"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: jpr » czwartek, 18 lipca 2019, 17:44

Ok to ja sie zgłaszam @KamilZ

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: koparki » piątek, 19 lipca 2019, 10:11

Właśnie "odkryłem" w BitcoinCash funkcję CashShuffle . Jest ona dostępna z lekkiego portfela electrum, dla mas - jest to unikalne rozwiazanie w klonach bitcoina i w jakiś sposób konkuruje z Dash PrivSend. Fajnie by było gdyby PrivateSend tez był dostepny w ten sposób z Electrum. Obecna dostepność wyłącznie z pełnego portfela to za mało i nie ma to przyszłości. Co za wariat (poza włascicielami mastermodów) będzie ściagał np. za rok blockchain 50GB.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » piątek, 19 lipca 2019, 13:35

@koparki PS na electrum-dash jest w ice roadmapie, przeczytaj sobie proposal ;) bedizesz happy.
Pozatym za rok nie bedzie on mial 50 GB, obecnie to jest 14GB ;) a przy postepie hardwaru i predkosci lacz nawet przy tych 50 GB to bedzie pikus.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » piątek, 19 lipca 2019, 13:38

splawik21 pisze: piątek, 19 lipca 2019, 13:35Pozatym za rok nie bedzie on mial 50 GB, obecnie to jest 14GB a przy postepie hardwaru i predkosci lacz nawet przy tych 50 GB to bedzie pikus.

- I to się właśnie nazywa zdrowe podejście ON_chain do skalowania.
Szkoda, że tylko DASH i BCH to rozumie. A może właśnie dobrze?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: aprojection » piątek, 19 lipca 2019, 17:54

A ja mam takie pytanie. Nie sledze newsow w projekcie od jakiegos czasu, ale o ile dobrze pamietam, to EVO juz mialo dzialac (pelna para chyba nawet)? Czy wogole jakis ulamek tego co bylo zapowiedziane z EVO dziala?

I druga rzecz z innego watku Dasha:
Bit-els pisze: środa, 17 lipca 2019, 06:36sprawdziłem mixer w portfelu qt- 6 rund, drobna kwota 250 zł. Czas naawet nie 2 g, koszt do 10 gr.
Szok jak to działa!
Szok, to naprawde tak zostanie? 2 GODZINY (bo rozumiem, że te skryte "g" mialo to oznaczac)?

A zapytalem, bo zauwazylem, ze juz kolejne super poproposals w drodze:
splawik21 pisze: piątek, 19 lipca 2019, 13:35@koparki PS na electrum-dash jest w ice roadmapie, przeczytaj sobie proposal bedizesz happy.
Pozatym za rok nie bedzie on mial 50 GB, obecnie to jest 14GB a przy postepie hardwaru i predkosci lacz nawet przy tych 50 GB to bedzie pikus.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: koparki » piątek, 19 lipca 2019, 18:32

aprojection pisze: piątek, 19 lipca 2019, 17:54Szok, to naprawde tak zostanie? 2 GODZINY

nie testowałem jak szybko to działa w BCH i nie jestem w stanie porównać jakości mixu w obu wypadkach. Ale moze ktoś to potrafi porównac i się wypowie. PrvSend w elektrum to duży krok w rozwoju projektu, nawet jesli 2h to trwa .

Dodano po 23 minutach 33 sekundach:
ciekawy wątek na temat PS:
https://www.reddit.com/r/btc/comments/bjz1ao

edit:

forum chyba ma błąd , nieprawidłowo wyświela wklejony link
Ostatnio zmieniony piątek, 19 lipca 2019, 18:54 przez koparki, łącznie zmieniany 4 razy.
---

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Bit-els » piątek, 19 lipca 2019, 18:42

@aprojection to było sześć rund mieszania, dziesiątki, może setki transakcji, nie wiem dokładnie. Mała kwota (zawsze od dużych fee jest procentowo mniejsze), a z rok temu 4 rundy trwały ponad 10 g.

To rewelacyjny wynik.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » piątek, 19 lipca 2019, 22:34

koparki pisze: piątek, 19 lipca 2019, 18:32nie testowałem jak szybko to działa w BCH i nie jestem w stanie porównać jakości mixu w obu wypadkach. Ale moze ktoś to potrafi porównac i się wypowie.


No cóż...
Mam doświadczenia z obu walutami... ale trochę wstecz w czasie.
DASH przy 8 rundach dawniej mixował długo... trwało to całą noc i w dodatku zabrakło mu 1000 domyślnych kluczy w dash_core, co wyprodukowało monit o nowe klucze, co wygenerowało moją konsternację, bo nie spojrzałem na ekran, a monit wisiał pewnie parę godzin...

BCH tasowanie testowałem jeszcze jako wtyczkę do electron i też trwało to długo, bo trudno było dobrać 5 chętnych do mixu na konkretny nominał. Generalnie zakończył się proces po paru dniach, ale trzeba brać poprawkę na małą ilość chętnych na mix i moje przerwy w on_line.

Wszystko to zostało przeprowadzone w celach edukacyjnych co by nie było, że w ogóle było...

Dodano po 3 minutach 33 sekundach:
Wyobrażam sobie, że teraz DASH mixuje bez wymaganych potwierdzeń górniczych i proces skraca się wielokrotnie, choć może nie rozumiem technologii... nie wiem, nie mixuję, to takie niepolityczne...

BCH też pewnie tasuje szybciej niż za czasów wtyczki do electron, bo użytkowników jest więcej i tasowanie jest domyślnie dodane do electrona.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:13

ShadowOfHarbringer pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 21:56DASH nie jest zdecentralizowany bo miał premine.

W DASHu ten kto ma najwięcej kasy, kontroluje też najwięcej masternodów. Zatem posiadacze hajsów z oryginalnego premine mają scentralizowaną kontrolę nad tym Blockchainem, bo mają największe udziały.

To jest ogromna słabość, DASH nie przetrwałby w ogóle takiego ataku jaki został przeprowadzony na Bitcoin Casha. System masternodów daje posiadaczom największej ilości monet największą siłę głosów, więc gdyby Rząd USA/FED/Blockstream przejął głównych developerów DASHa tak samo jak w BTC przejęto głównych developerów, to byłby game over .

Przez system Masternode'ów i premine, hard-forkowanie DASHa nic nie daje.

Naturalnie, jeżeli kiedykolwiek nastąpi taka sytuacja że DASH stanie się naprawdę popularny tak jak Bitcoin BTC, jest praktycznie gwarantowane że taki atak zostanie przeprowadzony, a efekt będzie taki jak napisałem wyżej.

Pozwoliłem zacytować Cię z innego wątku tutaj, żeby jakiś admin nie wywalił rozprawki.

Sądzisz, że decentralizacja MN w DASH jest na gorszym poziomie niż ta górników w BCH? :
https://cash.coin.dance/blocks/today

Jeśli tak sądzisz, jak byś to udowodnił?
Bo ja miałem podobne obawy, ale nie udowodniłem ich sam nawet sobie...
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:19

mecenas pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:13Sądzisz, że decentralizacja MN w DASH jest na gorszym poziomie niż ta górników w BCH? :
https://cash.coin.dance/blocks/today

Nie dawaj wykresów jednodniowych, bo wariancja na sieci BCH z tego względu że minerzy skaczą z BTC do BCH i z powrotem jest gigantyczna.

Dawaj wykresy tygodniowe:
https://cash.coin.dance/blocks/thisweek

Obrazek

I tak, oczywiście że decentralizacja minerów jest lepsza na sieci BCH niż w DASHu decentralizacja Masternode'ów.

Z tego co pamiętam, premine/instamine spowodował że jego beneficjenci mają między 30% a 40% kontroli nad MasterNode'ami, mimo posiadania mniejszej niż 30-40% ilości monet.

Generalnie zacznijmy od tego, że DASH to efektywnie scam, podobnie jak Litecoin który również miał premine. Ale nie będę się tutaj z wszystkimi kłócił bo zaraz mnie tutaj zajedziecie na śmierć że tak nie jest.

Oczywiście że tak jest, ale nie będę nikogo na siłę przekonywał. Przyszedłem tutaj, bo wciągnął mnie @mecenas do tego tematu. Już sobie idę.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:25

ShadowOfHarbringer pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:19Oczywiście że tak jest, ale nie będę nikogo na siłę przekonywał. Przyszedłem tutaj, bo wciągnął mnie @mecenas do tego tematu. Już sobie idę.

Szkoda, przecież tylko debile się kłócą o Prawdę.
W tym wątku to raczej poważni ludzie dyskutują - tak bynajmniej myślę.
Ja naprawdę jestem ciekawy jak się sprawy mają... chodzi przecież o naszą kasę a nie o jakieś kłótnie.
Gdybyś jednak zdecydował się zostać - byłoby dla wszystkich z pożytkiem, a tych od bójek i kłótni się jakoś uciszy?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:10

@ShadowOfHarbringer wiesz ja jestem takim pacyficznym i spokojnym gosciem wiec nie zamierzam sie wyklucac czy cus, ale powiem Ci zes walna teraz. lol!

Dash nie mial premine tylko fastmine to jest WIELKA roznica (ok instamine napisales moze byc).

Co do posiadanej tak wielkiej ilosci monet moze tak bylo na bladym poczatku w okresie tych pierwszych dni, gdzie cena darkcoina byla na poziomie 20 kilku centow, ale od tamtego czasu minelo juz ponad 5 lat i te monety gdyby przesledzic explorer zmienily wlascicieli/portfele X razy.
Kiedys Evan powiedzial ze mial ponad 200 MN, ale juz nie ma.

Jeszcze jedna sprawa. Wiesz tutaj jest proposal goscia ktory nawet tutaj na forum nie zaglada wiec to co napisal jest obiektywne. Tworzy on software do obslugi masternodow z pozycji portfeli sprzetowych. Odpal strone i zjedz do: "Some statistical information from CloudFlare regarding RPC nodes:" przeczytaj sobie informacje odnosnie unikatowych userow https://www.dashcentral.org/p/dash-mast ... astructure zatem prosze Cie z calym szacunkiem skonczmy temat centralizzacji MN raz na dobre.

BTC, BCH, LTC, DASH whatever, move on....

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:13

Nie będę dyskutował, zostałem zawołany do tego tematu i jestem tu niepotrzebnie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 417
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: KamilZ » wtorek, 23 lipca 2019, 00:11

ShadowOfHarbringer pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:13 jestem tu niepotrzebnie.
Hola! A może jesteś właśnie bardzo potrzebny.
Sprawiasz wrażenie logicznie myślącego i wyciągające dobre wnioski przyczynowo skutkowe.

Masz opinię na temat Dasha, ale z tego co zdążyłem zauważyć opiera się ona na nie do końca poprawnych założeniach. W takim przypadku nawet najbardziej żelazna logika da nieprawdziwe wyniki.

Dash z tego co mi wiadomo był i jest obecnie poddawany bardzo wielu atakom medialnym z użyciem manipulacji (przeinaczeń, błędnych założeń, przemilczeń, bezpodstawnych sugestii, botów fałszujących głosowanie, itp.) oraz zwykłych kłamstw. Konstruktywnej krytyki jest jak na lekarstwo.

Zauważyłem też, że jesteś uczulony na cenzurę i manipulację, a te dwa aspekty dotykały Dasha zanim jeszcze walnęły w BCH.
Może z jakiegoś dziwnego sentymentu mógłbyś spojżeć swoim krytycznym okiem na ten projekt.

Z mojego doświadczenia warto, ale jestem również ciekawy twojej konstruktywnej krytyki (np. co do technologi, rozwiązań zarządzania konsensusem i np. ChainLocks)
Być może nie będzie to dla ciebie czas stracony.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3918
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » wtorek, 23 lipca 2019, 06:25

ShadowOfHarbringer pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:19Z tego co pamiętam, premine/instamine spowodował że jego beneficjenci mają między 30% a 40% kontroli nad MasterNode'ami, mimo posiadania mniejszej niż 30-40% ilości monet.
Widzę, że im Dash starszy to i liczby powiązane z tzw. instamine rosną jak na sterydach.
Za rok pewnie przeczytam o 50%
:shock: :D

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: jpr » wtorek, 23 lipca 2019, 08:15

ShadowOfHarbringer pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:19beneficjenci mają między 30% a 40% kontroli nad MasterNode'ami
Dash po prostu wymyślił całkiem nowy rodzaj scamu. Beneficjenci instamine trzymali swoje Dashe od kilkunastu centów do $1500 i nie sprzedali ich do dzisiaj. A wszystko tylko po to, żeby nadal mieć 30-40% kontroli nad Masternodami. Jestes genialny Shadow. Rece opadają. Dalsza dyskusja nie ma zadnego sensu bo tylko Ty jestes tak mądry zeby to ogarnąć.

Niestety Twoje podejscie jak tak samo ignoranckie jak ludzi, którzy ulegli propagandzie trolli Monero. Tacy nie zadzdzą sobie chociażby odrobiny trudu zeby się dowiedzieć jak jest naprawde tylko w kółko powtarzają te brednie przeczytane gdzieś na reddicie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » wtorek, 23 lipca 2019, 08:31

jpr pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 08:15Dash po prostu wymyślił całkiem nowy rodzaj scamu. Beneficjenci instamine trzymali swoje Dashe od kilkunastu centów do $1500 i nie sprzedali ich do dzisiaj. A wszystko tylko po to, żeby nadal mieć 30-40% kontroli nad Masternodami. Jestes genialny Shadow. Rece opadają. Dalsza dyskusja nie ma zadnego sensu bo tylko Ty jestes tak mądry zeby to ogarnąć.

Niestety Twoje podejscie jak tak samo ignoranckie jak ludzi, którzy ulegli propagandzie trolli Monero. Tacy nie zadzdzą sobie chociażby odrobiny trudu zeby się dowiedzieć jak jest naprawde tylko w kółko powtarzają te brednie przeczytane gdzieś na reddicie.

Nie przemawia do mnie Twoja argumentacja, szczególnie fragmenty:
jpr pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 08:15 Jestes genialny Shadow. Rece opadają. Dalsza dyskusja nie ma zadnego sensu bo tylko Ty jestes tak mądry zeby to ogarnąć.
jpr pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 08:15Twoje podejscie jak tak samo ignoranckie jak ludzi, którzy ulegli propagandzie trolli Monero.
jpr pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 08:15Tacy nie zadzdzą sobie chociażby odrobiny trudu zeby się dowiedzieć jak jest naprawde tylko w kółko powtarzają te brednie przeczytane gdzieś na reddicie.

Niczego nie wniosłeś do dyskusji, tylko wywołujesz niepotrzebne emocje i podziały.

Jeszcze nikt nie udowodnił na liczbach, że zagrożenie centralizacją w MN DASH nie istnieje.
Poza tym jak każda warstwa PoS warstwa MN posiada większe prawdopodobieństwo trwałego wrogiego przejęcia, czy to przez instamine, czy przez przejęcie banksterskie, agencyjne itp.

Dopóki nie będzie rzetelnych symulacji (na liczbach) potencjalnych skutków instamine, dopóty taka dyskusja argumentum ad personam niczego kompletnie nie wnosi to tematu i nie rozwiewa wątpliwości potencjalnych zainteresowanych, a tym samym nie przyczynia się do stawiania projektu w dobrym świetle.
Wygonić osobę wyzwiskami jest łatwo, ale co to daje? Nadal nie ma liczb, symulacji, nie ma czego tak naprawdę się złapać. I to jest smutne jak dla mnie. Ja nie umiem sobie wysymulować problemu i go rozwiązać, dlatego wysłucham każdego kto ma coś do powiedzenia w tym temacie, dokądkolwiek prowadzi Jego ścieżka rozumowania.

Także proszę nie zniechęcaj nikogo do wypowiedzi. Niczego nie udowodniłeś i nie czepiaj się, że ktoś ma słabe argumenty, skoro Twoje nic nie wnoszą.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: jpr » wtorek, 23 lipca 2019, 09:57

mecenas pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 08:31 Jeszcze nikt nie udowodnił na liczbach, że zagrożenie centralizacją w MN DASH nie istnieje.
Tak samo jak nikt nie udowodnił, że istnieje.
Zresztą moja wypowiedź nie miała związku z centralizacją tylko z zarzutem o scam.

Cieżko uwierzyć jest, ze ktos trzyma wszystkie swoje coiny od początku i do dzisiaj nie sprzedał. Kumpel Evana na początku miał 160k Dash i wszystko sprzedał. Evan również sie wyprzedał i to po cenach wiele niższych niz dzisiejsze. Kupił za to chociażby dom w Arizonie kiedy jeszcze sam nie spodziewał się ze będzie z tego taki powazny projekt. Nikt sie wtedy tego nie spodziewał więc bardzo wątpliwe jest, że ktos to wszystko zaplanował celem posiadania takiej ilości masternodów.

I ja nikogo nie wyganiam ale jak sie zarzuca scam to wypadałoby to najpierw udowodnic i poprzec jakimis argumentami zamiast twierdzić "Nie bede wam tego wyjaśniał - po prostu tak jest".

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: miso20 » wtorek, 23 lipca 2019, 10:19

@jpr bo dla shadowa wykopanie znacznego procenta przez założyciela dasha jest scamem, a kopanie milionów przez satoshiego już nie :D

Swoją droga btc to tez scam - na początku kopało go kilka osób, a jak ja przyszedłem do krypto to ostało mi się tylko kilka monet, a tez bym chciał uczciwa dystrybucje :cry:

Dodano po 47 sekundach:
Nierówności w dystrybucji zawsze będą bo zwykle o nowym projekcie wie tylko kilka osób

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 417
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: KamilZ » wtorek, 23 lipca 2019, 10:26

__kot__ pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 06:25Za rok pewnie przeczytam o 50%
On nie pisał, że tyle zostało wykopane na początku w Instamine (nie był to Premine, bo kod był dostępny do kopania dla wszystkich!, ale nawet jakby był zamknięty i premine, to niektórzy piszą, że za taką ilość innowacji można by to twórcą wybaczyć ;) )
Shadow miał na myśli, że mając 1,8 mln Dash (20%) można mieć 1800 MasterNodów czyli niecałe 36% wszystkich obecnych.
A poza tym uważam resztę opinii pana Shadow za pochopną.

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości