BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitHub.pl » piątek, 26 lipca 2019, 11:59

Śmierć Tobiasza Niemiro | Rozmawialiśmy z Prokuratorem prowadzącym sprawę – aktualizacja 26.07.2019, godz. 10:46

Wpis będzie aktualizowany w miarę pojawiających się nowych informacji. Zachęcamy zainteresowanych do śledzenia wątku.

https://bithub.pl/wiadomosci/tragedia-w ... tobiasz-n/
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 16 lutego 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: vwrafi » piątek, 26 lipca 2019, 12:10

tu83 pisze: piątek, 26 lipca 2019, 11:461. Nie dla wszystkich są to duże pieniądze. Ale to nawet nieistotne - bardziej istotne jest to, o czym już pisałem. Jeśli jest się dorosłym człowiekiem z rodziną, życiem towarzyskim, biznesami, stowarzyszeniem i wszystkim innym - taki wyjazd na drugi koniec świata jest bardzo mało prawdopodobny i trudny w praktycznej realizacji.


No nie dla każdego są to duże pieniądze, ale rzeczywiście, zostawmy tę kwestię. Czyli rozumiem, że jak ktoś żył za 50 000zł miesięcznie i nagle musi żyć za 10 000zł miesięcznie to się zabija? Nigdy nie byłem tak bogaty i chciałbym wiedzieć, czy spadek zarobków z kwoty np. 5 cyfrowej do 4 cyfrowej powoduje, że komuś odchodzą chęci do życia.

Jeśli ktoś miał tutaj rodzinę, życie towarzyskie, był w stowarzyszeniach, to nie chciał opuszczać kraju, żeby tego nie stracić. OK, zrozumiałe. Ale czy zabijając się właśnie tego wszystkiego nie stracił bez wyjeżdżania z kraju?
tu83 pisze: piątek, 26 lipca 2019, 11:463. Zakładając, że to realne samobójstwo to ja założyłbym raczej, że na taki krok decydują się raczej ludzie mocni psychicznie. Zabić się trzeba mieć odwagę, pogodzić się z końcem wszystkiego, podjąć nieodwracalną decyzję itd.


Absolutnie nie, właśnie zabijają się tchórze. Silny człowiek ( psychicznie ) zawsze sobie poradzi. Jak dla mnie duże znaczenie ma tutaj w jaki sposób doszedł do swoich pieniędzy. Jeśli dostał je od rodziców, to mógł absolutnie wplątać się w taką aferę i jego tłumaczenie wydaje się bardzo prawdopodbne. Jeśli do wszystkiego doszedł sam od zera, to raczej nie dałby się tak wmanewrować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: hassejo » piątek, 26 lipca 2019, 12:31

kozaki_wiesi pisze: piątek, 26 lipca 2019, 11:20Jak ci zagrożą życiem dziecka to ochoczo sobie strzelisz w łeb. Nigdy nie wiadomo jakie są motywy, poza tym powyżej pewnego poziomu kasa nie ma znaczenia dla odczuwanego samopoczucia.
to teraz mogą łatwiej wyciągnąć rękę do żony..

EDIT 2 : usunięcie emotikony.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 lipca 2019, 14:00 przez hassejo, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 7 lipca 2011
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: marcin3w » piątek, 26 lipca 2019, 12:34

Sensownym wątkiem w tej sprawie może być możliwość prania pieniędzy przez mafię na BitMarkecie.
Ogólnie myślę, że takie giełdy całkiem dobrze nadają się w tym celu - pieniędzy przez nie przechodzi sporo a kryptowaluty są dość anonimowe.
Z wywiadu którego udzielił Niemiro wynikało, że Aszkiełowicz jest w kontaktach z szemranymi biznesmenami co by pasowało do tej hipotezy.

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 16 lutego 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: vwrafi » piątek, 26 lipca 2019, 12:49

hassejo pisze: piątek, 26 lipca 2019, 12:31edytowany uśmieszek, bo niektórym przeszkadza


To trochę w niezbyt dobrym tonie. Człowiek nie żyje. Pamiętajcie, że jak gdzieś piszą, że "zawrzało w internecie" po updaku Bitmarket, to mają na myśli to forum. Ludzie będą tutaj wchodzić i czytać te rzeczy. Jeśli wyjdzie za parę lat, że te osoby były niewinne i zostały wplątane w tę aferę ( a być może nawet zabite ), to wasze uśmieszki będą na pewno nie na miejscu. Tutaj może też wchodzić rodzina/dzieci zabitego. Lepiej niech nie widzą takich emotikonek po śmierci swojego taty/męża.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 15 lipca 2019
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: green7 » piątek, 26 lipca 2019, 12:59

prostyler pisze: czwartek, 25 lipca 2019, 23:50uwazam, ze byloby lepiej. KONKURENCJA. Koles czesto z rodzina zyja w kraju, majatek maja w kraju, organy dzialaja wedlug krajowych przepisow,
'szybko'.


Ale jaka niby konkurencja. Przecież przez lata nie było problemu z prowadzeniem giełd, problemy z bankami zaczęły się na maxa o ile się orientuje w 2017. I co miałeś jakiś wysyp tej konkurencji wcześniej ?? No może było ze 2-3 giełdy które przestały działać jak banki zaczęły rzucać kłody pod nogi. Tyle, że to oznacza, że były to malutkie firmy bez zasobów i kapitału by dać radę przenieść się zagranicę.
prostyler pisze: czwartek, 25 lipca 2019, 23:50Skoro mozna zalozyc spolke z.o.o to dlaczego nie mzona wniesc wiekszego kappitalu, moze byc akcyjna, jeden ch*&. Ja juz widze ogloszenia gield, "powiekszylismy kapital zakladowy". Skoro klienci boja sie wlamow i kradziezy srodkow, to gieldy beda sie zabezpieczac aby przyciagnac klientow.


Bzdura. Kapitał zakładowy przed niczym Cię nie chroni. Po pierwsze też może zniknąć. Po drugie co z tego, że giełda będzie miała powiedzmy 5 czy 10 mln PLN kapitału zakładowego jak w BTC ludzie będą miel tak jak tu 100 -150 mln ?? To ile odzyskasz w najlepszym wypadku? 2-3 %? A Bitmarket to nie była duża giełda BitBay mówił bodaj o ile dobrze usłyszałem o 8K BTC obrotów dziennie ....
A poza tym wiesz, że kapitał zakładowy można wnieść aportem rzeczowym? Żaden problem jest w otwarciu spółki z kapitałem zakładowym 100 mln PLN. Z czego np. 5 tys w PLN a reszta to będzie powiedzmy autorskie oprogramowanie do obsługi giełdy które spólnicy sobie tak wycenili. Ty jako klient będziesz miał wrażenie, że ho ho jaka ta firma bezpieczna - mają 100 mln PLN. A jak przyjdzie co do czego zostaniesz z niczym.
prostyler pisze: czwartek, 25 lipca 2019, 23:50Na pietruszce nie ma walow, bo jest 10 straganow z przekupami. MOZESZ sobie wybrac najbarzdiej pasujaca i kupic. I nikt i nic sie nie dopierdala, nie kaze malowac pietruszek na zielono i jakos to dziala. Tam gdzie sa nakazy, zakazy i monopol tam sa najwieksze waly.
Na pietruszcze nie ma wałów bo nikt tam nie robi aż tak dużej kasy. Wałki są tam gdzie jest kasa - to proste. Im więcej kasy tym więcej ściąga chętnych do robienia wałków. A przy cenie BTC na poziomach jakich mamy wystarczy klikuset klientów z depozytami by już pojawiła się duża kasa a za nią tacy co przyjdzie im do głowy wałek. I nawet jak właściciele giełdy nie chcą zrobić wałka to może zdarzyć się atak hackerski, czy nieuczciwy pracownik.
Nie tędy droga: nie ważne ile byś tych giełd nie miał i tak w sytuacji gdy dajesz im do pełnej dyspozycji swoją kasę zawsze będą słabym punktem.

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 16 lutego 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: vwrafi » piątek, 26 lipca 2019, 13:52

" Prokuratura Rejonowa Olsztyn - Północ w Olsztynie, w dniu 26 lipca 2019r. wszczęła śledztwo o sygn. PR 2 Ds 115.2019 w sprawie zaistniałego w dniu 25.07.2019 r. w Olsztynie, namowy lub udzielenia pomocy Tobiaszowi N. do targnięcia się na własne życie, tj. o czyn z art. 151 kk. Do chwili obecnej nie została przeprowadzona sekcja zwłok. "

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: hassejo » piątek, 26 lipca 2019, 13:59

vwrafi pisze: piątek, 26 lipca 2019, 12:49To trochę w niezbyt dobrym tonie. Człowiek nie żyje. Pamiętajcie, że jak gdzieś piszą, że "zawrzało w internecie" po updaku Bitmarket, to mają na myśli to forum. Ludzie będą tutaj wchodzić i czytać te rzeczy. Jeśli wyjdzie za parę lat, że te osoby były niewinne i zostały wplątane w tę aferę ( a być może nawet zabite ), to wasze uśmieszki będą na pewno nie na miejscu. Tutaj może też wchodzić rodzina/dzieci zabitego. Lepiej niech nie widzą takich emotikonek po śmierci swojego taty/męża.
Przecież ja nie wyśmiewam się z tej tragedii, jaką niewątpliwie jest śmierć.
Jedyne co chciałem napisać i napisałem ( @RuckenFetard - mój komentarz jest w niezmienionej formie, jedynie edytowałem emotikonę aby nie urażać nikogo więcej, więc puknij się w czoło zamiast przedstawiać SWOJE fakty w plusach i minusach) to że jeśli faktycznie to samobójstwo (o ile to było samobójstwo!) było spowodowane ciśnieniem z ciemnych stref, to teraz mają drogę ciut łatwiejszą do uciszenia kolejnych osób.

W związku z tym że faktycznie ta emotikona mogła zmienić ton mojej wypowiedzi, oficjalnie PRZEPRASZAM.
Nie taki wydźwięk miał mieć mój post, bije się w pierś.


Edit: Wypowiedź w minusie RuckenFetard :
"Najpier skandalicznie nasmiewasz, potem zmieniasz swoja wlasna buraczaną wypowiedz, minusujesz mnie za swoja postawe za którą następnie przepraszasz i w tej samej wiadomosci jeszcze proszisz mnie abym to ja puknal sie w czolo ? Jak chcesz sie bawic w oddawanie minusow, to bardzo proszę. Burak musi wiedzieć za co dostaje minusy."
Moja odpowiedź : Puknij się w czoło drugi raz, pierwszy raz nie był wystarczający :roll:
Swojej wypowiedzi nie zmieniłem, jeśli jest możliwość @maxi82 aby sprawdzić historię mojego posta, bardzo proszę udowodnić temu burakowi że próbuje naginać rzeczywistość.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 lipca 2019, 14:37 przez hassejo, łącznie zmieniany 3 razy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitHub.pl » piątek, 26 lipca 2019, 14:09

Śmierć Tobiasza Niemiro | Prokuratura wszczyna śledztwo – aktualizacja 26.07.2019, godz. 13:36

https://bithub.pl/wiadomosci/tragedia-w ... tobiasz-n/
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 13 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: obserwatorX » piątek, 26 lipca 2019, 17:54

prostyler pisze: czwartek, 25 lipca 2019, 18:22np to ze ta gielda bylaby romana, a karol otworzylby z kapitalem 20tys, a zenek z 50tys i kazdy by konkurowal i jezeli by padli, to jak mi zostalo 13tys w zlotowkach, to te zlotowki bym najprawdopodobniej odzyskal (chodzby nakaz zaplaty za przyszly dochod wlasciciela i niech zyje do konca za minimalna, na rodzine paulianska).

:shock: Buahahaha :lol:
No a jak :D Czyli wystarczy, jak pelikan łyknąć Zenka z wkładem 50 tyś i masz gwarancję, że jak firma padnie to (z bezdomnego żula) będziesz ściągał "dochód".
Ojej to Tobie gwarancje dają takie okruchy? W Amber Gold Plichta miał 30mln wkładu i co :D i nima wkładu..
Rozpisujesz się tak emocjonalnie i piszesz raz z sensem, raz bez sensu. MIałem wrażenie z poprzedich twoich odpowiedzi, że zaakceptowałeś życie w chciwym państwie ale gdzie tam.. niby masz wywalone a odczuwasz niemoc i nic z tym nie możesz zrobić. Domyślam się, że to musi być frustrujące.
Ciekawostką jest to, że tak bijesz w regulację giełd ale z drugiej strony piszesz o zakazach, nakazach i związanych z tym malwersacjami.
Kompletnie nie rozumiem.. budzisz się na lewą nogę - chcesz regulacji, wstajesz prawą - państwo jest chciwe, bo są regulacje.

Weteran
Posty: 1691
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 630
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: zomos2 » piątek, 26 lipca 2019, 18:06

@obserwatorX Bo ma rację. Państwo powinno pilnować porządku czyli jak jest wał a zamieszani i posiadający informacje chodzą po ulicach i udzielają wywiadów to już powinno wkroczyć i zabezpieczać ludzi i informacje. A tutaj? Podejrzany albo conajmniej świadek chodzi sobie przez 3 tygodnie po Olsztynie i nagle znienacka popełnia samobójstwo. Inny przykład kiedy ktoś kto był współwłaścicielem(NIE W ZARZĄDZIE!) firmy w której dyrektorzy postanowili nacinać klientów na wałek są aresztowani razem z właścicielami i ładuje się ich do aresztu bez żadnych podstaw ? To jest właśnie patologia i wymiar układu w który jest zamieszana cała sprawa BM!
Drugi przykład:
https://www.salon24.pl/u/olenkawagner/9 ... nosc-slowa

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 15 lipca 2019
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: green7 » piątek, 26 lipca 2019, 18:44

prostyler pisze: piątek, 26 lipca 2019, 16:31Co ty pieprzysz, bank zablokowal mi nie raz konto, jak przelewalem kase na gielde a co dopiero mowiac o prowadzeniu gieldy.


A przeczytałeś co napisałem ? Mówiłem o tym, że blokady pojawiły się w 2017. Miałeś wcześniej ?? Nie sądzę .... A widziałeś ten wysyp wolnego rynku i krypto giełd w naszym kraju przed 2017, i problemami? Bo ja jakoś nie zauważyłem ....
prostyler pisze: piątek, 26 lipca 2019, 16:31Byles kiedys w urzedzie zapytac jak masz sie rozliczac i oslyszales od naczelnika a co to jest BTC? I kto Ci da gwarancje, ze za 5 lat nie przyjda i nie poloza
interesu?


Mieszasz groch z kapustą. Ja Ci mówię: nic Ci nie da, że będzie więcej giełd i że będzie je łatwiej zakładać. Bo jakbyś nie kombinował to zawsze może być przewał. Giełda zawsze będzie słabym punktem. Do słabym punktem, przeczącym idei kryptowalut jest oddawanie środków w cudze ręce tylko po to by móc je wymienić. Trzeba rozwiązań technicznych, które uniemożliwią fraudy a nie oglądania się na państwo i oczekiwania, że ono coś Ci ułatwi.
prostyler pisze: piątek, 26 lipca 2019, 16:31a tam gdzie jest kasa sa nakazy i zakazy. Jak jestes taki madry, to zaluz przetwornie smieci, elektrownie, kopalnie, ubezpieczalnie, bank, gielde itp.

Nie kumam o co Ci chodzi. O to że są regulacje do takich działalności. No są. I co to ma to rzeczy ? Bo chyba nie chciałbyś by państwo wprowadziło takie same regulacje dla działalności związanej z krypto.
prostyler pisze: piątek, 26 lipca 2019, 16:31pelna zgoda, moge sobie nawet obraz wrzucic za 10mln jako kapital. A co wrzucila spolka na szeszelach? I kto jest w zarzadzie? I przez jaki strumien leca srodki? Juz rozumiesz roznice?


Nie, nie rozumiem. Wytłumacz co masz na myśli. Ja Ci mówię: kapitał zakładowy w niczym Cię nie chroni. Kapitałem zakładowym u nas w kraju może być dajmy na to stary mały fiat wyceniony na 50 mln PLN. Więc kapitał zakładowy spółki nic nie mówi o tym ile środków spółka posiada, przed niczym nie zabezpiecza.
Podobnie jest z kapitałami spółek zagranicznych - nie wiem jak na Seszelach ale w GB np. możesz zadeklarować dowolny kapitał i nie masz konieczności posiadania takich środków. Więc gdzie tu różnica ?
To że spółka będzie w PL to coś zmieni w bezpieczeństwie ? A niby co ?
prostyler pisze: piątek, 26 lipca 2019, 16:31Grales na czym polskim poza BM i BB? Ja gralem na wszystkich i gwarantuje Ci ze im wiecej, tym lepiej. Zawsze kiedys cos padnie (czesto bez walu), i zawsze zdarzy sie oszust ale im wiecej podmiotow na rynku tym lepsze traktowanie klienta. Jak padnie BB to gdzie przeniesiesz srodki? A jak wszystkie krypto trajdujesz na jendje gieldzie to co?


No widzisz: Ty masz podejście "padnie no to trudno". Byle było gdzie się przenieść. Dla ciebie trudno, dla innego dramat życia. A ja mówię, że SYSTEMOWO krypto ma problem - bo każdy taki pad zniechęca do krypto, zabija ideę. Krypto opiera się na technologi. A ta powinna być taka byś bez strachu, że Ci środki znikną mógł płacić, wymieniać, handlować itd. Bo jak nie to nie ma to sensu na dłuższą metę ....
obserwatorX pisze: piątek, 26 lipca 2019, 17:54Kompletnie nie rozumiem.. budzisz się na lewą nogę - chcesz regulacji, wstajesz prawą - państwo jest chciwe, bo są regulacje


No przyznam, że też nie nadążam :)
zomos2 pisze:Państwo powinno pilnować porządku czyli jak jest wał a zamieszani i posiadający informacje chodzą po ulicach i udzielają wywiadów to już powinno wkroczyć i zabezpieczać ludzi i informacje. A tutaj? Podejrzany albo conajmniej świadek chodzi sobie przez 3 tygodnie po Olsztynie
Zgoda - państwo powinno pilnować porządku. I słabo mu to (zwykle) wychodzi - fakt. Gdyby było inaczej i każdy miałby świadomość, że za przekręt szybciutko może pójść w pasiaki to i przekrętów byłoby mniej. Aczkolwiek nie wiemy tak do końca jak było w tym wypadku i jakie działania były podjęte ...
zomos2 pisze:Inny przykład kiedy ktoś kto był współwłaścicielem(NIE W ZARZĄDZIE!) firmy w której dyrektorzy postanowili nacinać klientów na wałek są aresztowani razem z właścicielami i ładuje się ich do aresztu bez żadnych podstaw ?
No ale zaraz - skąd wiesz, że bez podstaw? Odnosząc to do sprawy bitmarketu: w zarządzie jest tylko R. Bochenek. Oczekiwałbyś, że on zostanie aresztowany a właściciele nie ?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » piątek, 26 lipca 2019, 18:59

Tymczasem Tobiasz Niemiro mianowany pośmiertnie twórcą Bitmarketu przez geniuszy z WP: https://www.money.pl/gospodarka/tobiasz ... 0465a.html

Podejrzewam jednak, że Michał Pleban nie będzie
wnosił o sprostowanie...

Weteran
Posty: 1691
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 630
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: zomos2 » piątek, 26 lipca 2019, 20:26

@green7 Bo ktoś kto nie zarządzał firmą a zatrudnił do tego ludzi idzie w pasiaki do wyjaśnienia a ktoś kto włożył kapitał, sam przyznał że od początku była rezerwa cząstkowa(czyli już dysponowanie niezgodnie z przeznaczeniem i łamaniem własnych regulaminów), był dyrektorem zarządzającym - prokuratura gościa pomija. Ot moralność Polskich prokuratur i układu rządzącego. Niemiro i Aszkiełowicz byli w zarządzie od samego przejęcia BM i de facto odpowiadają za to co się wtedy tam działo. Swoją drogą już odcinają tate Kicermana(fajne nazwisko nie?) od Tobiaszaka. Co wg mnie jest patologią bo powiązanie i współwłasności są też oczywiste... https://www.money.pl/gospodarka/kim-byl ... 7761a.html

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lipca 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: abc00 » piątek, 26 lipca 2019, 21:35

Przez te wasze durne wywody, wszystko co ważne i faktycznie istotne, bo związane z tematem, szybko ginie. Co to kogo obchodzi, że macie jakieś pretensje do państwa, wasze jedyne słuszne rady jak korzystać z giełd czy kwestie posiadania broni... Celowo to robicie? - proszę idźcie sobie do jakiegoś innego wątku i tam rzucajcie w siebie do woli mięsem jeśli nie potraficie inaczej i w czymś wam to pomaga. A do moderatorów gorąca prośba o porządek w tym temacie i zostawienie postów, które coś do niego wnoszą/bezpośrednio go dotyczą. Dziękuje!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: hassejo » piątek, 26 lipca 2019, 21:44

prostyler pisze: piątek, 26 lipca 2019, 21:27 A jak nie to wytlumacz mi czym sie rozni gielda, ktora przestrzega AML, nakazow, zakazow i pada od takiej ktora nie przestrzewga i pada. Co nagle policja/sedziowie dostana skrzydel bo ktos spelnia regulacje? NIgga plzzzz. O tmy wlasnie pisalem, nie wiesz czego chcesz. Co z tego, ze gielda spelnia wymagania - nie zrobia myka na hacking? Naprawde?
Niczym się nie różni. Jedynie w przypadku wałów, musi być ciut ostrożniejsza :roll:
Wszędzie są wały, w bankach, w instytucjach państwowych, prywatnych, na GPW, wszędzie.
Na forum też :x

Popieram :!:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » sobota, 27 lipca 2019, 01:53

abc00 pisze: piątek, 26 lipca 2019, 21:35 Przez te wasze durne wywody, wszystko co ważne i faktycznie istotne, bo związane z tematem, szybko ginie. Co to kogo obchodzi, że macie jakieś pretensje do państwa, wasze jedyne słuszne rady jak korzystać z giełd czy kwestie posiadania broni... Celowo to robicie? - proszę idźcie sobie do jakiegoś innego wątku i tam rzucajcie w siebie do woli mięsem jeśli nie potraficie inaczej i w czymś wam to pomaga. A do moderatorów gorąca prośba o porządek w tym temacie i zostawienie postów, które coś do niego wnoszą/bezpośrednio go dotyczą. Dziękuje!
Historia pokazuje, że po padzie giełdy "polskiej" jest maksymalne ożywienie w temacie oraz zakładanie nowych tylko przez pierwsze dni i tygodnie. Z czasem popularność tematów - o ile nie ma nowych faktów w sprawie i nie jest prowadzone poważne śledztwo - drastycznie spada. Aż do poziomu, że za rok będzie tu tylko głuchy wiatr i latający krzak jak z pustyni.

Na 337 s. zaczął się horror a raczej dramat: viewtopic.php?f=55&t=13817&start=6720#p586490

Już 50 stron wątku natłuczone, z czego może max. 5 stron to ważne i niepowtarzane informacje, linki.
ALE ludzie maja prawo się "wypisać" ile chcą, zwłaszcza jak wtopili. Jeśli to ukoi nerwy to niech piszą jak najwięcej. Rzadko albo wręcz wcale nie dochodzą w ten sposób do nowych informacji pomocnych w sprawie, ale mogą się nieco wyszumieć.

Stawiam, że dojdzie do 450-470 strony i będzie tu cicho i mało nowych postów. Temat jest rozdrobniony w kilku innych, ale tylko tu jest klepanie bez opamiętania.

Niestety prawdopodobnie 1. raz w polskiej sprawie związanej z BTC pojawił się trup i jest to naprawdę przykre.

Ps. Aha, do tej pory nowych faktów w sprawach padów giełd nie było za dużo. W sprawie BM myślę, że będzie inaczej, bo dotyczy większej kasy, jest bardziej medialna niż curex i bidextreme, no i jest samobójca (wg mnie ten seryjny raczej). Że będzie telenowela po padzie BM pisałem od razu i faktycznie była telenowela z artykułami i wpisami, że każdy po kolei z panów od BM niewinny. Niestety sprawa zmieniła się w kryminał... :|

Dodano po 8 minutach 31 sekundach:
abc00 pisze: piątek, 26 lipca 2019, 21:35A do moderatorów gorąca prośba o porządek w tym temacie i zostawienie postów, które coś do niego wnoszą/bezpośrednio go dotyczą. Dziękuje!
Wtedy musieliby wykasować ze 40 na 50 stron wątku od czasu padnięcia.
Nierealne, wątku po padzie giełdy nie da się ściśle moderować, a ludzie muszą mieć miejsce by wyrzucić z siebie co chcą.
Są inne watki do BM stworzone do ważnych informacji - tam jest mniej offtopu.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: rtsi » sobota, 27 lipca 2019, 02:56

rtsi pisze: środa, 24 lipca 2019, 22:28
prostyler pisze: środa, 24 lipca 2019, 00:14 Ale jestem ciekawy jaki teatr bedzie w sadzie :) Juz pomijajac, ze wydzwiek bedzie jak w tych komentarzach polaczkow (jak powyzszy @rtsi), gdzie jeden z drugim nie ma pojecia o sytuacji na rynku i ze panstwo ma nagle 'ratowac' poszkodowanych bo wczesniej samo ich w to bagno wepchnelo :)
Bitmarket to już sprawa zamknięta (z punktu widzenia kasy). Nawet jak wsadzą do pierdla kilku słupów, a choćby i głównych sprawców, to kasa i tak się już nie znajdzie, mielenie jęzorem na forach to tylko strata czasu. Mi chodzi o przyszłe wały. Jak w przyszłym roku pierdyknie następna kryptogiełda i znikną następne setki milionów zł to znowu rzesza "zaskoczonych" będzie lamentować po forach. Jak nic ich nie nauczyły dotychczasowe plajty kryptogiełd to plajta bitmarketu też ich nic nie nauczy.
Choć oczywiście najwięcej straciły łosie które nakupowały bitcoina przy kursie 15-20 tys $. No ale dzięki temu różni cwaniacy zbudowali fortuny,
Istnieje możliwość że Niemiro rzeczywiście był niewinny i nieświadomy wałów jakie na Bitmarkecie odchodziły. W takim razie łosie które straciły te 100 milionów mają na sumieniu nie tylko własną kasę, ale i jego życie.
vwrafi pisze: piątek, 26 lipca 2019, 13:52 " Prokuratura Rejonowa Olsztyn - Północ w Olsztynie, w dniu 26 lipca 2019r. wszczęła śledztwo o sygn. PR 2 Ds 115.2019 w sprawie zaistniałego w dniu 25.07.2019 r. w Olsztynie, namowy lub udzielenia pomocy Tobiaszowi N. do targnięcia się na własne życie, tj. o czyn z art. 151 kk. Do chwili obecnej nie została przeprowadzona sekcja zwłok. "
Tak w Polsce wyglądają śledztwa o dużą kasę:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... wo/fz79snm
Więc zapomnijcie o odzyskaniu kasy z afer kryptogiełdowych, Amber Goldów, SKOK-ów, itd.
abc00 pisze: piątek, 26 lipca 2019, 21:35 Przez te wasze durne wywody, wszystko co ważne i faktycznie istotne, bo związane z tematem, szybko ginie. Co to kogo obchodzi, że macie jakieś pretensje do państwa, wasze jedyne słuszne rady jak korzystać z giełd czy kwestie posiadania broni... Celowo to robicie?
Wystarczy sprawdzić datę rejestracji prostylera i ilość jego trolujących postów w tym wątku. Niemal napewno jest wysłany na to forum przez ludzi odpowiedzialnych za ten przekręt, właśnie w celu trolowania tematu.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitHub.pl » sobota, 27 lipca 2019, 09:10

Śmierć Tobiasza Niemiro | Sekcja zwłok i ostatnie zdanie maila do Adama Sochy – aktualizacja 27.07.2019, godz. 08:20

Zgodnie z komunikatem Prokuratora Prokuratury Rejonowej Olsztyn Północ

https://bithub.pl/wiadomosci/tragedia-w ... tobiasz-n/
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: hassejo » sobota, 27 lipca 2019, 14:26

Email był długi. Napisał, że biznesmeni związani w różny sposób z BitMarket są po prostu oszustami. Podał nazwiska. Email przekazałem prokuraturze. Napisał też, że ma dla mnie materiały. Nie zdążyłem odebrać, ale w piątek 26 lipca dotarła do mnie pewna osoba. Tobiasz Niemiro prosił tę osobę o przekazanie mi nagrania jego rozmowy z biznesmenami związanymi z BitMarketem. Nagranie to też oddałem natychmiast prokuraturze, nie ukrywam, że również z obawy o własne bezpieczeństwo.
Czekamy na serię zatrzymań.
Niewątpliwie wyprowadzona została ogromna ilość hajsu przed samym crashem.
Tylko kto i ile? :roll:

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości