BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 21 listopada 2016
Reputacja: 318
Reputacja postu: 
42
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: MelomanBTC » wtorek, 9 lipca 2019, 08:45

A więc to już? Kolejna giełda po Coinroom (tam też spamowałem przed upadkiem) do kolekcji przed którą ostrzegałem i co do której moje ostrzeżenie w 100% się sprawdziły :? ?
Obrazek


Kiedy miesiąc temu kiedy napisałem to ostrzeżenie to dla niektórych był to zwykły płacz, nieprawdziwe informacje - po prostu FUD. Szczególnie szkoda mi kolegi @Awesomist którego całą wypowiedź najlepiej teraz sobie przeczytać, kiedy już jest "po fakcie". Ciekawie się teraz czyta taką wypowiedź "obrońcy" Bitmarketu.

Obrazek

Jednak myślę, że trud spamowania tutaj i siania "FUDU" się opłacił, bo Ci co się posłuchali moich rzetelnych ostrzeżeń - po prostu nie stracili pieniędzy. A kto miał w dupie informacje które zamieszczałem, bo uważał że sieję zwyczajnie panikę i chaos, bo pewnie współpracuje z konkurencją - no to cóż, nawet tego nie skomentuję..
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 08:50 przez MelomanBTC, łącznie zmieniany 9 razy.
Tips and donate: 1MeLomanAYHaskzJfidS8nkGFeqmu3giuG

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Lechu » wtorek, 9 lipca 2019, 08:49

Dawajcie konkretne info jak kolega @lg1500 powyżej. I nie zaśmiecajcie wątku gorzkimi żalami tylko faktami i moderatorów też o to proszę. Dużo ludzi tu będzie zaglądać po cenne informacje i przekopywanie się przez stertę małowartościowych postów mija się z celem.

Informacja, że coś jest nie tak faktycznie była i kto chciał posłuchał kto nie trudno. Teraz skupmy się na faktach i bieżących informacjach.

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: jondoexxx » wtorek, 9 lipca 2019, 08:52

Jest mi bardzo przykro z powodu straty wszystkich, nie wyobrażam sobie co musicie czuć tracąc taki hajs :(

ja zaraz po zmianie haseł przymusowej, kupiłem za wszystko BTC i wypłaciłem, o czym informowałem i jak widać to była słuszna rzecz do zrobienia. Obecnie mam hajs tylko na Binance, ale dziś też to przeleję na Ledgera.
viewtopic.php?p=579797#p579797

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: lg1500 » wtorek, 9 lipca 2019, 08:52

Lechu pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 08:49Dawajcie konkretne info jak kolega @lg1500 powyżej. I nie zaśmiecajcie wątku gorzkimi żalami tylko faktami i moderatorów też o to proszę. Dużo ludzi tu będzie zaglądać po cenne informacje i przekopywanie się przez stertę małowartościowych postów mija się z celem.

Informacja, że coś jest nie tak faktycznie była i kto chciał posłuchał kto nie trudno. Teraz skupmy się na faktach i bieżących informacjach.


Ja np. nie posłuchałem bo po prostu nie wchodziłem na żadne fora a przeszłe rozmowy z supportem (3 lata temu) i zapewnienia że bitmarket nie jest krzakiem tylko w razie czego prawnie da się wszystko odzyskać na tamtą chwile sprawiły że miałem zaufanie więc nie wzbudziły we mnie podejrzeń ostatnie działania.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 9 lipca 2019, 08:55

mudol pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 08:26 Problem z tym jest taki, że jak ktoś grał dt cały czas to nie było jak trzymać poza giełdą, gdzie bym przelał np plny?
Spoiler:
Racja, ale bardzo polecam zamiast plnów na giełdzie trzymania... ...mieć USDT i je na wallecie można jak crypto trzymać. Zreszta DT na BM - really? Niemal niemożliwe. Są USDT wallety na kompa i mobilne i logowanie się Nano/Trezorem do online walletów. Sporo opcji. Teraz niektóre giełdy obsługują USDT na 2 czy 3 sieciach - omni, eth, tron. Wiadomo , tether śmierdzi, ale lepiej mieć go i móc na wallecie go trzymać jak crypto niż plny na curexie czy bitmarket... Sorry za OT, ale może to nowe info dla kogoś i ktoś skorzysta na przyszłość z tej formy która jest lepsza od hodlowania plnów aż do hacka na giełdzie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 08:56 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: anagamidev » wtorek, 9 lipca 2019, 08:55

Spoiler:
ShadowOfHarbringer pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 08:27Kryptowaluty powstały dokładnie po to, żeby nie trzyma było trzymać kasy w bankach. Giełdy to nowe banki.
Cóż, głupoty wygadujesz :D Bo gdyby nie to, to nikt nie interesowałby się crypto i ceny na pewno nie byłyby tak wysokie, byłaby mniejsza adopcja, mniejsza płynność i popularność, a przedewszystkim ceny nie były tak wysokie jak teraz, a to przez pryzmat zysków i ceny większość ludzi ocenia crypto :D Jak rośnie to crypto jest super, a jak BTC spadł do 3k$ to było biadolenie jakie to crypto jest do niczego i już nic z tego nie będzie :D Nawet Ty siejesz FUD i dezinformaje, twierdząc, że BTC to gówno, a BCH to już nie i zastąpi króla :D Cóż wszystko to spekulacja i jak na razie czy BTC czy BCH bazują na tym samym kodzie i jak na razie oba są zdecentralizowane i nieshackowane, a cena tutaj nie ma nic do rzeczy :D Zresztą już dawno powinny powstać zdecentralizowane giełdy :D Tak czy siak kiedyś musi być ten punkt zamiany crypto<->fiat :D Może jak wejdzie Libra w końcu to będziemy mieli gamechanger'a kolejnego i już będzie tylko wymiana crypto<->legintne cryptofiaty :D Tzn. gdzieły faktycznie są tutaj słabym punktem, bo nikt tego nie reguluje specjalnie, ale na localbitcoins też może się ktoś zrobić w bambuko, a i wymiany nie będziesz mógł zrobić co 1 min z innym gościem :D Chyba, że kupujesz i sprzedajesz raz na ruski rok :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 09:04 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Zavory » wtorek, 9 lipca 2019, 08:59

~20k pln

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 24 grudnia 2016
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: t12t12 » wtorek, 9 lipca 2019, 09:10

-10k + 0.37BTC + jakies grosze w innych

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 12 listopada 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: aglar » wtorek, 9 lipca 2019, 09:10

liliontransfer pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 06:08
FlyingAtom pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 06:01Jak masz ochotę to zapraszam do nas do współpracy, coś się na pewno znajdzie dla Ciebie "odpowiednio dochodowego", mówiąc o współpracy zapraszam w sensie udziałowca a nie "pracownika", gdybyś chciał daj znać.


Zdziwiłeś mnie tym postem. Wysłałem numer telefonu na priv. Jestem całodobowy. Możesz dzwonić nawet teraz, najwyżej nie odbiorę, to oddzwonię :).

k.

P.S. Przypominam, że jestem emerytem od prawie 5 lat (od zamknięcia MNT, LT, AV, LI i całej reszty moich projektów)... nie wiem czy jeszcze jestem w stanie współpracować przy czymkolwiek :))).
No no jeśli ta współpraca by doszła do skutku to szacunek, bo Kamil to bardzo niewykorzystany potencjał. FlyingAtom, potwierdzam ogromne doświadczenie Kamila w branży oraz trudności których doświadczał, choć jego serwisy nie były idealne (Kamil nie był dobrym grafikiem, supportowcem czy marketingowcem) ale programowane samodzielne serwisy miały ogromny wkład pod względem pionierskości. Prosta propozycja, wykorzystajcie wasze doświadczenie i stwórzcie alternatywę w postaci zdecentralizowanej giełdy, bo to jest przyszłość. Znam nawet osobę, która ma gotowe rozwiązania.

I jeszcze żeby nie było że offtop:
https://beta.companieshouse.gov.uk/comp ... 1/officers
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 09:16 przez aglar, łącznie zmieniany 1 raz.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
-15
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 9 lipca 2019, 09:13

anagamidev pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 08:55Cóż, głupoty wygadujesz :D Bo gdyby nie to, to nikt nie interesowałby się crypto i ceny na pewno nie byłyby tak wysokie, byłaby mniejsza adopcja, mniejsza płynność i popularność, a przedewszystkim ceny nie były tak wysokie jak teraz, a to przez pryzmat zysków i ceny większość ludzi ocenia crypto :D Jak rośnie to crypto jest super, a jak BTC spadł do 3k$ to było biadolenie jakie to crypto jest do niczego i już nic z tego nie będzie :D Nawet Ty siejesz FUD i dezinformaje, twierdząc, że BTC to gówno, a BCH to już nie i zastąpi króla :D Cóż wszystko to spekulacja i jak na razie czy BTC czy BCH bazują na tym samym kodzie i jak na razie oba są zdecentralizowane i nieshackowane, a cena tutaj nie ma nic do rzeczy :D Zresztą już dawno powinny powstać zdecentralizowane giełdy :D Tak czy siak kiedyś musi być ten punkt zamiany crypto<->fiat :D Może jak wejdzie Libra w końcu to będziemy mieli gamechanger'a kolejnego i już będzie tylko wymiana crypto<->legintne cryptofiaty :D Tzn. gdzieły faktycznie są tutaj słabym punktem, bo nikt tego nie reguluje specjalnie, ale na localbitcoins też może się ktoś zrobić w bambuko, a i wymiany nie będziesz mógł zrobić co 1 min z innym gościem :D Chyba, że kupujesz i sprzedajesz raz na ruski rok :D

Wybacz, ale nawet nie skomentuję bo nie ma czego.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Plazma » wtorek, 9 lipca 2019, 09:13

Meh... trzeba było bardziej sprawdzić bitmarket. Akurat zamknęli, gdy wymieniałem na PLN, by dzisiaj rano. ~8.3k poszło... Ja stawiam krzyżyk na tych pieniądzach, do pozwu się dołożę, może na waciki będzie.

Nie mniej patrzcie na pozytywy, zaoszczędziliśmy na kawie dzisiaj rano.

Ja osobiście miałem tam pieniądze od 26.06.2019...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3111
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 9 lipca 2019, 09:17

Wymazywanie pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 08:55Zreszta DT na BM - really? Niemal niemożliwe
Ta giełda była właśnie idealna do tego... jeśli się miało bota.
Z Tethereami jest taki problem, że wszędzie są duże prowizje za wypłaty, a jak z działaniem przelewów, czas? Kiedy jest akcja na kursie trzeba mieć pieniądzę na TERAZ a nie za 5-10min.

Czy ktoś w ogóle kiedykolwiek odzyskał jakieś pieniądze po takich wyjebkach jak bm?

Weteran
Posty: 7497
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2776
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: pael » wtorek, 9 lipca 2019, 09:20

mudol pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 09:17Czy ktoś w ogóle kiedykolwiek odzyskał jakieś pieniądze po takich wyjebkach jak bm?


Nie.
Brzmi to brutalnie, ale na prawde szkoda czasu na walke z nimi. Teraz chociaz byly ostrzezenia wiec ja pluje sobie w brode ze zostawilem jakis % swojego zaufania. Bitcurex nie dal szansy.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: adiqq » wtorek, 9 lipca 2019, 09:21

ShadowOfHarbringer pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 08:47Możesz tłuc i tłuc w te tępe łby, i tak chciwość jest silniejsza.

A nie sądziłem, że się z Tobą mogę zgodzić w jakiejś kwestii ;)

Wszędzie się pisze, że kasy na giełdach się nie trzyma....ehhhhh

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 9 lipca 2019, 09:24

mudol pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 09:17że wszędzie są duże prowizje za wypłaty,
Spoiler:
Nie żartuj, na eth i trx są malutkie. Rzędu 1-2$ nie więcej. Z giełdy (np. binance) jest prowizja 2$ za przelanie USDT. O czym w ogóle mowa, że prowizje duże. Jak ktoś ma w crypto sumę pow. 10k pln, dawać z 5zł za przelew i mieć fiatopodobne środki na wallecie a nie hodlować na giełdach jak ludzie miesiącami, to naprawdę dobre rozwiązanie uważam. Żeby nie ciągnąć tematu odsyłam zainteresowanych do krótkiego postu: viewtopic.php?f=27&t=25968&p=586249&hil ... mi#p586249 PS. Wiadomo, trzymać tethera to też ryzyko, ale w por. do trzymania plnów 24/7/miesiące/lata na giełdzie trzymanie USDT na zewnętrznym wallecie, który tylko Ty kontrolujesz jest ciekawą alternatywą.
Co do szybkości, to USDT na ETH np. na Binance to 30 potw., które zajmują ze 3-4 minuty. Na Tronie też szybko (na Polo jest też na sieci Tron). Naprawdę szybko idzie USDT - aby nie na sieci Omni na BTC.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 7497
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2776
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: pael » wtorek, 9 lipca 2019, 09:26

Dokladnie. Jedno poplyniecie gieldy i masz na prowizje za transfery na cale zycie...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 9 lipca 2019, 09:37

ShadowOfHarbringer pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 08:47Możesz tłuc i tłuc w te tępe łby, i tak chciwość jest silniejsza.
Spoiler:
Nie chodzi o chciwość, ale lenistwo i "wygodę". Ludzie co nie grają DT trzymają notorycznie coiny na giełdach jak na walletach. Miesiącami. A tradują raz na kilka dni czy tygodni. Zasrane lenistwo, bo przecież po co spędzić 3 minuty na przesłaniu crypto na własny portfel. Powiem szczerze, że ja często gram DT a i tak potrafię wysyłać crypto na kilka godzin na portfel nawet i o 4 w nocy jak oczy mi się zamykają, bo wiem, że te durne kilka godzin więcej na wallecie może być tym czasem, że giełda zostanie zhakowana. I to ja jako DT/chciwy gracz hazardzista buy-sell co kilka godzin/dni to robię - nie rozumiem czemu więc tacy co buy/sell co kilka dni czy tygodni tak ryzykują... Dopiero monety na własnym portfelu = własność. To są takie banały, ale faktycznie jest jak mówisz, można setki razy to powtarzać a niektórzy wolą i tak lenistwo (bo inaczej nie nazwę tego jak komuś szkoda kilku minut na przelewanie crypto).

No ale nie ma co tu drążyć dalej tematu, to nic nie da w sprawie BM już.
Edit
@maky Tak, są różne stablecoiny i można je trzymać. Nie wiem które najlepiej, ale wiem, że zawsze lepiej stablecoina na wallecie niż plny na curexach. Na wallecie coinomi (i na kompa i mobilny) są chyba ze 3 różne stablecoiny a Usdt i na Eth i na Omni. Za jakiś czas może zrobię wątek o stablecoinach.
maky pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 09:43Binance przechodzi w USDT z omni na ETH.
Wiem i dobrze. Ale nadal na omni też obsługuje, jak ktoś korzystał i zna swój adres. Ale wiadomo, na ETH i TRX lepiej niż OMNI.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 09:46 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 3 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 9 lipca 2019, 09:39

zomos2 pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 08:38@ShadowOfHarbringer Czego nie zrozumiałeś? Jak kupisz crypto inaczej ?

Ty chyba naprawdę nie rozumiesz słowa pisanego, nie?

Napisałem alternatywy dla giełd, czytasz w ogóle posty przed minusowaniem?

Nie mam siły do takich dzieci bawiących się krypto.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: maky » wtorek, 9 lipca 2019, 09:41

Spoiler:
Wymazywanie pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 08:55Racja, ale bardzo polecam zamiast plnów na giełdzie trzymania... ...mieć USDT i je na wallecie można jak crypto trzymać.
Nie wiem czy nie lepiej USDC. Sytuacja z USDT jest dynamiczna. Jak sądzisz?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: maky » wtorek, 9 lipca 2019, 09:43

Spoiler:
Wymazywanie pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 08:55Teraz niektóre giełdy obsługują USDT na 2 czy 3 sieciach - omni, eth, tron.
Binance przechodzi w USDT z omni na ETH.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości