W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: SavAge » sobota, 27 lipca 2019, 13:43

Szukam nowo powstałych zdecentralizowanych projektów, które coś sobą reprezentują i mają chociaż cień szansy na wzrosty. Dodam, że chciałbym w nie wejść na longa.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » sobota, 27 lipca 2019, 14:34

szukaj projektów które wspiera Ventue Capital, zwróc uwagę o wielkość wkładu , prestiż tych funduszy i historię tego co kiedyś obstawili i co się z tego sprawdziło. Zawsze jest to jakis sposób na wstępny przesiew.
Daj znać jaki jest wynik Twojej pracy :D
---

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » sobota, 27 lipca 2019, 15:30

@SavAge @koparki
To ja niezmiennie polecam przyjrzeć się REN - wsparcie VC jest, mocny nacisk na decentralizację jest, szansa na wzrosty longterm jest (chociaż już jest po małej pompie od ATL). Dla tych co lubią poczytać tutaj jest solidny raport o projekcie:


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 28 lipca 2019, 12:55

Cześć
Interesuje się ktoś Nash Exchange (NEX) ? ICO mieli jakos Q1 2018 i sprzedali wszystkie tokeny: 25 mln , max supply wynosi 50 mln tokenów. Na CMC jest błąd. Nex ma być DEX'em działającym jak CEX. Cena ICO to 1$ = 1 NEX , po wczorajszym info cena podskoczyła do 2,5$. Giełda ma być uruchomiona 23 Sierpnia czyli wtedy kiedy binance zamyka się na użytkowników z USA.



NEX początkowo ma mieć wymiany do NEO i ETH ale chcą też wprowadzić BTC. Od czasu ICO trochę ludzi straciło nadzieje jednak zespół starał się załatwić wszystkie licencje aby ich wymiana była bezpieczna i legalna. Na platformie będzie rampa fiat oraz staking możliwy przy użyciu tokenów NEX. Kto postawi swoje tokeny na określony czas będzie czerpał dywidendy od obrotu platformy i innych płatności przy użyciu NASH.
Znalazłem taki kalkulatorek:
https://nex-calculator.com/

Przed uruchomieniem platformy rejestracja możliwa jest przez reflinka. Gdyby ktoś chciał skorzystać to zapraszam.
https://nash.io/referrals?code=2nfs3a

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 28 lipca 2019, 13:27

Jako ciekawostkę podam, że można pograć na kontraktach Shitcoin czy ALT zbiorczo bez wchodzenia w szczegóły który konkretnie (wiele wrzuconych do jednego wora, jak będzie pompa na BTC, wybranych altach/shitcoinach - tu się da zarobić bez tracenia czasu na zwiady :mrgreen: . Tu ciekawa giełda : https://ftx.com/#a=1276841 Platforma lepsza niż Bitmex, lepsza niż Finex - nowość
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » niedziela, 28 lipca 2019, 13:49

@FuraTeściowej ale już istnieją duże platformy DEX z wymianą do eth , np IDEX, to nie jest żaden wyczyn. Jesli chodzi do wymiany w parze z neo to chyba tylko dla chińczyków jest modne neo w innych częściach świata ten shit (nie majacy nic wspólnego z decentralizacją) jest egzotyczny.
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 28 lipca 2019, 14:00

koparki pisze: niedziela, 28 lipca 2019, 13:49ale już istnieją duże platformy DEX z wymianą do eth , np IDEX, to nie jest żaden wyczyn.


Ogólnie NEX miał być jednym z pierwszych DEX'ow stąd też ICO w 1Q 2018 roku poszło im bardzo sprawnie. NEX to wymiana, płatności i inwestycje - takie hasło ich reklamuje. Trochę czasu minęło od ico, ostatnie testy beta podobno poszły rewelacyjnie - wymiana ma śmigać jak cex. Kolejna sprawa to mają być legalni jak przykładowo Coinbase ( tzn już są bo mają załatwione wszystkie pozwolenia, regulacje aby obsługiwać płatności, fiat)

Co do samej inwestycji w NEX to ja jeszcze się wstrzymuje - czekam na ruch bitcoina. Inwestorzy z ICO którzy się niecierpliwili na pewno już dawno sprzedali swoje tokeny z zyskiem. Na telegramie wiele osób nie może się doczekać stakingu. Biorąc pod uwagę ilość tokenów w obiegu + staking + faktycznie dobrze działającą wymianę jest szansa na przynajmniej 100% w ciągu 1-2 miesięcy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: SavAge » poniedziałek, 29 lipca 2019, 17:21

@sud Dzięki, przyjrze się temu RENowi :)

@koparki jak mam rozpoznać czy dany projekt jest wspierany przez Venture Capital?

Nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia. Jak Amerykanie wyjdą z Binance to można się spodziewać spadków w obrocie a następnie kursy polecą w dół? Czy może się myle.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FuraTeściowej » poniedziałek, 29 lipca 2019, 18:23

SavAge pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 17:21urtuje mnie jeszcze jedna kwestia. Jak Amerykanie wyjdą z Binance to można się spodziewać spadków w obrocie a następnie kursy polecą w dół? Czy może się myle.


Przełączą się gdzieś indziej. Poza tym Binance ma pracować nad tym aby uruchomić zgodną z amerykańskim prawem giełdę Binance.US.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » poniedziałek, 29 lipca 2019, 20:04

SavAge pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 17:21@koparki jak mam rozpoznać czy dany projekt jest wspierany przez Venture Capital?


np. dać w google frazę "Venture Capital" obok nazwy projektu
---

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stasiu » wtorek, 30 lipca 2019, 14:37


Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » środa, 31 lipca 2019, 00:28

Hej mały update, tak z czystej ciekawości ode mnie. Niecały miesiąc temu wrzuciłem na forum pewne informacje wraz z ofertą za które nazwany zostały drugim Żuczkiewiczem i naganiaczem na scam giełdy.

Być może był to błąd, gdyż polska społeczność krypto (zresztą światowa społeczność również) przyzwyczajona jest do tego, że wszystko otrzymuje się za darmo. I nic dziwnego, sam jestem mocnym orędownikiem tego, że prawie wszystkiego można się tutaj nauczyć za darmo.

Niemniej,

Zapamiętajcie, że stokarz ma zazwyczaj dobry towar :D

FTT 1.88 USD - 500% w ciągu niecałego miesiąca.

Najlepsze ROI ze wszystkich mid/large krypto. Przy spadającym BTC. Dodatkowo giełda na tą chwilę posiada jedne z najciekawszych produktów finansowych rynku krypto.

Odrabiam swoją pracę domową. I to często zanim reszta o tym nawet pomyśli.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » środa, 31 lipca 2019, 08:11

Słyszałem gdzieś na youtube że w Australii w jednej miejscowości chińczycy zarejestrowali 30 firm - różnych giełd kryptowalutowych.
Raczej chyba nikt nie myśli że one mają działać i konkurowac z innymi znanymi.
No i po kilku polskich co padły to każdy się pewnie po prostu boi nowych giełd może dlatego ktoś skrytykował twój risercz.
Nieźle 500% to ja już od 3 lat nie widziałem nie mówiąc że w czymś moim :)

Dodano po 4 minutach 43 sekundach:
@stokarz

A dasz linka do swojego postu lub napiszesz jaka to nazwa i giełdy i tokena? bo pod FTT to mi wszędzie znajduje jakąs "farma trust" ale to nie to.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » środa, 31 lipca 2019, 10:28

Giełda to FTX.

Wiem @Rumcajs, sam bywam bardzo ostrożny w przypadku giełd, dlatego nie dziwi mnie reakcja wielu członków społeczności, którzy naturalnie byli po prostu ostrożni, w sytuacji małej ilości informacji przeze mnie udzielonych. Tak, z giełda i trzeba bardzo uważać, choć wydaje mi się, że i tak (mowa tutaj o tych największych giełdach) inwestowanie w ich działalność, jest na tą chwilę bardziej bezpieczne, aniżeli inwestowanie w ICO bądź różne nowe tokeny, STO, itd. Z racji na prosty fakt, że działająca giełda ma już pewien profil dochodów, zatem mamy do czynienia z syntetycznymi akcjami, które mają IMO więcej fundamentalnej wartości, niż przeważna cześć tokenów mid i low cap.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: SavAge » czwartek, 1 sierpnia 2019, 13:35

@sud REN od 26.07 leci w dół. Pewnie analizujesz go od jakiegoś czasu i czy orientujesz się może, kiedy mniej więcej będzie dobry moment na wejście?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » czwartek, 1 sierpnia 2019, 21:42

@SavAge
O targety mnie nie pytaj, chociaż okolice 900 sats wydają się być jakimś wsparciem. Ja wchodziłem w REN od 750 aż do samego dołu i taka taktyka u mnie się sprawdza, po trochu akumulować.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FuraTeściowej » czwartek, 1 sierpnia 2019, 21:56

stokarz pisze: środa, 31 lipca 2019, 10:28Giełda to FTX.


Słyszałeś/czytałeś co nieco o dexie Nash Exchange? Wcześniej mieli nazwę Neonexchange. Ich platforma rusza 23 sierpnia. Dex, dywidendy od obrotu, małe supply, fiaty, posiadają niezbędne licencje, będą celować w klientów z US po zamknięciu furtki przez Binance. :roll: Patrząc na sukces twojego FTT może taki Dex też zrobi 100/200%.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » czwartek, 1 sierpnia 2019, 23:17

Nie, nie znam. FTX odniósł wstępny sukces i
odniesie jeszcze większy, ponieważ zajmuje się nim Alameda Research. Oni też dostarczają na FTX płynności.

Także możemy mówić o potwornie doświadczonych ludziach w krypto, jednych z najlepszych na świecie. Znają krypto giełdy lepiej niż ktokolwiek inny, dlatego ich własna giełda jest tak wyjątkowa, co podkreślałem od początku.

Zetknąłem się z wieloma nowo powstającymi giełda i derywatyw w ostatnim czasie, na fali tego hypu na kontrakty i inne produkty pochodne, po tym jak świat zobaczył, ile kasy zarabia Bitmex.

Większość z tych giełd to kompletne badziewia. Naprawdę, sprawdzałem kilka, na łamach propozycji współprac tych giełd z otwartą społecznością krypto na Telegramie w której się udzielam. W 99% przypadków ich twórcy nie mają podstawowej wiedzy o kontraktach terminowych, a już na pewno nie o funkcjonowaniu giełd kryptowalut.

Taki jeden z przykładów. Jeśli słyszę od giełdy, że wstrzymuje o północy handel na godzinę, aby silnik mógł lepiej dopasować ordery, to niech naprawdę przestaną i to natychmiast. (a tego typu wątpliwości było o wiele więcej)

Giełda derywatyw (które cieszą się złą opinią) w dostatku w US? Podziękuję. US ma już mocne firmy, LedgerX ostatnio wprowadził usługę dla nie-instytucjonalnych klientów. ErisX też jest dobre.

Nie mówię od razu, że giełda o której mówisz, Nash Exchange będzie pomyłką. (jedno pytanie, skoro startują 23 sierpnia, dlaczego ich token jest już w obrocie według Coinpaprika i Coingeek? Chyba, że wcześniej mieli zwykłą giełdę tak?)

Chodzi raczej o to, że Deribit, OKEX i Bitmex (a teraz również FTX) mają naprawdę zajebiste produkty i nic, w tych nowych giełdach derywatyw które przeglądam, nie wskazuje, że warto przejść z handlem właśnie na nie. A mnie nie obchodzą refferale czy bonusy. Chcę płynności i dobrej egzekucji orderów, nowe giełdy ci tego nie dadzą (tak jak mówię, na FTX zwróciłem uwagę, gdyż tam była inna sytuacja - od początku mają jednego z najlepszych market markerów na świecie).

O, jeszcze Bitfinex rusza z derywatywami przecież. A ci to akurat wiedzą co robią, ich UI jest genialne. Nawet Bybit jest dobrą opcją. Nie ma co na siłę szukać tokenów nowych giełd derywatyw, gdyż 90 procent z nich to pomyłka. No chyba, że jesteśmy gotowi ponieść wysokie ryzyko i liczymy na szybki flip tylko.

Są obecnie lepsze okazję na tym rynku ;)

PS. GUI tego Nash wygląda trochę jak rozwiązanie White-label :P ale to tylko moje odczucie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: SavAge » piątek, 2 sierpnia 2019, 15:44

@sud Dzięki za informację. Niestety tak samo jak z Algo, przegapiłem wystrzał...

@BitJanusz chciałoby Ci się rzucić okiem na APPC? Poleciało w dół i czy są jakieś oznaki możliwego wybicia :)

MATIC na 1D lekko wypłaszczony, może w końcu odpali.

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bmwm3e92 » niedziela, 4 sierpnia 2019, 08:16

Dusk network dał fajnie zarobić, wystrzał z ~ 0.1200 $ na 0.1480 $ już o algo nie wspomnę, oczywiście też przegapione :roll:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości