Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 14 lipca 2019, 21:19

Wymazywanie pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 21:13No kur...a przecież piszę po raz n-ty, że bym nie sprzedawał na tak dużej stracie bo za późno na ścięcie i lepiej trzymać.


No teraz tak piszesz, ale to co wypisujesz tutaj od jakiegoś czasu wypływa na to że ludzie sprzedają z tą ogromną stratą :D

edit:
idę na piwko, trzymajcie się mordeczki :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 14 lipca 2019, 21:25 przez blink, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 14 lipca 2019, 21:19

Cóż, jak ktoś kupuje kapitałem, który jest dla niego majątkiem całego życia po wzroście z 0.40PLN do 140PLN, praktycznie to już jego wina :D Ale tak to już jest jak się gra z trendem :D Ogólnie każdy guru Ci tak będzie mówił, ale kiedy masz sprzedać to Ci nie powiedzą, jak sprzedasz za wcześnie, to powiedzą, że nie było sygnałów odwrócenia trendu, jak sprzedasz w okolicach szczytu, to nikt Ci nie uwierzy, jak nie sprzedasz, bo liczyleś na 100$ to też będą się śmiać, że jak to ten shit mógłby tyle kosztować, no coż :D Ja tutaj wszedłem po 95% spadku na 10PLN i stwiedziłem, że jeśli ktoś kupował wysoko to dobry moment, żeby co nieco uśrednić, bo jeśli kupowałeś na 100PLN za 200kPLN licząc na bycie milionerem w dwa dni i nie miałeś oporów, cały czas liczyłeś na 100$ za Lisk to teraz też bez skrupułów powinieneś albo dokupić za tyle samo Lisków czyli 40 000 Lisków, albo kupić 2000 Lisków za 5PLN czyli wydać dodatkowe 10 000 :D No zakładam, że nadal liczysz na co najmniej 100PLN skoro nadal to trzymasz, więc bądź konsekwentny :D Skoro przyjąłeś na klatę taką stratę, to w tym momencie na giełdzie powinieś być nieśmiertelny i niepokonany po takim doświadczeniu :D Mam nadzieję, że dociągniesz do 1000PLN czy gdzieś tam, a nie jak to zwykle bywa, że wyjdziesz na zero przy pierwszej lepszej okazji :D Chociaż 100PLN dzisiaj brzmi jak piękny sen, z drugiej strony 1PLN też byłby pięknym snem :D Dlatego zdroworosądkowo stwierdzam, że jest tanio i warto co nieco dokupić, jeśli nie kupiłeś chociaż jednego Liska z 5PLN, to ja nie wiem gdzie Ty masz łeb :D Każdy dodatkowy Lisk tak nisko uśredni Ci cenę niesamowicie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 14 lipca 2019, 21:31

blink pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 21:19No teraz tak piszesz, ale to co wypisujesz tutaj od jakiegoś czasu wypływa na to że ludzie sprzedają z tą ogromną stratą


Ja to samo uważam o Lisku od bardzo dawna i nic tego nie zmieniło - ani to, co wyczynia Kordek, ani to, co wyczynia cena. Nie jest moją intencją skłonienie nikogo do sprzedaży czy kupna, niemniej jeśli ktoś sprzedał tego shita w 2018 i w jakiś sposób zasugerował się moim krytykowaniem Liska, no to jak wykres pokazuje oraz rozwój Liska, zrobił bardzo dobrze. Miłego wieczoru!
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » niedziela, 14 lipca 2019, 22:24

@Wymazywanie tylko gdzie Ty byłeś w wątku jak z 0,5 zł szedł na 140... i potem robił wahania 80-120.. fajnie na dole się wypowiadać i krytykować kogoś jak kupował za 100 zł po korekcie ze 140.. to był HAZARD i równie dobrze i Ty na innej walucie mógłbyś się potknąć.. a że u kogoś padło na liska to nie jest wynikiem tego, że chujowo pracują w lisku, tylko, że takie życie.. a znając życie i krypto po wielu latach można rzec (jak sam wiesz - btw. Twoje szczęście, że masz te miliony czy kilkaset tysięcy) , że wszystko zależy od btc. Tymczasem jak btc jednak wywala na kilkaset % od dołka i stanowi 65% dominacji to trudno mówić o wzrostach na lisku iost czy innych tego typu coinach co są w DOLE Daleko głęboko..
Tu trzeba czasu a nie wiecznego hejtu. Ltc leci w góre i kij co mnie i nas tu obchodzi skoro to pod wydarzenie jest grane + sentyment rynku, że to drugi coin po btc.. eth? bo to eth i zawsze będzie gdzieś po środku, ale bez takiej podniety bo też jest w mega dole a ostatnio też jest okazja i u niego na kupno..

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 14 lipca 2019, 22:30

Dovakhiin pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 22:24tylko gdzie Ty byłeś w wątku jak z 0,5 zł szedł na 140... i potem robił wahania 80-120..
Nie wiem, ale pamiętam, że na bańce ponoć byłem zbyt ostrożny i za bardzo ostrzegałem, że i tak jebnie i to z hukiem, również jeśli chodzi o Liska i cokolwiek.
Dovakhiin pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 22:24Tu trzeba czasu a nie wiecznego hejtu.
Ja Liska nie nienawidzę, bardziej mi szkoda głupoty nowych z 2017, że uwierzyli że to dobry projekt głównie dlatego, że miał bańkę jak wszystko i że obiecywali konkurowanie z ETH.

Ps. Ty też bagholdujesz Liska? Smutne, myślałem, że wyszedłeś z tego bubla dawno jak @vjankuv i inni myślący.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 14 lipca 2019, 22:37

Wymazywanie pisze: środa, 10 lipca 2019, 18:30Ale jest trudny. Dziś ewidentny buy poniżej 1$. Ja mam drożej (1.03$ jakoś). Co dalej - nie wiem. Ja nawet 1.1$ bym zobaczył i sell.
Mam w tym prawie 100k usdt, to powinienem psychologa odwiedzić hehe chyba najpierw czy wszystko oki ze mną.
Wymazywanie pisze: środa, 10 lipca 2019, 19:37 @Krzysiek311311 Grasz na przebicia oporów, ja wolę grę na skup jak zleci. :D

Dodano po 10 minutach 55 sekundach:
Zjadłem aska na ok. 40k$ na 1.08$.:)
Po tym drugim poście ALGO spadło prawie -30% :D I chyba gostek cały czas to trzymał, nie sprzedał na stracie, a ciągle powtarza, że strat się nie trzyma :D Pisze to gość co się wiecznie przypierdala do każdego szczególnie do mnie w tym wątku, że niby nagniam na Lisk, a przedstawiam tylko perspektywę mojej spekulacji :D A ten ciągle ALGO ALGO to jest typowe nagnianie leszczy :D Ten cycek ciągle powtarza, że nie gra się w trendzie spadkowym - ten ALGO non stop od wejścia na giełdę robi nowe dołki i coraz to niższe szczyty :D Nieprzerwanie zarzuca mi, że nie da się zarabiać wtedy kidy spada, a sam chwali się, że już zarobił na tym kilkanaście tysięcy :D Zarzuca mi i twierdzi, że na Lisku się nie da tak grać, typowy hipokryta i mąciwoda, a własnie da się, Lisk ma duże lepsze wahania, oczywiście mniejszy wolumen i mniejszy kapitał, ale da się :D Dodatkowo ten ALGO na wejściu ma kapitalizację 3 miliardów dolarów, czyli prawie tyle ile Lisk miał na swoim ATH na cenie 100PLN+ :D Coin bez żadnej historii, ale wg. mnie to on jeszcze spokojnie może spaść i do 0.01$ :D Tam jest 2.5 miliarda coin'ów wszystkich :D Tak więc przestrzegam przed takimi guru, którzy jedno piszą, a inne robią :D Robią raczej wodę z mózgu plus przypierdalają się do innych w szczególności :D Pseudo mądrości, które w rzeczywistoście trading'owej nijak się mają :D Faktycznie chyba powinien odwiedzić co najmniej psychologa :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » niedziela, 14 lipca 2019, 23:09

@Wymazywanie
mam liska na moje standardy sporo, też 20% lisków mam umoczone na "korekcie" ze 140 i przy 100 kupione w myśl zasady "kto wiedział, że spadnie do obecnych poziomów", później już było szkoda sprzedawać.. w myśl kolejnej zasady, że w każdej chwili może odbić.. nie odbiło i kij trudno się mówi. Kupowałem ostatnio w dole na 4 zł.. teraz znów dół się robi i znów dokupię..

btw lisk stanowi u mnie ok 30% portfela.
a skoro zakupię 2x w dole to liczę, że odbije..
nie interesuje mnie 100%
trzymam na dłużej

jak nie wypali to mówi się TRUDNO, wieszać się nie będę spokojnie, mam za co żyć i nie muszę spłacać kredytu :)

ps. wolę dokupić za chwilę liska, niż btc eth czy broń bobrz ltc.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 14 lipca 2019, 23:18

@anagamidev Wyjątkowo ci odpisze, bo mnie wołasz.

Tak, traduję Algo w ostatnich 2 tygodniach.
Tak, on ma tylko downtrend od początku! Ale ja nie inwestuję w niego tylko gram daytrading na kilka godzin, max kilka dni.
Miałem 7 wejść w Algo. Pierwszych 5 wejść było z zyskiem, 2 ostatnie były ze stratą.

TAK - wejście, które cytujesz, było złe, ale dobrze z niego wyszedłem, choć ze stratą. Powiem jak się zaczęło. Zakup po 1.05$ - potem było odbicie, ale nie sprzedawałem i czekałem na więcej. Niestety spadło. Po drodze wykonałem tylko 2 ruchy częścią nad ceną 1$ i zrobiłem może ze 2-3% coinów więcej. Potem Algo spadło mocno do aż do 0.8$ w dołku. Moja cena średnia wtedy była już koło 1.02$. Więc trzymałem je na stracie rzędu -25%. Przy tradowaniu nowych altów i altów drobnych przyjmuję margines do kilkunastu % straty jako normy. Spadek do 0.8$ był większy, ale był szybki i cena dość szybko - w 1 dzień jakoś - odbiła do 0.9$ i rokowała na kontynuowanie ruchu. Dzień potem Algo odbiło (wczoraj) do ceny powyżej 1$. Sprzedałem je ze średnią ceną sprzedaży 1$, notując stratę ze 2-3% i bardzo się ciesząc, że z tak dużej straty wyszedłem jak -20% - 25% do -2%. Dodatkowo Algo potem spadło i teraz siedzi po 0.88$. Na razie w nie nie wchodzę.

Zrobiłem błąd, że po 1 nie sprzedałem jak przyszło małe odbicie i zysk i po 2, że potem przetrzymałem przy dużym spadku zamiast wywalać wcześniej. Jednak - po 3 - zrobiłem dobry ruch wychodząc na odbiciu na minimalnej stracie.

Mój bilans z Algo to z 5 pierwszych wejść +75k pln, a z dwóch ostatnich łącznie -5300$ (-20k). Więc sumarycznie +55k pln na tym.

W czym problem? O Algo pisałem wiele razy, że:
-nie inwestuję w nie, ale gram dt
-jest ryzykowne, nowe, ciągle spada, nie może wyjść ze spadków
-nie polecam nowym i innym niż zaawansowani w tej grze
-skopali sprawę organizując ICO w formie aukcji holenderskiej, która wywindowało głupio cenę (jak działa aukcja holenderska polecam na wikipedii przeczytać, dość głupi mechanizm co do crypto imo)
-są niejasności co do ilości supply, do ilości w obiegu, zamrożone w systemie, stakowane itd., co mocno utrudni uptrend na tym coinie

Nie porównywałbym mojego daytradingu z Algo w żadnym razie do inwestowania w cokolwiek długoterminowo oraz czegokolwiek związanego z Liskiem. To zwykły shitcoin na szybkie ruchy jak się uda, który ma trudności z wyjściem ze spadków. Dla mojego dt istotna skala to często 15m, max 1h, więc tak czy siak można grać nawet na takim spadającym bublu na odbicia. Ale nie jest łatwy i go odradzam niezaawansowanym graczom.
anagamidev pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 22:37Po tym drugim poście ALGO spadło prawie -30% I chyba gostek cały czas to trzymał, nie sprzedał na stracie, a ciągle powtarza, że strat się nie trzyma
Spadło do -25% max od mojej ceny. Poczekałem na wybicie i poszło za -2% -3%. To był najlepszy ruch po złym ruchu wcześniej przetrzymującym za długo spadek.
anagamidev pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 22:37A ten ciągle ALGO ALGO to jest typowe nagnianie leszczy
Przeciwnie, powtarzam wciąż, że jest on trudny, nie polecam go i jest tylko dla zaawansowanych, co grają na dobicia w DT.
anagamidev pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 22:37Dodatkowo ten ALGO na wejściu ma kapitalizację 3 miliardów dolarów
anagamidev pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 22:37Tam jest 2.5 miliarda coin'ów wszystkich
Są coiny co mają część coinów w obrocie i z nich podlicza się capy, a część coinów zablokowana w systemie monety z różnych powodów. Algo tak ma. Xrp chyba też, Tron, Str też, sporo innych też.

Nie jest to dobra sprawa spekulacyjnie i też mi się nie podoba. Nawet jeśli coiny są zablokowane i dobrze przemyślane jak ma to wyglądać, może powodować słuszne wątpliwości.

Podsumowanie:

Uderzasz ze złej strony kompletnie, bo pisząc o Algo nie dotykasz ani obrażasz mnie zupełnie. Wręcz w wielu miejscach się zgadzamy. Algo to zwykły shit do daytradingu jaki męczyłem ostatnio często, wychodząc jednak na tym dość dobrze uważam mimo, że nie jest łatwy do gry. Ani nie jest to dla mnie świetny coin czy projekt (ofc z racji teamu i kontaktów może mieć ważne partnerstwa itp. kiedyś), ani nie jest to dla mnie cokolwiek ważnego osobiście. Po prostu coin do klikania na odbicia. Wynik 7 wejść, 5 na +, 2 na - i końcowo +55k pln uważam za warte poświęconym ze 2-3 tyg. na niego.

Powtarzam, odnośnie trzymania Algo na stracie przy wejściu nr 7, był to błąd, z którego jednak wyszedłem najlepiej jak mogłem wczoraj wywalając przy -2-3%.

A Ty ile zarobiłeś na Lisk w ostatnim tygodniu jeśli można wiedzieć? I daj znać w końcu jaką masz cenę średnią to się pobrechtamy wspólnie bagholderze shita. Dobrej nocki. ;)

Ps. dodaj kreseczkę mojego wyjścia z Algo wczoraj na 1$ średnia cena i dodaj notkę, że wejście było 1.05$, potem 2 trady części na odkup niżej i średnia cena całego wejścia za 1.02$. Jak chcesz screeny z giełdy pisz śmiało na pw. Wymazywanie jak każdy ma też złe wejścia. Jak najbardziej. Czasem fatalne. Grunt jednak to dobrze wyjść i by mieć dużo więcej zysków niż strat. Ten bilans z Algo tutaj pokazuje, że było warto je pograć.

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
@Dovakhiin Spoko, dzięki. Fajnie, że nie skupiasz się na nim za mocno.
Ostatnio zmieniony niedziela, 14 lipca 2019, 23:28 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 2 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: gumis1392 » niedziela, 14 lipca 2019, 23:24

Ja bym szukał odbicia przy 8000-9000 satoshi 😉

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 lutego 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Szczur92 » niedziela, 14 lipca 2019, 23:39

@Wymazywanie
Popatrz popatrz jaki dobry samarytanin sie znalazł jeszcze swoją koleżankę sprowadził ale krótko i na temat....każdy kto zarobił a tak jak ty utrzymujesz do do tej pory że 7 cyfrowe kwoty bo tak napisałeś w swojej powieści fantastycznej nie próbowałby nikogo odwodzić i siedzieć na jakimś polskim forum w dodatku na dziale z coinem którego sie nie posiada i jeszcze jak skonczony frajer bo podkreśle ze to już jest typowe frajersto sprowadzać swoich kumpli żeby życzliwie doradzali chłopcze komu ty wciskasz takie śmieszne bajki o tym że masz miloony i kto w to wierzy prosze cie nie rób syfu bo pajaca z siebie robisz i pośmiewisko już czytam z litości niekiedy te posty w zasadzie nic nie wnoszące ale przeglądam też japońskie chinskie i koreanskie fora o których pewno nawet nie słyszałeś bo tam za "dobre rady" dostałbyś bana jesli cie cos nie interesuje i faktycznie masz pogarde czy uraz to poprostu nie pisz bo ktos grzecznie ci pisze że jesteś żałosny a ty nadal piszesz jedno i to samo

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 14 lipca 2019, 23:39

@Wymazywanie no ja do Ciebie się nie przypierdalam :D Nic do Ciebie nie mam, ale większego hipokryty nie znam :D Nawet nie chce mi się tego czytać, ale pokazałem Ci jak się motasz w zeznaniach :D I kropka :D No już kiedyś Ci pisałem ile zarobiłem i jaką mam średnią :D Masz problemy z pamięcią i nie umiesz czytać ze zrozumieniem niestety :D Wybierasz dane fragmenty i interpretujesz tak, żeby obśmiać kogoś, bo tak się dzieje w wielu przypadkach :D Śmiejesz się z cudzych analiz, a sam mówisz o jakimś "czuciu" :D To jakaś parapsychologia jest? :D Niektórzy wolą czystą statystykę i prawdopodobieństwo :D
anagamidev pisze: niedziela, 21 października 2018, 23:02
Wymazywanie pisze: Wydaję mi się, że wtedy byłem raczej aktywny, może nie w tym temacie, ale BTC. Jestem wolnym człowiekiem, mogę pisać tu codziennie 20 postów dziennie przez miesiąc a potem napisać znów za milion lat i nikomu nic nie jestem tu dłużny.
Za bardzo wszystko bierzesz poważnie, przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie. No ja np. sprzedawałem Lisk'a na 10PLN+ aż do szczytu, pewnie średnia cena to coś koło 80PLN, teraz na tym ostatnim przebiciu, odkupiłem Lisk'a na 10PLN dwa razy więcej niż przed hossą i teraz mi to rybka, co się teraz stanie, win-win. Jestem zarobiony i dziękuję. Ale daję cynka, że być może to już, bo nie chcę znowu za bardzo wygolić co niektórych na kolejnej hossie/szczytach :D Ale właśnie Ty pisząc teraz chcąc nie chcąc manipulujesz delikatnie nastrojami, bo być może wtedy mogłeś uchronić część osób przed stratą, a wiecznie to robisz ostrzegając ludzi przed wchodzeniem w crypto, tak jakby ktoś od razu miał stracić majątek, a teraz być może właśnie wprowadzasz wątliwości i ktoś może stracić życiową szansę, jeśli Lisk faktczynie osiągnie sukces na rynku crypto i stanie się cyfrowym złotem/pieniądzem :D Just saying :D Wydaje mi się, że jakby ktoś od początku kupował BTC na wszystkich korektach typu 50-90% to dzisiaj nawet nie msiałby trejdować tylko sprzedawać od czasu do czasu i patrzeć jak inni się męczą próbując wiecznie łapać dołek dołków, a prawdopodobieństwo tego to mniej niż 1% :D
anagamidev pisze: czwartek, 27 czerwca 2019, 13:25
otrzezwienie pisze: czwartek, 27 czerwca 2019, 13:11Jesli tak to uwali cene do 3zl na dniach
Spoko, chętnie bym kupił :D Dla mnie wszystko poniżej 10PLN to mega promocja i akumulacja, tak samo jak było na BTC 3333-4444$ :D Im niżej spadnie tym późniejsze lepsze ROI :D Wszak z 3PLN do 6PLN to już 100% :D Dumpujcie, a później będzie sprzedawanie na 100$ co najmniej :D W dłuższym terminie i tak będziecie uśredniać w górę :D Założę się, że taki @Wymazywanie miał w pewnym momencie 100-1000BTC, jeśli do dzisiaj by trzymał to na cenie 12000$ miałby 1 200 000-12 000 000$ czyli od 4 504 800 PLN do 45 048 000 PLN, jeśli na samym trading'u osiągnął większy zysk na dzień dzisiejszy to czapki z głów :D Dodatkowo trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że on może być w 5% tej ekstra klasy, elity, które potrafi zarabiać w długim terminie i nie stracić wypracowanych zysków :D I jakby każdy tak grał jak wymazywanie to nikt by nie zarabiał :D Poza tym ile musiał stracić czasu i nerwów, no chyba, że dla niego to też dodatkowa rozrywka(bo w sumie dla mnie też to jak gra np. w Shadow Tactics, co daje pewną satysfakcję, ale niekoniecznie musi dawać zysk materialny) :D Ja biorę powyższe pod uwagę, mam respekt do rynku i kieruję się prawdopodobieństwem próbując odgadnąć momenty najlepsze pod akumulację i najlepsze pod dystrybucję :D Cały czas uśredniając, nawet na BTC będąc wyprzedanym, częścią zysku coś tam zawsze na spadkach uśredniam :D I robiąc tak jeszcze 10 lat, zakładając, że BTC będzie istaniał, to liczę na jakieś fajne zwroty i tyle :D Na lisku podobnie, ale też mogą go zdelistować i moge wszystko stracić, chociaż ile ja mam tego Liska jakieś 1000 ponad średnia cena lekko poniżej -186$ :D
I zrozum moją perspektywę w kontekście długoterminowej akumulacji :D Teraz w gestii tych co kupowali na cenach 100PLN+ jest rozruszać ten pociąg, żeby wyjść na zero, a ja po prostu zamierzam tym pociągiem się przejechać :D I dobrze wszyscy wiemy, że na giełdzie inwestując łatwiej jest stracić, a także cena wszystkiego na świecie jest czysto spekulacyjna :D Wystarczy nawet zobaczyć przykłady z życia, np. w sklepie jak cena kurczka zwykle to 20PLN/kg to jak widzę, że jest promocja i cena spadła na 10PLN/kg to kupuję 4 razy więcej niż zwykle :D I mam jedzenia na miesiąc za połowę ceny :D Czy tzn. że cena kurczaka za 20PLN/kg jest przepomowana? :D I każdy kto kupuje jest frajerem? :D Nie po prostu od czasu do czasu przydarza się okazja i warto ją wykorzystać, tyle :D

Poza tym w konteście krótkoterminowej spekulacji wcale nie byłem taki bullish i nie naganiałem :D Więc po prostu kłamiesz i wyzywasz jak jakiś dzieciak :D Od 10PLN do 4PLN pisałem, że warto uśredniać, a jak cena wjechała na 8PLN+ to warto było sprzedać chociaż połowę i poczekać na kolejne schłodzenie, skoro BTC też korekcił, a raczej Lisk idzie tak jak BTC :D Jesteś pierdołą i się przypierdalasz niepotrzebnie zarzucając wszystkim na prawo i lewo jakieś niestworzone i nieprzystające rzeczy :D
anagamidev pisze: piątek, 5 lipca 2019, 01:24 MA200 na 1d :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 14 lipca 2019, 23:49 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit-els » niedziela, 14 lipca 2019, 23:53

Nasłuchaliście się youtubowych naganiaczy, to teraz macie problem. A gość, któremu zostało 10 tys zł w lisku raczej powinien dać sobie na dłuższy czas spokój z grą, spekulacją, giełdami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 00:00

@anagamidev Dokładnie opisałem Ci mój trading z Algo - skoro straciłem czas na napisanie to czytaj; sam wywołałeś temat i mnie.

Ja do Ciebie mam tylko 1 rzecz, mianowicie, że od miesięcy spędzasz czas na notorycznym sugerowaniu, że cena Liska to okazja, promocja, że mocno wzrośnie itd. Uważam, że nawet jeśli nie masz złych intencji, to takie pisanie może zbytnio zasugerować nowym błędne przekonanie jaki to Lisk nie jest tani, zajebisty i okazyjny (jak wykres pokazuje oraz rozwój - nie jest), co bardzo łatwo wpędza sporo nowych osób z Bitbaya właśnie w bagholdowanie. Tak, wiem, że każdy ma swój rozum. Ale Twoje zachwalanie Liska jest tu naprawdę natarczywe i niektórzy bez wiedzy mogą mu ulec i ulegają jak ten dziś np. (o ile to nie pasta).
Szczur92 pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 23:39Popatrz popatrz jaki dobry samarytanin sie znalazł jeszcze swoją koleżankę sprowadził
Jaką koleżankę? Nie wiem o kim i co piszesz, nie znam żadnych kobiet na forum/w crypto.
Szczur92 pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 23:39każdy kto zarobił a tak jak ty utrzymujesz do do tej pory że 7 cyfrowe kwoty bo tak napisałeś w swojej powieści fantastycznej nie próbowałby nikogo odwodzić i siedzieć na jakimś polskim forum w dodatku na dziale z coinem którego sie nie posiada i jeszcze jak skonczony frajer bo podkreśle ze to już jest typowe frajersto sprowadzać swoich kumpli żeby życzliwie doradzali chłopcze komu ty wciskasz takie śmieszne bajki o tym że masz miloony i kto w to wierzy prosze cie nie rób syfu bo pajaca z siebie robisz i pośmiewisko już czytam z litości niekiedy te posty w zasadzie nic nie wnoszące ale przeglądam też japońskie chinskie i koreanskie fora o których pewno nawet nie słyszałeś bo tam za "dobre rady" dostałbyś bana jesli cie cos nie interesuje i faktycznie masz pogarde czy uraz to poprostu nie pisz bo ktos grzecznie ci pisze że jesteś żałosny a ty nadal piszesz jedno i to samo
Masz typowy kompleks biedaka. Wydaje ci się, że jak ktoś dużo zarobił, to pewne rzeczy robi lub nie robi. Otóż jak sporo zarobisz, robisz co chcesz. To po pierwsze. Po drugie, zarabianie to proces, jak już fajnie zarobisz, to najważniejsze uważam, by dalej generować jakieś zyski a nie przechodzić w wydawanie kasy lub nicnierobienie. Najśmieszniejsze jest, że jak czytam taki post jak Twój, to widać, że kasa to faktycznie tabu i lepiej nic nie pisać wprost jak komuś dobrze idzie, bo zawsze przyjdzie taki koleżka z kompleksami jak Ty i będzie pitolił głupoty, bo mu żal że ktoś zarobił i o tym nie ma problemu otwarcie pisać.

Ps. Patrząc na wykresy BTC i innych crypto w ostatnich 5-8 latach, zamiast powątpiewać, że ktoś dużo zarobił, lepiej byłoby zapytać tych co są tu kilka lat, dlaczego nie wykorzystali takich szans na zarobek. :) W 2011-2013 byle drobny koleś miał tu po 10-50btc. Nie jest szalenie trudne dojść do 7 cyfr jak się gra od 2-4 baniek spekulacyjnych na BTC. Kwestia ogarnięcia własnej drogi i mozolnej długiej pracy w tradingu czy cierpliwości w inwestowaniu i wyczuciu w miarę dobrego wejścia i wyjścia.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 15 lipca 2019, 00:14

@Wymazywanie a ja Ci opisałem jak wygląda moja sytuacja i trading z Lisk :D Uważam, że Lisk jest w miarę dobrą inwestycja i tyle :D Technicznie to 100$ jest spokojnie do zrobienia, a liczę nawet na 1000PLN w perspektywie 1-2 lat, chociaż już nawet wybicie do 20PLN daje mi zwrot z całej akumulacji poniżej 10PLN i darmowe Liski :D Ty teraz zakładasz się z nami liskowiczami, że nigdy nie przebijemy 10PLN w długim terminie skoro odradzasz akumulację i w sumie byłeś w błędzie i przegrałeś, bo na polo cena była na chwilę na 4.5$ czyli 17PLN :D Ktoś sprzedał, ktoś kupił :D Ale skoro Lisk to taki shit, to kto to pompował i w jakim celu do 4.5$? :D Czyli warto było akumulować, żeby załapać się na taką ekstra okazję do sprzedaży dla odmiany :D Większa szansa, że Lisk wzrośnie 10x do 50PLN niż ALGO 10x do 8$ i tyle w temacie :D Przecież to ALGO w tym momencie ma prawie taką samą kapitalizację co BNB, to jest top 10 :D Chyba, że BNB jest tak niedoszacowany :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 lipca 2019, 00:16 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 00:22

anagamidev pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 23:39Na lisku podobnie, ale też mogą go zdelistować i moge wszystko stracić, chociaż ile ja mam tego Liska jakieś 1000 ponad średnia cena lekko poniżej -186$
To co piszesz jest dla mnie mało czytelne. Że masz niby 1000 Lisków tylko? Nie uwierzę, że ktoś mający niby 100btc i spędzający w wątku Liska sporo czasu od miesięcy przekonując, że wzrośnie i okazja, ma tylko 1000 lisków. Cena średnia poniżej -186$? Kropki zabrakło czy co? Nie rozumiem.

Ciężko mi uwierzyć, że masz tylko 1000 lisków, jeśli tak jest, to jestem bardzo zdziwiony.

________________

Dodano po 2 minutach 17 sekundach:
@anagamidev Spoko, niech Lisk rośnie i realizuje co ma robić, inaczej sporo ludzi będzie w dupie. Ty masz podejście optymistyczne, ja mam pesymistyczne, po prostu od cholery syfu i shitu się naoglądałem na altach od lat i wiem, jak wiele coinów kończyło i jak ludzie tracili jak zaufali do końca byle czemu.

Edit:
anagamidev pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 00:14Większa szansa, że Lisk wzrośnie 10x do 50PLN niż ALGO 10x do 8$ i tyle w temacie
Zgadzam się, Algo ma lipę przez durna aukcję holenderską za 2.4$ i potem tylko spadek od 3.4$ szybko pod ICO. Nie traktuj mnie jako inwestora Algo czy fana Algo. Zwykły nowy coin do klepania godzinówek, niezbyt łatwy ale jakoś mnie wciągnął. Teraz raczej najpierw celuję w odkup BTC a nie altów, chyba, że jakaś okazja się pojawi.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 lipca 2019, 01:19 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 2 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 00:32

@Szczur92 ...a teraz idź spać, bo się nie wyśpisz do pracy rano dzieciaku. Chyba, że żyjesz z bagholdingu Liska? :)

Ps. Bez obawy, nie dam minusa ani nie zgłoszę postów do moda, a wiesz czemu? Bo doskonale pokazują jak wygląda cierpienie bagholdera altcoina i jak atakuje kogoś, kto pisze smutną prawdę o bagholdingu. Dalej, ulżyj jeszcze emocjom na mnie, nie ma problemu. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 15 lipca 2019, 00:45

@Wymazywanie spokojnie mam więcej już, skupuję od 1.7$ mniej więcej :D Swoją drogą skoro Ty nic nie masz to po co tu siedzisz? :D Ja tutaj wrzucam od czasu do czasu jakieś swoje analizy, ale jak ktoś mi zarzuca jakieś naganianie, to czuję się w obowiązku do bronienia swoich tez, tym bardziej, że wiele z nich pokrywa się z teraźniejszością :D I już Ci tłumaczyłem, że nie siedzę tylko w Lisk, ale liczyłem, że Lisk też zrobi te 200-300% na legalu jak pozostałe coin'y takie jak BTC, LTC, BSV, BCH, XMR, DASH, EOS, ADA, ETH, itd., itd., itd., które bagholduję, akumuluję i uśredniam od kilku lat :D A jak hossa się zaczęła to i Lisk może zaskoczyć niesamowicie :D Ze 2-3 lata wzrostów, a impreza może dopiero się rozkręca, kto to wie :D
anagamidev pisze: poniedziałek, 18 lutego 2019, 22:10 Ciekawy kanał na logu, nie jest bezpośrednio związany z BTC :D

-> 100 000B
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 01:05

@anagamidev Ja się obawiam, czy nie nadchodzi większa korekta na BTC. Odnośnie altów, oprócz tych topowych (ale nie wszystkich), to jednak mnóstwo średniaków i drobnych nie zrobiło zmiany trendu. Jakieś ruchy były, na niektórych nawet pompki, ale najczęstsza korelacja z BTC to spadanie w parze z btc oraz usdt i to często jak BTC spada i BTC rośnie. Więc trudno by powtórzyć tzw. altseason szybko. Dlatego mnóstwo drobnicy dostaje w tyłek i są tam i lepsze i gorsze projekty. Chyba Peter Brandt w jednym twicie sugerował, że nie będzie wg niego altseason i porównywał do bańki dot com i że śmieciaki z tej bańki się kompletnie nie podniosły. Aluzja do altów wobec bańki 2017. I faktycznie, teraz BTC oraz niektóre topowe zrobiły silne ruchy a drobnica w większości kwiczy. Jeśli ma iść jak on sugeruje, to tylko porządne rzeczy przeżyją bessę a śmieciowe zostaną "odsiane". A to pewnie z 95% naszych altów.

d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 15 lipca 2019, 01:29

@lisko bankrut Mam nadzieję, że trzymasz na portfelu, a nie na giełdzie. Jeśli chcesz za darmo usredniać to trzymaj na portfelu i zagłosuj na delegatów. W dziale znajdziesz mój temat jak to zrobić.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 02:41

@Szczur92 Nie sprowadzam tu nikogo by cokolwiek pisał. Weź sobie książkę do ortografii dla 2-3 klas podstawówki jak nie umiesz pisać. Takie zbitki słów bez znaków nie świadczą za dobrze o inteligencji. Jak nie masz, daj adres to ci kupię i wyślę. :) Jakbyś słuchał mojego "nauczania" jak to mówisz, nie bagholdowałbyś teraz Liska. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość