temat nieaktualny do zamknięcia

Początkujący
Posty: 302
Rejestracja: 20 maja 2018
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Hegemon1995

temat nieaktualny do zamknięcia

Postautor: randomowy świeżak » piątek, 10 maja 2019, 22:24

Jest ktoś chętny na hosting na Ukrainie w cenie 0,052 USD za 1kwh ?
W cenie mamy:
- prąd
- miejscówkę (brak dodatkowych opłat za miejsce czy coś w tym stylu)
- dostęp zdalny do sprzętu (dla nobów wersja ograniczona, dla osób z większym doświadczeniem pełny dostęp przez awesome miner'a )
- chłodzenie
- pracownik który będzie cały czas na miejscu doglądał sprzętu i w razie potrzeby naprawiał, resetował, czyścił urządzenie.
- ochrona

Kilka słów o mnie, firmie, itd.

Jeden z moich wspólników prowadził kiedyś spółkę zarejestrowaną pod obróbkę metalu na Ukrainie. Mają tani prąd i są zarejestrowani wręcz na terenie jednej z elektrowni stąd ochrona, drut kolczasty. Wjazd na elektrownię i kradzież sprzętu oznaczałby wojnę a jej zalanie woda globalna ekologiczna katastrofę . Generalnie cenę prądu mamy niższą niż nawet niektóre kopalnie w chinach dlatego w cenie 5 centów macie już wszystko i wciąż płacicie mniej niż 6 centów średnia światowa industrialna stawka. Jeśli tym postem naruszam jakieś regulaminy to dobrowolnie go skasuję i za niego serdecznie przepraszam.

BTW, mamy 64 MW dostępne po stracie będzie to jakieś +55 MW. Wysyłkę sprzętu z Polski robimy w przyszłym tyg może w kolejnym. Wywóz odbędzie się dzięki karnetowi ATA (polecam googla), po roku trzeba będzie dopiero opłacić cło lub przedłużyć karnet na kolejny rok. Minimalna ilość sprzętu od której zaczynamy rozmowę musi konsumować min 50 KW w przeciwnym razie zaje*** bym się w papierach i spamie na PW. Preferujemy S9 ale na GPU w ostateczności też się zgodzę.

-Na terenie elektrowni będą stały co najmniej 2 kontenery, i hale namiotowe. (w miarę sprawdzone rozwiązanie przez ponad 2 lata)
-Jak ktoś ma sprzęt na +0,5 MW biorę go pod rękę i jadę na teren elektrowni i wszystko pokazuję żeby nie było że jakiś Janusz z forum szuka jeleni.
-Żeby mnie z kolei tutejsze Janusze nie wyrolowały podsyłając stare koparki wymagany 1 miesięczny depozyt zwrotny o równowartości miesięcznego zużycia prądu.
- opłata instalacyjna jednorazowa i podobnie jak u konkurencji ok 12 USD od sztuki.

Jak ktoś chce robić cokolwiek innego poza kopaniem, nie wiem np faktycznie ten metal obrabiać i naprawdę potrzebował by np 10 MW w niskiej cenie to jak najbardziej się dogadamy. Na terenie elektrowni mam 17 tys m2 do dyspozycji więc coś tam da się zawsze załatwić.

Śmiało zadawajcie pytania :)
Ostatnio zmieniony środa, 30 października 2019, 22:21 przez randomowy świeżak, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

~0,20 PLN -1kwh (0,052 USD) - hosting S9

Postautor: looki » wtorek, 11 czerwca 2019, 23:57

Cześć.
Napisz do mnie PW

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

~0,20 PLN -1kwh (0,052 USD) - hosting S9

Postautor: stolarzz » piątek, 26 lipca 2019, 00:02

Jestem zainteresowany, proszę o kontakt.

Początkujący
Posty: 302
Rejestracja: 20 maja 2018
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Hegemon1995

~0,20 PLN -1kwh (0,052 USD) - hosting S9

Postautor: randomowy świeżak » piątek, 26 lipca 2019, 19:57

oferta czasowo wstrzymana, wznowimy ja we wrześniu.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

~0,20 PLN -1kwh (0,052 USD) - hosting S9

Postautor: stolarzz » niedziela, 4 sierpnia 2019, 20:09

Szukamy obecnie czegokolwiek na własną rękę na Ukrainie zeby przed 2019 wynieśc się z Polski, z obecnym zamętem z cenami prądu nie wiadomo co to dalej będzie. Jak wznowicie oferte odezwij się :)

Możesz powiedziec jak realnie sprawa wyglada z tym karnetem ATA? Nie czepiaja się na granicy tego sprzetu? Jak go sprawdzaja przy wwożeniu?

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 22 marca 2013
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

~0,20 PLN -1kwh (0,052 USD) - hosting S9

Postautor: Adolf_H » wtorek, 29 października 2019, 10:51

interesy na ukrainie mogą być niebezpieczne

Wróć do „Ogólnie o miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości