Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 17 lipca 2019, 12:42

@Cayde6 sorry ale na tle BB to CD nie wypada lepiej pod żadnym względem. Od pół roku proszę żeby dodali cenę danej krypto w belce strony. Wpłaty i wypłaty przez API to temat rzeka. Jeżeli muszę osobiście patrzeć na portfele czy jest wystarczająca kwota do wypłaty to raczej nie wygląda to za dobrze. Brak możliwości podglądu orderbooka powyżej 10 pozycji itd, itd.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » środa, 17 lipca 2019, 12:50

BitBay pisze: środa, 17 lipca 2019, 12:35
tygrysek195 pisze: środa, 17 lipca 2019, 12:12No i dooopa, przelew zlecony wczoraj po informacji o odblokowaniu wpłat, nie wpłynął na saldo w BitBay. Bardzo dziwne, powinien być widoczny o 12:00...
Skontaktuj się z naszym supportem i na pewno sprawa się wyjaśni.

Aby się dodzwonić do Was, to trzeba mieć ruskie szczęście i środki uspokajające.

Edit: 13:08 środki wpłynęły. Księgowanie o 12:00 - 16:00 - 18:00. Jakaś dziwna godzina wpływu.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 6 kwietnia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: cryptobossman » środa, 17 lipca 2019, 13:38

@Bitbay - wasz prezes na spotkaniu powiedział (od 29:10), że jesteście zarejestrowani w ramach VFA.

Niestety - nie ma was w rejestrze MFSA (https://www.mfsa.com.mt/financial-services-register/). Dlaczego?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 91
Rejestracja: 3 czerwca 2013
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kotek34 » środa, 17 lipca 2019, 14:48

No ja tez mam problemu, po prostu juz wymiekam z tym wszystkim. Wczoraj pojechalem na poczte wplacilem, doszly pieniadze praktycznie od razu, tak jak jest napisane. Dzisiaj wplacilem, mija ponad godzina, srodkow nie ma.. - napisalem ticket

Edit:
Zadzownilem sobie na infolinie tego calego Payment Technology, pani cos tam sprawdzila w systemie, powiedziala zeby poczekac 5-10 minut i wplata wlasnie teraz przyszla.
Ostatnio zmieniony środa, 17 lipca 2019, 15:02 przez kotek34, łącznie zmieniany 2 razy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 17 lipca 2019, 14:56

@kotek34 możliwe że pracownik poczty źle wpisał tytuł wpłaty, miałem tak już kilka razy. Dlatego zawsze mówię że tytuł wpłaty musi się idealnie zgadzać z tym co jest na wydruku, jak nie przypomnę to często jest jakiś błąd. Spróbuj się dodzwonić na infolinię, dział księgowy pracuje do 16 albo 17 więc powinni to rozwiązać od razu. Podaj przy okazji nr ticketa na infolinii.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 16 lipca 2019
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: fiuczer » środa, 17 lipca 2019, 17:29

Gdzie odpowiedź na pytania od @g100?

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 lutego 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: AceDetroit99 » środa, 17 lipca 2019, 19:42

fiuczer pisze: środa, 17 lipca 2019, 17:29Gdzie odpowiedź na pytania od @g100?
Teoretycznie mają czas do piątku. BitHub zapowiada obszerną publikację po zebraniu odpowiedzi od wszystkich giełd.

https://bithub.pl/wiadomosci/do-dzialaj ... e-pytania/

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 17 lipca 2019, 20:19

@fiuczer odpowiadali na live. Musisz ich zawołać jak chcesz uzyskać odpowiedź
@BitBay

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 18 lipca 2019, 09:03

cryptobossman pisze: środa, 17 lipca 2019, 13:38@Bitbay - wasz prezes na spotkaniu powiedział (od 29:10), że jesteście zarejestrowani w ramach VFA.

Niestety - nie ma was w rejestrze MFSA (https://www.mfsa.com.mt/financial-services-register/). Dlaczego?
Jesteśmy w trakcie procesu licencyjnego i dopiero po uzyskaniu tej licencji zostaniemy wpisani do rejestru jako podmiot posiadający licencję.
fiuczer pisze: środa, 17 lipca 2019, 17:29Gdzie odpowiedź na pytania od @g100?
Tak jak wspomniał @liseklsk odpowiedzi padły już we wtorek natomiast będą też przedstawione w formie tekstowej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » czwartek, 18 lipca 2019, 09:05

co sie chlopaczyna roztytlala :roll: :twisted:

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 18 lipca 2019, 09:51

@BitBay kiedy dodacie jakieś nowe krypto? tylko z kategorii tych normalnych a nie jak XBX i tym podobne na których wolumen to 5zł na 24h

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Ishias » czwartek, 18 lipca 2019, 09:58

Ja juz pisałem fajne by było jak by wprowadzili NEO, EOS'a,i NANO

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 18 lipca 2019, 10:09

@Ishias, @liseklsk mamy w planach wdrożenie nowych kryptowalut natomiast na tym etapie nie chcemy jeszcze podawać konkretnych dat aby nie wprowadzić nikogo w błąd ;)

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: renekm » czwartek, 18 lipca 2019, 10:29

Przemogłem się w końcu i poszedłem z kwitkiem na pocztę. Wydawałoby się, że to najbezpieczniejsza i najszybsza forma wpłaty pieniędzy na BitBay.

Wszystko sprawdzone na kwitku 3 razy. Czekam już ponad godzinę i pieniędzy oczywiście nie ma. Na infolinii BitBay nikt nie odbiera i to samo jest z telefonem Payment Technology.

Co za dramat. Czy już nie ma jednej polskiej giełdy gdzie normalnie można wpłacić pieniądze ?? Zdaje się, że trzeba wyrobić kartę USD w Aliorze i wpłacać poprzez kartę na EXMO. Już trudno o te 3.45% prowizji.

Po prostu dramat.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 18 lipca 2019, 10:39

@renekm To że sprawdziłeś 3 razy nie znaczy że pani w okienku czy tam pan wpisała poprawnie tytuł wpłaty. Niestety często wpisują coś po swojemu. Stwórz ticket i spróbuj się dodzwonić na infolinię, po kontakcie w ciągu 30 minut zaksięgują ręcznie. Możesz też utworzyć ticket i napisać do BB tu w wiadomości prywatnej ew. na FB.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: FuraTeściowej » czwartek, 18 lipca 2019, 10:45

BitBay pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 10:09 mamy w planach wdrożenie nowych kryptowalut natomiast na tym etapie nie chcemy jeszcze podawać konkretnych dat aby nie wprowadzić nikogo w błąd ;)
Miejmy nadzieję ,że nie będą to następne futurocoiny :mrgreen: :mrgreen:
renekm pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 10:29Przemogłem się w końcu i poszedłem z kwitkiem na pocztę. Wydawałoby się, że to najbezpieczniejsza i najszybsza forma wpłaty pieniędzy na BitBay.

Wszystko sprawdzone na kwitku 3 razy. Czekam już ponad godzinę i pieniędzy oczywiście nie ma. Na infolinii BitBay nikt nie odbiera i to samo jest z telefonem Payment Technology.

Co za dramat. Czy już nie ma jednej polskiej giełdy gdzie normalnie można wpłacić pieniądze ?? Zdaje się, że trzeba wyrobić kartę USD w Aliorze i wpłacać poprzez kartę na EXMO. Już trudno o te 3.45% prowizji.

Po prostu dramat.


Ja mam konto euro/usd w pko bp i bez problemu wysyłam na Bitstamp. ;) Polecam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: blink » czwartek, 18 lipca 2019, 10:59

BitBay pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 10:09@Ishias, @liseklsk mamy w planach wdrożenie nowych kryptowalut natomiast na tym etapie nie chcemy jeszcze podawać konkretnych dat aby nie wprowadzić nikogo w błąd


Coś długo trwa te wasze planowanie, przydałby się team który zajmowałby się tylko tym.
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 lipca 2019, 12:05 przez blink, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: renekm » czwartek, 18 lipca 2019, 11:36

Dla zainteresowanych.

Wpłata została zaksięgowana po około 2 godzinach oczekiwania i kontakcie z infolinią BitBay.

Oddzwoniła również do mnie miła Pani z Payment Technology i tłumaczyła, że mają bardzo dużo zleceń wpłat właśnie z poczty i system wysyła je według kolejki. W związku z tym mogą się pojawić opóźnienia. Poinformowała mnie, że zawsze można do Niej zadzwonić i poprosić o sprawdzenie przelewu.

Ktoś tam pisał wyżej czy dobrze wpisałem tytuł i czy dobrze zrobiła to Pani z Poczty. Zapewniam, że tak i tu położyłem na to duży nacisk.

Wszystko to jest już ponad moje nerwy. Przeżyłem upadek kilku giełd po kolei i nie straciłem środków dzięki temu, że ich nie trzymałem na giełdzie. Moje potrzeby polegają głównie na wpłacie PLN, zakupie BTC lub LTC i przesłaniu go dalej. Dlatego chyba wybiorę inne rozwiązanie w tej kwestii. Mniej nerwów i mniej problemów.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 18 lipca 2019, 12:03

@monocykl A ciebie ktoś o zdanie pytał? To twój prywatny temat czy może twoje prywatne forum. Wydaje mi się że forum jest ogólnodostępne i każdy może wyrazić swoją opinie, napisać komentarz wtedy kiedy ma na to ochotę. Jeżeli ktoś ma problem a ja znam odpowiedź i mogę pomóc czy coś podpowiedzieć to się zwyczajnie udzielam skoro przerabiałem podobny temat osobiście. Widocznie według ciebie lepiej poczekać na odpowiedź BB kilka godzin a może do następnego dnia, niż rozwiązać problem szybciej. Jeżeli masz jakiś problem z moimi postami to wystarczy dodać mnie na czarną listę.
Dziwne że od ponad 6 miesięcy nie dostałem żadnego negatywa a wręcz odwrotnie, nawet otrzymałem napiwek. Więc jednak moje posty się komuś przydają.
@KryptoBanita Nie od żadnych wielbicieli, tylko skoro inne giełdy za te same odpowiedzi dostają plusy a BB zbiera minusy to chyba coś nie tak. Więc polecam iść i plusować BM a jeżeli tak bardzo nie lubisz BB to nie wiem po co się udzielasz w tym wątku. Zmień giełdę, nie będziesz się musiał stresować przez brak profesjonalizmu ze strony BB.

Świetny przykład na adekwatną ocenę działań BB było wprowadzenie FTO, wielki hejt i zgrzytanie zębami. CoinDeal ma również FTO ale jakoś nikt ich za to nie hejtował. Dodatkowo Pan Adam Bicz tworzył futurenet i wszystko jest ok.

Tutaj i na wykopie tylko BB zbiera bęcki, wszyscy inni są super i w ogóle naj.
Gdy BB faktycznie ma jakieś problemy tak jak było w przypadku wypłat tokenów ERC-20 jakiś czas temu to sam negatywnie oceniam ich pracę.
Wielokrotnie pisałem że kiedyś support był lepszy ale sorry nie mam żadnych większych problemów z tą giełdą, więc dlaczego mam wypowiadać się negatywnie.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 18 lipca 2019, 12:42

@monocykl to chyba ty nie rozumiesz do czego jest ten temat i forum. do kontaktu z BB masz wiadomość prywatną. Jeżeli ktoś zna odpowiedź na jakieś pytanie to je tutaj podaje. Jak widzisz inni użytkownicy również się wypowiadają, nie tylko zadają pytania. Napisałem tobie rozwiązanie twojego problemu. Dodatkowo właśnie robisz spam w wątku BB w którym tylko można zadwać pytania do przedstawiciela giełdy. Nie rób śmietnika jak nie masz nic sensownego na temat giełdy i spraw z nią związanych do powiedzenia. Jak masz jakiś problem do mnie to napisz wiadomość

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 33 gości