stokarz » wtorek, 6 sierpnia 2019, 14:15

BitJanusz pisze: wtorek, 6 sierpnia 2019, 09:03Poziome opory na bitku to ściema trochę
A to bardzo interesujące stwierdzenie. Z moich danych statystycznych, które prowadzę w ramach własnej gry giełdowej wynika, że horyzontalne wsparcia i opory mają największą skuteczność w określaniu dalszego kierunku rynku. Sam też, na mocy wielomiesięcznych danych, które tak jak mówię zbierałem, korzystam teraz praktycznie tylko z prostych horyzontalnych linii + volumen i price action. Zero wskaźników, diagonali, itd.

I przyznam, że od momentu jak zacząłem tak właśnie grać to okazało się to być wysoce skuteczne. Być może rysujecie wsparcia i opory w złych miejscach? Zapominając również o tym, kiedy są one naprawdę ważne, a kiedy, w wyniku momentum, aż proszą się o przebicie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » wtorek, 6 sierpnia 2019, 14:31

@xtraderx, tu masz więcej o bazie AB:

https://www.forexfactory.com/attachment ... 1517419970

Swoją drogą pamiętam jak @Fibo zdziwił się pytaniem o bazę AB w trendzie spadkowym. A tutaj mamy jej przykład:



Jeszcze tutaj:

http://technical.traders.com/tradersonl ... p?art=4669
http://www.lifestyletrading101.com/elli ... olidation/
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: stokarz » wtorek, 6 sierpnia 2019, 14:40

Dzisiejsza analiza, zapraszam serdecznie! Zachęcam do przejrzenia całego wątku, gdyż wspominam tam o kilku ważnych, makroekonomicznych aspektach kursu BTC.



Podziękowania dla @ejti za wskazanie mi, że warto zacząć się uczyć makroekonomii!

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 896
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9356
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Fibo » wtorek, 6 sierpnia 2019, 14:41

fusywszklanejkuli pisze: wtorek, 6 sierpnia 2019, 12:03Z czego wynika ten poziom?

Zamknięcie od dołu trójki spadkowej - formacji 3-3-5 z okresu 26.06 -17.07
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 6 sierpnia 2019, 14:42

@kozaki_wiesi Wczoraj pisałem już że euforia się załącza. To był zły znak, bo nastąpiła ona nagle skokowo po okresie wzrostu z niedużym zainteresowaniem na forum. To nie jest mędrkowanie, to jest proza crypto stale się powielająca. Zreszta oprócz tego, wymowa postu była humorystyczna i w sumie cieszę się, że nieraz ktoś nie zaczai humoru - to oznacza, że jest dobry.:)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: murlok » wtorek, 6 sierpnia 2019, 15:05

Załóżmy, że pierścień o którym pisałem działa. PRzesunąłem tylko delikatnie końcowy punkt zaczepienia. Jest on wyznaczany na wielomiesięcznym odcinku czasu, więc wiadomo że lokalizacja nie jest precyzyjna. Na czerwono pierwotny krąg, na brązowo poprawiony.
Obrazek

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: stokarz » wtorek, 6 sierpnia 2019, 15:14

Co najśmieszniejsze ten cały wymysł z pierścieniami może rzeczywiście zadziałać tym razem bo akurat time/price w okolicach 10800 świetnie zagrywa się z potencjalnym odreagowaniem i dalszą kontynuacją wzrostu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1130
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: fusywszklanejkuli » wtorek, 6 sierpnia 2019, 15:25

Fibo pisze: wtorek, 6 sierpnia 2019, 14:41Zamknięcie od dołu trójki spadkowej - formacji 3-3-5 z okresu 26.06 -17.07
Nie rozumiem konsekwencji. Zazwyczaj, jeśli nie doszło do zamknięcia, uznajemy, że dana struktura trwa. Tymczasem obydwie Twoje alternatywy i tak zakładają, że struktura 3-3-5 z okresu 26.06-17.07 zakończyła się: jest albo W, albo dużą 2. Po co w takim razie ustalanie zamknięcia czegoś, co i tak uznaliśmy już za zamknięte? Co innego, gdybyś przedstawił alternatywę, w której podfala od szczytu 10.07 ciągle trwa i jest składową struktury od 26.06 - czego jednak nie zrobiłeś, stąd moje niezrozumienie rozważania zamknięcia trójki.

Hipotetyczna alternatywa, w której podfala od szczytu 10.07 ciągle trwa i jest składową struktury od 26.06, miałaby tak zaburzone proporcje czasowe fal a, b i c (c to właśnie ta cała podfala od szczytu 10.07), że nie dziwię się, że jej w ogóle nie rozważasz. A jeśli nie, to po co badanie zamknięcia rzeczonej trójki?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » wtorek, 6 sierpnia 2019, 15:39

@stokarz wprawdzie odpowiedziałem Ci w komentarzu, ale to chyba temat na szerszą dyskusję.

Na dniach napiszę mały artykuł o zarabianiu na shitcoinach w bessie i tam rzeczywiście przytoczę przykłady używania poziomych oporów i wsparć na przykładach. Natomiast na bitku... no cóż. "słynne" 6k nie jest jedynym przykładem, kiedy opór, wręcz legandarny przecież, od którego kurs odbijał miesiącami by dramatycznie go przełamać w dół... w ogóle nie zadziałał. Ba, zachował się jakby go nie było. Nie było ani odbić od niego, ani (w małej skali) dramatycznej dzidy ludzi wskakujących po przebicu "super ważnego" poziomu. Była powolna, ale skrupulatna wspinaczka po kilkadziesiąt dolarów na godzinę, na żałosnym wolumenie na wszystkich istotnych giełdach w parze z dolarem (Bitfinex, Bitstamp). Jak to się ma do teorii? ano nijak. Skoro tak istotny opór został całkowicie bez emocji schrupany, to w jaki sposób chciałbyś opierać o niego grę w większej skali?

Zadam pytanie inaczej. Wiesz, że - zgodnie z TA - takie miejsce jest istotne. Co zatem z nim robisz? Zakładasz tam shorta? zamykasz longa? bo ja zamknąłem longa. I odkupywałem wyżej. Shorta sobie odpuściłem i do dziś się cieszę, że tego nie zrobiłem, bo straciłbym 20%+ kapitału na stoplossa. A planowałem all-in x5 przy 5800$ ze stoplossem przy 6300$. Byłaby to kompletna porażka.

Jeżeli więc aż takie "pewniki" zawodzą, to jak pod to grać?

Ja na altach staram się wyszukiwać więcej, niż jednej zależności. Na ten przykład w temacie spekulacji - o BNB - połączenie 0,786, płaskiego oporu i zakresu wyjścia z diamentu jako potencjalny target ruchu.


@Fibo - napiszesz coś jeszcze o zamykaniu trójek? Wiem, że już kiedyś coś o tym wspominałeś, ale chyba do dziś tego do końca nie rozumiem :D
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: stokarz » wtorek, 6 sierpnia 2019, 16:19

BitJanusz pisze: wtorek, 6 sierpnia 2019, 15:39Jeżeli
Moim zdaniem nastąpiły dwie rzeczy:
1. Wartość czasu od przebicia w dół 6k była zbyt długa (kilka miesięcy), aby poziom ten miał wystarczająco solidną wartość jako opór.
2. Ale bardziej znaczące było to, że praktycznie każdy ustawiał się tam na shorta. A rynek zrobił swoje i pozostawił wszystkich w niedowierzaniu - przypomnijmy sobie chociażby nastroje jakie panowały na forum, czyli wieszczenie końca rajdu od momentu przebicia 4.5k.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: murlok » wtorek, 6 sierpnia 2019, 16:23

Kilka ciekawostek.
Zakładkę z pierścieniem miałem w skali logarytmicznej. Przez to nie zauważyłem czegoś ważnego w ostatnich dniach.
Po delikatnym przesunięciu pierścienia w oparciu o dzisiejsze załamanie i po wyłączeniu skali logarytmicznej kurs ostatnich wzrostów pięknie się pokrywa z pierścieniem. Przypominam, pierścieniem stworzonym wiele miesięcy temu i odnoszącym się do pęknięcia bańki z 2018! Gdybym lekko go skorygował w oparciu o ostatni kurs bez skali logarytmicznej mógłbym dokładnie wyznaczyć chwilę załamania.
bez skali logarytmicznej:
Obrazek
ze skalą logarytmiczną (ma to mieć główne zastosowanie w teorii załamania kursu po kontakcie z pierścieniem):
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1130
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3358
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: fusywszklanejkuli » wtorek, 6 sierpnia 2019, 16:27

@BitJanusz, masz zazwyczaj doskonałą intuicję w kwestii analizy technicznej, dlatego dziwię się, że narzekasz na poziome wsparcia i opory. Odwołam się do znanej mi cząstki tej intuicji. O klinach często - i słusznie - piszesz, że wiarygodne są tylko te, które dotyczą danej fali i nie zahaczają o poprzedni ruch w przeciwnym kierunku. Ja Ci powiem o tym suficie na 6k to samo. On należy do przeszłości. Tym bardziej, że to była nieokreślona precyzyjnie strefa w okolicach 6k. W październiku i listopadzie ta okolica - dolne ograniczenie długiej konsolidacji - na pewno była pilnie obserwowana i obstawiona zleceniami. Wybicie z 14 listopada uruchomiło nawałnicę, przy solidnej pomocy złych wieści z obozu Bitcoin Cash. Czy w maju 2019 dalej wszyscy patrzyli na tę strefę i obstawiali ją zleceniami? Powątpiewam. Tak samo powątpiewam, czy dawne szczyty wielkiego trójkąta z ubiegłego roku mają jeszcze jakieś znaczenie, choć pewnie ktoś będzie kontrargumentował, że 8500 było istotne. Jedno co się liczy bez wątpienia: ostatni szczyt na 20k.

Co innego poziomy wynikające z konsolidacji lub oporów powstałych podczas trwającego ruchu, jak te, które pokazałem w poprzednim poście albo jak 4300, ograniczenie trójkąta zwyżkującego, będącego konsolidacją przed ostatnim rajdem. Szczyt na 20k to też ta kategoria, tylko w bardzo długim terminie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » wtorek, 6 sierpnia 2019, 17:20

@fusywszklanejkuli , sensowne wytłumaczenie. To by jednak oznaczało, że stosowane przez wielu metody w trakcie spadku (np. zaznaczanie 2900$ jako wsparcia) również miałyby znikome znaczenie, gdyby ruch był tam kontynuowany. Hm.

Przy takim podejściu należałoby w zasadzie traktować nasze cykle jak łańcuchy Markowa - stan następny zależy wyłącznie od stanu obecnego.. olewać niejako historię, stare opory, stare wsparcia i stare zasady.

będę musiał to przemyśleć - być może jest w tym głębszy sens.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 896
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9356
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Fibo » wtorek, 6 sierpnia 2019, 19:09

fusywszklanejkuli pisze: wtorek, 6 sierpnia 2019, 15:25Nie rozumiem konsekwencji.

Zamknięcie trójki 3-3-5 jest potrzebne do tego, aby łącznik X miał szansę w ogóle zaistnieć. Tu również obowiązuje stopniowanie falowe wewnątrz kombinacji formacji korygujących (np. flat + zygzak). I tak mając kolejne trzy scenariusze z wczoraj, 1-szy z marnym flatem od 17.07 jako łącznikiem X już wypadł z gry.

Dodano po 30 minutach 56 sekundach:
@BitJanusz, obrazując to w prosty sposób: viewtopic.php?p=590223#p590223
Do 1-szego obrazka należy dodać wyjątek w postaci korekty flata pędzącego.
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3284
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
46
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: akos » wtorek, 6 sierpnia 2019, 19:26

BitJanusz pisze: wtorek, 6 sierpnia 2019, 15:39"słynne" 6k nie jest jedynym przykładem, kiedy opór, wręcz legandarny
Chyba u Ciebie legendarny :)
Pod koniec marca pisałem coś takiego:
akos pisze: niedziela, 24 marca 2019, 14:30wyjście górą z trójkąta będzie atrakcyjne na long, ale trzeba będzie mieć imho refleks, ponieważ kurs wyposzczony boczniakiem po przebiciu oporów może przyspieszyć a strefa kolejnych mocnych oporów to już okolice 4900-5500
i zobrazowałem to rysunkiem
► Pokaż Spoiler
Umocowania kresek, zwłaszcza górnej, chyba nie trzeba tłumaczyć bo widać, sięgają jeszcze 2017. Spójrz sobie w jakim przedziale cena konsolidowała następnie cały kwiecień po wybiciu. Tam mogłeś skalpować. Btw, jeśli tracisz tyle % na SL, to może za duży lewar jest problemem większym niż nietrafne wyznaczanie poziomych kresek?

Drugi wyraźny przykład, historia najnowsza, 9100, poziome kreski.

Odbicie od 14k, poziome kreski, wyraźnie widoczne na skali miesięcznej. Można te przykłady mnożyć.
► Pokaż Spoiler
Itp. Itd.

Ściemą wodzu to są namiętnie przez Was rysowane zniesienia Fibonacciego nie mające nawet żadnego naukowego umocowania teoretycznego i opierające się wyłącznie na jakimś magicznym myśleniu numerologicznym i wierze w magię liczb oraz giełdę respektującą złotą proporcję. W przeciwieństwie do wsparć / oporów mających uzasadnienie w psychologii rynku (Murphy, Analiza Techniczna, nie chce mi się szukać stron, ale gdzieś na początku). Wiarę w ich działanie podtrzymuje też często rysowanie zniesień pomiędzy mało istotnymi szczytami - dołkami. Gdy się nawali tych kresek odpowiednio dużo to od którejś gdzieś tam się odbije i można się wówczas zadumać nad naturą wszechrzeczy, kształtem galaktyk spiralnych, muszelek, plamy na powierzchni kawy i wykresu giełdowego... Ciekawe, ale słabe do regularnego zarabiania.

Linda Raschke (jeszcze raz polecam ten wywiad, mam wrażenie, że mało kto tam zajrzał) wprost wyśmiewa takie cuda na kiju: https://systemtrader.pl/linda-bradford- ... ll-street/

Trzymaj się z dala od takich głupot, jak Fibonacci, Gann i wszystkie te przewidywania, i proporcje i niedorzeczności! Mam na myśli to, że wielkich pieniędzy nie zarabia się w ten sposób! Próbuję sobie wyobrazić, jak Paul Tudor Jones robi coś takiego i mam niezły ubaw. To nie tak się to robi!

Po 3 latach gapienia się na wykresy na kilku rynkach (krypto, forex, gpw/new connect, nasdaq/nyse) i przetestowaniu różnych rzeczy powoli dochodzę do podobnych wniosków. Daje mi też do myślenia zdanie babki, która spędziła 30 lat na skutecznym obracaniu milionami USD zarządzając funduszem.

Zniesienia fibo, jeśli w ogóle ich używam, to wyłącznie gdy pokrywają się z jakimś poziomym wsparciem / oporem.

Do refleksji zostawiam jeszcze 2 kluczowe imho zdania Lindy na temat AT i zarządzania pozycją:

Analizowanie wykresów, analiza techniczna, to nie narzędzie do prognozowania jak niektórzy błędnie sądzą. To nie tak jak z poziomami Fibonacciego, gdzie tworzy się jakieś projekcje. Analiza techniczna mówi, gdzie znajduje się ryzyko, gdzie są wsparcia i opory, czy rynek przyspiesza, a może traci właśnie pęd, czy też zaczyna konsolidować się tworząc jakąś formację. To jest właśnie analiza techniczna. To ocenianie obecnie panującego środowiska: czy mają miejsce trendy, czy istnieje równowaga pomiędzy popytem a podażą, czy wzrasta wolumen? To podstawy funkcjonowania rynku. Nie wiem jak ktoś może to zanegować.

To, czego trzeba się nauczyć, to natychmiast pozbywać się strat, jak i naprawdę dobrze zarządzać ryzykiem. To najważniejsze, aby przetrwać na rynku. Wygrane pozycje poradzą sobie same. Potrzebna ci jedna duża zwycięska transakcja na każde 10 do 20 transakcji. A więc masz mały zysk, małą stratę, mały zysk, małą stratę, ale grzechem kardynalnym i ciężkim jest wyhodowanie dużej straty!

I właśnie o to chodzi, prosta analiza to jakaś podstawa, jak zasznurowanie butów przed wejściem na boisko, dalej jest to kwestia cięcia strat, hodowania zysku / niehodowania straty i powtarzania tych czynności cierpliwie w pętli. Można zarabiać nawet wówczas gdy 60-70% poziomych kresek "nie zadziała" o ile na pozostałych 30-40% nadrobimy straty ze SL po złych wejściach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » wtorek, 6 sierpnia 2019, 21:02

4h bearish engulfing jak na razie :D Chociaż double bottom/klin zniżkujący nie wbite całkowicie :D Ciężko powiedzieć :D
Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 10:02 Może jakiś double bottom :D Chyba bycza dywergencja lekki HL, a RSI rośnie :D Swoją drogą widać, że od 14k$ jesteśmy ewidentnie w downtrendzie :D LH i 2 LL :D Ale jak już wszyscy wiedzą jaki jest trend, chwilę później należy szukać jego odwrócenia ; ) :D

9494.9 :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: miso20 » wtorek, 6 sierpnia 2019, 21:12

pael pisze: wtorek, 6 sierpnia 2019, 12:14

Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
miso20 pisze: wtorek, 6 sierpnia 2019, 12:08 Szybki offtop:

Czy komuś nie działają WPŁATY na localbitcoins? Mam kilka potwierdzeń na adresie, a nie mam dalej środków na localu
Daj znac jakbys dluzej nie mial. Trzeba bedzie zrobic alert na forum jakby ise tam dzialo cos niedobrego.
Już rozwiązane - informowali o jakichś problemach na twitterze. Wszystko się zaksięgowało

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: 20 lipca 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zachpom

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lisie_Uszka » wtorek, 6 sierpnia 2019, 21:41

Wykres 3 min. Na 5 min jest podobnie. Czyżby akumulacja pod gwałtowny skok w dół?
Obrazek

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Karolak i 32 gości