Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 10 lipca 2019, 18:55

@Jarosław jesteś typowym naganiaczem na spadki :D Nie słuchacie tego gościa :D Róbcie na odwrót :D
Jaroslaw pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 14:50 Chłop ma racje, żadne śmieszne kreski i wykresy tego nie zmienia. BTC leci w kierunku 2k, później poniżej 1k i tak będzie się tam człapać kilka lat i pewnie kolo 2023 dopiero będą jakieś wzrosty. Kto nie sprzedał jak było po 17-20k chyba przegrał zycie.
Spoiler:
A @anagamidev mówił, że wszystko poniżej 3888$ to dobry zakup na jakiś dłuższy termin :D I co nadal niektórzy mają czelność nazywać mnie naganiaczem, jak chcę tylko pomóc, czy po protu przedstawić swoją strategię, że nie ma co panikować, bo ryzyko w każdym miejscy na wykresie jest takie samo jeśli ktoś uważa, że jakiś coin ma umrzeć :D
Spoiler:
anagamidev pisze: piątek, 1 marca 2019, 00:48 @Wymazywanie no ja już wielokrotnie pisałem jakie poziomy uważam za dobre na uśrednianie i jest to od 6k$(-70% od ATH) w dół. Ktoś kto nie uciekał z rynku tylko jakoś rozsądnie sobie to uśredniał przez cały ostatni rok, w zasadzie ma uśrednione poniżej zera i ja jestem tego przykładem. I ja np. będąc na zysku załóżmy 100k$ i kupują teraz za wszystko na cenie 3333$(-85% od ATH) znowu uśredniam tą cenę do góry niestety, ale ja nie wiem gdzie rynek pójdzie, szczęśliwie poszedł w okolice 4444$ i udało się trochę sprzedąć, później odkupić na 3444$ i znowu sprzedać na 4k$(-80% od ATH) i szczęśliwie odkupić na 3.8k$, no i ta cena cały czas mi się uśrednia, no teraz teoretycznie mógłbym znowu wyszystko sprzedać, ale ja nie wiem gdzie to teraz pójdzie. Na pewno poziom 3888$ to mega dobry poziom i wszystko poniżej to warte zakupów, jednak jeśli spadnie do 1k$ to faktycznie to uśrednianie może pójść na marne. Jednak mnie trzymanie BTC nie boli, bo też one pracują na altach i ciągle dają zarabiać :D Poza tym też weźmy pod uwagę decentralizację. Decentralizcja to nie tylko czcze słowa, ale też powinien za tym iść kapitał. Dlatego powinniśmy właśnie kupować na każdej cenie, tym bardziej po 80% przecenie. I starać się jakoś akumulować te BTC, bo znowu okaże się, że tutaj akumulują od 0-4k$ grubasy i później będą sprzedawać na 20k-100k$. I to całkowicie przeczy decentralizacji, o którą tutaj toczy się gra :D Kapitał to jest siła w dzisiejszym świecie, czy nam się to podoba czy nie :D A takie grubasy doskonale wiedzą jak rynek chodzi i kiedy kupować i kiedy sprzedawać, a mają do dyspozycji kilkadziesiąt milionów na inwestycje, mogą kupować długo i ciągle mieć kapitał na granie :D Ja tutaj podchodzę czysto zdroworosądkowo, pragmatycznie, jako inwestor i jako spekulant, oraz jako ideowiec kryptowalutowy :D Tzn. mi jest trudno grać na spadki jako wiecznemu bykowi, który widzi tylko wzrosty i 10M$ w przyszłości za 1 BTC, jednak z drugiej strony czemu nie wykorzystać tych spadków właśnie na ten moment, bo lepiej jednak mieć jak najwięcej BTC jak najniżej kupiony i później jak już zacznie się kolejna hossa, to bardzo łatwo będzie można przestrzelić jakiś target i wysypać się za wcześnie, a te ceny dzisiejszy już mogą być tylko marzeniem ściętej głowy, a kolejna hossa potrwa lata przy pozytywnym scenariuszu dla rynku crypto :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » środa, 10 lipca 2019, 19:13

Najbardziej mi się te kawałki podobają o tym że anagamidev wie gdzie jest to dno :) gdybym ja to wiedział to byłbym milionerem. Problem z tym twoim uśrednianiem to ciągłe stałe wkładanie kapitału który na siebie nie zarabia i dodatkowo ten proces trwa długie miesiące. To że średnia twojego zakupu spadła z 10$ powiedzmy do 3$ nie ma znaczenia jeśli kapitał z początkowego strzelam 1k $ wzrósł do 30 k $ bo ten cały kapitał marnuje się nie tylko dlatego że wpompowałeś go w jedno aktywo ( co jest szaleństwem nawet jak masz kapitał gdzieś indziej) ale też dlatego że marnujesz masę czasu bo te twoje uśrednianie ciągnie się naprawdę długo i lepiej jest zarobić 200 dolców w 1 tydzień niż 500 przez 2 lata. Tego wydaje mi się nie rozumiesz sądząc po twoich postach. Radzę się cofnąć do mojego komenta z dzisiaj w nocy i spojrzeć czemu dzisiaj takie spadki były. Było to oczywiste. Nie mam pojęcia czy teraz sens jest coś kupować bo bitek wcale tak mocno nie spadł to tylko delikatna korekta wzrostów ale alty zareagowały gwałtownie. Wypompowanie kapitału z altow pełną parą nie sądzę by się to szybko zmieniło.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 10 lipca 2019, 19:18

@xazar ale właśnie masz błędne przekonanie, że tylko Lisk i tylko tutaj ładnuję kasę :D Bullshit i nie czytasz tego co piszę :D Mowiłem, że głownie ładuję kasę w BTC, LTC, ETH, XMR, DASH, BSV, BCH...i mnóstwo innego shitu :D I mniej więcej po równo tego kapitału, też nie mam nie wiadomo ile, ale muszę mieć zawsze jakieś fiat'y w razie nieprzewidzianego spadku lub łapania jakichś okazji na short term :D Akurat Lisk nie wybił jakoś mocno, ale to długoterminowo nie zmienia mojego podejścia :D Zresztą Lisk i tak dał zrobił 100% w ostatnich miesiącach, co z tego, że można było gdzieś indziej zarobić więcej? :D Ja wiem, że teraz pseudoeksperci będą mówić, że tutaj albo tam dało się zarobić więcej, może Wy zarobiliście, ale ktoś innych na tych aktywach stracił :D Bo ktoś musiał Wam ten kapitał oddać skoro zarobiliście, chyba, że wierzycie w jakieś magiczne nalewanie z pustego :D Poza tym ja mówiłem, żeby akumulować od 10PLN w dół, cena odbiła do 9PLN i można było sprzedać wszystko i teraz wszystko znowu odkupić :D
Przykładowo
avg(10PLN + ... + 4PLN) = 7 :D
9 / 7 * 100k$ = 128k$ :D Jak ktoś posłuchał to na najgorszej strategii mógł zarobić 28% :D A od dużego kapitału 20% rocznie to jest ekstra liga, pieniądze nie biorą się z kosmosu :D
Wymazywanie pisze: piątek, 1 marca 2019, 00:53 @anagamidev Czyli jednak zgadzasz się, że jest często odwrotnie niż napisałeś? Tzn., że uśrednianie może wprowadzić w wysoką cenę średnią i znacznie lepszą mogą nieraz uzyskać cierpliwi czekający na sygnały zmiany? Przecież na altach w 2018 to była masakra. Atrakcyjne ceny dla wielu z nas były już znacznie wyżej niż aktualne dołki.
No musi wypowiedzieć się ekspert @Wymazywanie :D Gdzie jest ten sygnał zmiany trendu na Lisku? :D Gdzie był @Wymazywanie jak BTC zaczął rosnąć? Kiedy odczytał ten sygnał zmiany trendu i gdzie to napisał ogłaszając wszem i wobec zmianę trendu? :D


Uśrednianie po 95% korekcie w dół, daje w najgorszym przypadku cenę -95% od ceny ATH :D Równie dobrze mógłbym kupić Liska na 10PLN za milion złotych i nic nie robić tylko czekać na kolejną hossą, bądź wchodzić gdzieś na 20PLN po wzorście o 400% od dołka na zasadzie cudownego sygnału potwierdzenia odwrócenia trendu :D Czy wtedy ktoś nie bałby się wrzucić tego miliona po takim wzroście? :D Gdzie ja wtedy będę mógł wyciągnąć tego miliona, a reszta Lisków równowartości 1mln pln może jechać już do kolejnej hossy :D Inaczej gra daytrader inaczej gra grubas na długi termin, ja nie wiem czemu ktoś to myli z jakimś naganianiem :D Czy ja komuś kazałem kupować liska na 100PLN+ i trzymać to aż do 100$? :D Nie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 10 lipca 2019, 19:53

@anagamidev Kupując na -95% można nadal potencjalnie stracić -99% ;)

I również potencjalnie zyskać niebotyczny %
;)

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 10 lipca 2019, 19:55

ja już spowrotem na lisku po takiej cenie jeszcze nie kupowałem i teraz long term hodl 8-)

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » środa, 10 lipca 2019, 19:57

anagamidev pisze: środa, 10 lipca 2019, 19:18 Mowiłem, że głownie ładuję kasę w BTC, LTC, ETH, XMR, DASH, BSV, BCH...i mnóstwo innego shitu I mniej więcej po równo tego kapitału
wszystko to co wymieniłeś z wyjątkiem BTC od czasu kiedy nawoływałeś do uśredniania traci wiec nie ma znaczenia ze zdywersyfikowałeś kapitał. Nadal uważasz że skoro aktywo które uśredniałeś akumulując jesli spada 95% z ATH to jest już mało miejsca na dołek. Z tej kwoty może spaść o kolejne 95% i wtedy ci którzy pakowali w to aktywo non stop są już bankrutami. Czy może sie to zdarzyć? Oczywiście tak. Jak czytam komentarze klepiących sie po plecach tego forum to mozna dojść do wniosku że dołek jest tuż tuż ale jak miałoby skoczyć to wszyscy zapakowani zostaną milionerami. To tak nie działa życie nie jest czarno-białe. Lisk moze spadać w nieskończoność do konca projektu albo utrzymać jakiś poziom niski albo wzrosnąć ale nie przebić ATH itp itd scenariuszy jest masa. Czy ta wiedza pomaga tym którzy nie traeduja i trzymają liska? Tak bo wtedy wiesz by nie ładować się całym kapitałem nie tylko w liska ale też w coś co od 2 lat kopiuje cały rynek krypto czyli alty.
anagamidev pisze: środa, 10 lipca 2019, 19:18Równie dobrze mógłbym kupić Liska na 10PLN za milion złotych i nic nie robić tylko czekać na kolejną hossą, bądź wchodzić gdzieś na 20PLN po wzorście o 400% od dołka na zasadzie cudownego sygnału potwierdzenia odwrócenia trendu
Nie mógłbyś bo z taką kwotą mógłbyś ruszać już rynkiem przez żałosny volumen liska wiec zysk nie byłby mnożnikiem stosunku ceny kupna/sprzedaży. By realizować zyski w określonym czasie musiałbyś bawić sie w fałszywe ruchy w dół lub górę w zależności od lokalnego trendu . Wiedzieć jak traderzy mają ustawione SL i takie tam. Podstawowa moim zdaniem wiedza jak na kogoś kto ładuje całkiem spory hajs w krypto wiec dochodzę do wniosku że jesteś trollem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 10 lipca 2019, 19:58

@Harmony ja to wiem, i to na crypto jest normalne, ale 1 Lisk to 1 Lisk, tak samo 1 BTC to 1 BTC, w końcu cena musi osiągnąć cenę absurdu i jeśli projekt ma przetrwać kolejne kilka lat to najlepszy moment na zakupy :D Zrestą moment wejścia nie jest ważny :D Ważny jest momen wyjścia i realizacja zysku :D Co z tego, że ktoś sobie kupi idealnie w dółku później sprzeda gdzieś na 100-200% zysku, a jak kurs będzie dalej rósło to będzie już wchodził na wyższych cenach :D A skoro ja zakładam kolejną bankę na danym coinie to wraz z rosnącym kursem prawdopodobnie będę miał coraz więcej coin'ów :D Gdzie koleś będzie wchodził na short teram jakimiś tysiączkiem dolarów, a mi cały czas spokojnie będzie rosło i potencjalnie setki procent do ugrania, gdzie taki gość będzie musiał osiągnać perfekcję w ponad setce/tysiącach udanych trejdów, żeby osiągnąć taki zwrot jak ja :D Oczywiście ja łaczę dwie strategie, patrzę z perspetywy grubasa i cieniasa :D Bo też nie tylko kupuję do oporów, ale też aktwnie codzennie robię z kilkadziesiąt co najmniej trejdów :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jaroslaw » środa, 10 lipca 2019, 20:00

Nic nie przemawia za tym aby lisk rósł, za każdym re brandingiem i restartem lisk tylko bardziej się pogrąża. Nie będzie kolejnego alt-runu. Bitcoin rosnie- alty spadaja, bitcoin spada-alty leca na ryj.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 10 lipca 2019, 20:01

xazar pisze: środa, 10 lipca 2019, 19:57wszystko to co wymieniłeś z wyjątkiem BTC od czasu kiedy nawoływałeś do uśredniania traci
Ale głupoty? Gdzie Ci traci? :D Od grudnia cena LTC jest sporo wyższa, tutaj piękny zarobek był :D
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Ja mówiłem, żeby uśredniać od grudnia, tak w ogóle to ja uśredniam już 3 lata :D Niektórzy chyba przespali hossę :D Każdy tych z coin'ów skorekcił 90% ok. :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 10 lipca 2019, 20:06

piękna cena na lisku 8-)

ja sobie robię przerwę wpadnę w grudniu powodzenia Liskowicze

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jaroslaw » środa, 10 lipca 2019, 20:08

"taniej już nie będzie"? hehehe

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » środa, 10 lipca 2019, 20:10

anagamidev pisze: środa, 10 lipca 2019, 20:01Ale głupoty? Gdzie Ci traci? Od grudnia cena LTC jest sporo wyższa, tutaj piękny zarobek był

Nie naganiasz na uśrednianie od grudnia :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 10 lipca 2019, 20:11

anagamidev pisze: środa, 10 lipca 2019, 19:18Gdzie był @Wymazywanie jak BTC zaczął rosnąć?
Zapakowany byłem wtedy w XMR po 50$. Większość czasu od marca mam alty, rzadziej BTC.
Jeśli masz wątpliwości do mojego nastawienia przed rajdem BTC sprawdź moje posty z marca cieniasie od naganiania od roku naiwniaków na spadającego Liska.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 10 lipca 2019, 20:12

@Jarosław jakim cudem alty lecą na ryj skoro od grudnia dużo z nich od dołka zrobiły większy wzrost niż BTC :D BTC rośnie, więc cena w parze będzie spadać :D Ignorancja co poniektórych level hard :D

@Wymazywanie no ja Ci udowaniam czarno na białym, że miałem rację uśredniając BTC m.in. oraz inne alty :D Akurat Lisk dał mniejszy zwrot, ale dało się zarobić przy uśrednianiu :D Zresztą już pisałem co to uśrednianie wg. mnie i nie będę tłumaczył po raz enty :D Ty z kolei zapakowałeś się w ALGO z ogromną kaptalizacją top 10 już na starcie i naganiasz tam leszczy, żeby grali razem z Tobą :D A i tak to spadnie do 0.01$ niedługo :D

I nikogo nie naganiam tylko pokazuję jaką mam strategię i podejście do rynku crypto :D Jak ktoś mnie posłuchał to w tym momencie również jest na zarobku co najmniej kilkaset % od słusznego kapitału :D

Prosta zagadka. Jeśli 100.000 osób uważa, że cena 1$ za Lisk to dołek i chciałaby się załadować za 100.000$ to kto im sprzeda te 10 000 000 000 Lisków? :D


### edited: 2019-07-10 20:33 ###
Poza tym na Liska już chyba jakiś grubas wszedł sądząc po wolumenie :D

Cóż warto skupować wypłaszczenia :D +133% od dołka to piękny zysk tak czy siak, jeśli ktoś ze 100k$ zrobił 200k$, to ma na 8 lata życia czy grania na giełdzie :D Jak ktoś gra za śrubki to pewnie inna strategia musi się bardziej pyli :D


Zresztą w kontekście ostatnich wydarzeń z bitmarket to taki daytrading też nie musi być znowu opłacalny, przelewasz na giełdę kwotę ona pada i chuj wszystko strzelił, a jak ktoś sobie akumuluje po trochę cześć odkłada na wallecie na poczet przyszłej hossy(etapu euforii i nowych ATH) to może nie zarobi tyle, ale przynajmniej coś tam zarobi i nie straci nagle wszystkiego :D
Ostatnio zmieniony środa, 10 lipca 2019, 20:40 przez anagamidev, łącznie zmieniany 13 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 3 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: czolgista1984 » środa, 10 lipca 2019, 20:13

Witam.
Czy mi się wydaje czy na GitHubie była aktualizacja odnośnie Alpha SDK i ten zielony pasek jest na 100%?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » środa, 10 lipca 2019, 20:49

Ktoś lub bot cały czas dość sporo skupuje na BB od ceny 5,50
I nie czeka aż rzucą tylko zbiera co jest wystawione, pojawił się spory popyt na tym poziomie (dla przypomnienia około 1,52$)

I jeszcze nadmienię iż wczoraj BTC po 2 USD a dziś kolejna wtopa na płytkim rynku BB na parze BTG/PLN poszło 1K sell BTG szczęśliwcy złapali po 39 zł :) tylko gratulować szczęścia.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 10 lipca 2019, 20:57

@Jazda co do BTG podobnie to wyglądało na BSV też poszedł taki szpilkowy zrzut i wybiło za chwilę :D Może będzie podobnie :D Mi złapało tylko 3 za 80PLN zawsze to łatwe 20% :D Akurat tutaj boję się kupić tego więcej :D
Spoiler:
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 10 lipca 2019, 21:16

anagamidev pisze: środa, 10 lipca 2019, 20:12no ja Ci udowaniam czarno na białym, że miałem rację uśredniając BTC m.in. oraz inne alty Akurat Lisk dał mniejszy zwrot, ale dało się zarobić przy uśrednianiu Zresztą już pisałem co to uśrednianie wg. mnie i nie będę tłumaczył po raz enty Ty z kolei zapakowałeś się w ALGO z ogromną kaptalizacją top 10 już na starcie i naganiasz tam leszczy, żeby grali razem z Tobą A i tak to spadnie do 0.01$ niedługo
Powaliło Cię już kompletnie. Ja gram to na małe odbicia na kilka godzin max kilka dni. Zapakowani niemiło w to są kupcy tego ICO w formie aukcji holenderskiej i ceny 2.4$. :) Wręcz odradzałem na tym grę ludziom bo jest niełatwe do gry i lepiej grać na BTC.
anagamidev pisze: środa, 10 lipca 2019, 20:12Akurat Lisk dał mniejszy zwrot, ale dało się zarobić przy uśrednianiu
Kłamałeś, kłamiesz i będziesz kłamał odnośnie Liska. Wystarczy prześledzić wielomiesięczną historię Twoich postów tutaj. I nie jest możliwe, byś zarobił jeśli kupowałeś tak jak do tego tu nakłaniałeś innych. Możesz tylko mieć coraz niższą cenę średnią, ale ona jest na pewno znacznie wyższa, rzędu kilku dolarów.

Przegrałeś wchodząc w Liska po bańce o wiele, wiele za wcześnie kilkaset % wyżej, bo dalej spada i spada i spada i dobrze o tym wiesz. To nie jest żadna strategia poważna, to jest dokupowanie do przepłaconych Lisków i nadzieja na bańkę. I nie ma w tym nic złego, że tak słabo wybrałeś (Lisk i Game), ale tragiczne jest że mydlisz ludziom oczy i od miesięcy próbujesz nakłaniać ich tu na zakup coina, który sam bagholdujesz i jesteś głęboko w ciemnej dupie. Takiego czegoś nie szanuję, jak ktoś chce zmylić ludzi sugerując wielką okazje, super wzrosty w przyszłości i wciągać w swoje szambo bo wtopił i bagholduje.

Wystarczy wykres Liska obejrzeć i poczytać Twoje posty z 2018 i 2019. Żałuję, że przy -29 pkt reputacji jak miałeś ratowałem Cię nagradzając za cokolwiek choć pisałeś nadal bzdury. Lepiej było dodać do -1 do -30 pkt i byłbyś skończony na tym forum marny naganiaczu na Liska.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 10 lipca 2019, 21:23

@Wymazywanie to Ty kłamiesz, że kogoś nakłaniam, po prostu lisk po 95% korekcie czyli spadku z 140PLN na 10PLN wydawał mi się dość przeceniony i stwierdziłem, że warto kupić na long term :D Jak Ty grasz na jakieś małe odbicia to o czym tutaj w ogóle z Tobą rozmawiać, ja tutaj mówię o long term w perspektywie 1-2 lat, a nie kilku minut :D W kilka minut można nawet zarobić 300% na Lisk, ale granie pod coś takiego to czyste szczęście i szukanie igły w stogu siana :D A ja tutaj długoterminowo próbuję oszacować prawdopodobieństwo wygranej i minimalizuję ryzyko :D Cóż, tak samo polecałem LTC, XMR, BTC, XRP, BSV, BCH... jesteś po prostu ignorantem, nie umiesz czytać, naganiasz ludzi i innych nazywasz naganiaczem, a nikomu nigdy nie doradzałem źle, dzielę się wiedzą, doświadczeniem i strategią i takie granie jakie Ty tu odstawiasz na pałe w przypadku 90% graczy się nie sprawdzi, bo pewnie jest w 10% którzy regularnie zarabiją i tyle, a nie da się tak żeby wszyscy zarabiali kosząc kilkadziesiąt złotych dziennie jak Ty :D Ja wiedząc to, wiem, że nie chcę sprowadzać swoich szans na wygraną tylko do 10% czy nawet mniej :D Jeśli już coś piszę to tak właśnie gram i można grać przeciwko mnie i moim twierdzeniom proszę bardzo :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 10 lipca 2019, 21:25

Coś mi tu śmierdzi z tymi ogonami na BB jakieś dziwne zrzuty. <myśli> Bitmartket był pod ta samą spółką co Bitbay, Igoria Trade. Ktoś jakieś pomysły? Nie czytać tych kłótni tylko odpisywać na konkretne posty.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: anagamidev i 4 gości