Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 7511
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2779
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pael » wtorek, 16 lipca 2019, 14:53

Obrazek

3d, ma 50/200 aka golden cross

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » wtorek, 16 lipca 2019, 15:17

opór na razie okazał się za silny. 4h

Obrazek
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: zomos2 » wtorek, 16 lipca 2019, 16:37

Się zaczęło! https://blockonomi.com/wells-fargo-bitcoin/ - Wells Fargo blokuje transakcje które umożliwiają kupno crypto. Myślę że teraz będzie atak USA na BTC. Sądzę że mają zachomikowane sporo BTC(chociażby poprzez konfiskaty) i nie będą się pierniczyć a także dopuszczą do ataku na wartość poprzez masowe zrzuty. To nie chińczyki które mówią ze ban ale "może być". Jak rząd USA się wkurzy to dopiero będzie wojna handlowa... A już są głosy że BTC nie jest spoko...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 84
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Corso » wtorek, 16 lipca 2019, 16:55

może to trochę naiwne , ale nachodzi mnie taka refleksja co do spuszczenie kursu grubo poniżej 10k - w rejony ~~ 7k

( jako , że obecnie mam w obrocie na giełdach około 40k usd i chętnie wszedł bym jeszcze raz takim kapitałem przy poziomach 7k , więc nie jest to myślenie typowo życzeniowe w którą konkretnie stronę ma iść )

ale do rzeczy :
kurs na poziomicach powyżej 10K trzyma już prawie od miesiąca czasu , więc tak naprawdę kto był załadowany w 2018 będący na minusie chciał sprzedać - to już dawno sprzedał , tak sam ci co załadowali się na początku 2019 w rejonach 3xxx też już dawno sprzedali - najczęściej przy poziomach 6k , bo wiemy jak było i mało kto dojechał nawet do 10k ;)
później większość raczej dokupywała przy poziomach +10k w celu DT ( tych nie liczymy ) , ale też trochę nowego kapitału weszło grubo powyżej 10k ( nie licząc T )

....czyli wniosek z tego raczej prosty:
ciężko będzie spuścić "naturalnie" kurs na poziomy około 7k bo niby kto to ma zrobić ?? DT - nie ?? ci co kupili powyżej 10k - nie , bo będę kitrać licząc na nowe ATH ;)
dlatego też poziomy poniżej 10K ( psychologiczna bariera ) widzieliśmy przez ostatni miesiąc dopiero dwa razy i to bardzo krótko , a i pewno nie zobaczymy ich szybko na dłuższy czas

dziękuję za uwagę
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 lipca 2019, 17:20 przez Corso, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 11 listopada 2018
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: patyczak94 » wtorek, 16 lipca 2019, 17:01

spadlo by na 7k to i byc moze czekal bys na 5k itd itd. sam czekam na zjazd zeby sie zapakowac na long term( dokupic) a jezeli nie spadnie to nie dokupie i zostane z tym co mam troche glupie myslenie ale nie zaplace tyle za btc wole zostac z tym co jest

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 991
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: wamak » wtorek, 16 lipca 2019, 17:09

Muszę przyznać, że dałem się nabrać z przewidywaniem ceny. 2 lipca był młot, który 3 lipca zakończył się ładnymi wzrostami. Jak widać, nie ma tak łatwo.

Poza tym, nie tylko w krypto AT nie działa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 17:15

Corso pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 16:55....czyli wniosek z tego raczej prosty:
ciężko będzie spuścić "naturalnie" kurs na poziomy około 7k bo niby kto to ma zrobić ?? DT - nie ?? ci co kupili powyżej 10k - nie , bo będę kitrać licząc na nowe ATH
dlatego też poziomy poniżej 10K ( psychologiczna bariera ) widzieliśmy przez ostatni miesiąc dopiero dwa razy i to bardzo krótko , a i pewno nie zobaczymy ich szybko na dłuższy czas
Ale bzdety (sorry za dosłowność). Cena 4% nad 10k a smarujesz jakąś apologetykę, że nie da się łatwo spuścić ceny do większej korekty. To samo możesz napisać z wektorem przeciwnym, że jest utrzymywany na tym poziomie i że trudno bez utrzymywania by rosło dalej i by nie spadało mocno. Oba rozumowania są niekreatywne i niewartościowe, bo z takim typem argumentacji jak napisałeś uzasadnię z łatwością zdanie przeciwne.

Piszesz uogólniające głupstwa jako argumenty - np. że ci co kupili pow. 10k kitrają na nowe ATH. Tak i Ty wiesz, co może zrobić i czego chcą tysiące graczy którzy kupili w jakiejś cenie, jasne. Przy dużej grupie graczy, spectrum ich możliwych zachowań na rynku wzrasta wraz z ich liczbą. A Ty wrzuciłeś ich do 1 worka i postanowiłeś sobie, że wszyscy oni będą trzymać do ATH. Na pewno trafiłeś! :)

Każdy argument i każdy wniosek jaki napisałeś jest błędny.
Jedynie prawdziwa jest chęć uzasadnienia, że nie spadnie poniżej jakiejś ceny, co jest z góry bezsensownym zabiegiem na rynkach spekulacyjnych. W sposób w jaki próbujesz uzasadnić własne chciejstwo, mogę uzasadnić przeciwne i każde inne zdanie i żadne z nich nie ma żądnej wartości z tak pokraczną "metodologią" wywodu. Jak czegoś nie wiemy, to przynajmniej nie uogólniajmy by pasowało do naszych planów (przykład z tym co zrobi ktoś kto kupił za cenę 10k+).

Ps. Najgorzej jak nie spadnie tak jak chcesz nas przekonać i potem będziesz myślał, że dotarłeś prawidłowymi argumentami do prawdziwego wniosku. Wtedy człowieka mocniej wrzuca w błędy jakie popełnić w rozumowaniu.

Przepraszam za dosłowność krytyki, ale jest ona słuszna. Wyjdź poza uogólnienia i błędne wnioskowania, a zrobi Ci to dobrze.

________

Coraz bardziej myślę, że dla spekulantów dałbym nie naukę AT i ekonomię jako podstawę, ale koniecznie podstawy metodologii, psychologii, trochę logiki i szczególnie epistemologię (teoria poznania). Zabawne, że typowo humanistyczne nauki - tak bardzo pomagają myśleniu na rynku finansowym dla spekulantów.
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 lipca 2019, 17:23 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 3 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: domator » wtorek, 16 lipca 2019, 17:18

Przechwytywanie.PNG
.
Nie bylo mnie 4 dni ale widze ze niewiele stracilem.
Moj scenariusz viewtopic.php?p=588003#p588003 zdaje sie realizowac juz przy pierwszym tescie dolnej krawedzi.
Nastapil tez retest od dolu.
Dla mnie target nr 1 to wynik korekty 1:1 ( inaczej narysowania kanalu) -> ok. 8.800. Target nr 2 to odlozona wysokosc trojkata. -> 7.300. Po drodze jest jeszcze kolejna linia trendu, ktora mozemy spotkac teraz na 9.600 ale nie przypuszczam by stanowila znaczacy opor.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 991
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: wamak » wtorek, 16 lipca 2019, 17:19

CounterStrike pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 14:18 Zapraszam do ankiety

Dla mnie boczniak to nie są nudy, o ile dziennie są te ruchy przynajmniej +-3%.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 84
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Corso » wtorek, 16 lipca 2019, 17:30

Wymazywanie pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 17:15W sposób jaki próbujesz uzasadnić własne chciejstwo


@Wymazywanie

gó*no prawda - żadne chciejstwo !!
będę zadowolony jak jebnie nowe ATH bo mam zaintonowane 40k usd , tak samo jak będę zadowolony jak jebnie na glebę 3K bo się obkupię :mrgreen:

wytłumacz mi zatem dlaczego większość wieści spadki do 7 czy nawet 5 podpierając to różnym AT , a bit z tego "bimba" i od miesiąca był raptem dwie godziny poniżej 10k

e/
Przepraszam za dosłowność ....

:)
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 lipca 2019, 17:40 przez Corso, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 7511
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2779
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pael » wtorek, 16 lipca 2019, 17:39

Obrazek

Pamietacie '18?

Obrazek

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 11 listopada 2018
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: patyczak94 » wtorek, 16 lipca 2019, 17:55

jaka masz srednia zakupu przy tych 40k usd

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 84
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Corso » wtorek, 16 lipca 2019, 18:12

@patyczak94

a co tam - prawdę Ci powiem :lol:

Corso pisze: piątek, 4 stycznia 2019, 17:59 Witam
pierwszy i zapewne niezbyt mądry post , ale co ta zapytam :

mam 150K "niepotrzebnych" :P PLN - więc chodzi o zakup około 10 BTC jako forma DŁUGOTRWAŁEJ inwestycji ....
nowy Trezor już czeka i zweryfikowane konto na BitBay ....
.......czy to już ten czas by nabyć ...czy jeszcze trochę poczekać .........??
podziękował 8-)
tzn...to było dawno i nieprawda - nie wyszedł z tego żaden Long , a szkoda :evil:
ostatecznie w styczniu wrzuciłem równą stówkę ,
był czas , że miałem prawie 8 btc , później chyba wszystkie shity z Binance + LTC +BCH+ETH , teraz już nie przeliczam na bitki bo gówno z tego wyszło , ale na fiacie jak by nie patrzeć jest + 50% ,
czyli jak na krypto-młotka nie ma tak żle - choć nie sposób było w tym czasie stracić bo tylko rosło , można tylko żałować , że nie ma więcej :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 18:20

Corso pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 17:30wytłumacz mi zatem dlaczego większość wieści spadki do 7 czy nawet 5 podpierając to różnym AT , a bit z tego "bimba" i od miesiąca był raptem dwie godziny poniżej 10k
Bo to bardzo typowe i częste, że jak jest silny i dynamiczny impuls (obojętnie w jakim kierunku), to sporo ludzi spodziewa się jego korekty znacznie wcześniej niż ona następuje. Tak też było w tym roku. Niektórzy nawet, nie bez racji, nazywają "odkwietniowy" impuls mini-bańką. A na bańkach tendencja do oczekiwania korekty pojawia się znacznie za wcześnie, ale to już dygresja.

Dzięki, że się nie obraziłeś moją dosłownością. Te "wszyscy to czy tamto" bardzo często prowadzi to błędnych konstrukcji i lepiej tego unikać. Gracze co kupili pow. 10k zrobią multum różnych ruchów, nie da się nie tylko poznać, ale stawiam też że i ująć w jakąś główną tendencję.

Dodano po 1 minucie 15 sekundach:
Co do gry czekam chyba na niskie 9xxx czy nawet 8 z przodu, ale to za ileś dni pewnie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 16 lipca 2019, 18:23

@Wymazywanie 10K puściło, ciekawe czy jest siła aby wrócić

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 18:27

Mam zaznaczone 3 trendline teraz chyba tylko. Z jednej spadliśmy, a dwie są pod nami. One są możliwym targetem. Chyba pomysł @nexushash opiera sie właśnie na zygazku po kolejnych LT impulsu.
Spoiler:
Obrazek
@mudol, Mam nadzieję, że nie, jestem za mocniejszym spadkiem od kilku dni, ale na fiatach, nie shortuję. Zaskoczyło mnie wybicie wczoraj. A dziś prędkośc spadku, ale pozytywnie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » wtorek, 16 lipca 2019, 18:28

@Wymazywanie

Powiedz, czy nadal z ręką na sercu uważasz, że się kompromitowałem krytykując tego ziomka od trójkąta, gdy napisałem, że facecina powinien czekać z figurami na potwierdzenie, zamiast walić je na pałę?

Obrazek

Zakładam, że pod to zagrał (?) co oznacza, że jego long prawdopodobnie został zlikwidowany przez SL zgodnie ze sztuką poniżej "trójkąta" (czy raczej, poniżej poprzedniego bottomu),a wcale mnie nie zdziwi, jeśli rynek oleje wyjście dołem (bo nie ma z czego wychodzić dołem) i grzecznie wróci nad 10k za chwilę. Teraz lub np. z poziomu 9700.
Tymczasem ja zagrałem swoje, tj. zaryzykowałem małego longa ko. 10750, ale gdy rynek zdecydowanie zawrócił nie zamykając 4h ponad oporem, o którym napisałem we wczorajszym poście - zamknąłem z minimalną stratą.

Ten gostek popełnił to, o czym wczoraj pisałem.. wróżbiarstwo wykresowe. Narysował nam eliottowski trójkąt pięciofalowy (a nie potencjalny tylko po dołkach) i gówno z tego wyszło, bo byliśmy przy mocno niepewnej trzeciej fali z pięciu. I wyszło, że to nie "d", a martwy kot.

tak więc czasem nawet wujek Janusz dobrze kombinuje, kolego mój ;) ;)

edit: na longu pod odbicie obecnie, ale raczej liczę na szybki skalp.
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 lipca 2019, 18:34 przez BitJanusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 11 listopada 2018
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: patyczak94 » wtorek, 16 lipca 2019, 18:34

Corso pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 18:12 @patyczak94

a co tam - prawdę Ci powiem :lol:

Corso pisze: piątek, 4 stycznia 2019, 17:59 Witam
pierwszy i zapewne niezbyt mądry post , ale co ta zapytam :

mam 150K "niepotrzebnych" :P PLN - więc chodzi o zakup około 10 BTC jako forma DŁUGOTRWAŁEJ inwestycji ....
nowy Trezor już czeka i zweryfikowane konto na BitBay ....
.......czy to już ten czas by nabyć ...czy jeszcze trochę poczekać .........??
podziękował 8-)
tzn...to było dawno i nieprawda - nie wyszedł z tego żaden Long , a szkoda :evil:
ostatecznie w styczniu wrzuciłem równą stówkę ,
był czas , że miałem prawie 8 btc , później chyba wszystkie shity z Binance + LTC +BCH+ETH , teraz już nie przeliczam na bitki bo gówno z tego wyszło , ale na fiacie jak by nie patrzeć jest + 50% ,
czyli jak na krypto-młotka nie ma tak żle - choć nie sposób było w tym czasie stracić bo tylko rosło , można tylko żałować , że nie ma więcej :mrgreen:
ja chcialem wejsc tez za 100k pln w tym okresie ale stwierdzilem ze bede dokupywal co tydzien w piatek po 1.5k pln i tak tez robilem😀 szkoda ze tylko przez 4 tyg i odpuscilem, i od tamtej pory czekam na okazje zeby sie zapakowac, choc wiem ze ciezko bedzie bo ile nie spadnie czeka sie na jeszcze nizsze poziomy, ogolem wchodzilem w 10.2017 i lacznie wpakowalem w btc i alty 150k . 3 tyg temu bylem na malym plusie z tego, usrednialem co kilka mies dokupujac.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 18:47

@BitJanusz Ja zrozumiałem Cię wtedy tak, że Ty negujesz to, że to był trójkąt w ogóle i to wydało mi się kompromitujące. A na tamten czas był to trójkąt. Teraz lower high zamieni to w klin/kanał tak jak pisałem.

Podejrzewam, że nieporozumienie rozbiło się o szczegół w interpretacji, tzn. Ty wolałeś przyjąć tego trójkąta dopiero jakby mocno odbiło i oddaliło ryzyko nowego dołka, ja przyjąłem go od razu bo były już punkty.

Dodano po 3 minutach 40 sekundach:
patyczak94 pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 18:34ja chcialem wejsc tez za 100k pln w tym okresie ale stwierdzilem ze bede dokupywal co tydzien w piatek po 1.5k pln i tak tez robilem
Chcesz mieć cenę średnią zakupu jako cenę średnią kolejnych n-piątków? :) To tak trochę jakby inwestować w przebieg MA z danego okresu. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 lipca 2019
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: dwudziestatrzecia16 » wtorek, 16 lipca 2019, 18:51

powinny byc testy IQ przed wpisaniem posta tutaj @Corso, podaj adres portfela, taka mała inwigilacja, @BitJanusz, nie zrozumiałeś nic, a myślałem, że wiesz, czemu służy AT, a wyrysowany trójkąt to jeden z kilku scenariuszy, który po prostu się nie sprawdził. Raczej nikt nie trzyma się jednego, a w momentach kiedy kurs podąża w określonym przez gracza kierunku to próbuję się pod to grać, a spekulacja to nie tylko wejście, gdy ktoś rysuję trójkąt - POPRAWNY, ale też wyjście, gdy widzi szansę na jego zanegowanie. @Smule, do 8 z przodu daleka droga, 9800, później 9460, 9189 i 9099. Strefa wsparcia od 9800 do 9099 jest dużo silniejsza niz poziom 10k, który technicznie mało znaczy.
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 lipca 2019, 18:53 przez dwudziestatrzecia16, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości