BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: the_great_pretender » czwartek, 18 lipca 2019, 17:29

anagamidev pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 17:12 @the_great_pretender tak, tak, klakierku :D
Założę się, ze nie masz doświadczeniu w kierowaniu spółkami prawa handlowego. I dlatego nie rozumiesz o czym oni mówi i tego, ze nie sposób stawiać zarzutów na podstawie tego co usłyszałeś. Pleban właśnie przybił ich wersje i potwierdził, ze giełda nie miała wady prawnej, natomiast słyszał o wewnętrznych ustaleniach nowego zarządu jak dysponować środkami.

Proszę, jeżeli chcesz dyskutować kolego, to rob to z klasa.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: tu83 » czwartek, 18 lipca 2019, 17:42

qertoip pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 15:53Do Ciebie ciągle nie dociera, że od 2011 każda jedna udana polska giełda upadła ze stratą środków - pozostał tylko BitBay z liczących się czyli płynnych i długo działających. Te nieudane zamknęły się same.
Aha. Stawiasz tezę, że każda UDANA polska giełda od 2011 upadła ze stratą środków. Ja oczywiście mogę Ci wskazać dość łatwo kontrprzykłady, ale nie ma to sensu, bo pewnie odpowiesz, że one nie były UDANE według jakiejś Twojej tajemniczej definicji. Tak formułując tezy można udowodnić niemal wszystko.

qertoip pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 15:53Jak wyobrażasz sobie skonstruowanie ubezpieczenia przy historycznym ryzyku asymptotycznie dążącym do 100%?


Nie wiem. Bitbay twierdzi na przykład, że jakieś ubezpieczenie posiada, w przeciwieństwie do innych "polskich" i polskich giełd. Jeśli to rzeczywiście prawda - jest to najwyraźniej możliwe. Pytanie oczywiście o to, co tak naprawdę to ubezpieczenie obejmuje.

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: the_great_pretender » czwartek, 18 lipca 2019, 17:47

@tu83
Giełdy zdecentralizowane istnieją. Nie są popularne, bo łatwiej na tych szybkich. Ludzie idą na łatwiznę, tracą i chcą, żeby regulator im oddał.
Bitcoin nie na regulacji. Ryzykujesz i nikt ci nie pomoże. I tak powinno zostać.
Nikt nie ma żadnych ubezpieczeń. To jest rynek, całe szczęście ciagle bez regulacji i niech tak pozostanie.

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: qertoip » czwartek, 18 lipca 2019, 17:59

Macieja pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 15:32 Oświadczenie Michała Plebana w sprawie Bitmarketu:

https://bithub.pl/wiadomosci/bitmarket- ... a-plebana/

Eh, mega rozczarowanie, że nawet Michał Pleban jest w to moralnie zamieszany :(

Według jego własnego oświadczenia, Michał Pleban zgodził się aby nabywca tymczasowo zapłacił mu ze środków użytkowników... "what can go wrong?!"

Pewnie formalnie ograli to tak, że przekazanie giełdy jest bez wad prawnych, a moment później obciążenie środków użytkowników jest już na odpowiedzialność nowego właściciela.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: novymivo » czwartek, 18 lipca 2019, 18:17

@the_great_pretender
Bardzo cenie Twoje wypowiedzi ale nie ze wszystkim moge sie zgodzic.
Nawiazujac do Twojej wypowiedzi odnosnie UK.
Jezeli to defraudacja mienia uzytkownikow? to kara do 10 lat + kara finansowa. Dodam ze sady w UK dzialaja duzo szybciej i duzo sprawniej nie tez w PL.
Limited Company (Ltd) w Wielkiej Brytanii



Odpowiednikiem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Wielkiej Brytanii jest Limited Company. Spółka Ltd podobnie jak sp. z o.o. pozwala na wyłączenie odpowiedzialności jej wspólników za zobowiązania spółki, a ponadto w większym zakresie, niż sp. z o.o., chroni prywatny majątek członków jej zarządu. Brytyjskie przepisy regulujące zasady działania spółki Ltd nie mają odpowiednika art. 299 Kodeksu spółek handlowych, który w pewnych sytuacjach przewiduje odpowiedzialność członka zarządu za zobowiązania spółki. W związku z tym członek zarządu spółki Ltd co do zasady nie ryzykuje utraty prywatnego majątku w przypadku niepowodzenia biznesu prowadzonego przez spółkę Ltd. Czy w związku z tym majątek członków zarządu spółki Ltd jest w 100% bezpieczny?



Niestety nie zawsze. W pewnych sytuacjach członek zarządu spółki Ltd może zostać pociągnięty do odpowiedzialności, którą ponosić będzie prywatnym majątkiem. Z taką sytuacją możemy mieć do czynienia w razie nierzetelnej działalności członka zarządu. W przypadku gdy spółka Ltd znajduje się w stanie zagrażającym jej wypłacalności zarząd jest zobowiązany do niezaciągania dodatkowych zobowiązań, których spółka nie będzie w stanie spłacić, oraz do nieuprzywilejowywania żadnych wierzycieli spółki przy spłacie jej zobowiązań. W przypadku stanu zagrożenia dla wypłacalności spółki zarząd nie może także wypłacać dywidendy wspólnikom spółki oraz dysponować majątkiem spółki poniżej jego wartości. Za naruszenie powyższych obowiązków członek zarządu może zostać pociągnięty do odpowiedzialności prywatnym majątkiem oraz może wobec niego zostać orzeczony zakaz powoływania na stanowisko członka zarządu spółki Ltd.
Polskie Forum Bitcoin.pl

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: the_great_pretender » czwartek, 18 lipca 2019, 18:47

@novymivo
Dobrze to ująłeś.
Ja stoję na stanowisku, ze odpowiedzialność Dyrektorów jest tylko na prawie brytyjskiego prawa handlowego, jeżeli to spółka z UK zarządzała. Na tej podstawie można uzyskiwać wyroki i szukać pieniędzy.

Moim zdaniem od początku wszystko idzie w kierunku uwalenia wszystkiego, ponieważ poszkodowani w większości są w RP a powierzali swoje środki jednemu z 3 podmiotów: Seszele, UK, Estonia. Kluczowe jest ustalenie kto konkretnie jest tym końcowym beneficjentem i wtedy występowanie przed lokalnym sądem, jeżeli to EU. Każda inna opcja to lata pracy polskiej prokuratury i na 99% brak wyników.

Znajdźcie wśród siebie zespół specjalistów. 1 prawnik od międzynarodowego prawa handlowego, 1 osoba z doświadczeniem biznesowym, językiem angielskim i jakimś wykształceniem oraz kogoś znanego w środowisku, kto nie jest z nikim skonfliktowany i nie wiszą nad niż żadne brudy z przeszłości.

Niech ludzie ślą zawiadomienia. Prokuratura potrzebuje ubrał pomocy prawnej zagranicznej, żeby coś zrobić.

Nikt nie wsadzi do paki żadnego z panów, ponieważ wskazujecie na nich palcem.

Winę trzeba udowodnić a na razie wszystko się rozmywa. Pan Pleban przybił wersje tamtej grupy, dla mnie pozamiatał.

Hejterow proszę o merytoryczne odpowiedzi. Inaczej pokazujecie swoją frustracje i nic wiecej. Prawda boli, znam ten ból.

Jeszcze jedno. Wyrok skazujący w UK dla zarządzającego i brak majątku w UK kończy sprawę. A zawsze można ogłosić bankructwo, czego w Polsce się nie da :-)

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: TypowyFacet » czwartek, 18 lipca 2019, 20:20

Z ciekawych rzeczy to około 17.03.2019, cena na bitmarket skoczyła do 17kzł, gdzie kurs na zagranicznych giełdach oscylował około 14,5kzł. Bitmarket napisał, że była to transakcja klienta, który skupił ponad 100btc po bardzo zawyżonej cenie. Być może ktoś wiedział, że trzeba się ewakuować pkc kupując bity.

Ja na szczęście wypłaciłem wszystko po zmianie haseł i kluczy api w czerwcu. Swoim milczeniem po tym zdarzeniu dali jasny sygnał, że trzeba uciekać.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 10 czerwca 2019
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: prolek » czwartek, 18 lipca 2019, 21:30

TypowyFacet pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 20:20Z ciekawych rzeczy to około 17.03.2019, cena na bitmarket skoczyła do 17kzł, gdzie kurs na zagranicznych giełdach oscylował około 14,5kzł. Bitmarket napisał, że była to transakcja klienta, który skupił ponad 100btc po bardzo zawyżonej cenie. Być może ktoś wiedział, że trzeba się ewakuować pkc kupując bity.


Nie może tylko na pewno tak było. Część osób dostała tipa, że coś się święci. Inna sprawa, że sami właściciele mogli wykupywać BTC (bo tej łatwiej ukraść) za pieniądze klientów (np dosyłane na giełdę).
TypowyFacet pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 20:20Ja na szczęście wypłaciłem wszystko po zmianie haseł i kluczy api w czerwcu. Swoim milczeniem po tym zdarzeniu dali jasny sygnał, że trzeba uciekać.


Milczę więc daje Ci jasny sygnał, abyś trzepnął się w łeb.

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: TypowyFacet » czwartek, 18 lipca 2019, 21:58

prolek pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 21:30Milczę więc daje Ci jasny sygnał, abyś trzepnął się w łeb.

Każdy myślący człowiek, który ma jakieś doświadczenie w krypto, powinien wiedzieć, że jak giełda resetuje hasła i klucze api, to nie robi tego bez powodu i coś jest nie tak, a jak giełda milczy i unika pytań to jest źle i trzeba uciekać. Ja miałem więcej szczęścia niż rozumu, bo trzymałem tam środki od kiedy powstała ta giełda, czyli od marzec-kwiecień 2014. Po odblokowaniu wypłat w czerwcu tego roku wszystko udało się wypłacić.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 15 lipca 2019
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: green7 » czwartek, 18 lipca 2019, 22:13

the_great_pretender pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 17:05To są ludzie przygotowani do wystąpień publicznych przez prawników. To jest zaplanowana i przemyślana akcje, która rozbudza wasze emocje i kieruje was na ślepe tory.


Serio Ty widzisz tu jakąś spójną i zorganizowaną akcję ?

Aszkiełowicz:
Ogromna dziura, o której poinformowałem w ostatnich dniach jest wynikiem sytuacji nadzwyczajnych i błędów w zarządzaniu, popełnionych przez osoby faktycznie zarządzające wówczas giełdą, które miały miejsce w pierwszych dwóch latach działalności giełdy, po jej przejęciu z Aftermarket, (...) w wyniku którego z kont kilku użytkowników oraz kont technicznych giełdy, zginęło ponad 600 BTC.
ujemne saldo środków wynosiło już w 2017 roku ok. 2300 BTC.
Czyli Aszkiełowicz zrzuca winę na Plebana.

Niemiro:
transakcję przeprowadzał Mariusz Sperczyński z Michałem Plebanem.
Jak kupiliśmy tę giełdę, to Mariusz Sperczyński wszystkim organizacyjnie zarządzał, można to udowodnić, są na to setki emaili, spotkań, świadków.
ustaliliśmy się tak, że ja wszystkie kompetencje i obowiązki scedowałem na Marcina Aszkiełowicza a on z kolei na Mariusza Sperczyńskiego
Mariusz pisał nam w emailach, że myśmy kupili tę giełdę z jakimś deficytem 600 bitcoinów. Ale ja do dzisiaj nie wiem, czy to było 600. Bazowaliśmy tylko na informacji od Mariusza.
Nie wnikałem w to, czy Mariusz za te moje grubo ponad 600 tys. złotych zakupił te bitcoiny. Do dzisiaj nie wiem
Czyli Niemiro zrzuca wszystko na Sperczyńskiego. Nic dziwnego raczej woli chronić Aszkiełowicza z którym przecież prowadzą inne wspólne biznesy.

Pleban:
Bitmarket.pl nie został, jak twierdzi pan Niemiro, sprzedany „z deficytem 600 BTC”.
Kvadratco w chwili przejęcia serwisu nie dysponowała pełną kwotą w wysokości ustalonej ceny za sprzedaż, uzgodniliśmy, że część tej kwoty nasza spółka otrzyma w bitcoinach, poprzez potrącenie kwoty przelewanej ze starego zimnego portfela giełdy na nowy, kontrolowany już przez spółkę Kvadratco. Kwota ta wyniosła nieco ponad 500 BTC.
Pleban oczyszcza siebie. Ale jednocześnie poświadcza słowa Niemiro. Wersja Plebana i Niemiro pokrywa się - 600 BTC również pokrywa się z tym co mówi Aszkiełowicz. Tyle, że pośrednio Aszkiełowicz przyznaje, że giełda na starcie miała deficyt 600BTC ale to za jego zarządu zrobiło się z tego 2300 BTC straty.

Dalej: Niemiro dodatkowo powtarza, że on się wycofywał, nie brał w tym udziału, tylko dawał kasę, obciąża również Przyłęckiego mówiąc o niezbyt jasnych biznesach i pożyczkach.

To wytłumacz mi: gdzie Ty tu widzisz z góry przygotowaną linię obrony? Ja tu widzę, że każdy stara się zrucić winę na kogoś innego. Każdy chroni swój tyłek. Jeśli dodamy do tego, że pomylono nawet KRSy spółek w oficjalnych komunikatach, Niemiro zapomina co sprzedał a co nie - to ja tu widzę raczej mocną amatorszczyznę a nie jak piszesz zaplanowaną akcję.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 10 czerwca 2019
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: prolek » czwartek, 18 lipca 2019, 22:42

TypowyFacet pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 21:58
prolek pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 21:30Milczę więc daje Ci jasny sygnał, abyś trzepnął się w łeb.

Każdy myślący człowiek, który ma jakieś doświadczenie w krypto, powinien wiedzieć, że jak giełda resetuje hasła i klucze api, to nie robi tego bez powodu i coś jest nie tak, a jak giełda milczy i unika pytań to jest źle i trzeba uciekać. Ja miałem więcej szczęścia niż rozumu, bo trzymałem tam środki od kiedy powstała ta giełda, czyli od marzec-kwiecień 2014. Po odblokowaniu wypłat w czerwcu tego roku wszystko udało się wypłacić.
Facet pieprzysz jak potłuczony. Z BB juz wyciagnaleś środki? A z suportem BM gadałem i wytłumaczyli dlaczego chcą dodatkowych danych. Sytuacja na giełdzie ponoc tez była dobra? I co?

To odbijemy piłęczke - jak można trzymać jakieś srodki na nowo powstałej giełdzie, przecież to idiotyzm.

Ciągniesz ten temat, jak Ci co piszczą o tym aby wyciagać środki na noc :) A mogę się założyć, że 25% środkow np te do gry na DT mają teraz na giełdzie. Sam straciłem ułamek środków na BM i jeżeli grałbym na innej giełdzie podobną sumą to i tak nie bawiłbym się w jakieś chomikownaie na kilka godzin. To jest taka sama loteria, że wyciągnę w dzień środki a giełda padnie w nocy, jak u Ciebie że wyciągnałeś w czerwcu a nie w lipcu (no wtedy już być nie wyciągnął), czy np ukradli Ci samochód bo zaparkowałeś w tym miejscu a nie w innym - to jest jakiś absurd. Winna jest giełda i zarządzający nią kombinatorzy a nie użytkownicy. ŻADNA giełda nie piszę, aby nie trzymać u nich środków - w stopę by sobie nie strzelali.

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: XRPOskar » czwartek, 18 lipca 2019, 23:07

Michał Pleban:
PS. Osoby zainteresowane śledzeniem losów kryptowalut na giełdzie Bitmarket.pl mogą zacząć od analizy adresu 1G8hJwAWDuUL5kBPKf5ReV9YKiYx38c2qF, na który w chwili przekazania serwisu 28 kwietnia 2015 roku zostały przelane środki z ówczesnego zimnego portfela.
No dobra jestem zainteresowany.
I co widzę?
OK w dniu 2015-04-28 10:35:15 BM otrzymuje w sumie 1417.05 BTC - OK
Sprawdzam dalej i znowu mam pypcia na oczach bo nigdzie nie widzę cytuję:

Michał Pleban:
Ponieważ jednak spółka Kvadratco w chwili przejęcia serwisu nie dysponowała pełną kwotą w wysokości ustalonej ceny za sprzedaż, uzgodniliśmy, że część tej kwoty nasza spółka otrzyma w bitcoinach, poprzez potrącenie kwoty przelewanej ze starego zimnego portfela giełdy na nowy, kontrolowany już przez spółkę Kvadratco. Kwota ta wyniosła nieco ponad 500 BTC.
No i mam problem - jeżeli Pan MP sprzedał BM i część tej zapłaty otrzymał w BTC od nowych właścicieli BM to pierwszy wykonany TX powinien wynosić "nieco ponad 500 BTC" a ja go nigdzie nie widzę

Pierwszy -TX jest wykonany: 2015-04-30 21:51:26 -406.995 BTC

A jeżeli Pan MP przelał pomniejszone środki o "nieco ponad 500 BTC" na adres BM - TO xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (ocenzurowano) brał CZYNNY UDZIAŁ w wyprowadzeniu z giełdy środków użytkowników

Czy się mylę?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » czwartek, 18 lipca 2019, 23:11

Druga opcja.

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: XRPOskar » czwartek, 18 lipca 2019, 23:20

OK
Sprawdzam dalej
Portfel BM przed sprzedażą https://www.walletexplorer.com/address/ ... x2khrJRy9H

No dobra tu coś przybliżonego widzę :
2015-05-05 11:19:28
-4.728 Bitfinex.com-old2
(-0.0007) fee
0.0009957 b9e8af7515726caf3084…
2015-05-05 10:56:49
-495. Bitfinex.com-old2
(-0.0023) fee
4.7296957 5c0a6d0d5350b81e1b86…

Ale skąd JA mam wiedzieć że (to jest to) ten adres jest zarejestrowany w Bitfinex na Pana MP?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » czwartek, 18 lipca 2019, 23:33

Nadal mi brakuje do kompletu wersji p. Sperczyńskiego.

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: XRPOskar » czwartek, 18 lipca 2019, 23:39

No dobra to troszkę na ostro:

Do wszystkich osób w jakikolwiek sposób korzystających z usług/kooperantów/wspólników/etc. z wymienionymi osobami/firmami/spółkami/etc. w sprawie Bitmarket-u

Zastanówcie się 1-10-100 razy czy przypadkiem za jakiś czas nie usłyszycie podobnego bełkotu w sprawie dotyczącej was samych

Pozdrawiam i życzę miłej współpracy

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » czwartek, 18 lipca 2019, 23:55

A co powiecie na to:

"capitalDIGI is a new digital capital platform owned by Kvadratco Services Limited company from Larnaca, Cyprus (founded September 2011), currently establishing a branch office in London."

Gdzie lepiej płacić podatki? W Wielkiej Brytanii czy na Cyprze?

W KRS jako udziałowiec wpisane jest Kvadratco Services Limited, ale nie wiadomo które. Jeśli
miałoby to być brytyjskie, to chyba nie raportowaliby 20 funtów w aktywach?
Ostatnio zmieniony piątek, 19 lipca 2019, 00:42 przez g100, łącznie zmieniany 2 razy.

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: XRPOskar » piątek, 19 lipca 2019, 00:22

g100 pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 23:55Gdzie lepiej płacić podatki? W Wielkiej Brytanii czy na Cyprze?
Na Seszelach :)
A tak na poważnie to było jeszcze przed sprzedażą BM - czy się mylę? (gdzieś już coś chyba o tym wspominałem)

No tak jak się rejestrowałem na BM 2014/2015 to była to jeszcze własność (MP) a zaraz nie długo po tym zostało w 2015 sprzedane Kvadratco a spółka na Cyprze powiedzmy zlikwidowana i wtedy powstała nowa spółka na Seszelach

Ale cały czas nie do końca rozumiem powiązania Bitmarket/capitalDIGI bo tłumaczenie się w tym temacie MS na bithub.pl jest dla mnie bardzo nie zrozumiałe

https://bithub.pl/informacja-prasowa/in ... bithub-pl/
Ostatnio zmieniony piątek, 19 lipca 2019, 00:48 przez XRPOskar, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: g100 » piątek, 19 lipca 2019, 00:46

Masz chyba na myśli Michau Enterprises na Cyprze?
Kvadratki mi wyglądają na biznes Sperczyńskiego.

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: XRPOskar » piątek, 19 lipca 2019, 01:02

g100 pisze: piątek, 19 lipca 2019, 00:46Masz chyba na myśli Michau Enterprises na Cyprze?
Kvadratki mi wyglądają na biznes Sperczyńskiego.


Masz rację

Dodano po 13 minutach 7 sekundach:
XRPOskar pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 23:07No i mam problem - jeżeli Pan MP sprzedał BM i część tej zapłaty otrzymał w BTC od nowych właścicieli BM to pierwszy wykonany TX powinien wynosić "nieco ponad 500 BTC" a ja go nigdzie nie widzę

Pierwszy -TX jest wykonany: 2015-04-30 21:51:26 -406.995 BTC

A jeżeli Pan MP przelał pomniejszone środki o "nieco ponad 500 BTC" na adres BM - TO xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (ocenzurowano) brał CZYNNY UDZIAŁ w wyprowadzeniu z giełdy środków użytkowników

Czy się mylę?
XRPOskar pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 23:20OK
Sprawdzam dalej
Portfel BM przed sprzedażą https://www.walletexplorer.com/address/ ... x2khrJRy9H

No dobra tu coś przybliżonego widzę :


Czyją własnością był (Cold wallet) Bitcoin Portfel 5758236 / Wallet [5242ce9cba] total addresses: 2 w dniu 2015-05-05 ????????????
A czyją własnością był w dniu powiedzmy 2015-03-09 ?????

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości