Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 11 lipca 2019, 16:22

Harmony pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 16:13Pół roku działającego produktu i 26 dappsów - tyle to powstanie w tydzień wokół Liska na bazie SDK 2.1
Dodaj "być może". Bo to co ma być na Lisku o czym piszecie tu już 3. czy 4-ty rok, a czego nie ma, to sam wiesz...

Dlatego nie podchodziłbym z taką nonszalancją do Iosta, jeśli ma to co piszesz. Bo to MA, a Lisk nie ma i coś długo "się robi". Także szacunek dla Iosta że ma co ma i wielki ziew i pogarda dla Liska, że nie ma w zasadzie... ...nic.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 11 lipca 2019, 16:40

Wymazywanie pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 16:22Dodaj "być może". Bo to co ma być na Lisku o czym piszecie tu już 3. czy 4-ty rok, a czego nie ma, to sam wiesz...
Nie być może :)



Jak wiemy Lisk ma dużo developerów posiadających środki na to by tworzyć :)
;)

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 11 lipca 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: DanielLuszcz » czwartek, 11 lipca 2019, 16:46

Na chwile obecna lisk jest na wylocie z TOP50... wiec o jakich wzrostach wy piszecie. Chyba wyimaginowanych.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 11 lipca 2019, 16:48

@DanielLuszcz Na wylocie z TOP50 ? xD Przecież nie jest czterdziesty dziewiąty. Wystarczy wzrost 10% i jest spowrotem w TOP40...

Poza tym ja widzę, że tu wszyscy piszą o spadkach, a nie o wzrostach.
;)

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 11 lipca 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: DanielLuszcz » czwartek, 11 lipca 2019, 16:52

Jak narazie to jako jedyny w TOP50 traci ponad 2% w ciągu godziny, gdzie wszystko inne na zielono. Czy wy nie widzicie w jakim kierunku zmierza lisk?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lipca 2019, 16:52

@DanielLuszcz no widzimy, że spada, ale gdzie się zatrzyma, wiesz? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 11 lipca 2019, 16:54

@DanielLuszcz E ? Chyba na Bitbayu. Bierz połowę mniej albo załóż okulary.

;)

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 11 lipca 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: DanielLuszcz » czwartek, 11 lipca 2019, 16:56

Ile lisk stracił od ATH? 96%? Zeby to odrobić to potrzeba 2500% wzrostów...

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 11 lipca 2019, 17:00

@DanielLuszcz To teraz od ATH czy od godziny ? Może zastanów się konkretnie o co Ci chodzi ?

Od ATH podobnie jest nadal NEM, ADA, QTUM, NANO, OMG, REP, NPXS i dużo innych projektów. Pytanie - co z tego ?

Czy coś co spadło -50% od ATH ma szanse zrobić 2500% wzrostów ? A to co spadło -96% nie ma szans zrobić 2500% ? Wydaje mi się, że te napompowane projekty, co są bliżej do ATH, mają mniejsze szanse na spektakularne wzrosty.
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 lipca 2019, 17:07 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lipca 2019, 17:04

@DanielLuszcz e tam, nie takie procenty Lisk wykręcał, dla niego to małe piwko, wszak w ciągu roku potrafił wzrosnąć z 0.40PLN do 140PLN czyli 35000% :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » czwartek, 11 lipca 2019, 17:06

@DanielLuszcz to chyba nowe konto hejtera @Jaroslaw

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » piątek, 12 lipca 2019, 12:20

Nikt nic nie pisze, to ja coś naskrobię. Z moich obserwacji wynika iż w dalszym ciągu na tym poziomie cenowym przy w miarę spokojnym BTC jest cicha akumulacja waloru LSK, a wiadomo że giełdy wyprzedzają newsy. Nie podejrzewam iż skup jest robiony pod holdowanie. Pisałem już o tym dwa dni temu, że ktoś non stop skupuje, oczywiście wczoraj BTC poleciał to pociągnął także liska w dół.

Obstawiam w niedługim czasie pompkę mniejszą lub większa na LSK. Oczywiście umoczonym w walor na wysokich poziomach ta informacja nic nie pomoże, ale jak ktoś kupił wczoraj lub dziś a rzeczywiście pojawi się buy news, to spokojnie cena na BB może wrócić w okolice 8 zł. Czyli około 50% do zarobienia. Ja pod to zagram i kupiłem kilka setek LSK gdyż cena na tym poziomie wydaje się być na tyle atrakcyjna i stabilna, że zaryzykowałem. Nie namawiam, dziele się tylko swoimi spostrzeżeniami i taktyką. I zobaczymy niebawem czy miałem rację.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 12 lipca 2019, 12:36

@Jazda wcale nie taka cicha ta akumulacja :D

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 12 lipca 2019, 12:59

@Wymazywanie Ty to dobry jestes razem z @koparki :mrgreen: mowicie o "lepszych dzialajacych projektach" (notabene dla mnie najzwyczajniejsze shity) a spekulacja u nich kuleje w obecnym momencie jak napisal @Harmony.. a kiedy lisk odbija i % jest wyzej i ma zajawki na rosniecie to nagle zmiana tekstu ze i liska to moze spotkac jak bedzie dzialajacy :mrgreen: nosz kuwa rece opadaja z wami... moze ustalmy czy gadamy o funkcjonalnosci czy o cenie bo juz sie pogubilem :mrgreen:

Lisk ma ta przewage ze jeszcze nie dziala....JESZCZE.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 12 lipca 2019, 15:00

@Dovakhiin Spekulacja obecnie kuleje na 90%+ altcoinów, nie tylko na Lisku. Nie zrozumiałeś mojego posta. Napisałem w nim, że taki Iost coś ma a Lisk nie ma nic i to jednak spora różnica (bazuje na ocenie @koparki, bo ja nie wiem nic o Iost, ale ufam całkowicie @koparki). To po pierwsze. Po drugie, napisałem, że nawet jak Iost coś tam ma, to tak samo może lecieć. I ergo - po trzecie (uwaga wysil szare komórki!:) - fakt, że nawet coin który coś tam ma, również może lecieć, oznacza dla Liska to, że gdy będzie miał on te SDK i Dappsy (na które czekacie jak gruby nieśmiały nastolatek na pierwszy seks) również może nie być kolorowo. W mojej prywatnej opinii raczej minął już dawno czas, w którym Lisk mógł stać się przebojowym projektem, a stało się to w 100% na własne życzenie Maxa Kordka, który nieudolnie i powoli prowadzi ten projekt, chociaż funduszy na to nie brakuje. Wzrost Liska w 2017 wziął się jedynie z wielkiej bańki całego rynku, a nie z jakichkolwiek jego osiągnięć. Na crypto mamy zdecydowanie do czynienia z efektem vaporware, ale z racji dynamiki tego ryku w jeszcze szybszym tempie niż jeśli chodzi o programy i gry. Generalnie wiele projektów crypto jedzie głównie na obietnicach i niewiele poza ich efekt potem wychodzi, a ich siła stale maleje z czasem... Gdy są szybko realizowane obietnice, jest paliwo spekulacyjne już trwalsze do dyspozycji. U Liska ten czas minął dawno w mojej ocenie, ale oczywiście mogę się mylić.

Odnośnie funkcjonalności i ceny wyraźnie odznaczam kiedy pisze o jednym a kiedy o drugim a kiedy łączę te dwie rzeczy jak powyżej.
Dovakhiin pisze: piątek, 12 lipca 2019, 12:59a kiedy lisk odbija i % jest wyzej i ma zajawki na rosniecie
Tak tak, ja o tych zajawkach na rośnięcie, okazji, promocji, przecenie słyszę tu od dobrego 1 -1.5 roku. Poszukaj tu w wątku zwrotów: "promocj*", "okazj*," uśredn*" - zdziwisz się. To są setki użyć. I gówno z tego wynika. To tylko i wyłącznie pocieszanie się kilku-kilkunastu zapakowanych tu dzieci, którzy nie potrafią wyjść poza psychologiczne pułapki bagholdowania czyli kompletne podstawy amatorskiej nieudanej zabawy w inwestora.

Cieszę się jednak, że niektórzy wyszli choć trochę z tych złudzeń. Już nawet @Harmony nieco otwiera oczy... ...zasnute mgłą od 2017.

Ps. Odnośnie sprawy BM - liskowicze odpowiedzcie sobie czy nie trzymacie przypadkiem Lisków non stop na giełdzie jak idioci. Wiecie co robić, by było bezpiecznie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 12 lipca 2019, 15:44

blink pisze: piątek, 12 lipca 2019, 12:36wcale nie taka cicha ta akumulacja
Udało mi się ugrać trochę na tym wybiciu. Obudziło mnie o 5:45 (wrażliwi nie czytać) sranie, przy okazji zerknąłem na kurs, a tu fajne krótkoterminowe wybicie, które widziałem, że zaraz będzie zniesione.

Jak już chłopaki mówili wyżej, widoczna akumulacja, jeśli ktoś ma "słabe ręce" to raczej nie najlepszy moment na wycofanie się z rynku.

Dodano po 5 minutach 50 sekundach:
Wymazywanie pisze: piątek, 12 lipca 2019, 15:00Ps. Odnośnie sprawy BM - liskowicze odpowiedzcie sobie czy nie trzymacie przypadkiem Lisków non stop na giełdzie jak idioci. Wiecie co robić, by było bezpiecznie.
Dokładnie, tak jak mówi @Wymazywanie , nie trzymajcie coinów na giełdzie.. Trzymajcie jedynie jeśli gracie bieżąco, albo macie naprawdę niewiele i możecie z czystym sercem pogodzić się ze stratą tych monet ! O tym jak założyć portfel, wszystko wyjaśnione w poradniku do głosowaniu na delegatów viewtopic.php?f=110&t=30927

A tu ściągnięcie najnowszy portfel https://lisk.io/hub
;)

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » sobota, 13 lipca 2019, 10:38

Wchodze na onet, a tam artykul : Kolejny niebotyczny rekord Liska. "To jest jak sen, nie mogę w to uwierzyć" Pomyslalem sobie ATH 50 $ !! :D Sprawdzilem gielde, ale jeszcze nie teraz :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 13 lipca 2019, 11:48

No na razie słabo ; ) :D Aktualnie dochodzi do szybkiej realizacji zysków :D Nawet taki @Harmony ubija Liska jak tylko podniesie lekko łeb :D Szczęśliwie chyba jeszcze będziemy długo wyciskać tą cytrynę :D Dla mnie to fajowo, więcej się zakumulujemy przez ten czas :D #buyandhodl
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » sobota, 13 lipca 2019, 12:19

Zaczyna się nuda na bitcoin ,a to może przyczynić się do mocniejszych ruchów na altcoinach.
Tak jak to było w sierpniu-wrześniu 2017. Maj czerwiec wzrosty z 1.5->16 spadek do 9zł osuwanie się do 7 zł (podczas wzrostów btc) i później alty żyły swoim życiem.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » sobota, 13 lipca 2019, 12:31

Wczoraj lecę jakąś tam drogą krajową, patrzę A tam z lewej Lis, nagle z prawej Lis - oba leżały przy drodze i wyglądały jakby spały... czy to znak ? Xd

Jest taka książka "cokolwiek pomyślisz - pomyśl odwrotnie".

Odbieram to jako Lis uśpiony (nie było tam żadnej krwi) a co oznacza, że jego stan się niebawem odmieni i ożyje...
Cóż jak Bóg ze mną któż przeciwko mnie?

Kierwaa ale Stafix xd

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości