Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoWujek » sobota, 20 lipca 2019, 19:13


wiedziałem :P

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
13 050 złapane idealnie ;)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 20 lipca 2019, 20:36

Lisk trzyma poziom wzgledem rosnacego btc, juz tak nie traci to dobry znak. Ja sie oblizalem zabraklo 20 centow do zrealizowania pozycji no cuz moze bedzie kolejna okazja.

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » sobota, 20 lipca 2019, 20:40

+160 liskow na tej pompce :mrgreen:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » sobota, 20 lipca 2019, 20:40

To teraz czekamy na spadek do 3-4 pln żeby dokupić kolejnego tysiaka Lisków a potem na wzrost do 12 pln jak wyskoczy ver. 2.1 :mrgreen: a póki co weekend i

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 20 lipca 2019, 20:44

Ja to częściej powinienem chodzić na melanże, bo zawsze jak poimprezuje to kurs rośnie :P Osobiście nie ugrałem dzisiaj nic bo wstałem tak najebany że nie byłem w stanie wpisać seeda do portfela.

Dużo altów powybijało, na Iost widzę że można było też fajnie zarobić . Czyżby zaczyna się czas na alty ?
;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » sobota, 20 lipca 2019, 20:47

...
Ostatnio zmieniony sobota, 7 września 2019, 13:22 przez Tomasz_Es, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 20 lipca 2019, 20:53

@Tomasz_Es Mam swoje ustalone targety, więc póki co żadnych ryzykownych ruchów nie robie, za duzo mnie kosztowało ugranie tylu lisów, by je łatwo stracić :D

Ja tam z reguły nawet jak chodzę na imprezy to alkoholu nie piję bo całe życie jestem kierowcą, ale jak mam być milionerem to nawet przez dwa lata będę pił haha

Dodano po 1 minucie 34 sekundach:
Anagamidev pewnie zajety liczeniem Jagiełłów :)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » sobota, 20 lipca 2019, 21:05

@Harmony qrde to ni uja wiecej na trzezwo sie nigdzie nie ruszam, od teraz wsiadasz w fure i bedziesz robil za ubera gdziekolwiek to bedzie :idea: chyba ze bedziem robic za indianinow to co innego :mrgreen:

@anagamidev to liczy raczej sklodowskie curie, albo sklodowskie corki :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 20 lipca 2019, 21:41

@Hamas Ale jak nie będę pił to kurs znowu spadnie :D
;)

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » sobota, 20 lipca 2019, 21:41

@Wymazywanie Ciekawe gdzie nasz Czarnoksiężnik Trol który tak Smrodził ?
Teraz nie ma nic do powiedzenia .
Ładnie LSK odbił ponownie od dna - Teraz zdecydowanie energicznie .W tym tempie 20PLN w tym miesiącu ?

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » sobota, 20 lipca 2019, 22:23

Nie popadajcie w jeden dzień wzrostów w euforię bo jutro może się wszystko odwrócić i nie wzywajcie do tego wątku @Wymazywanie niech sobie chłop odpocznie od Liska.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » sobota, 20 lipca 2019, 22:42

uzar007 pisze: sobota, 20 lipca 2019, 22:23Nie popadajcie w jeden dzień wzrostów w euforię bo jutro może się wszystko odwrócić i nie wzywajcie do tego wątku @Wymazywanie niech sobie chłop odpocznie od Liska.


Ale jak nie teraz to kiedy euforia ? Rośnie cieszmy się Liczmy na jeszcze ! Lisk to the moon !

Czemu akurat teraz nie zapraszać "wymazywanie" Ciekawe co teraz ma do powiedzenia ? Nic?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » sobota, 20 lipca 2019, 23:04

@pokavb A czego ode mnie oczekujesz? Nie nastąpiła ani żadna zmiana w tym opieszałym pół scamie do którego się w Polsce przykleili za bardzo amatorzy z Bitbay, ani wykresowo nie ma żadnej zmiany trendu. Ciesz się jeśli korzystasz jakoś z wahań krótkoterminowych bo od tego są, ale nie zmienia to za bardzo sytuacji Liska. Jak coś spada do low vol/depth/popularność, to może i łatwo spaść i łatwo wzrosnąć o duży %. Pytanie, czy w jakiś sposób zmienia to trend średnio i długoterminowy? To nadal pół martwy coin. Dopiero jakby doszło powiedzmy do 6-8$ i stworzyło tam jakąś stabilną konstrukcję a nie było zwykłym pnd, to byłoby ciekawe. Póki co niemal nic się nie dzieje, tylko zamiast spadać czy iść w bok, sobie odbija.

Oczywiście jak wygłodniałym psom rzucisz obgryzioną kość, to też będą szalały z radochy. Bagholderzy Liska to takie wygłodniałe psy, stąd łapią euforią jak jakikolwiek wzrost jest. Smacznego. :-)

Big picture bezlitosne.

Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota, 20 lipca 2019, 23:07 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » sobota, 20 lipca 2019, 23:07

@Wymazywanie a już myślałem że bawisz na Sunrise lub Tomorrowland :mrgreen: i się nie odzywasz :D

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » sobota, 20 lipca 2019, 23:17

Jeśli podłoga zawiedzie, a btc i alty zaczną lecieć, to ludzie będą się dalej wyleszczać. Wszystko zależy od sdk. Jeśli steve jobs marketingu będzie przez kolejny miesiąc czekał, lsk nie utrzyma się długo.
Na github jest 100% dla 2.0 i 2.1

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » sobota, 20 lipca 2019, 23:36

Wymazywanie pisze: sobota, 20 lipca 2019, 23:04rzucisz obgryzioną kość

Dzięki za tą kość . Poproszę więcej ;)
Wymazywanie jak dojdziemy do 6-8$ zaproszę cie na wódeczkę .Pozdrawiam .
Ja osobiście liczę na 18$ do Października ,do końca roku 24$ ?

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » sobota, 20 lipca 2019, 23:39

Milion od razu bo spadło z 6.6 na 4.4 i odbiło do 5.8.
Nic tylko szampany otwierać. To the moon.

Najpierw wróćmy na 2$ później będziesz myślał o kosmicznych poziomach 8-) 8-)

I szanuj wymazywanie bo w tym co pisze prawdy jest dużo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 21 lipca 2019, 01:24

pokavb pisze: sobota, 20 lipca 2019, 23:36Ja osobiście liczę na 18$ do Października ,do końca roku 24$ ?


Hehe nie pierdzielisz się w tańcu. Póki co raczej nierealne - bo musiałoby oznaczać wg mnie jedną z dwóch możliwości:

1) albo Lisk nagle zrobi fantastyczny dynamiczny uptrend i wróci najbliżej ATH w por. do reszty altów (do tych, które istniały już w 2017 i mamy punkt odniesienia w postaci ich ATH w 2017 i spadku po nim),
2) w najbliższym czasie zrobi się prawdziwy altseason z kulminacją na jesieni i nie tylko Lisk ostro urośnie ale prawie wszystko.

Wg mnie punkt 2) bez bańki i nowych ATH na BTC jest mało możliwy.
Zresztą obie możliwości nie są dla mnie zbyt realne, ale to tylko moja ocena, możesz liczyć na 24$ w październiku. Bardzo bym się zdziwił jakby Lisk był pow. 10$ wtedy.
Pamiętaj, że obecne ruchy na Lisku to nie nowy uptrend w większej perspektywie na ten moment (by on był musiałoby naprawdę sporo nadrobić z cen z których spadało). Za to obecne odbicie to na pewno jest korekta spadków (korekta spadków=odbicie, korekta wzrostów=spadek). Czy to początek czegoś więcej, czas pokaż. Osobiście sądzę, że nie i że Lisk skończy poniżej 1$ i tak. Ale proszę nie opierać na moich słowach gry, ja mam o Lisku złe zdanie jak wiecie. Wg mnie reprezentuje negatywne rzeczy na tym rynku czyli duże ICO + obietnice + notoryczne przekładanie, rozwlekanie + zerowa użyteczność i brak produktu. POZDRAWIAM
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 21 lipca 2019, 13:50

Tu się ze wszystkim zgodzę wymazywanie,brak produktu itd. Ale to jest dziki zachód i nie obraz się nikt ale to nikt nikt nikt nikt NIKT nie wie jaka będzie cena i co się dalej stanie. NIKT z was nie przewidział nawet prawdopodobieństwo podobne do ruchu BTC jaki jest teraz. I jeszcze raz NIKT To co wy tu wszyscy piszecie między sobą to jest jakiś śmiech na sali. Oczywiście są i posty,które pokazują jakiś tam postęp projekty etc poszanować. Lecz jeszcze raz napisze, WYMAZYWANIE,Anagamidev,Harmony,Hamas i reszta szajka bossów tego forum NIE WIE jaka będzie cena Liska. Inwestujesz,zakładasz plan, wychodzisz,jak się nie realizuje to robisz koretke planu. Ja osobiście nie mam pojęcia jaka cena dalej będzie,ALE dlaczego inwestuje w Liska ? A no dlatego,że krypto to jest spekulacja i wyczuam na tym shicie pompkę jeżeli zrobią produkt a dlaczego ? Dlatego,że nagle będzie wow,zrobili,wszyscy czekali i zrobią z tego wydarzenie pod piękny pump and dump od ceny jaka jest teraz, mimo,że coin nie będzie warty zapłaty tyle pieniędzy. Przynajmniej tak przypuszczam,że tak będzie a czy tak będzie? NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 21 lipca 2019, 13:55

@Pomoc_potrzebna ja wiem na pewno, że będzie ponad 100$ :D Proof me wrong :D Wczoraj przesyłałem trochę Lisków na binance, 5 min, zaksięgowane i można tradować :D Wspaniała technologia :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości