Czy cierpliwość się opłaca? Skąd wziąć krypto za free?

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 czerwca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy cierpliwość się opłaca? Skąd wziąć krypto za free?

Postautor: Pierwszoklasista » środa, 12 czerwca 2019, 07:11

Witam w sumie dopiero co zaczynam interesować się krypto i nie liczę na miliony bo jest już za późno. Nie chcę też inwestować własnych pieniędzy ale mam za to dużo wolnego czasu. I tu mam kilka pytań z tego co udało mi się znaleźć to zarejestrowałem się na blockchain i tam dostałem 50$ na piixplay dostałem 5 $ no a coinbase nie wysył mi żadnych ankiet. Czy jeszcze są jakieś inne możliwości dostania jakiś kwot za darmo za rejestrację? Gdzie znajdę wyselekcjonowane airdrop które mają jakiś potencjał? Czy zbieranie w tych app ma sens

Free litecoin game około 2000satoshi dziennie bez ref zajmuje 5 min? Są jeszcze 2 takie same app.

Electroneum zbieranie w chmurze bez ref 10 ETN na dzień za jedno kliknięcie dziennie.

Mam taki plan że za to co gdzieś uzbieram chce kupować BTC pewnie nie uda mi się uzbierać na 1 BTC a za 5 lat sprzedać
Dziękuję za odpowiedź

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 20
Rejestracja: 11 lipca 2019
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Czy cierpliwość się opłaca? Skąd wziąć krypto za free?

Postautor: RedAnt » czwartek, 11 lipca 2019, 12:55

Polecam sprawdzać hasztagi na twitterze jak #airdrop czy #giveaway.
Niedawno odebrałem CoinDeal Tokeny (CDL), które dostaje się za darmo, jeśli jest się w pełni zweryfikowanym użytkownikiem coindeal'a.
Uważaj jednak na grupki na FB, pełne spamu i scamu w stylu "earn 100 BTC FREE, ask me how".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy cierpliwość się opłaca? Skąd wziąć krypto za free?

Postautor: slasta » czwartek, 11 lipca 2019, 13:43

@Pierwszoklasista
Oddanie swoich danych osobowych, z którymi nie wiadomo co się później dzieje, to IMO nie jest takie za darmo.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 lutego 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy cierpliwość się opłaca? Skąd wziąć krypto za free?

Postautor: AceDetroit99 » czwartek, 11 lipca 2019, 18:19

slasta pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 13:43@Pierwszoklasista
Oddanie swoich danych osobowych, z którymi nie wiadomo co się później dzieje, to IMO nie jest takie za darmo.
Popieram, nie ma to większego sensu, ryzykujesz sporo, bo takie poszukiwania na własną rękę prędzej czy później skończą się nadzianiem na scam
Pierwszoklasista pisze: środa, 12 czerwca 2019, 07:11Czy jeszcze są jakieś inne możliwości dostania jakiś kwot za darmo za rejestrację?
Tak jak zostało wspomniane wyżej, CoinDeal rozdaje swoje tokeny za weryfikację i akurat im można raczej ufać

Jeżeli masz dużo wolnego czasu, to szybciej, bezpieczniej i lepiej by było, gdybyś zarobił sobie pieniądze w inny sposób i je zainwestował w btc

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Czy cierpliwość się opłaca? Skąd wziąć krypto za free?

Postautor: Nikole_16 » piątek, 12 lipca 2019, 10:59

AceDetroit99 pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 18:19Tak jak zostało wspomniane wyżej, CoinDeal rozdaje swoje tokeny za weryfikację i akurat im można raczej ufać

Myślę, że można ufać, w końcu to jest dobra akcja marketingowa dla CoinDeala z tymi tokenami, teraz mają dobry czas więc myślę, że dokładają starań żeby być wiarygodnym tym bardziej,że niedługo wchodzą na rynek USA

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 lipca 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Czy cierpliwość się opłaca? Skąd wziąć krypto za free?

Postautor: ricard_ » piątek, 12 lipca 2019, 11:53

RedAnt pisze: czwartek, 11 lipca 2019, 12:55Polecam sprawdzać hasztagi na twitterze jak #airdrop czy #giveaway.
Niedawno odebrałem CoinDeal Tokeny (CDL), które dostaje się za darmo, jeśli jest się w pełni zweryfikowanym użytkownikiem coindeal'a.

Tak, ta akcja CoinDeala to jest giveaway akurat, ja również skorzystałam,, dają to brać :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy cierpliwość się opłaca? Skąd wziąć krypto za free?

Postautor: GregAsks » piątek, 12 lipca 2019, 13:57

Faktycznie podawanie swoich danych osobowych za kasę to słaby pomysł.

Tutaj mam taką stronę:

https://kriptode.com/satsforlikes/index.html

Dają prawdziwe bitcoiny (satoshi) i można od razu wypłacić, nie jak w tych śmiesznych kranikach gdzie ktoś słyszał że komuś tam kiedyś udało się wypłacić z kraników...

Może ktoś zna uczciwy kranik ale ja o takim nie słyszałem, z powyższej strony można wypłacić nawet 1 satoshi.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy cierpliwość się opłaca? Skąd wziąć krypto za free?

Postautor: Kryptoholik85 » czwartek, 18 lipca 2019, 00:02

Jeden z najwiekszych Airdropów z jakim się spotkałem💪💪🚀🚀50$ za rejestracje i weryfikacje i kolejne tyle samo za polecenie.

Jako, że chyba wszyscy poruszamy się w środowisku kryptowalut, część z Was słyszała pewnie o tzw. Airdropie kryptowaluty MCO przez serwis Crypto.com.
Dają oni równowartość 50$ w tej oto walucie dla osoby polecanej, jak i dla polecajacego.

Aby otrzymać MCO należy:
-Zarejestrować się z podanego na dole linka,
-Pobrać aplikację i wpisać kod polecającego,
- Dokonać weryfikacji - dowód osobisty, prawko lub paszport (u mnie weryfikacja trwała 2 minuty)
Preferuje prawko👍
-Po weryfikacji należy podpiąć kartę bankową i kupić dowolną kryptowalutę za równowartość 15$ (ja kupiłem XRP)
-Po zakupie dostajemy MCO i jedyne co nam pozostaje to przesłanie jej na nasz portfel/giełdę.
(polecam zamienić MCO na BTC lub ETH bo idzie troszkę szybciej przesłać)

Po tym wszystkim możemy zapraszać swoich znajomych i dostać za ich rejestrację kolejne MCO o wartości 50$

https://platinum.crypto.com/r/gpqfs3cb2k

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy cierpliwość się opłaca? Skąd wziąć krypto za free?

Postautor: Nikole_16 » wtorek, 23 lipca 2019, 13:53

Kryptoholik85 pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 00:02Jeden z najwiekszych Airdropów z jakim się spotkałem50$ za rejestracje i weryfikacje i kolejne tyle samo za polecenie.

Jako, że chyba wszyscy poruszamy się w środowisku kryptowalut, część z Was słyszała pewnie o tzw. Airdropie kryptowaluty MCO przez serwis Crypto.com.
Dają oni równowartość 50$ w tej oto walucie dla osoby polecanej, jak i dla polecajacego.

Aby otrzymać MCO należy:
-Zarejestrować się z podanego na dole linka,
-Pobrać aplikację i wpisać kod polecającego,
- Dokonać weryfikacji - dowód osobisty, prawko lub paszport (u mnie weryfikacja trwała 2 minuty)
Preferuje prawko
-Po weryfikacji należy podpiąć kartę bankową i kupić dowolną kryptowalutę za równowartość 15$ (ja kupiłem XRP)
-Po zakupie dostajemy MCO i jedyne co nam pozostaje to przesłanie jej na nasz portfel/giełdę.
(polecam zamienić MCO na BTC lub ETH bo idzie troszkę szybciej przesłać)

Po tym wszystkim możemy zapraszać swoich znajomych i dostać za ich rejestrację kolejne MCO o wartości 50$

Post sponsorowany? XD

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KaTa90, Pleasek89, Sałata, zbig001, Zmarzniety0 i 20 gości