Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » niedziela, 14 lipca 2019, 17:50

blink pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 16:08Nie ma to jak Liska porównywać do LTC który ma zaraz halving albo ETH który ma już setki projektów na swoim chainie

https://coinmarketcap.com/
ETH: -11%
Bitcoin SV: prawie -13%
Cardano: -9%
Neo: -13%
Nem: -12%
Omisego: -13%
wasz Ravencoin: -13%
Komodo: -17%
Lisk: -8%

Czy każdy z tych projektów hejtujesz?
Halving w spekulacji to ściema. W praktyce spada ci inflacja o połowę nie ma to takiego znaczenia. Można po prostu pod to grać i tyle. Litecoin już dość mocno spada przy takich wzrostach. Nie wiem z czego sie cieszyć że lisk spadł mniej niz reszta. Może po prostu dlatego że nie ma z czego spadać bo przez ten rajd bitka wzrósł w stosunku do reszty niewiele? może dlatego że przy delikatnych spadkach bitek wyssał spory kapitał z altów i lisk prawie wrócił do poziomów z czasów gdy bitek był po 3 k $ ? załadowani hodlerzy niech sie modlą żeby poniżej dolara nie spadł bo cena może sie załamać. Pisałem kiedy z altów wychodzić dosłownie chwile później po moim poście mamy rzeźnie na całym rynku

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » niedziela, 14 lipca 2019, 17:54

@Wymazywanie

Kiedyś coś obiecałeś.
Dalej tu smrodzisz? Każdy zna twój pogląd a ty dalej swoje.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 14 lipca 2019, 17:55

xazar pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 17:50Nie wiem z czego sie cieszyć że lisk spadł mniej niz reszta
XD

Czasami czytając niektórych mam wrażenie, że gdyby kurs Liska oscylował w granicy 139.99zł to niektórzy by tu mówili, że to przecież i tak shitcoin i był po 140zł :)

P.s. kurs już "nadrobił" stratę do reszty we fiatach.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 14 lipca 2019, 17:57

@pokavb Nie przeszkadza Ci, że ci, co maja inne zdanie (czytaj: naganiać na Liska, tworzyć iluzje, że jest niebywała okazja ciągle) piszą swoje posty w setkach stron w tym wątku? Przecież ich pogląd też znasz, czemu ich nie upominasz by nie powtarzali jedno i to samo w kółko?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » niedziela, 14 lipca 2019, 18:00

Harmony pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 17:55D

Czasami czytając niektórych mam wrażenie, że gdyby kurs Liska oscylował w granicy 139.99zł to niektórzy by tu mówili, że to przecież i tak shitcoin i był po 140zł

P.s. kurs już "nadrobił" stratę do reszty we fiatach.

Podoba mi sie twoje wybiórcze cytowanie :) dosłownie jakbyś przeklinał i wyciągnąłbym to twoje jedno słowo wulgarne z cytatu. No niestety argumentacja i logiczne sparowanie swoich poglądów z rzeczywistością nie jest mocną stroną tego forum.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 14 lipca 2019, 18:01

@Harmony To już nie są żarty. 2$ nie jest utrzymane, leci mimo ogromnego spadku pow. (-97% od ATH) o -35% z 2$ do 1.3$, markety puste, vol mały, coin olany i zapomniany, brak dokładnych dat i użycia, dużo obiecanek, efekty niemal żaden, a tu dalej beton umysłowy?

I niektórzy mają czelność porównać cokolwiek do ETH czy LTC, że mocniej spada przez dzień czy kilka godzin? :lol: Zobaczcie sobie gdzie ETH i LTC były jak Lisk był po 2$ i zobaczcie ile urosły w ostatnich miesiącach.

Tkwicie po uszy w szambie to OK, ale nie twórzcie iluzji, że jest spoko lub że będzie dobrze, bo nic tego nie zapowiada.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 14 lipca 2019, 18:06

@Wymazywanie Tylko, że od trzech stron "promocyjnych" postów jest mniej niż Twoich, a treściowo to 10x mniej :D

Podczas gdy inne pary robią nowe low, Lisek dzielnie się trzyma. <--- Czy to naganianie, czy po prostu ocena subiektywna bieżącej sytuacji ? W porównaniu do Twoich postów - owszem wartościowych - ale co tu jesteś to piszesz ciągle to samo i niczego to nie zmienia. Nie, żebym się przyczepiał, bo lubię Twoje posty, ale jak są w pełni obiektywne, a nie przedstawiają tylko Twojego punktu widzenia, a ludzie to dostrzegają :)

Dodano po 1 minucie 45 sekundach:
xazar pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 18:00Podoba mi sie twoje wybiórcze cytowanie dosłownie jakbyś przeklinał i wyciągnąłbym to twoje jedno słowo wulgarne z cytatu. No niestety argumentacja i logiczne sparowanie swoich poglądów z rzeczywistością nie jest mocną stroną tego forum.
Mój tekst nie był bezpośrednio do Ciebie. Komentarz do tego co zacytowałem był tylko "XD", bo to naprawdę śmieszne "nie ma się z czego cieszyć, że Lisk spadł mniej" - to co, powinniśmy może płakać z tego powodu, że spadł mniej ? Czy powinniśmy cieszyć się, jakby spadł więcej ?

Przypomina mi to taką sytuację, gdzie kobiete prawie potrącił autobus i nagle głos z niebios mówi " Nie ma się co cieszyć, że przeżyłaś, wszak co to jest za życie?" xD

Dodano po 1 minucie 57 sekundach:
Wymazywanie pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 18:01o już nie są żarty. 2$ nie jest utrzymane, leci mimo ogromnego spadku pow. (-97% od ATH) o -35% z 2$ do 1.3$, markety puste, vol mały, coin olany i zapomniany, brak dokładnych dat i użycia, dużo obiecanek, efekty niemal żaden, a tu dalej beton umysłowy?
Wszystko leci. Lisk nie jest jakimś wyjątkiem pod tym względem. W prawie każdego alta jak włożyłeś w ciągu ostatnich dwóch miesięcy jesteś w plecy - chyba, że zaliczyłeś pompkę i zdążyłeś sprzedać w odpowiednim momencie. Demonizowanie Liska pod tym względem jest totalnie bez sensu. Taki jest rynek i taki jest trend.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 14 lipca 2019, 18:17

Harmony pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 18:06Wszystko leci. Lisk nie jest jakimś wyjątkiem pod tym względem. W prawie każdego alta jak włożyłeś w ciągu ostatnich dwóch miesięcy jesteś w plecy - chyba, że zaliczyłeś pompkę i zdążyłeś sprzedać w odpowiednim momencie. Demonizowanie Liska pod tym względem jest totalnie bez sensu. Taki jest rynek i taki jest trend.
Ależ upraszczasz tylko by obronić gniota. Od początku roku były odbicia na altach, Lisk zrobił z 1$ do koło 2.5$. Tak, niektóre zrobiły mniej! Np. XRP. Ale wyższa liga altów do której pretenduje Lisk, zrobiła często znacznie więcej i utrzymuje cenę znacznie wyższą w stosunku do dołka niż Lisk w s. do dołka koło dolara.

I nie, nie trzeba było pompek by zarabiać na altach. Nawet te co niedużo urosły jak XRP były znacznie dynamiczniejsze w DT niż Lisk, do tego maja vol, depth, zainteresowanie. Z sukcesem sporo zarobiłem na XRP w tym roku gdy taki Lisk stał jak kretyn bez vol przez 95% czasu. Lisk już na tyle spadł w tych cechach, że mało co można z niego wydłubać na krótki termin i nieprzerwanie wraca do spadków, nadal na małym vol i depth i bez uwagi kogokolwiek innego niż bagholderów. Problemy Liska wychodzą znacznie bardziej poza problemy rynku do jakich chcesz sprowadzić jego zachowanie. Uważajcie z wkładaniem w to znacznego % portfolio, bo jest spora szansa na dalsze spadki niestety, zwłaszcza, że kapitalizacja jest nadal wysoka jak na "dokonania". I to dotyczy też innych coinów, często ICO.

Skoro tutaj z 2$ to 1.3 czy 1.5$ to jest jak pyknięcie wykałaczki, na malutkim vol i z zerową uwagą rynku, tzn. że popyt jest prawie żaden nadal mimo ogromnego -98% od ATH! Takich rzeczy się nie uśrednia, nie kupuje dużą kasą, bo giełdy są pełne setek takich rzeczy. Zresztą ostrzegam od dawna przez Liskiem, od cen znacznie wyższych, szkoda, że nie otworzyliście oczu wcześniej, bo teraz już za późno by ścinać straty.

Dodano po 3 minutach 29 sekundach:
Harmony pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 18:06Podczas gdy inne pary robią nowe low, Lisek dzielnie się trzyma.


Dzielnie się trzyma? Ja pier... Jak facet do faceta powiem: człowieku, to jest k!@#$% na wpół martwe! :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 14 lipca 2019, 18:18

xazar pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 17:50załadowani hodlerzy niech sie modlą żeby poniżej dolara nie spadł bo cena może sie załamać
Właśnie ja jako bagholder Liska bardzo się cieszę :D Niech leci na ryj :D Myślisz, że tak łatwo jest skupić kilkadziesiąt tysięcy idealnie na dołku? :D Przy dużej panice czasem można, ale dwóch trzech skupi, a reszta nie wiem 100 osób i więcej wtedy wyprzeda się na najlepszych cenach, a za kilka tygodni cena odbija i jest pięknie, można dystrybuować :D A lisk docelowo 1000PLN co najmniej :D To samo jest z BTC jeszcze kilka dni temu ATH było pewne, a dzisiaj panika, strach i rozpacz :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tu83 » niedziela, 14 lipca 2019, 18:25

anagamidev pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 16:47@tu83 a co BitBay też będzie robił exit scam na dniach? Dlaczego istenieje większe ryzyko? Możesz podeprzeć to jakimiś argumentami?
Nie wiem czy na dniach, ale fakty są takie, że przelewy nie dochodzą i nie wyszły w piątek "z powodów technicznych". Ponadto w ciągu ostatnich 2 miesięcy padły dwie inne polskie giełdy (Bitmarket, Coinroom).

Co do Liska - argumentów jest mnóstwo, a część z nich przytaczana jest tu na bieżąco. Według Coinpapriki Lisk jest w tej chwili 45. kryptowalutą na świecie. W ciągu ostatniego roku spadł najwięcej z TOP45 (minus 72,98%), najwięcej z TOP45 w ciągu kwartału ostatniego (minus 35.78%) i najwięcej w ciągu ostatniego miesiąca (minus 35,93%).

Źródło: https://coinpaprika.com/?tab=longterm

IMO jest więc większa niż w przypadku innych altów (a szczególnie tych głównych) szansa, że Lisk już się nie podniesie i zostanie deadcoinem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 14 lipca 2019, 18:33

@tu83 nie wiem, ale chyba po prostu chodzi o Igora trade, bo też obsługiwała Bitmarket :D Pewnie Suszek się wystraszył, szybko zareagował i wstrzymali transakcje :D To wg. mnie raczej na plus :D Najważniejsze, że nikogmu środki nie zginęły z BB, przynajmniej ja nie słyszalem o takich przypadkach, w ogóle jak na razie to z mojej strony BitBay działa bez zarzutu, nic nie straciłem, więc trudno mi coś złego o BitBay'u powidzieć :D Ja wiem, że każdy chcesz, żeby było już szybko natychmiast, ale jak jakiś hacker wypłaci szybko Twoje środki, to nagle się okaże, że czasem lepiej poczekać niż później płakać :D No nie wiem, ja przedwczoraj wypłacałem parę Lisków na próbę i doszło tam gdzie trzeba i ilość się zgadzała :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 14 lipca 2019, 18:37

tu83 pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 18:25
Co do Liska - argumentów jest mnóstwo, a część z nich przytaczana jest tu na bieżąco. Według Coinpapriki Lisk jest w tej chwili 45. kryptowalutą na świecie. W ciągu ostatniego roku spadł najwięcej z TOP45 (minus 72,98%), najwięcej z TOP45 w ciągu kwartału ostatniego (minus 35.78%) i najwięcej w ciągu ostatniego miesiąca (minus 35,93%).

Źródło: https://coinpaprika.com/?tab=longterm

IMO jest więc większa niż w przypadku innych altów (a szczególnie tych głównych) szansa, że Lisk już się nie podniesie i zostanie deadcoinem.
Zatrważające dane. Ale tutaj niektórzy wolą jarać się, że np. Lisk "tylko" -9% w 24h a ETH aż -12% w 24h itp. przykłady.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bolek200 » niedziela, 14 lipca 2019, 18:43

Wymazywanie ,dobra sprzedaje już namówiłeś mnie poczekam jeszcze trochę spadnie tak koło 4,50* i sprzedaje w cholerę 😂🤣

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 14 lipca 2019, 18:52

@Bolek200 NIE namawiam do kupna i sprzedawania tego. Wyznaję zasadę róbta co chceta w spekulacji. Przy dużej stracie też bym bagholdował. Namawiam tylko do krytycznego spojrzenia i niebrania pod uwagę zapakowanych Januszy od 2017-2018, którzy robią tu non stop krucjatę namawiania innych na shit w którym ostro toną.

Okazja i promocja, od 10 czy 15$. Uśredniać! A tymczasem poleciało do 1-2$ i nikogo nie obchodzi. Szanujmy swoją kasę i siebie. Nie ściemniajmy innym, że nasz shit zaraz, zaraz, już wzrośnie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 14 lipca 2019, 18:55

@Wymazywanie Dzielnie się trzyma, bo ostatnie cztery dni jego cena w btc jak zaglądam jest na podobnym poziomie, w przeciwieństwie do innych superprojektów, które zrobiły już nowe low na btc, jak np. iost. A taki boski projekt i lepszy od liska, w dodatku przecież ma świetne kasyna, których liczba uzytkownikow... spada z każdym dniem, a wolumen jest niewiele większy niż lisk bez produktu.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 14 lipca 2019, 19:00

@Harmony Proponuję przejrzeć zestawienie z coinpaprika jakie linkował kolega lub coinmarketcap na tygodnie i miesiące. Żyjesz nadal w silnej iluzji. "Ostatnie cztery dni", dobre. No ale ok, SDK soon, zaufajmy Maxowi Kordkowi! Będzie dobrze!
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 14 lipca 2019, 19:06

@Wymazywanie Jasne. Wykres jest swietny, ale nie ma co go czytać wybiorczo. Wiele projektów w top 45 byla dwa lata temu poza pierwszą setką albo w ogóle ich nie bylo.

Chcoiazby jeden z przykładów to GAME który w pewnym momencie był kilkanaście pozycji wyżej od Liska i był w top 20, a teraz jest ledwo w połowie całego CMC. I tak było z wieloma projektami.

Zresztą dlaczego, skoro Lisk jest 45, uwzględniacie tylko listę TOP45 a nie TOP46, TOP100, TOP500?

..bo te dane nie wyglądałyby już tak tragicznie, żeby można przedstawić je w negatywnym swietle.
;)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 14 lipca 2019, 19:15

LTC spada szybko i rośnie szybko po wybiciu btc. LISK spada powoli i nie odbija a koreluje wzgledem sato, i nadal spada taka to róznica na chwilę obecną.
Taka ciekawostka na tym spotkaniu co Kordek organizuje 24 napisał na reddicie "The SDK won’t be officially released there on that Meetup. Maybe we demo it once again, pewnie zrzuty ekranu itp. Czyli 2.0 możemy się spodziewać w sieprniu niech go kule biją ! W sumie dla niego cena nie ma znaczenia liczy sie produkt. Jeszcze 40 centów w dól na lisku i mój target sie aktywuje, jeszcze nigdy tak kciuków na spadki na lisku nie trzymałem :twisted:

Na forum bitka pare tyg wrzuciłem tego linka, bo mi się przypomniał ten artykuł z 2018. Chyba sie sprawdza :)
https://comparic.pl/bitcoin-wzrosnie-w- ... co-bitpay/
Ostatnio zmieniony niedziela, 14 lipca 2019, 19:19 przez Ishias, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 14 lipca 2019, 19:19

Harmony pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 19:06Zresztą dlaczego, skoro Lisk jest 45, uwzględniacie tylko listę TOP45 a nie TOP46, TOP100, TOP500?
Przy top 100 też wygląda bardzo źle.
Nie ma sensu porównywać do top500 itp., bo tutaj dziwne by nie był lepszy i projekty typu 100-500 na capach chyba nie są ambicją Liska.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 14 lipca 2019, 19:26

@Ishias Ten wpis jest odnośnie meetupu który organizuje Lisk Center Utrecht. Na meetupach nic się nie dzieje przełomowego, nigdy tam niczego nie prezentują. Meetup to taki spot fanów i devów a nie wydarzenie rangi konferencji czy eventu. Zresztą żeby najpierw ogłosić całemu światu SDK Alpha to trzeba ją wydać...
;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości